84
Slavia právě vstřelila branku!
Šimeček krásnou přihrávkou uvolnil DAVIDA ŠKUTKU a ten vyzrál na polského brankáře podruhé!
79
Zmrhal poslal do šance Juhara, ten následně hledal ve vápně Škodu, jeho střela ovšem neprošla.
67
A místo Glowackiho už hraje Uryga.
67
Wisla opět střídá, Jaliense nahrazuje Burliga.
63
Sobolewski přepouští místo Wilkovi.
63
Genkova nahradil v dresu Wisly Sikorski.
59
Po hezké akci Slavie se v šanci ocitl Koreš, vystřelil ovšem nad branku.
48
Dobrou šanci měl Sobolewski, ale Rakovan vystihl směr střely a zablokoval ji.
Sestava Slavia doznala ve druhé půli razantních změn. Pražané nastupují ve složení Rakovan - Dostál, Dobrotka, Petrák, Juhar - Koreš, Zmrhal, Šimeček, Tusjak - Škoda, Škutka.
46
42
Vošahlík trefil hlavou tyč, nicméně mu byl máván i pískán ofsajd.
31
Šanci pražské Slavie vedl Hurka, hledal Mičolu, který se ovšem na hranici pokutového území ukličkoval.
28
Na hřišti se neděje příliš zajímavého, Slavia se v klidu brání a Rakovan stále zůstává bez práce.
20
Nitrianský ostřel zajel do Maleckého a vidí po prácu žlutou kartu. Polák následně omluvu slávisty nepřijal.
19
Wisla Krakow je zatím směrem dopředu dost bezzubá, Rakovan se v brance dost nudí.
13
Slávistům zcela evidentně patří úvodní minuty zápasu, Miszkiewicz je od začátku zápasu v neustálé permanenci.
6
Hrubý našel v pokutovém území Hurku a ten překonal Miszkiewicze! Slávisté vedou 1:0. Tentokrát už spolupráce obou jmenovaných fotbalistů končí gólem.