Zavřel – Morávek, Lambev
Pardubice - Ohrazenice UMT
Uničov
Uvízl – Rajnoha, Habáň, Fencl

Ve druhé půli žádná branka nepadla a tak dnešní přípravné utkání skončilo těsnou výhrou domácích po brance Mužíka již ze sedmé minuty.
90'
46'
45'
45'
Velká šance hostů na vyrovnání, ale hlavička P. Jeřábka šla nad.
7'
Pardubice právě vstřelily branku! Na konci kombinační akce domácích nyl LADISLAV MUŽÍK – 1:0.
1'

FK Pardubice: Horníček – Hykel, Šejvl, Zukal, Čelůstka – J. Jeřábek – Mužík, Solil, Tischler, Fousek – Kovář.
Náhradníci: Letáček – Prosek, Březina, Kopřiva, Šafařík

SK Uničov: Spurný – Purzitidis, Bala, Mučka, Koutek, Bača, Strnad, Vichta, P. Jeřábek, Komenda, Svoboda.
Náhradníci: Uvízl – Rajnoha, Habáň, Fencl

Rozhodčí: Zavřel – Morávek, Lambev.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.