Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Vltavín - 25. ledna 2018   14:00

Sparta
Sparta
54' Šural  • 89' Chaim  • 90' Chaim
Rousal – Hodas, Novák, Kostka, Mácha, Janda, Todorovič

Druhou půlku začala Sparta velmi aktivně a velmi rychle mohla vést, avšak rána nové akvizice Stanciua skončila pouze na břevně. Následně se vsak trefil Josef Šural a poslal tým z Letné do vedení. Sparta i nadále tlačila, ale další branku nemohla přidat. To se povedlo až v závěru, kdy se dvakrát v krátkém časovém sledu trefil Ben Chaim, který uzavřel skóre zápasu na celkových 3:0
90'
90'
Sparta právě vstřelila branku!
A je to rázem 3:0! Dlouhou přihrávkou vybídl TALA BENA CHAIMA jeden z jeho spoluhráčů a sparťanský hráč se z totožného místa jako před chvílí nemýlil.
89'
Sparta jde do dvoubrankového vedení. TAL BEN CHAIM se dostal do vápna, kde udělal bránícímu hráči zasekávačku a poté pohodlně zakončil k pravé tyči.
88'
Mácha zahrával přímý kop, který poslal na nohu Andreje Todoroviče, který ve skluzu zakončil. Jeho ráně však scházela razance.
87'
Hráči Vltavínu si mohou na chvíli odpočinout, domácím se píská ofsajd.
86'
Útok domácích zaměstnává soupeřovu obranu, ta musí být neustále v pozoru.
85'
Boula si několikrát vyměnil balón s Frýdkem na vlastní polovině. Sparťané nikam nespěchají.
84'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Patrák.
83'
Po dalším útoku domácích se bude odkopávat od branky hostů.
82'
Ben cha byl ve vápně, kde mohl pálit, ale raději volil několik kliček mezi obránci. Následně se dostal ze střelecké pozice, tak raději oslovil Stanciua, který pálil do připraveného Koblence
80'
Sparta je aktivnější a snaží se o rychle útoky, ale nepřesnými přihrávkami se o ně sama připravuje.
79'
Abena se dostával sám na branku, jeho akci zastavuje ofsajd.
78'
Hosté měli k dispozici standardní situaci. Balon poslal do ohně Ondřej Novák. Obrana Sparty si nakonec dokázala poradit.
76'
Stanciu skončil po sprintu s bolestivou grimasou. Sparťanská posila bude ovšem v pořádku. Nyní se již zapojuje do hry.
74'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bičík, přichází Vorel.
74'
Novák se vydal s míčem dopředu, kde byl faulován. Následně však hosté po rozehrávce přišli o balón.
73'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Maione, přichází Kostka.
72'
Koblenc bude odkopávat po nepovedené akci Sparty míč od své branky.
72'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kaya, přichází Boula.
70'
Následnou akci hostů zastavil odmávaný a následně odpískaný ofsajd.
69'
Ondřej Novák se dostal za vápnem ke střele a dobře prověřil jedovatou střelou domácího brankáře.
67'
Sparta zahrávala rohový kop, ale ovoce pro jejich barvy to nepřineslo.
66'
Šural se provinil útočným faulem a rozehrávat budou hosté.
65'
Po delší době si zahrál i brankář Sparty, který bude odkopávat od své branky.
64'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Mácha.
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Janda.
63'
Kadlec oslovil před brankou Davida Lafatu, který v obrovské šanci napálil pouze brankáře Vltavína. To byla stoprocentní šance Sparty.
62'
Tichy výborným skluzem zachytil balon a zabránil tak úniku Josefa Šurala.
61'
Ben chaim poslal míč na Stanciua, který za vápnem pálil. Jeho raně scházela přesnost. Balon skončil vedle pravé tyče.
59'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Mustedanagič, přichází Ben Chaim.
58'
Šípek využil podklouznutí jednoho ze stoperů Sparty, avšak jeho následná rána mířila vysoko nad branku.
58'
Frýdkovi se přihrávka naslepo nepovedla a Sparta přišla zbytečně o míč.
57'
Sparta zahrávala dva rohové kopy v řadě, ale ani jeden neznamenal nebezpečí pro hosty.
56'
Ligový celek je při chuti. Obrana Vltavína se pouze brání.
54'
Dlouhý centr stačil zastavit před lajnou jeden z domácích hráčů, který balón poslal před branku, kde byl volný JOSEF ŠURAL, pro kterého nebyl problém trefit branku.
53'
Novák chtěl vyslat Abenu do šance, ale přihrávka na Abenu byla příliš prudká.
52'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Macháč, přichází Novák.
51'
Zpětnou přihrávku dostal do vápna Stanciu, ale tentokrát branku minul.
49'
Sparta je na koni. V další obrovské šanci se ocitl Josef Šural, avšak ten mířil ve vápně pravačkou vedle levé tyče.
48'
Tak to byla krása. Za vápnem se opřel Stanciu, který dělovkou orazítkoval břevno hostující branky.
46'
Mustedanagič se prokličkoval do vápna, kde se dostal do obrovské šance, ale v té ho vychytal Ondřej Koblenc. Ten nyní zachránil Vltavín od inkasovaní.
46'
Do druhého poločasu nastoupil Stanciu, Šural, Zahustel. Vystřídali Lafatu, Karavaeva, Štetinu.
46'
Je za námi první poločas, ve kterém udávali tempo hry hráči Sparty. Jejich největší šanci nedokázal proměnit kapitán David Lafata, který sám proti Koblencovi neuspěl. Hosté hrozili jen zřídka, avšak po prvním poločase drží nadějnou remízu 0:0.
45'
45'
Bičík zachytil centrovaný balón před Macháčem.
44'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Vatajelu, přichází Frýdek.
43'
Sáček dokázal odvrátit balon. Sparta jde ihned dopředu.
42'
Hosté měli výhodu, která nakonec končí rohovým kopem.
41'
Zraněním hráčem je Vatajelu a ten odchází po svých za postranní čáru.
40'
Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a nevypadá to s ním příliš dobře.
39'
Vatajelův centr zprava odvrátila hostující obrana bez problémů.
38'
Hoste zvýšili svou aktivitu. Jejich útok skončil nepovedenou střelou Císařovského. Od své branky bude odkopávat Bičík.
36'
Po delší době se dostali do útoku také hosté, ale nikterak nezahrozili.
35'
Ondřej Koblenc si došel na dlouhý balón, který se snášel do vápna Vltavínu.
33'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Drchal, přichází Mustedanagič.
31'
David Lafata byl blízko k první brance, když se ocitl osamocen s míčem ve vápně. Jeho nepříliš prudký pokus zachytil Koblenc.
30'
Šípek zatáhl rukou Kulhánka. Sparta bude u balónu.
29'
Kaya si v pozici posledního hráče poradil s jedním z protihráčů a v klidu rozehrál.
28'
Štětina zajel do Císařovského, vše se obešlo bez karetního napomenutí.
26'
Vatajelu poslal míč do ohně, ovšem hosté balón dostali do bezpečí.
25'
Michal Sáček byl faulován a Sparta bude rozehrávat.
24'
Sparta je i nadále aktivnější, ale nemůže se dostat přes dobře pracující obranu Vltavínu.
22'
Maione se málem dostal do úniku, ovšem v poslední chvíli mu jeho šanci překazila obrana Sparty.
21'
Sparta předvedla rychlý útok, po kterém přišel centr do vápna z levé strany. Na něj však nikdo v rudém nestačil reagovat.
20'
Ten se však hráčům Vltavínu nepovedl a od brány bude následně odkopávat Bičík.
19'
Vladimír Valíček se za vápně se opřel do balónu, který po teči končí na rohovém kopu.
18'
Valíčkovi se nepovedla přihrávka mezi obránce, u míčee tak bude Sparta.
17'
V posledních minutách jsou vidět nepřesnosti na obou stranách.
15'
Kadlec byl nedovoleně zastaven. Domácí budou rozehrávat z půlky.
14'
Hosté vybojovali rohový kop, po kterém přišel výskok Bičíka. Sparťanský gólman schoval balon v rukavicích.
13'
Plavšićova přihrávka nebyla vůbec přesná. Sparta přišla lehce o míč.
12'
Valíček poslal k zemi Srdana Plavšiće čistým zákrokem. Hra pokračuje dál.
11'
Abena si poradil proti trojici protihráčů. Následně však hosté ztratili balón.
10'
Štětina poslal míč Bičíkovi před dotírajícím Ondřejem Šípkem.
8'
Sparta je zatím aktivnější a drží balon na svých kopačkách.
7'
Maione předvedl rychlost na pravé straně, ovšem o míč rychle přišel. .
6'
Lafata se ocitl v nadějné šanci uvnitř vápna, ale míč se mu zamotal a ten následně obrana Vltavínu poslala do bezpečí. .
4'
Domácí se dostali do útoku, centrovaný balon do vápna odvrátil hlavou jeden z hostujících hráčů.