Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Liberec : Śląsk - 15. července 2018   14:30

Liberec
Liberec
49' Koscelník
1:1
(0:1)
Śląsk
Śląsk
7' Cholewiak
Liberec
Hladký – Breite (C), Mikula, Karafiát, Malinský, Pešek, Potočný, Koscelník, Mashike, Ševčík, Kačaraba
Nguyen – Pázler, Voltr, Köstl, Nešický, Oscar, Vuklišević
Ginzel – Kříž, Hanousek
Stadion U Nisy, Liberec
1958 diváků
Śląsk
Slowik – Wrabel (C), Pereira, Chrapek, Cholewiak, Pich, Ahmadzadeh, Piech, Dankowski, Palaszewski, Tarasovs
Wrabel – Robak, Pawelec, Labojko, Radecki, Gaska, Luczak

Liberec v mezinárodní generálce remizoval se Slaskem Wroclaw 1:1. Děkujeme za pozornost. U nějakého z příštích onlajnů se budeme těšit. Napočtenou.
90+2'
90+1'
Potočný přetáhl centr z rohu a to bylo to poslední v dnešním utkání.
90+1'
Ještě jeden roh pro Liberec. Diváci ženou modrobílé za vítězstvím.
90+1'
Liberečtí vhazují.
90'
Hostující kapitán Wrabel hlavou odvrátil centr Potočného.
89'
Nešický faulován u rohového praporku. Jedna z posledních možností pro Liberec, jak zvítězit.
88'
Mikula faulován. Hrají modrobílí.
88'
Autové vhazování také na druhé straně v blízkosti šestnáctky.
86'
Nešického pokus z hranice šestnáctky byl zblokován na aut.
83'
Ševčík fauluje na půlce.
81'
Nákop Liberce končí opět až u Slowika.
81'
Slowik kryl centr Potočného.
80'
Nešický ze středu hřiště pálil nad.
79'
Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Palaszewski, přichází Labojko.
79'
Rozhodčí je součást hry. O tom se teď přesvědčil Breite, který trefil sudího.
78'
Hladký po delší době musel zasahovat. Centr zleva kryl v náručí.
77'
To se snažili změnit liberečtí. Obrana Wroclawi byla jak zeď a domácí nezakončili. Nakonec se zahnal Potočný sám do autu. Hrají hosté.
76'
V posledních 10 minutách se hra drží kolem středového kruhu a žádný z týmů se nedostává do šance.
76'
Po nepřesném zpracování Koscelníka budou vhazovat hosté.
75'
Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Pereira, přichází Radecki.
73'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Malinský, přichází Nešický.
69'
Žlutou kartu za zmíněný zákrok dostává Chrapek (Śląsk Wrocław).
69'
Lavička Wroclawi teď vylétla jako jeden muž, když hlavní rozhodčí odpískal zákrok na Koscelníka přímo před nimi.
68'
Faul Kačaraby umožňuje hostům hrát.
66'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Mashike, přichází Pázler.
65'
Taras Kačaraba se dostal k zakončení hlavou. Branku přestřelil.
64'
Po faulu bude zahrávat standardku od pravé postranní čáry Potočný.
61'
Opět v zakončení domácí muž s třináctkou na zádech. Roman Potočný pálil zpoza vápna nad.
59'
Ševčík načechral míč Potočnému, ten jen o kousek netrefil Slowikovu bránu.
59'
Mikula faulován u rohového praporku.
58'
Na Stadion U Nisy si našlo cestu 1958 diváků.
53'
Elvis Mashike mířil těsně vedle levé tyče hostů.
51'
Piech se dral do šance. Liberecká obrana byla pozorná a jeho snažení zmařila.
49'
Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je posila Liberce KOSCELNÍK, který se trefil hlavou krásně do šibenice. Je srovnáno 1:1.
48'
Liberec nastoupil do druhého poločasu velice aktivně a zatím hosty k ničemu nepustil.
46'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Pešek, přichází Oscar.
46'
Zatím ne příliš atraktivní zápas vychází lépe hostům z Wroclawi, kteří vedou po gólu Cholewiaka ze 7. minuty 1:0. Liberečtí jsou sice aktivnější, avšak vyloženou šanci měli pouze jednu. druhý poločas začne přibližně v 15:32.
45+1'
45'
Útočný faul Wroclawi.
44'
Potočný na půlce zbytečně dohrál soupeře. Faul.
43'
Další přetažený centr domácích.
41'
Pešek mířil vedle.
40'
Slowikovi vypadl míč z rukou po centru Potočného. Nikdo z libereckých nebyl poblíž, aby toho využil.
38'
Z celého tlaku vzešla slabá střela Potočného s kterou hostující gólman neměl problém.
38'
Liberečtí se znovu nastěhovali k vápnu soupeře.
36'
Aktivní Mashike hlavou jen těsně minul zařízení po centru z rohu.
35'
Rohový kop modrobílých.
34'
Míč si však rychle našel cestu na kopačky Liberce, Ševčík přibližně z 28 metrů mířil vedle tyče Slowikovy brány.
33'
Malinského přetažený centr se snažil zastavit Ševčík na hrací ploše. Jeho úsilí bylo marné. Vhazují hosté.
31'
Kačaraba teď skvěle zastavil centr na Cholewiaka, následně byl ještě faulován. Hrají domácí.
30'
Wroclaw vybojovala rohový kop.
28'
Nový kapitán Liberce Breite tvrdě fauloval na polovině.
26'
Mashikeho hlavička odvrácena do autu.
25'
Hosté se s míčem dostali až mimo hřiště. Hladký vykopává.
22'
Pešek fauloval jednoho ze záložníků, další nedovolený zákrok Liberce.
21'
Potočný pálil z přímého kopu z velké dálky doprostřed brány do náručí brankáře.
19'
Liberec je opět aktivnější. Vybojoval další roh, ale opět žádné ohrožení z něj.
18'
A mohlo být srovnáno! Na krásný centr z levé strany si naběhl Pešek. Ve skluzu sám před brankářem míč netrefil ideálně a branku minul.
17'
Další roh odvrácen.
17'
Z autu Liberce je po odrazu rohový kop.
15'
Pešek se neprodral středem hřiště a jeho akce byla zastavena.
13'
Malinský fauluje u postranní čáry.
11'
Liberec byl v začátku aktivnější. Po inkasované brance však hrají hlavně hosté.
11'
Další útočný faul modrobílých.
10'
Útočný faul Liberce.
9'
Ševčík poslal příliš nízký centr do vápna. Obrana zelených v klidu odvrátila.
9'
Liberec má šanci na vyrovnání z rohového kopu.
7'
Śląsk právě vstřelil branku!
Autorem branky je CHOLEWIAK, který si zaběhl na centr za obranu a na bližší tyči prostřelil Hladkého 0:1.
6'
Nové tváře v libereckém dresu se postaraly o první náznak šance. Pešek z pravé strany centroval, Mashike hlavičkoval vedle.