Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Vltavín - 16. ledna 2018   14:00

Ml. Boleslav
3' Chramosta  • 46' Komličenko  • 47' Komličenko
3:1
(1:0)
Vltavín
Vltavín
84' Tichý
I. poločas: Vejmola – Souček, Křapka, Král, Fabián – Jánoš – Přikryl, Matějovský, Mareš, Chramosta – Šašinka
I. poločas: Šeda – Křapka, Klíma, Král, Souček – Valenta – Přikryl (66. Pauschek), Hubínek, Ladra, Klobása – Komličenko
Matějček – Černý, Koval
Městský stadion Mladá Boleslav, UMT
85 diváků

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno. Mladá Boleslav splnila roli favorita díky dobrým vstupům do jednotlivých poločasů. Domácí se pokaždé trefili v samotném úvodu, poté už nikoliv. Na hostující bránu vyslali přes dvacet střeleckých pokusů, Vltavín pouze jeden, ten skončil gólem, po rohovém kopu upravoval na konečnou podobu 3:1 Tichý.
90'
89'
Hosté jsou v samotném závěru lepším týmem a drží míč na útočné polovině, rozhodčí za malou chvíli nejspíše ukončí tento zápas.
88'
Jedna útočná akce střídá druhou, závěr utkání je uvolněný z obou stran, volný kop pro domácí na polovině hřiště.
87'
Boleslav se dostávala do další rychlé akce, jenže poté přišel hvizd rozhodčího, který pískal útočný faul, rozehrávat budou hosté.
85'
Domácí se pokusili o rychlou odpověď. Jejich útočné snažení však skončilo pouze v zámezí, rozehrávat budou hostující fotbalisté.
84'
Vltavín právě vstřelil branku!
Hosté této příležitosti využívají a snižují na rozdíl dvou branek! Na rohový kop si naběhl DOMINIK TICHÝ, který balón usměrnil do domácí svatyně! Vůbec první střela, která mířila na Šedu!
83'
Možnost na čestný zásah dostávají také hosté, kteří budou rozehrávat rohový kop, dnes už třetí.
81'
Před námi posledních deset minut tohoto přípravného utkání, Boleslav sice drží míč, ovšem do zakončení se už příliš nedostává.
80'
Prvoligový tým zůstává na balónu a kombinuje poblíž velkého vápna protivníka, sedmnáctý rohový kop v jejich prospěch!
78'
Zblokovaný pokus končí v zámezí, dnes už šestnáctý rohový kop pro Mladou Boleslav, to je skutečně obrovské číslo!
77'
Domácí dostali možnost dalších dvou rohových kopů, ovšem ani v tomto případě z nich žádné ohrožení hostující branky nebylo.
75'
Další rychlý výpad domácích, balón znovu v zámezí. Rozehrávky se ujme hostující gólman, za chvíli se rozeběhne poslední čtvrthodina.
74'
Boleslavští teď chybovali v rozehrávce, bude z toho autové vhazování pro hostující celek.
72'
Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná dvacetiminutovka, domácí trochu polevili, v posledních minutách sledujeme spíše vyrovnaný fotbal.
71'
Ani po třináctém rohu se do šance domácí nedostali, přesto zůstanou u míče, budou totiž vhazovat poblíž praporku.
69'
Hosté jsou v posledních minutách daleko více u míče a snaží se něco vymyslet. Zatím se jim to ale vůbec nedaří.
68'
Ani z další útočné akce se třetiligový celek ke střele nedostal. Za chvíli začne závěrečná dvacetiminutovka, hosté ještě nevystřelili.
66'
Dlouho držel Vltavín míč na polovině soupeře. Do zakončení, které by mohlo ohrozit domácí svatyni, se hosté dostat nedokázali.
65'
Hosté teď drželi míč u postranní lajny, z celé akce dokázali vybojovat rohový kop. Dnes druhý v jejich prospěch!
64'
Do brejku se dostali fotbalisté Boleslavi. Nakonec z celé akce byla pouze střela, která mířila mimo tři tyče, následovat bude odkop od hostující branky.
63'
Třináctý rohový kop pro prvoligový tým, hosté se i v tomto případě dokázali ubránit a soupeře do šance nepustili.
61'
Tempo hry trošku opadlo, v tuto chvíli se hraje především ve středu hřiště, Boleslav se do zakončení až tolik nedostává.
60'
Rozhodčí píská další faul, kterým se provinil jeden z mladoboleslavských hráčů, rozehrávky se ujmou hosté.
59'
Nyní domácí přišli o míč, bude z toho odkop od hostující svatyně, za malou chvíle se rozeběhne závěrečná třetina zápasu.
57'
Boleslav svého soupeře drží poblíž velkého vápna a kombinuje. Nakonec z toho bude autové vhazování pro domácí fotbalisty.
56'
Vůbec poprvé se s balónem na polovinu soupeře ve druhé půli dostali hosté. Brzy však o něj přišli a musí se vracet.
55'
Nejprve střela, která směřovala na branku, poté pokus, který mířil mimo! Druhý poločas má za sebou necelých devět minut, Boleslav vystřelila už sedmkrát!
54'
Zadáci třetiligového celku se v ubránili pouze za cenu dalšího rohu, z toho už ale žádné nebezpečí pro Vltavín nebylo.
53'
Tlak pokračuje! Hostující brankář teď musel předvést důležitý zákrok, míč však dokázal vyrazit na jedenáctý roh domácích.
51'
Standardní situace pro domácí celek! Hosté se ale ubránili, prvoligový tým začíná opět až z vlastní poloviny hřiště.
50'
Nadále se hraje jenom na polovině hostujícího týmu, který se brání nebezpečným útočným akcím soupeře, autové vhazování pro Mladou Boleslav.
49'
Domácí pokračují v obléhání hostující branky. Další střelecký pokus směřoval pouze mimo, skóre se tedy nemění.
47'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Neskutečný vstup do druhé pětačtyřicetiminutovky! Neuběhly ještě ani dvě minuty, domácí přidávají další přesnou trefu! Prosadil se znovu NIKOLAJ KOMLIČENKO, který těžil z dobrého pasu Klobásy. Domácí fotbalista poté balón poslal kolem gólmana Koblence.
46'
Stejně jako vstup do první půle, vychází domácím i vstup do té druhé! Hned v první minutě přichází druhá branka, NIKOLAJ KOMLIČENKO si naběhl na centr Přikryla a vzápětí skóroval!
46'
Je to tak, úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Boleslav vystřelila už jedenáctkrát, zatímco jejich soupeře ani jednou. Přesto domácí vedou pouze o jednu branku, kterou vstřelili hned v samotném úvodu!
45+1'
45'
Nejspíše poslední střela prvního poločasu, hostující brankář si věděl rady, víc už se pravděpodobně nestane.
43'
Hosté se rychle museli vracet, Boleslav postupovala do brejku. Celá situace však končí autovým vhazováním pro Vltavín.
42'
Poprvé se za celý poločas dostali k vápnu soupeře i hosté. Ti vybojovali svůj úvodní rohový kop v zápase!
41'
Desátá střela! Hostující gólman ale zasahovat nemusel, pokus domácího fotbalisty totiž minul branku!
39'
Hosté se dokázali osvobodit pouze za cenu devátého rohového kopu pro prvoligového favorita.
38'
Faul poblíž postranní lajny, další příležitost pro domácí, kteří budou rozehrávat standardní situaci!
36'
Rozběhla se poslední desetiminutovka prvního poločasu, Boleslav už na branku soupeře vyslala devět střel, na kontě má však jen jeden přesný zásah.
35'
Rozhodčí znovu přerušuje hru a píská faul proti boleslavským fotbalistům, Vltavín tak dostává znovu čas na oddech.
34'
Znovu musel zasahovat hostující brankář! Domácí však stále na míči, kombinují před velkým vápnem soupeře.
32'
I nadále jsou jasně lepším týmem domácí, sedmý rohový kop pro Mladou Boleslav, znovu z pravé strany hřiště.
31'
Už čtvrtá střela, která minula hostující branku. Tlak boleslavských fotbalistů je obrovský, hosté se ke střele ještě nedostali.
29'
Do zakončení se však domácí dostat nedokázali, přesto i nadále zůstanou u míče, začínají až z vlastní poloviny.
28'
Hosté přišli o míč, poté se museli vracet. Rychlý kontr soupeře zastavili pouze faulem, standardní situace pro Boleslav!
27'
Po delší době se na útočnou polovinu vydali také hosté, kteří se s míčem dostali pouze do zámezí, zahraje si také domácí gólman.
25'
Následná střela skončila vedle hostující branky. Brankář třetiligového týmu tak znovu bude mít práci, bude rozehrávat.
24'
Rozhodčí píská faul jen kousek za velkým vápnem! Velmi dobrá pozice na skórování, přímý kop pro Mladou Boleslav!
22'
Ten poslední už žádné nebezpečí nepřinesl. Vltavín tak může na chvíli odpočinout, bude z toho odkop od jejich branky.
21'
Ten tlak je vážně obrovský, nejprve pátý roh, poté se hosté osvobodili jen za cenu dalšího. A to je za námi teprve dvacet minut hy!
20'
Pátý střelecký pokus. Druhý, který směřoval mimo tři tyče, bude z toho pouze odkop od hostující svatyně.
19'
Vltavín na polovině přišel o míč a vznikl rychlý brejk domácích. Ti vybojovali svůj už čtvrtý roh během úvodních devatenácti minut.
17'
Hosté se téměř nedostávají k míči. Když už se k němu dostanou, většinou o něj velmi rychle přijdou, stejně jako v tomto případě.
16'
Domácí se vydali do rychlého kontru a také i k další střele. Znovu musel přijít zákrok od brankáře hostujícího týmu.
15'
Další střela už mířila mezi tři tyče. Skóre se ale nemění, proti byl hostující brankář, který si připsal první úspěšný zákrok.
13'
Nakonec z toho byl střelecký pokus! Ten však skončil pouze vedle hostující branky, brankář třetiligového soupeře tak zasahovat nemusel.
12'
Po levé straně hřiště to nevyšlo, hráči Boleslavi se tak s míčem vrací zpět a zkouší to znovu od začátku.
11'
Třetí rohový kop pro domácí. Přišel však další útočný faul, rozhodčí píská proti Boleslavi, Vltavín bude rozehrávat z vlastní poloviny,
9'
Hostující obrana se znovu dokázala osvobodit. Musí však zůstat na pozoru, už se proti ním řítí další domácí útok.
8'
Vltavín se v podstatě nedostává vůbec k míči a pouze se brání, další roh pro domácí hráče, opět z pravé strany hřiště.
7'
Do zakončení se domácí fotbalisté dostat nedokázali, přesto zůstanou u míče, budou vhazovat na polovině hřiště.
6'
Rychlá akce po pravé straně hřiště, první rohový kop v tomto utkání pro favorizovanou Mladou Boleslav.
5'
Domácí jsou podle očekávání v úvodu aktivnějším týmem a zatím se hraje jen na polovině soupeře, rozhodčí píská další faul.
3'
Hned ve třetí minutě se prvoligový favorit dostává do vedení! JAN CHRAMOSTA využil přihrávky od Mareše, následně přehodil hostujícího brankáře!
2'
O úvodní výkop se postarali domácí fotbalisté, kteří se ihned vydali na útočnou polovinu. Byl jim však odpískán útočný faul.
1'
Mladá Boleslav bude jednoznačným favoritem. Pro prvoligový celek to bude už třetí přátelský souboj během sedmi dní. Prvním testem byl soupeř z libereckého přeboru, FK Velké Hamry. Boleslav zvítězila 7:0. Ve druhém zápase boleslavští fotbalisté narazili na Zápy, vyhráli 2:0. Opět je čeká třetiligový soupeř, Loko Vltavín má za sebou jeden zápas proti FK Viktorii Žižkov, který skončil nerozhodně 1:1.
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Přátelské utkání mezi celky FK Mladá Boleslav a Loko Vltavín se odehraje pravděpodobně v úterý od dvou hodin na hřišti s přírodním travnatým povrchem areálu fotbalové akademie naproti obchodního centra OBI v Mladé Boleslavi, možná je však jakákoliv změna. V tomto případě vás o ní budeme pochopitelně informovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.