Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Chemnitzer : Sokolov - 24. června 2017   15:00

Chemnitzer
Chemnitzer
51' Baumgart  • 71' Dartsch
2:0
(0:0)
Sokolov
Sokolov
Chemnitzer
Sokolov
Dvořák I. (46. Šiman) – Mejdr, Ševčík, Plesník, Vukajlovič – Machek, Glaser – Provod, Badocha, Dvořák II. – F. Dvořák.
Šiman – Vokáč, Krlička.

90+3'
71'
Chemnitzer FC právě vstřelil branku! A celek z Chemnitzu vede již o dvě branky! Druhým úspěšným střelcem se stal ALEXANDER DARTSCH, který se prosadil dorážkou do odkryté branky.
51'
Chemnitzer FC právě vstřelil branku! Německý celek se dostává do vedení! Po centru z levé strany se přesnou střelou do protipohybu brankáře Šimana prosazuje TOM BAUMGART!
46'
První poločas utkání mezi Sokolovem a Chemnitzerem je u konce. Neviděli jsme ani jednu branku, aktivnější jsou ovšem prozatím fotbalisté německého celku. Měli více standardních situací i nebezpečnějších útoků, žádný brankou ovšem neskončil.

Pokračovat se bude krátce po šestnácté hodině!
45+1'
30'
Sokolov hraje s Chemnitzerem stále bez branek. Německý celek je o něco lepším týmem na hřišti, ale výsledkově to zatím není znát.
1'

Chemnitzer FC: Kunz – Mbende, Trapp, von Piechowski, Reinhardt, Grote, Frahn, Leutenecker, Aydin, Mlnikowski, Slavov.

FK Baník Sokolov: Dvořák I. – Mejdr, Ševčík, Plesník, Vukajlovič – Machek, Glaser – Provod, Badocha, Dvořák II. – F. Dvořák..
Krásný den všem! Za pár minutek uvidíme utkání mezi druholigovým Sokolovem, který od letní přípravy vede Pavel Horváth, soupeřem jim bude německý Chemnitzer FC!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.