Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Mšeno - 16. ledna 2019   17:30

Jablonec
Jablonec
15' Acosta  • 20' Chramosta  • 33' Chramosta  • 37' Ikaunieks  • 50' Hübschman  • 54' Holeš  • 65' Doležal  • 67' Doležal
8:0
(4:0)
Mšeno
Mšeno
Jablonec

1. poločas: Hrubý – Janković, Kubista, Břečka, Sobol – Acosta, Považanec, Fábry, Jovović – Chramosta, Ikaunieks

2. poločas: Hrubý – Holeš, Kubista, Štěpánek, Sobol – Pleštil, Breda Dom., Hübschman, Kratochvíl, Breda Dav. – Doležal
Mšeno
Masařík (Franc) – Helm (Hrnčíř), Koblížek (Munzar), Skuhravý (Váňa), Pelta (Štěpánek), Houser, Rozkovec, Daníček, Čížek (Hartman)

Je konec! Jablonec splnil roli favorita tohoto zápasu, diviznímu soupeři nasázel hned šest branek, což se před tímto utkáním dalo očekávat. Jablonečtí trochu rotovali se sestavou, hlavní trenér se totiž pokoušel najít vhodné varianty pro ligovou scénu.
90'
67'
Jablonec právě vstřelil branku!
Naprosto totožná akce byla k vidění o dvě minuty později, i tentokráte se prosadil MARTIN DOLEŽAL.
65'
Jablonec je skutečně při chuti! S centrovaným pokusem přispěchal Pleštil, po jehož přihrávce pálil přesně MARTIN DOLEŽAL.
54'
Další branka na sebe nenechala dlouho čekat! Tentokráte se prosazuje TOMÁŠ HOLEŠ.
50'
Tak už to máme o pět branek! Na vzdušnou nabídku si naskočil TOMÁŠ HÜBSCHMAN, jenž s pomocí břevna propálil brankáře.
Sestava Jablonce pro druhý poločas: Hrubý – Holeš, Kubista, Štěpánek, Sobol – Pleštil, Breda Dom., Hübschman, Kratochvíl, Breda Dav. – Doležal.
46'
45'
37'
Divizní celek nyní chyboval, což soupeř dokázal potrestat! Chramosta se s míčem dostal do vápna, odkud na zadní tyči našel DAVISE IKAUNIEKSE, který tak navyšuje vedení.
33'
Prvoligový celek se dostává do tříbrankového vedení! Janković narazil vedle stojícímu JANU CHRAMOSTOVI, který se ani tentokráte nemýlil.
20'
Netrvalo dlouho a je tu druhá branka! Opět v ní měl prsty Jovović, který v pokutovém území našel JANA CHRAMOSTU, jehož rána z první skončila u vzdálenější tyče.
15'
Máme tady úvodní branku zápasu! Jovović našel kolmicí RAFAELA ACOSTU, který brankáře soupeře prostřelil technickou střelou.
1'
Prvoligový Jablonec v dnešním utkání vyzve celek z Divize, kterým je Jiskra Mšeno. Jednoznačným favoritem tohoto zápasu je celek z Fortuna ligy, který ale v dnešním utkání dá šanci náhradníkům. Dočkají se fanoušci fotbalového zákroku v podobě výhry Mšena?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.