Veškeré informace o soustředění pražské Sparty ve Španělsku naleznete na oficiálním klubovém webu www.sparta.cz.
Dnešní přátelské utkání skončilo a Sparta v něm podlehla svému soupeři FK Krasnodar v poměru 2:3. Pražská Sparta inkasovala ve druhém poločase zbytečné dva góly a kvůli těmto brankám nakonec prohrála. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
86
Žlutou kartu vyfasoval jeden z hráčů týmu FK Krasnodar.
78
Sparta právě vstřelila branku!
Vácha nacentroval míč do pokutového území, kde se střelou na zadní tyč prezentoval ROMAN BEDNÁŘ, a připisuje si tak první vstřelený gól za Spartu.
77
Sparta bude rozehrávat standardní situaci, na starost si ji bere Vácha.
66
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Tiemoko Konate, přichází Václav Kadlec.
66
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Hovorka, přichází Josef Hušbauer.
61
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Simon Deli, přichází Mario Holek.
59
FK Krasnodar zahrával rohový kop a ke střele se dostal jeden z útočících hráčů. Nicméně Čech si připsal brilantní zákrok a jedovatou střelu vyrazil na další rohový kop ve prospěch Krasnodaru.
59
Ve druhém poločase má navrch tým FK Krasnodar. Sparta zbytečně ztrácí míč.
53
Krasnodar právě vstřelil branku!
FK Krasnodar se s míčem dostal na útočnou polovinu. Na centrovaný míč si v pokutovém území počkal osamocený IGNAŠEV, jenž přesnou trefou překonal Čecha, a FK Krasnodar vede už o dvě branky.
50
Žlutou kartu vyfasoval za faul ve středu hřiště Simon Deli.
49
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Tomáš Zápotočný, přichází Lukáš Vácha.
46
Sparťané chybovali v obranné fázi, soupeř toho využil a díky přesné trefě do poloprázdné brány FK Krasnodar vede.
46
Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme viděli hned dva góly. Skóre otevřel Kweuke, ale FK Krasnodar stačil vyrovnat. Sparťanský střelec musel ve čtyřicáté minutě opustit hrací plochu, protože utrpěl zranění. Nahradil ho Bednář.
40
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Leonard Kweuke, přichází Roman Bednář.
32
FK Krasnodar zahrával standardní situaci, před Čechovou bránou nastal zmatek, soupeř toho využil a přesnou trefou k tyči vyrovnal na 1:1.
22
Žlutou kartu vyfasoval hráč týmu FK Krasnodar, a to Konaté.
15
FK Krasnodar chyboval v rozehrávce, čehož využila Sparta a tuto chybu potrestala vstřelenou brankou. LEONARD KWEUKE obešel obránce a z úhlu překonal bezmocného brankáře.
1
AC Sparta Praha už ve Španělsku jedno přátelské utkání odehrála, a to s čínským mistrem Guangzhou FC, se kterým remizovala 1:1. Za Spartu se trefila zimní posila Lukáš Vácha.
AC Sparta Praha, v rámci herního soustředění ve Španělsku, změří své síly se soupeřem FK Krasnodar, což je tradiční klub ruské Premier-Ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.