Přípravné zápasy - ONLINE PŘENOS - Ml. Boleslav : Teplice

Ml. Boleslav

Teplice
2:1
- 52'Hönig
- 88'Budínský
- 29'Šup
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Ml. Boleslav
- 52'Hönig
- 88'Budínský
Teplice
- 29'Šup
Další informace:
- Stadion
- Benátky nad Jizerou
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Pár minut před koncem se Středočechům podařilo otočit stav na 2:1! Přímo z rohového kopu modrobílí nezahrozili. Po sražené střele Hampla se však balón vrátil na nohy LUKÁŠE BUDÍNSKÉHO a ten ho z rohu šestnáctky parádně uklidil do sítě.
Další střela už byla přesná, takže máme vyrovnáno na 1:1! Budínský přenesl hru doleva na Túlia, jehož vysoký centr Ladra sklepl na MICHAELA HÖNIGA a ten pohotovou ranou nedal brankáři žádnou šanci.
Skláři se v devětadvacáté minutě ujímají vedení! Hora těsně před šestnáctkou posunul míč na DOMINIKA ŠUPA a Mikulec se po jeho střele natahoval marně.
FK Mladá Boleslav: Mikulec – Fulnek, Hašek, Křapka, Túlio – Budínský, Auer, Ji. Klíma, Bucha, Ladra – Hönig.
Náhradníci: Stejskal – Hampl, Wiesner, Alhassan, Pech, Provazník, Stejskal.
FK Teplice: Grigar – Hyčka, Jeřábek, Hasil, Royo – Ljevakovič, Kostka – Kučera, Šimeček, Hora – Šup.
Náhradníci: Diviš – Žitný, Trubač..
Skláři mají za sebou průměrnou sezónu. Z desátého místa postoupili do nadstavbové skupiny o Evropskou ligu, na kterou budou chtít rychle zapomenout. Tepličtí totiž prohráli se svým dnešním soupeřem s celkovým skóre 1:9, načež nejvyšší vedení klubu slibovalo velké změny. K těm dosud nedošlo, na svém místě zůstal trenér Hejkal i všichni kmenoví hráči. Jedinou výjimkou je krajní obránce Jan Krob, který byl přeřazen do B-týmu. Teplickou soupisku v červnu doplnily tři posily – z Polska se do Fortuna ligy vrátil Jakub Mareš, ze Španělska přišel jako volný hráč obránce Manel Royo a z ruského Krasnodaru přišel na hostování další zadák Jevgenij Nazarov.
Středočeši nastoupili do nezvykle krátké přípravy jen pár dní po odehrání posledního zápasu minulé sezóny. V třicetidílné základní části obsadili konečné sedmé místo a jen těsně nepostoupili do skupiny o titul, což jim ve výsledku jenom pomohlo, neboť po dvou postupech ve skupině o Evropu postoupili do rozhodujícího zápasu s Baníkem Ostrava a v tom triumfovali 1:0, díky čemuž se kvalifikovali do druhého předkola Evropské ligy. V rámci něj se tým Mladé Boleslavi hodně nacestuje, protože nastoupí na lepšího z dvojzápasu Ordabasy Šymkent (Kazachstán) – Torpedo Kutaisi (Gruzie). Trenér Jozef Weber už může počítat s triem zvučných posil – Lukášem Budinským, Tomášem Wágnerem a Danielem Pudilem.