Mezinárodní utkání mezi Mladou Boleslaví a německým SC Paderborn 07 je u konce. Z vítězství se raduje český celek, který zásluhou gólů Chramosty, Rady a Klobásy vítězí 3:1.
Ode mne je to dnes vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
90+1
90
Paderborn právě vstřelil branku!
Německý klub se přece jenom dočkává gólu, Veselovského o vychytané čisté konto připravuje v posledních sekundách trochu sporně LÓPEZ. Než si gólman Boleslavi totiž srovnal svou zeď, sudí odpískal rozehrávku a míč tak zapadl do téměř prázdné brány.
88
Volný kop pro Paderborn.
86
Střelecké pokusy na obou stranách končí v náručí brankářů.
82
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Rada, přichází Milla.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Klobása, přichází Pajer.
82
81
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
O osudu utkání už je asi definitivně rozhodnuto, domácí totiž potřetí skórují. Míč putoval po ose Chramosta – Bartl ke STANISLAVU KLOBÁSOVI, který patrně rozhoduje zápas.
80
Střela domácího celku končí mimo branku.
78
Na útočné polovině mají Mladoboleslavští aut.
78
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Fabián, přichází Koch.
76
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Ščuk, přichází Malpon.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Chramosta, přichází Magera.
76
75
SC 07 měl k dispozici rohový kop, gólu se však německý klub nedočkal.
73
Nová sestava Paderbornu nesvědčí, český tým novou sestavu jasně přehrává a za poslední čtyři minuty už ohrozil Fernandese třikrát.
70
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Koc, přichází Schonlau.
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Stoppelkamp, přichází Hartherz.
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Proschwitz, přichází Saglik.
70
70
70
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Brückner, přichází Ruck.
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Bakalorz, přichází Pepic.
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Ndjeng, přichází Vucinovic.
70
70
70
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Narey, přichází López.
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Hoheneder, přichází Heinloth.
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Hůunemeier, přichází Brasnic.
70
70
66
Hosté sice bojovali o vyrovnání, avšak přichází nečekaná rána. Mladoboleslavští se totiž dostávají do vedení 2:0! Zahustel vyhrál souboj, Chramosta posunul puk na JAKUBA RADU a ten ranou k pravé tyči přidal druhý gól Boleslavských.
64
Paderborn nabral na obrátkách, za posledních pět minut si připsal na konto tři střely. Všechny však pochytal Veselovský.
61
Stoppelkamp už překonal Veselovského a mohl se radovat z vyrovnání, avšak jen do doby, než si všiml zvednutého praporku. Ofsad!
59
Další přímý kop, tentokrát však na druhé straně.
56
Mladoboleslavští hráči kopali přímý kop, jenž však skončil mimo zařízení.
53
Paderborn má autové vhazování na půli hřiště.
52
Třetí rohový kop pro Mladou Boleslav úspěchem nekončí. Fernandes odkopne míč od brány.
50
Rohový kop hostujícího celku změnu stavu neznamená.
48
Druhý poločas začal aktivněji Paderborn, který má míč převážně na svých kopačkách.
46
Trenér Jarolím vystřídal do druhé půle jediného hráče, místo Mendyho přišel Fabián.
46
Po prvním poločase je stav příznivější pro Mladou Boleslav, která vede 1:0. Hraje se převážně ve středu hřiště, protože po silném dopoledním lijáku je hřiště asi z 80 procent pod vodou. I branku vstřelili Boleslavští trochu šťastnou. Do druhého poločasu se boleslavští trenéři oproti původnímu předpokladu rozhodli udělat jedinou změnu. Místo Mendyho pošlou na hřiště Tomáše Fabiána. Hraje se zatím bez žlutých i červených karet.
45+1
45+1
Zřejmě poslední akci poločasu provede Boleslav, která má míč na kopačkách na útočné polovině.
45
Zhruba ze třiceti metrů má Paderborn možnost volného kopu.
43
Po autovém vhazování se dostali Mladoboleslavští do zakončení, po kterém ale nemusel Fernandes zasahovat.
41
Brankář Veselovský si dnes připisuje druhý zákrok.
40
Oba týmy si nyní vyzkoušely autové vhazování, hraje se na středu hřiště.
38
Ten však obrana Paderbornu odvrátila.
37
Český tým má k dispozici rohový kop.
33
Na středu hřiště mají Mladoboleslavští k dispozici autové vhazování.
32
Stoppelkamp svým pokusem těsně minul zařízení, není tak z toho ani rohový kop.
31
Volný kop pro SC 07.
27
Oba týmy se sice dostávají blízko brance soupeře, avšak střely jsou zatím minimální.
23
O první změnu stavu se postaral český celek a může za to velice kuriózní situace. Obránce Paderbornu zahrával malou domů, ale protože je téměř celé hřiště po dopoledním lijáku pod vodou, tak se míč zastavil a dříve než brankář Fernandes byl u míče mladoboleslavský útočník JAN CHRAMOSTA. Ten si hodil míč doleva, obešel brankáře a do prázdné branky skóroval.
22
Poprvé musel zasahovat i Fernandes po rychlé akci domácích hráčů.
19
Paderbornu nyní muselo být velice úzko, Fernandes ale nakonec zasahovat nemusel.
17
Roh hostujícího týmu končí neúspěchem.
15
Máme zde první střelu na branku v utkání, Veselovský však úspěšně zasahuje.
14
Paderborn má k dispozici volný kop.
11
Mladoboleslavský brankář Veselovský si dopřeje odkop od brány.
8
Který Paderbon zastavil, pokus jejich útočníka však skončil mimo zařízení.
7
Domácí zakládají rychlý protiútok.
5
První rohový kop má k dispozici Mladá Boleslav.
4
Začátek utkání je velice aktivní.
1
Trenéři Mladé Boleslavi pravděpodobně pošlou do druhého poločasu úplně jinou jedenáctku. Milan Baroš v Irdningu není, má doma individuální plán a věnuje se mu kondiční trenér.

FK Mladá Boleslav: Veselovský – Kysela, Křepka, Kúdela, Mendy – Ščuk, Rada – Zahustel, Chramosta, Bártl – Klobása.

SC Paderborn 07: Fernandes – Narey, Hoheneder, Hünemeier, Brückner – Bakalorz, Ndjeng – Koc, Stoppelkamp, Ouali – Proschwitz..
Krásný podvečer. Máme před sebou přípravné utkání českého klubu Mladé Boleslavi a německého Paderbornu 07, které se odehraje v rakouském Irdningu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.