Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Hr. Králové - 13. července 2019   10:15

Písek
Písek
0:2
(0:2)
Hr. Králové
Hr. Králové
11' Prekop   • 34' Urma
Písek
Satrapa – Jiskra, Kašík, Pecka, Řehoř, Sigmund
Hr. Králové
Ottmar, Čech, Kvída, Černý, Procházla, Soukeník, Zorvan, Firbacher, Šípek

Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Hradec Králové nakonec zvítězil v generálce na druhou nejvyšší domácí soutěž 2:0 a připsali si tak v přípravě třetí výhru. Obě branky jsme viděli v prvním poločase a postarali se o ně Prekop a Urma.
90'
89'
Domácí stále pokračují v tlaku.
88'
Domácí nyní zatlačili hostující tým. Nyní prolétl míč skrz malé vápno hostí.
85'
Nyní vidíme spoustu faulů z obou stran.
83'
Střela zpoza vápna vůbec neprošla houštinou těl.
82'
Uvidíme další rohový kop, tentokráte domácích.
80'
Kateřiňák se odhodlal ke střele z 20 metrů Netrefil však dobře míč.
79'
V šanci se ocitl Pecka. Domácí nulu však změnit v jedničku nedokázal.
77'
Tentokráte domácí stoper odblokoval hostujícího útočníka od míče.
75'
Domácí odkopávají míč z vápna pryč. Míč ovšem opět získávají hosté.
74'
Firbachrovu přihrávku odkopává domácí stoper na roh.
73'
Hradec vybojoval další rohový kop.
72'
Domácí odhlavičkovali další nebezpečný míč před jejich branku.
70'
Hosté mají míč opět na kopačkách a hra na jednu branku pokračuje.
67'
Černý získal míč při pressingu a následnou střelou jen tak tak minul levou šibenici.
65'
Domácí se ubránili a opět se snaží zaútočit.
63'
Presl vyslal ze 30 metrů jedovou ránu k levé tyči. Hostující brankář po těžkém zákroku vyráží na roh.
62'
Domácí se nakonec dostávají do útoku po pravé straně a po Čechově zásahu vybojovali rohový kop.
60'
Ve druhém poločase působí hosté ještě svižněji než v polovině první. Skórovat však nedokázali.
58'
Firbacher získává míč a posílá jej dopředu, kde Šípek zahazuje další šanci.
56'
Martinec po narážečce s Firbacherem přichází o míč.
55'
Hradec veze další atak.
54'
Hosté se již dostali k šestnáctce. Domácí pouze odkopávají míč.
53'
Hradec opět získává míč a rozehrává od stoperů.
51'
Kateřiňákova střela z vápna končí vedle levé tyče.
49'
Hosté drží míč na kopačkách.
47'
Dominance hostujícího celku pokračuje i po změněn stran a v obměněné sestavě.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:35.
Hradec má podle očekávání drtivou převahu, kterou zatím proměnil ve dvoubrankové vedení.
45'
44'
43'
Další faul na hostující hráče.
42'
Domácí z rohu branku neohrozili, naopak za pomoci faulu zabránili rychlému brejku.
41'
Domácí vyslali před hostující branku nebezpečný centr, který hlavou na roh odvrací Martinec.
40'
Po nedorozumění hráčů ve žlutém se k míči opět dostává Hradec.
39'
Po faulu Prekopa dostávají domácí šanci dostat se před vápno Votroků.
38'
Hosté hledají cestu jak nacentrovat před branku. Cestu nakonec nenašli a o míč přicházejí.
37'
Vidíme neurovnanou hru ve středu hřiště.
36'
Urma se prosadil ve vápně a udělal kličku dvěma hráčům. Ze šance ale nakonec nic nebylo.
35'
Vidíme první ofsajd, kterého se dopustili hosté.
34'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Po krásné narážečce ve vápně se prosazuje URMA a zvyšuje vedení Hradce na 0:2.
33'
Domácí se mohli pokusit o rychlý protiútok. O míč ale přicházejí a sami faulují.
32'
Domácí se opět brání odkopem do zámezí.
31'
Další atak Hradce srazili domácí na autové vhazování.
30'
Vízek likviduje první střelu na branku Hradce.
29'
Vlkanova se pokusil o střelu z 35 metrů. Ta ale míří vysoko nad.
28'
Prekop dostal míč na penaltě, hlavou ale zazdil Vlkanovův přesný centr po pěkném průniku.
27'
Prekop byl na půli faulovaný. Hosté rozehrávají nakrátko.
25'
Vlkanova a Prekop kombinují u vápna. Jejich kombinace však byla přerušena domácí obranou.
23'
Hosté nic zázračného nevymysleli. K míči se dostávají domácí.
21'
Hradec je opět na míči.
19'
Domácí se pokusili o průnik po pravé straně avšak neúspěšně.
17'
Prekop se opět odhodlal ke střele. Jeho pokus však končí mimo.
15'
Hosté opět přebírají taktovku utkání a opět ohrožují Klementovu branku.
13'
Vidíme zatím spíše boj o střed hřiště.
11'
ERIK PREKOP vystřelil z velkého vápna, avšak míč netrefil příliš dobře. Domácí brankář však míč neviděl a Prekopův šourák se dokutálel k tyčce.
10'
Míč letí až za brankovou čáru. Uvidíme výkop od branky Vízka.
9'
Domácí vybojovali trestný kop na úrovni vápna.
8'
Hosté kombinují u rohového praporku. Jejich kombinaci přerušil Urma.
7'
Domácí překonali půli s míčem na noze. Hned o něj ale zase přicházejí.
6'
Ani Hradci se nepodařilo zaútočit za pomocí dlouhého míče. Vykopávat od branky tak bude Klement.
5'
Domácí se pokusili dostat do útoku dlouhým nákopem. Míč ale na svých kopačkách neudrželi.
4'
Míč na zadní tyč nikoho nepotkal. Rozehrávat se bude od branky domácích.
3'
Hosté vybojovali rohový kop.
2'
Hradec Králové se hned ujal taktovky a usídlil se v útoku.
1'

FC Písek: Klement – Holý, Mařík, Běloušek, Benetka, Hrachovec, Kulík, Petřík, Presl, Sajtl, Ulbrich
Náhradníci: Satrapa – Jiskra, Kašík, Pecka, Řehoř, Sigmund

FC Hradec Králové: Vízek – Kopečný, Zbrožek, Martinec, Urma, Jukl, Kateřiňák, Doležal, Djurdjevič, Vlkanova, Prekop
Náhradníci: Ottmar, Čech, Kvída, Černý, Procházla, Soukeník, Zorvan, Firbacher, Šípek.
Hezký den Vám přeji od fotbalového přátelského utkání, ve kterém proti sobě nastoupí týmy FC Písek a FC Hradec Králové. Zatímco pro FC Písek se jedná o první přátelský zápas, pro Hradec Králové je tento zápas generálkou na Národní Ligu. Hradec Králové tak může v dnešním klání ukázat svoji připravenost na ostré zápasy a po dvou výhrách, dvou prohrách a jedné remíze učinit přípravu úspěšnou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.