Dánský celek vyrovnal ve druhém poločase hru a byl pro Slovan nepříjemným protivníkem. Midtjylland se dočkal odměny v 74. minutě, kdy na rozdíl jediné branky upravil Remer. Víc už však Liberec svému soupeři nedovolil a připsal první vítězství v rámci Atlantic Cupu.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u on-line přenosů brzy na počtenou.
90+3
Slovan se nastěhoval před branku soupeře, kde sbírá drahocenné sekundy.
90+2
Akce Midtjylland končí až za lajnou. Hroššo bude odkopávat od branky a spěchat rozhodně nebude.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
90
Dánové teď zamkli Slovan na vlastní polovině. Ten se musí usilovně bránit.
89
Druhý poločas už je téměř u konce. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby.
88
Severočeši už nic nevymýšlí a snaží se hrát jednoduše. O vedení by neradi přišli.
87
Dalekonosná rána jednoho z hostujících hráčů končí jen vedle liberecké branky.
85
Hra se v posledních minutách přelévá ze strany na stranu. Žádné velké šance ale nepřichází.
84
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jarolím, přichází Obročník.

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Pavelka, přichází Douglas.
84

81
Hosté si ale zatím žádnou další šanci připravit nedokázali. Liberečtí dobře brání.
80
Před námi je posledních deset minut utkání. Dánové pochopitelně ožili a budou se snažit vyrovnat.
77
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Rajnoch, přichází Karišik.

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kováč, přichází Pimpara.
77

76
Hned vzápětí mohl Midtjylland dokonce vyrovnat! Jeden z útočníků se ocitl na malém vápně úplně sám. Svoji hlavičku ale nasměroval pouze do náručí připraveného Hrošša.
75
Další žlutou kartu uviděl liberecký brankář Hroššo, který při gólové akci zahrál rukou mimo šestnáctku.
74
Midtjylland právě vstřelil branku! Také dánský celek se přeci jen dočkal gólu! Stejně jako Liberec i Dáni využili chyby v rozehrávce. Autorem branky byl REMER – 2:1.
73
U balonu jsou ale opět hráči v modrých dresech, kteří trpělivě kombinují na vlastní polovině.
72
Rajnochova hlavička končí v autu. Dáni se snaží rychle vhazovat.
71
Pavelka dostal kousek za hranicí vápna nabito. Skákavý balon ale posílá vysoko na tribunu.
70
Sackey fauloval jednoho z protihráčů a zato uviděl první žlutou kartu.
69
Útoky Midtjyllandu zatím působí chaoticky a mnohdy bez nápadu. Není divu, že se nedokázal prosadit.
68
Hra je v posledních chvílích přerušována častými fauly. To ale Libereckým nemusí tolik vadit.
66
Luckassen se proti dvojnásobné přesile neprosadil, o míč rázem přišel.
65
Frýdkovo počínání bylo posouzeno jako nedovolené. Hrát bude dánský celek.
64
Kolár dostal až příliš dlouho přihrávku. V krkolomné pozici už nedokázal kvalitně odcentrovat.
63
Liberečtí zahrávali rohový kop. Centr Jarolíma se ale neujal a skončil na hlavě soupeře.
62
Jeden z hostujících fotbalistů zakončoval efektní patičkou. Brankář Slovanu by ale připraven.
60
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Šural, přichází Kolár.
59
Liberec právě vstřelil branku!
Nizozemský útočník KEVIN LUCKASSEN trestá hrubku hostující defenzivy. Při svém počínání obral o balon posledního obránce a poté chladnokrevně zakončil – 2:0.
58
Kováč adresoval přihrávku Šuralovi. Tomu ale neposedný míč přistál na ruce.
57
Dlouhý pas jednoho z hostujících beků skončil až v místech, kde stál připravený brankář Hroššo.
55
Liberecká akce končí až u brankáře Midtjylland.
54
Šural se snažil dostat před svého strážce. Přitom si ale pomohl nedovoleným způsobem.
53
Úvodní minuty druhé půle nejsou bůhví, jak kvalitní. K vidění je řada nepřesností na obou stranách.
52
Hosté se dopustili nepřesné rozehrávky. Coufal se chystá vhazovat.
51
Kováč našel parádním centrem rozběhnutého Šurala, toho ale zradilo zpracování.
50
Midtjylland převzal ve druhém poločase iniciativu a snaží se o vyrovnání. Slovan nikam nespěchá a vyčkává v obranném bloku.
49
Hroššo dostal hodně těžko malou domů. Liberecký gólman si ale dokázal poradit.
48
Severočeši se ale dokázali osvobodit alespoň za cenu dlouhého odkopu.
47
Dánský celek začal aktivněji a hned zatlačil Slovan do pokutového území.
46
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Budnik, přichází Sackey.

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Rybalka, přichází Ndiaye.
46

46
Druhý poločas začne přibližně v 21:45.
Liberecký Slovan byl v prvním poločase lepším týmem a také zatím zaslouženě vede. Po šancích Jarolíma a Rybalky se gólově dočkal ve 34. minutě, kdy se prosadil Ukrajinec Budnik.
45
45
Frýdek vystřelil z úctyhodné vzdálenosti. Střela levou nohou mu ale příliš nesedla.
44
Po krátké pauze se ale opět hraje. Ukrajinský záložník je v pořádku a může pokračovat ve hře.
43
Rybalka zůstává ležet po jednom ze soubojů uprostřed hřiště. Liberečtí míč zakopli do autu.
42
Nepřesná kombinace hostů končí až za brankou Liberce. Hroššo bude odkopávat od branky.
41
Šuralův centr z pravé strany končí jen v rukavicích připraveného brankáře.
40
Je před námi posledních pět minut první poločasu. Slovan drží míč a snaží se zaútočit.
39
Jeden z útočníků dánského celku teď navíc uvízl v ofsajdové pasti.
38
Nebezpečnou standardní situaci Midtjyllandu odvrací pozorná liberecká obrana.
37
Hosté měli výhodu rohové kopu. Nic kloudného však vymyslet nedokázali.
36
Slovan je při chuti a dál se tlačí do útoku.
35
Hroššo si se svým odkopem od branky dal až příliš na čas a byl od hlavní rozhodčího napomenut.
34
Liberečtí konečně zužitkovali svoji herní převahu a ujímají se vedení! Střela zpoza vápna zamířila ještě do tyče, následná dorážka JEVGENA BUDNIKA už ale končí v síti – 1:0.
32
Liberečtí kombinují na polovině hřiště a snaží se založit útočnou akci.
31
Centr z pravé strany se jednomu z hostujících hráčů vůbec nezdařil. Balon končí vysoko nad Hroššovu svatyní.
30
Je za námi úvodní půlhodina. Slovan měl v ní mírně navrch a připravil si dvě slibné gólovky, ani jednu však nedokázal proměnit.
28
Rajnoch hledal dlouhým pasem Budnika. Ten se ale přes obránce k míči nedostal.
27
Dlouhý nákop hostujícího brankáře končí jen v zámezí. Slovan se tak opět dostává k balonu.
26
Severočeši drží míč a snaží se kombinovat.
25
Frýdek se vydal na útočný výlet, který ale bude pokračovat jen autovým vhazováním soupeře.
24
Aktuálně první celek dánské Superligy má v posledních minutách ofenzivní choutky. Slovan ale tlaku úspěšně odolává.
23
Tentokrát to hosté překombinovali. Zbytečná přihrávka byla navíc nepřesná.
22
Hráči Midtjyllandu se snažili odpovědět stejnou mincí. Zakončení jednoho z nich ale skončilo jen nad brankou.
21
Severočeši už mohli vést! Centr Coufala doputoval až k Rybalkovy, který z malého vápna trefuje míč pouze do tyče.
20
Dánové to zkusili po levé straně hřiště. Po nepřesné rozehrávce ale celá akce končí.
19
Dlouhý nákop Rajnocha byl až příliš dlouhý a končí za brankovou čarou.
18
Hra se v posledních minutách vyrovnává. Samotné dění se odehrává převážně ve středu hřiště.
17
Hosté svoji výhodu nijak nevyužili. Po útočném faulu budou rozehrávat opět Liberečtí.
16
Dánský celek začíná vystrkovat růžky. Slovan odvrací jen na další roh.
15
Severočeši si připravili první vážnější šanci! Odražený balon skončil u Jarolíma, který si jej zpracoval a z první vypálil. Brankář hostí likviduje pohotovým zásahem.
14
Následný roh Midtjyllandu nic zajímavého nepřinesl.
13
Rajtoral si splnil obranné povinnosti na výbornou a na poslední chvíli odkopává do zámezí.
12
Šural dostal ideální přihrávku do běhu, po které neváhal a zakončil. Balon končí dobré dva metry od branky soupeře.
11
Nebezpečný průnik jednoho z hostující hráčů zažehnala liberecká defenziva včas.
10
Slovan se pouští znovu do útoku. Tentokrát se ale daleko nedostal. Coufal ale bude na pravé straně vhazovat.
8
Coufal byl faulován jedním z protihráčů. Z útočné akce hostů tak nebude nic.
7
Luckassen se na levé straně uvolnil a snažil se odcentrovat. Obrana Midtjyllandu byla pozorná.
6
Hráči v modrých dresech se málem dostali do zakončení. Jarolím ale při svém napadání fauloval.
5
Liberecký Slovan je v úvodu střetnutí aktivnější a nebezpečnější. Hraje se především na polovině dánského celku.
4
Jarolíma zradilo kousek za hranicí šestnáctky zpracování. Ke střele se tak nedostal.
3
Hosté se poprvé dostali na útočnou polovinu. Centr z levé strany ale v poklidu odvracel kapitán Kováč.
2
První střelecký pokus registrujeme z kopačky Rybalky, který ale mezi tři tyče nezamířil.
1
Severočeši se ujali rozehrávky a ihned spěchají dopředu. Dánský celek je mírně zaskočen.
1
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Liberec nastoupí v modrých dresech, hosté v černých.
Dres Slovanu obléká na portugalském soustředí celkem 25 hráčů. Je mezi nimi i případná "posila" Nizozemec Kevin Luckassen, který je na týdenní zkoušce.

Soustředění se účastní: Budnik, Coufal, Delarge, Douglas, Fleišman, Frýdek, Hroššo, Jarolím, Karišik, Káva, Kolár, Kolář, Kováč, Kovář, Ndiaye, Novotný, Obročník, Pavelka, Pimpara, Pokorný, Rajnoch, Rybalka, Sackey, Šural.
Kurzy bookmakerů mírně favorizují tým ze severu Čech. Liberec to ale nebude mít vůbec lehké, Midtjylland je totiž aktuální lídr dánské Superligy.
Liberecký Slovan se na soustředění vydal do Portugalska, kde si zahraje také tři přípravná střetnutí. V rámci Atlantica Cupu se v prvním z nich postaví proti dánskému týmu FC Midtjylland.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.