Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Příbram : Teplice - 22. června 2019   14:00

Příbram
Příbram
19' Voltr  • 23' Held  • 27' Voltr  • 56' Vandas
4:4
(3:1)
Teplice
Teplice
3' Žitný   • 47' Trubač   • 69' Nazarov   • 81' Moulis
Příbram
Kočí – Vávra, Janota, Polák, Šíma, Belej
Petr Dorušák – Petr Klupák, Pavel Krupka
Letní stadion 650, Benátky nad Jizerou
Teplice
Diviš – Kodeš, Žitný, Moulis, Nazarov, Čmovš, Vondrášek (81. Šimeček), Jindráček, Trubač, Mitrano, Náhlovský (46. Hasil)
Grigar – Hasil, Šimeček

Utkání končí výsledkem 4:4. První poločas vyšel lépe Příbrami, a ten druhý zase zvládly jednoznačně lépe Teplice. Remíza 4:4 je tak naprosto zasloužená. Turnaj v Benátkách nad Jizerou ovládla Mladá Boleslav. Z mé strany je to pro dnešek vše, těším se na vás zase příště. Na počtenou!
90'
Druhý poločas skončil.
89'
Příbram se však ubránila podniká postupný protiútok.
88'
Teplice získaly rohový kop. Uvidíme, jestli v samotném závěru zápasu z něj něco vytěží.
86'
Na hřišti zůstal ležet jeden z příbramských hráčů a tento faul Teplic trošku vybouřil emoce na hřišti.
84'
K hlavičce se dostal Šimeček a také jen těsně minul. Teplice si jdou v závěru za vítězstvím více.
83'
Teplice si vytvořily další zajímavou šanci. Bránu však tentokrát o kousek minuly.
81'
Teplice právě vstřelily branku!
Stav je srovnán na 4:4! Dnešní brankové hody pokračují a tentokrát se prosazuje PAVEL MOULIS. Tepličtí mířili do brejku 3 na 2 a Nazarov si všiml Moulise na levé straně. Nepokrytý útočník hráčů v bílém dresu se nemýlil.
79'
Moulisova střela z dálky nezaplavala k pravé tyči.
78'
Parádní volný přímý kop zahrál před bránou Teplic příbramský Januška. Krásně trefil balón, který se zastavil až o levou tyč. Tohle byl krásný fotbalový moment, který však brankou neskončil.
76'
Útočnou akci Teplic zastavil praporek pomezního sudího. Jednalo se o ofsajd.
74'
K exekuci přímého kopu se postavil Šimeček a zkusil to přímo na bránu. Trefil však postaveného brankáře mezi třemi tyčemi.
73'
Teplice budou rozehrávat volný přímý kop z výborné pozice. Zhruba z pětadvaceti metrů.
71'
Sudí dopřál hráčům obou týmů krátkou přestávku na občerstvení.
69'
Obrovskou chybu v obraně Příbrami využila nová posila Teplic JEVGENIJ NAZAROV a dokázala prudkou střelou po zemi k tyči snížit stav na 3:4 z pohledu Teplic. Ještě předtím si ruský hráč stačil krásně obhodit brankáře.
66'
Janota chtěl zamířit okolo obránce Teplic, avšak centrovaný míč z nohy jeho spoluhráče nebyl vůbec dobrý.
64'
Faul Trubače znamená standardní situaci ve prospěch Teplic. Tým ze Stínadel se tak bude muset opět jen bránit.
62'
Velkou šanci měl na kopačce Pavel Moulis a rázem by bylo sníženo! Skvěle si vyměnil míč s Trubačem, ale při zakončení pohotového brankáře nepřehodil.
60'
Současná pasáž hry je velice bojovná. Ani jeden z celků se natlačí do zakončení v nějaké větší míře.
58'
K zakončení se dostaly Teplice. Šimeček bránu o kousek minul.
56'
Příbram právě vstřelila branku!
Příbram jde do dvougólového náskoku opět. PAVEL VANDAS dokázal využít své pohotovosti, naskočil si na centr Janušky a hlavou navýšil stav na 4:2 z pohledu Příbrami.
55'
Trubač vypálil z velké dálky pravačkou vysoko mimo tři tyče.
53'
Na půli hřiště došlo k faulu Teplic a míč tak připadne k nohám příbramských fotbalistů.
51'
Boháč musel likvidovat tvrdou střelu Moulise. Příbramský brankář vyrazil míč na roh.
49'
Teplice zachytili začátek druhého poločasu lépe a po vstřelené brance se stále víc a víc tlačí k zakončení.
47'
Teplice okamžitě snižují! Krásnou akci po pravé straně potáhl směrem na střed DANIEL TRUBAČ a přesnou střelou levou nohou k tyči nedal brankáři žádnou šanci. 3:2.
46'
Skončil nám první poločas, který skončil lépe pro Příbram. Ta sice inkasovala už ve třetí minutě, ale skóre i díky dvěma zásahům Radka Voltra dokázala otočit. Poločas tak skončil výsledkem 3:1 pro příbramské.
45'
44'
Příbram sice vsítila další gól, ale Diviš byl při snaze chytit míč faulován dvěma protihráči.
43'
Cmiljanovič byl faulován. Teplice se nyní brání pouze za ceny faulů.
42'
Žitný ztratil míč a při snaze jej opět získat si pomohl faulem. Hra je v současné chvíli moc rozkouskovaná.
41'
Rozhodčí viděl nešetrný zákrok na polovině Teplic a nařídil další standardní situaci pro Příbram.
40'
Boháč si došel pro vysoký centr a dokázal rychle rozehrát.
39'
Poslední minuty prvního poločasu patří jednoznačně příbramským. Zhruba od desáté minuty utkání jsou jasně lepším celkem.
37'
Januška se postavil k exekuci přímého kopu a velmi dobře napálil míč směrem na bránu. Jeho rána minula břevno o pár centimetrů.
35'
Do velké šance se dostal Šimek. Příbram poslala do vápna dlouhý centr, který nikdo z hráčů v bílých dresech nedokázal odvrátit. Šimek střílel zhruba z pěti metrů, ale svatyni nakonec přestřelil.
34'
Příbram se z ničeho nic dostala do další šance a trenér Hejkal je na svůj teplický tým už pořádně rozezlen.
33'
Čmovš chtěl zakončit propadlý balón, ale trefil si pouze svou ruku.
32'
Příbramští obránci teď nešikovně přihráli brankáři, který nestihl zachytit balón ve hře. Teplice tak dostávají rohový kop zadarmo.
31'
Zelení se při standardní situaci provinili útočným faulem a o odkop se postará brankář Diviš.
29'
Cmiljanovič zabojoval na levé straně a následně šikovně uvolnil Janderu. Příbram bude mít k dispozici autové vhazování.
27'
Příbram se prosazuje z rohového kopu. Těsně před brankovou čárou zůstal stát RADEK VOLTR, který tečoval razantní hlavičku. Diviš při snaze zakročit, neměl šanci a příbramský útočník se raduje z druhé branky v zápase. 3:1.
26'
Čmovš se výborně natáhl po míči a pravou nohou dokázal odkopnout dlouhý míč za obranu Teplic.
25'
Na zemi zůstal po kontaktu s Nazarovem ležet jeden z příbramských hráčů. Rychle se oklepal a bude v pořádku pokračovat ve hře.
23'
Příbram rychle otáčí skóre. Během pár sekund se opět dostala na míč a přesnou akcí středem hřiště dostává tým v zelených dresech do vedení útočník MARTIN HELD. 2:1.
22'
Jandera teď zazdil skvěle vypracovanou akci a špatnou zpětnou přihrávkou daroval míč Teplicím.
21'
Útočí už však zase Příbram. Centr z pravé strany byl příliš dlouhý a Vondrášek musel zapracovat při obranné činnosti.
20'
Teplice se snaží rychle oklepat z vyrovnání a tlačí se k pokutovému území Příbrami.
19'
K penaltovému puntíku se postavil RADEK VOLTR a prokázal své zkušenosti. Poslal Diviše na opačnou stranu a navíc zametl míč do levé šibenice. 1:1.
18'
Příbram bude kopat penaltu!
17'
Do velké šance se dostal na druhé straně Voltr. Míč si přistrčil na levačku a rychle vystřelil. Diviš však předvedl skvělý zákrok a navíc balón udržel v rukavicích.
15'
Vondrášek se dostal k propadlému míči z nohy Diviše a dokázal nacentrovat do vápna. Tam však skvěle zapracovala obrana týmu z Litavky.
14'
Kodeš velmi pěkným lobem oslovil Jindráčka, který si pohlídal ofsajdovou past. Následně byl však zastaven obráncem a podle verdiktu sudího dovoleně.
12'
Teplice jsou v úvodu utkání lepší. Jejich další náznak akce po levé straně skončil na kopačce příbramského stopera Cmiljanoviče.
11'
Kodeš hledal průnikovou přihrávkou za obranou nabíhajícího Jindráčka, jenže si s ním vůbec nerozuměl.
10'
Teplice získaly kontrolu nad míčem a momentálně hledají vhodné varianty k přihrávce.
8'
Diviš vyběhl z pokutového území a stačil odkopnout nepříjemný pas za obranu Teplic.
7'
Opět byl v akci střelec úvodního gólu Žitný. Tentokrát se dostal k centru z pravé strany, jenž lapil do svých rukavic brankář Boháč.
6'
Na opačné straně vyslal centr příbramský Januška. Našel hlavu spoluhráče, který však poslal svou střelu na horní síť.
5'
Teplice vybojovaly standardní situaci, kterou však nezakončily dle vlastních představ.
3'
Teplice jdou do vedení už po třech minutách hry. PATRIK ŽITNÝ si počkal na hraně šestnáctky na odražený balón a dokázal jej umístit k levé tyči z jeho pohledu. 0:1.
2'
Utkání začalo územní převahou Teplic, Severočeši navlékli bílé dresy, zatímco příbramští dresy zelené.
1'

1.FK Příbram: Boháč – Cmiljanovič, Šimek, Vandas, Mezera, Jandera, Kilián, Průcha, Januška, Held, Voltr
Náhradníci: Kočí – Vávra, Janota, Polák, Šíma, Belej

FK Teplice: Diviš – Kodeš, Žitný, Moulis, Nazarov, Čmovš, Vondrášek, Jindráček, Trubač, Mitrano, Náhlovský
Náhradníci: Grigar – Hasil, Šimeček

Rozhodčí: Petr Dorušák – Petr Klupák, Pavel Krupka.

Brankáři: Grigar, Diviš, Němeček
Obránci: Čmovš, Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, Knapík, Royo, Nazarov, Radosta, Hasil, Šimeček
Záložníci: Ljevakovič, Kučera, Hyčka, Trubač, Hora, Kostka, Kodeš, Žitný, Moulis
Útočníci: Jindráček, Šup, Mareš
Pěkné sobotní odpoledne při sledování přípravného zápasu na českou nejvyšší soutěž. Příbram se v rámci turnaje v Benátkách utká s Teplicemi. Začátek utkání by měl být stanoven na 14:00. Přeji vám příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.