Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Maribor : Karviná - 23. ledna 2019   16:00

Karviná
Maribor
Karviná

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.
Tento velmi vyrovnaný zápas nakonec končí bezbrankovou remízou, i když oba celky měly pár nebezpečných šancí. Utkání ale vládli gólmani, kteří za svá záda nepustili ani jeden míč a gól jsme tak neviděli.
90+1'
90+1'
Karviná jde ještě naposledy dopředu přes pravou stranu. Z rychlého útoku vznikla střela, která končí mimo tři tyče.
90'
Karviná ještě podniká ofenzivu, ale už z ní asi nic nebude. Maribor si brání každý centimetr hřiště.
88'
Domácí ještě zkouší zaútočit přes levou stranu. Z tohoto útoku vzešla střela, která končí vysoko nad hostující brankou.
87'
Zápas už se dohrává v klidu. Maribor kombinuje na své polovině a nikam nespěchá.
85'
Hosté opět rozehrávali roh a domácí se zase bez problémů ubránili. Branky se už asi nedočkáme.
83'
Hosté opět rozehrávali rohový kop. Ten je zase neúspěšný, protože obrana Mariboru funguje opravdu skvěle.
82'
Karviná kombinuje na vlastní polovině a nikam nespěchá. Remíza jí očividně vyhovuje.
81'
Karviná se z rohu opět neprosadila. Její útok zatím může pokračovat, protože získala vhazování na levé straně hřiště.
79'
Maribor má po dlouhé době míč pevně pod kontrolou. Nyní kombinuje na vlastní polovině a snaží se najít cestu dopředu.
77'
Karviná pokračuje v ofenzivě a soupeře drží pod velkým tlakem. Zatím se jí ale nedaří dostat se do větší šance.
75'
Hosté nyní velmi aktivně útočí a Maribor má plné ruce práce s obranou. Zatím to ale zvládá.
74'
Hosté se poté pomocí nákopu snaží dostat dopředu. Ten je celkem úspěšný, protože Karviná získáva rohový kop.
73'
Roh je rozehrán nakrátko a následný centr Karviná v klidu hlavičkuje do bezpečí.
72'
Maribor vybojoval rohový kop a jistě se pokusí o vstřelení první branky v zápase.
70'
Hosté ji ubránili a sami založili protiútok. Ten je ale také neúspěšný.
69'
Karviná z dalšího útoku nic nevymyslela a Maribor tak může zahájit protiakci.
68'
Domácí dokonce míč získávají a to v podobě autového vhazování. To je velmi špatně rozehráno a hosté mají balón zpět na svých kopačkách.
67'
Maribor se stále dobře brání a soupeře s míčem vytlačil zpět na jeho polovinu. Karviné se poté nedaří do útoku vrátit.
66'
Hosté se poté rychle dostávají dopředu, kde vybojovali autové vhazování na levé straně.
65'
Maribor zase neúspěšně útočí a odkop tak získává Berkovec.
64'
Hosté soupeři nedovolují střelu, míč získávají a sami jdou dopředu. Obrana domácích opět dobře zapracovala a také svému soupeři nedovolila žádnou šanci.
63'
Následuje obranný faul Karviné a Maribor tak bude moct centrovat do pokutového území.
62'
Hostům tato taktika funguje. Díky ní se totiž dostali až k centru, který ale kryje domácí defenziva.
61'
Domácí se nakonec dostali na druhou polovinu hřiště, ale míč tam dlouho neudrželi. Velmi rychle ho sebrala Karviná, která se pomocí přesné kombinace snaží dostat dopředu.
60'
Maribor se po neúspěšném zakončení musel opět vrátit na svou polovinu, kde momentálně kombinuje.
58'
Maribor po ziksu míče nikam nespěchá v klidu kombinuje na své polovině.
57'
Karviná se nyní na delší dobu usadila v útoku, ale do žádné nebezpečné šance se nedostala.
55'
Následný útok Karviné přes levou stranu končí neúspěšně. Odkop pro Cotmana.
54'
Nebezpečná střela Mariboru končí jen těsně mimo branku.
52'
Karviná se opět dobře ubránila a dopředu se snažili jít nákopem. Ten končí pouze na domácích kopačkách.
50'
Maribor se po zisku míče pomalu posouvá dopředu přes pravou stranu.
49'
Následný útok hostů skončila rohovým kopem. Z něj přišel moc vysoký centr, takže se domácí v klidu ubránili.
48'
Karviná se ubránila a nyní se snaží dostat dopředu. Zatím kombinuje na půlící čáře.
47'
Úvodní rozehry se nyní ujal Maribor. Ten se postupně dostal až dopředu, kde získal autové vhazování.
46'
První poločas byl velmi vyrovnaná. Oba celky si vytvořili nějaké šance, ale žádný se zatím nedokázal prosadit. Proto se zatím hraje bez branek a uvidíme, jestli se gólu vůbec dočkáme.
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
45+1'
45'
Domácí se po úspěšné obraně dostávají až do vápna soupeře. Odtud přišla nebezpečná střela, kterou Berkovec opět vyrazil.
44'
Karviná se ještě snaží dostat do útoku, kde chce aspoň vystřelit. Maribor to nedovoluje a dobře se brání.
42'
Karviná poté kombinuje na své polovině a už nikam nespěchá.
41'
Maribor se dostal do přečíslení, které skončilo zákrokem Berkovce.
40'
Hosté mají rychle míč zpět na svých kopačkách a vydali se do dalšího útoku. Ten opět skončil zákrokem Cotmana.
39'
Karviná se úspěšně ubránila a vydala se dopředu. Tam nic nevymyslela a míč skončil pouze u Cotmana.
37'
Maribor se opět dostal ke střele, kterou zase zblokovala hostující obrana. Poté následuje rohový kop domácích.
36'
Po něm přišla střela na branku, kterou v pohodě chytá Cotman. Ten nyní může rozehrát.
35'
Hosté se po úspěšné obraně vydali dopředu, kde vybojovali rohový kop.
34'
Maribor si následně bere míč zpět a opět se žene dopředu. Tam vymyslel střelu, kterou dokázala zblokovat defenziva Karviné.
33'
Slovinský celek podnikl další střelou, který zakončil střelou. Ta končí vedle hostující klece.
32'
Nakopnutý míč končí až u Cotmana, který rozehraje výkopem na druhou polovinu hřiště.
31'
Hosté jsou stále u míče, ale cestu dopředu nemohou najít. Maribor se nyní brání opravdu velmi dobře.
30'
Karviná si může po dlouhé době oddechnout od defenzivy a s míčem na kopačkách míří dopředu.
29'
Domácí šli dopředu nákopem. Ten byl přesný, ale hráč, který ho zachytil byl v ofsajdu.
28'
Maribor pokračuje v útoku a nyní vybojoval přímý kop. Ten je rychle rozehrán nakrátko.
27'
Maribor je nyní aktivnějším celkem. Vymyslel dvě střely, které dokázal Berkovec jen tak tak pokrýt.
26'
Domácí v útoku ještě pokračovali, ale vymysleli pouze centr do vápna, který v pohodě pokryla hostující obrana.
25'
Maribor se následně podíval k pokutovému území Karviné, kde nic nebezpečného vymyslet nedokázal.
24'
Hosté chtěli pokračovat v ofenzivě, ale zastavil je nepřesný nákop dopředu, který skončil u soupeře.
23'
Hosté díky aktivnímu napadání získali míč a vymysleli střelu, kterou jen tak tak dokázal Cotman vyrazit.
22'
Nyní Karviná fauluje na polovině a Maribor bude moct v klidu rozehrát. Nikam nespěchá a klidně rozehraje míč až na svou polovinu.
20'
Hosté se z přímeho kopu rozhodli centrovat. Cotman centr boxuje pryč od jeho branky.
19'
Maribor stále zůstává jen na své polovině, kde pokračuje v kombinaci.
18'
Domácí nakonec obranu úspěšně zvládli a nyní se s míčem na kopačkách ženou dopředu.
17'
Hosté poté drží míč a přesnou kombinací se snaží dostat dopředu, což se moc nedaří.
16'
Maribor fauluje na půlící čáře. Karviná se tak ujme rozehry z poloviny hřiště.
15'
Domácí se následně také dostali ke střele. Neměla ale dostatečnou razanci a Berkovec si tak připisuje snadný zákrok.
13'
Karviná se následně díky dobrému napadání dostala ke střele, která jen těsně minula domácí branku.
12'
Domácím nevyšla přihrávka dopředu a míč získává Karviná. Ta jde dopředu nákopem, který je také neúspěšný.
11'
Ten nic neriskuje a rozehrává přihrávkou nakrátko. Maribor pak může pokračovat v držení míče.
10'
Hostující přihrávka dopředu končí pouze u Cotmana, který může rozehrávat.
9'
Karviná nakonec míč získala a nyní ona kombinuje na vlastní polovině.
7'
Domácí stále zůstávájí v držení míče. Nyní se jim ale nedaří dostat se z vlastní poloviny.
6'
Maribor získal po nákopu Berkovce míč a velmi rychle hru přesunul dopředu. Tam střelu nevymyslel.
5'
U míče jsou stále vyhrádně hosté. Ti se nyní snaží dostat dopředu přes levou stranu hřiště.
3'
Hosté se úspěšně ubránili a následně se dostali dopředu, kde získali rohový kop.
2'
Úvodního výkopu se ujala Karviná, ale ta míč vzápětí ztratila. Maribor se tedy může vydat dopředu.
1'

NK Maribor: Cotman – Kramarič, Ivković, Šuler, Viler, Cretu, Pihler, Žugelj, Bajde, Mešanović, Tavares.
Náhradníci: Irgolič – Šlamberger, Šme, Rajčević, Koblar, Maher, Grajfoner, Vršič, Felipe Santos, Matko, Mulahusejnović.

MFK Karviná: Berkovec – Moravec, Krivák, Rundić, Djordjević – Faško, Smrž, Budínský – Ba Loua, Wágner, Záhumenský.
Náhradníci: Ciupa – Bukata, Burda, Colic, Drame, Galuška, Guba, Lingr, Ramirez, Suchan, Vlachovský.
Zdravím všechny fanoušky Karviné či fotbalové nadšence. Zímní příprava je v plném proudu a dnes bude na vidění spoustu další zápasů. Jeden z nich bude utkání mezi slovinským Mariborem a českou Karvinou. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.