Stanislav Tecl odehrál proti Ružomberoku po příchodu do Slavie první poločas a gól se mu vstřelit nepodařilo. Vůbec to ale nevadilo, protože Milan Škoda vstřelil během stejné porce minut dva góly a přispěl k vysoké výhře pražského týmu, který v obou poločas vstřelil tři góly. Rožumberok po utkání proti Spartě utrpěl druhý debakl. Konečný výsledek: SK Slavia Praha 6 MFK Ružomberok 1.
90
88
Jaromír Zmrhal se dostal po odvráceném centru z rohového kopu, který vybojoval po sražené střele Dušan Švento, k míči a okamžitě ho napálil na bránu, jeho pokus ale skončil nad.
87
Miloš Lačný vyrazil do rychlého protiútoku, jenže se ocitl v tísni a pálil pouze do rukavic brankáře Přemysla Kováře.
86
Fotbalisté pražského týmu vybojovali v blízkosti levého rohového praporku standardní situaci, následný centr ale nic nepřinesl.
85
Josef Hušbauer napřáhl z hranice šestnáctky k pěkné střele, bránu ovšem nakonec o kus minul.
84
Slavia už nikam nespěchá a v klidu kombinuje ve středu hřiště. Hráči Ružomberu se marně snaží získat míč.
81
Fotbalisté slovenského týmu se hnali do slibné brankové příležitosti, jejich akci ale přerušil ofsajd.
80
Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a jedno je jisté. Ružomberok po zápase se Spartou, které podlehl vysoko 5:0, utrpí další těžký debakl, tentokrát proti Slavii.
79
Slavia právě vstřelila branku!
ANTONÍN BARÁK napřáhl zpoza šestnáctky ke krásné střele, která zamířila přesně k tyči a brankář Matúš Macík se po ní natahoval marně.
74
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Josef Menich, přichází Michal Grohol.
74
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jiří Bílek, přichází Vojtěch Mareš.
72
Slavia je na koni a předvádí jednu krásnou kombinaci za druhou, poslední zakončil střelou zpoza šestnáctky Antonín Barák, jehož pokus zamířil nad.
71
Antonín Barák skvěle nacentroval do šestnáctky, kde se dostal do zakončení Mick van Buren, jeho následná hlavička ale zamířila mimo.
68
Slavia se prodrala po náhodné kombinaci k pokutového území Ružomberoku, kde míč převzal MICK VAN BUREN a nekompromisní bombou ho napálil pod břevno.
67
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dominik Kružliak, přichází Michal Grohol.
66
GINO VAN KESSEL si naběhl do šestnáctky na přetažený centr Jaromíra Zmrhala a z první míč poslal po zemi do brány. Slavia opět vede o tři branky.
64
Jaromír Zmrhal posílal do šestnáctky přetažený centr, který na vzdálenější tyči nikoho nenašel.
61
Jan Bořil napřáhl zpoza šestnáctky k jedovaté střele, kterou brankář Matúš Macík vyboxoval do bezpečí!
60
Slavia podél postranní čáry vyrazili do rychlého útoku, Ružomberok si ovšem v obraně počínal pozorně.
54
Přetažený rohový kop Murise Mešanoviče žádné nebezpečí nepřinesl a zamířil do území nikoho.
53
Dušan Švento posílal před bránu střílený centr, jeho následný pas byl ale sražen na rohový kop.
51
Ružomberok právě vstřelil branku!
Slavia se dopustila velké chyby, po které se Ružomberok řítil do přečíslení 4 na 2 a MILOŠ LAČNÝ po krásné přihrávce Erika Daniela z pravého křídla střílel do prázdné brány.
46
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jiří Pavlenka, Michael Frydrych, Michael Lüftner, Per-Egil Flo, Ruslan Mingazov, Jasmin Ščuk, Marko Alvir, Jan Sýkora, Stanislav Tecl a Milan Škoda. Přichází Přemysl Kovář, Jaromír Zmrhal, Josef Hušbauer, Mick van Buren, Jan Bořil, Tomáš Souček, Muris Mešanovič, Antonín Barák, Dušan Švento a Gino van Kessel.
46
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dionatan Texeira, Dalibor Takáč, Jakub Mareš a Peter Gal Andrezly. Přichází Andrej Lovásc, Šimon Kupec, Peter Maslo a Tomáš Dubek.
46
46
46
46
Slavia vstoupila do utkání proti Rožumberoku skvěle a ji ve druhé minutě šla do vedení zásluhou krásné hlavičky Milana Škody, který se prosadil po dlouhém kolmém pasu Michala Frydrycha a po deseti minutách skóroval znovu. Tentokrát z penalty. Skvělý poločas poté uzavřel Michael Lüftner, který skóroval po necelé půlhodině hry po přetaženém centru. Těsně před přestávkou zahodil penaltu Jan Sýkora, s jehož penaltou si brankář Matúš Macík hravě poradil. Skóre po prvním poločase: SK Slavia Praha 3 MFK Ružomberok.
45
44
K rozehrání penalty se tentokrát postavil Jan Sýkora, jenže s ní naložil prachbídně, přízemní střela mířící k pravé tyči byla příliš slabá a Matúš Macík ji snadno zneškodnil!
43
Jeden z hostujících hráčů ve skluzu minul míč a Ruslan Mingazov se řítil po pravé straně do pokutového území, kde byl mezi dvěma protihráči ostře sestřelen Peterem Gal Andrezlym. Slavia bude zahrávat druhou penaltu!
40
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát pět minut a Slavia má přípravné utkání fantasticky rozehrané. Ružomberok se dostal do náznaku šancí, žádnou vyloženou si ale nevytvořil.
39
Jakub Mareš zkusil vypálit zpoza šestnáctky, jenže jen co tak učinil, jeho pokus byl zablokován.
37
Slavia předvedla nádhernou kombinaci na jeden dotek, na jejímž konci stál aktivní Ruslan Mingazov, jenže nedokázal míč zpracovat a z nadějného útoku nakonec nebylo nic.
35
Ruslan Mingazov napřáhl zpoza šestnáctky levačkou k dobré střele, bránu Ružomberoku nicméně minul.
34
Vzápětí se dostal v pokutovém území k další hlavičce Milan Škoda, jenže se ocitl v těžké pozici a brankář slovenského týmu si s jeho pokusem snadno poradil.
33
Stanislav Tecl sklepl míč po autovém vhazování na Jana Sýkoru, který se z úhlu pokoušel zamířit na přední tyči, jenže Matúš Macík jeho pokus lapil do svých rukavic.
31
Jan Sýkora předvedl po půlhodině hry pěkný průnik a zpoza šestnáctky mířil přesně k tyči, hostující gólman ale předvedl skvělý zákrok a jeho pokus vyrazil na rohový kop!
29
Brankář hostujícího celku nyní zazmatkoval a centr Slavie vyrazil k Michalovi Frydrychovi, který okamžitě napřáhl ze střední vzdálenosti k táhlé střele a jeho pokus byl zablokován.
28
MICHAEL LÜFTNER si naběhl do šestnáctky na přetažený míč, který se od něj odrazil směrem ke vzdálenější tyči a Matúš Macík si na míč sáhl, vytěsnit ho ovšem mimo tři tyče nedokázal – 3:0!
27
Stanislav Tecl byl faulován v blízkosti šestnáctky a volný přímý kop tentokrát rozehrávala Slavia, Jan Sýkora ale pálil nad.
26
Následný centr byl na přední tyči odvrácen do zámezí a Slávisté si situaci zopakovali, jenže jejich druhý pokus opět nic nepřinesl a brankář Matúš Macík mohl zůstat v klidu.
25
Stanislav Tecl byl faulovaný v blízkosti pravého rohového praporku a také Slavia měla k dispozici standardní situaci, následný centr byl ale sražen na rohový kop.
23
Střílený centr ze standardní situace fotbalisté Slavie bez problému odvrátili a mohli vyrazit směrem vpřed.
22
Michal Frydrych fauloval v blízkosti pokutového území Petera Gal Andrezlyho a Ružomberok bude zahrávat v polovině prvního poločasu zajímavou standardní situaci.
21
Miloš Lačný si naběhl do šestnáctky na nádherný pas z pravého křídla a mířil dobře do protipohybu Jiřího Pavlenky. Brankář Slavie ale zasahovat nemusel, jeho pokus zamířil mimo.
18
Ružomberok vybojoval v sedmnácté minutě rohový kop, jehož rozehrávky se ujal Peter Gal Andrezly, centr se mu ale vůbec nepovedl a zamířil do zámezí.
15
Na opačné straně hřiště pálil z pravého křídla Stanislav Tecl a jeho střela byla na přední tyči sražena na rohový kop, po kterém se Slávisté k ničemu nedostali.
14
Jakub Mareš se dokázal uvolnit na levém křídle a z úhlu napřáhl ke střele, která mířila k přední levé tyči, brankář Jiří Pavlenka si s ní ale hravě poradil.
11
MILAN ŠKODA se ujal rozehrávky pokutového kopu s velkou noblesou a poslal míč nádherně do pravého horního rohu. Matúš Macík skočil na opačnou stranu a Slavia vede již 2:0!
10
Ruslan Mingazov skončil na pravé straně šestnáctky na trávníku a Slavia bude zahrávat pokutový kop!
8
Stanislav Tecl se zmocnil míče a po pravém křídle se vydal do úniku, který zakončil nepřesným centrem.
6
Hra se po úvodních velice atraktivních pěti minutách uklidnila a hra se odehrává převážně ve středu hřiště.
3
Vedení Slavie mohl rychle navýšit Ruslan Mingazov, jeho střela zpoza šestnáctky ale byla zablokována.
2
MILAN ŠKODA si naběhl do šestnáctky na nádherný kolmý pas Michala Frydrycha z poloviny hřiště a krásnou hlavičkou přehodil vybíhajícího brankáře Matúše Macíka. Slavia se po necelých 120 sekundách ujímá vedení 1:0!
1
Milan Škoda poslal na pravém křídle do běhu Ruslana Mingazova, jeho následný centr byl ale příliš dlouhý.
1

SK Slavia Praha: Pavlenka – Frydrych, Bílek, Lüftner, Flo – Mingazov, Ščuk, Alvir, Sýkora – Tecl (K), Škoda. (rozestavení 4-4-2)
Náhradníci: Kovář – Mareš, Zmrhal, Hušbauer, van Buren, Bořil, Souček, Mešanovič, Barák, Švento, van Kessel.

MFK Ružomberok: Macík – Menich, Maslo, Texeira – Kružliak (K), Nagy – Daniel, Takáč, Mareš, Gal Andrezly – Lačný (rozestavení 3-2-4-1)
Náhradníci: Hajdúch – Kubena, Faško, Zsigmund, Lovác, Kupec, Grohol, Maslo, Čurma, Dubek.

Rozhodčí: Pavel Franěk. Asistenti: Petr Blažej, Pavel Vlasjuk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.