Děkuji za pozonost a budu se těšit na další společný onlajn.
Rozhodčí ukončil zápas přesně a oba týmy se zaslouženě rozloučí smírně 0:0. V druhém poločase byl nebezpečnější Rapid, ale šance jsme viděli na každé straně jen po jedné, a tak se výsledku 0:0 nelze divit.
90
84
Obrovská šance i na druhé straně, kde v těžké pozici poměrně zblízka pálil Tecl jen do brankáře Knoflacha.
82
Obří šanci musel tygřím skokem zlikvidovat fantastický Hrubý.
81
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Masopust, přichází Doležal.
80
Po kvalitním centru z levé strany byl už Hrubý téměř překonán, jenže zakončení hlavou nakonec mířilo vysoko nad.
78
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Crnkič, přichází Vukadinovič.
78
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Romera, přichází Mišůn.
72
Vít Beneš teď musel hasit svojí pověstnou hrou hlavou další šanci Rapidu, který trochu v posledních minutách přidal.
71
Rozehrání pod sebe a tvrdé zakončení mimo opět nepřidělalo práci Hrubému.
70
Následuje zbytečný faul a přímý kop, který bude takovým zkráceným rohem.
70
Další zblokovaná střela a další roh pro rakouský celek.
68
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Greguš, přichází Rossi.
66
Prvním potrestaným byl za nemístné poznámky na adresu rozhodčího Vít Beneš.
65
Zbrklost ve finální fázi teď zabránila Rapidu ve vstřelení vedoucí branky.
63
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Strebinger, přichází Knoflach.
62
Jenže rozehrávání rohových kopů je dnes téměř až slabina Jablonce, který z velkého množství těchto příležitostí nedokázal nic vytěžit.
61
Velmi dlouho váhali hráči Rapidu s rozehrávkou, až tlak a presink Jablonce vybojoval další z rohů.
58
Velmi pěkná střela levačkou protáhla Hrubého, který nakonec zasáhnout o kousek nemusel.
57
Ztrátu ve středu pole, ze které pramenil velmi nebezpečný průnik, uhasil Hubschman faulem kousek za vápnem.
54
Uspávací taktika věčných přihrávek a poté dlouhý nákop ze středu pole na číhajícího Prosenika. To je taktika, kterou teď vymysleli hráči Rapidu a která nevyšla jen díky včasnému výběhu Hrubého.
52
Náznak větší šance,když před Teclem po zpětné přihrávce byl míč ukopnut na roh.
48
Rychlým autem se pokusil Jablonec překvapit obranu soupeře, na pozorného Stebingera si ale nepřišli.
46
Rapid vlétl do druhé půle aktivně a div, že centr, který prosvištěl celým vápnem, někdo neusměrnil do brány.
46
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Trávník.
46
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Wágner, přichází Tecl.
46
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Pernica, přichází Kysela.
46
První poločas nabídl neatraktivní podívanou téměř bez šancí.
Doufejme, že do druhé půle na nás čeká více ofenzivních pokusů a nějaký ten gól. Hra je jinak poměrně vyrovnaná, ale předfinální fáze vázne na obou stranách.
45+0
45
Přece jenom jsme ještě viděli zakončení a to v podobě hlavičky Wágnera do náruče Strebingera.
43
Po rohovém kopu následovaly zmatky v obraně a následný další nepřesný centr Pospíšila, kterému dnes jeho jindy parádní disciplína moc nejde.
42
Pěkná akce, kterou rozjel levý bek Karavaev pohlednou kličkou, skončila dalším rohem.
41
I pět minut před koncem prvního poločasu se hraje fotbal bez větších šancí, který by spíš odpovídal taktické bitvě v odvětě evropského poháru.
37
Crnkič je skutečně zatím nejaktivnější ze všech, teď protihráči nasadil pěkné jesličky.
33
Dobré vykombinování u levé lajny bohužel bylo následované přetaženým centrem, na který v žádném případě číhající Wágner dosáhnout nemohl.
28
Nyní je poklidnější fáze zápasu, ani jednomu z týmů se nedaří dostat do finální fáze.
23
Agilní Crnkič vybojoval tentokrát další rohový kop.
21
Nebezpečný rohový kop rozehrál Pospíšil a následně se k hlavičce zhruba z pěti metrů dostal Crnkič, jenže neproměnil a poté ještě fauloval brankáře při pokusu o dorážku.
19
Krušné chvíle teď musel přečkat Hrubý a spol. Čelili několika pokusům o zakončení, z nichž byla nebezpečná střela levačkou od Kainze, která skončila jen kousek vedle.
17
Standartní situace proběhla i na druhé straně, ale stejně jako předtím Strebinger nemusel zasahovat, tak teď platilo to samé o Vlastimilu Hrubém.
14
Na přátelské utkání mimořádně ostrý zákrok proti Wágnerovi předvedl Grahovac a dává tak šanci na rozehrání zajímavé standartky Pospíšilovi.
13
Praporek čárového rozhodčího zastavil krásnou akci Rapidu téměř na jeden dotek z vlastní půlky, která zaváněla velkými problémy pro obranu Jablonce.
10
Ke Kainzovi se snesl dlouhý centr, který mu nakonec vůbec nesedl a skončil hodně mimo bránu.
5
Jablonec se snaží od začátku praktikovat vysoké napadání, jenže Rapid je velmi kvalitním soupeřem a dokáže technickou kvalitou vykombinovat i situace pod tlakem.
2
Do první šance se drali čeští fotbalisté, jenže útok byl zažehnán sporným odkopem, po kterém překvapivě nenásledoval rohový kop.
1
V tuhle chvíli už rozhodčí přivádějí aktéry dnešního utkání, které tedy co nevidět začne.
Výkop se přesunul o 10 minut, ale zdá se, že ani v 18:40 utkání nezačne, ani jedna základní jedenáctka zatím na hřišti není.
První zápas přípravy v Rakousku Jablonec zremizoval s FSV Frankufrtem, když se střelecky prosadili Crnkič a na obránce velmi potetntní Vít Beneš.
To Rapid zatím prověřili celky z nižších rakouských soutěží, který ve třech utkáních slavný vídeňský tým nasázel 26 branek.
Dnes se můžeme těšit na souboj dvou ambiciózních týmů ze střední Evropy. Třetí tým uplynulého ročníku Synot Ligy FK Jablonec vyzve vicemistra rakouské Bundesligy Rapid Vídeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.