Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Litoměřicko - 6. února 2019   18:00

Ústí
Ústí
9' Valenta  • 19' Procházka  • 47' Krátký  • 79' Matějka
4:2
(2:0)
Litoměřicko
Litoměřicko
65' Štefko   • 89' Greš
Ústí
Němec – Brak, Peterka, Pimpara, Prošek – Nágů, Valenta (46. Richter), 12. Miskovič (46. Krátký), Dvořák (46. Šimeček), Procházka (46. Bílek) – Matějka.
Richter, Šimeček, Krátký, Bílek.
Litoměřicko
Lisa, Ipollito, Karvánek, Šimkovský, Chábera, Verner, Surmaj, Dolejší, Rubeš, Zajac, Štefko.
Ordelt, Greš, Dura, P. Valenta, Hůrka.

Arma přehrála účastníka ČFL pohodlně 4:2. Další přípravné utkání čeká Armu 9.2.2019 od 11:00 ve Varnsdorfu.
90'
89'
Litoměřice právě vstřelily branku!
V závěru utkání Litoměřicko nejspíše uzavírá skóre, když Němce v brance Army překonal JAKUB GREŠ – 4:2!
79'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Arma má zpět svůj tříbrankový náskok! LUKÁŠ MATĚJKA rozvlnil síť za Lisou – 4:1!
65'
Litoměřicko koriguje stav dnešního utkání. Hráč, jenž byl v Armě na testech se ukázal a JAN ŠTEFKO snižuje – 3:1!
47'
Je to o tři branky! Střídající MAREK KRÁTKÝ se prosadil po pouhých dvou minutách na hrací ploše – 3:0!
46'
45+1'
19'
Domácí Arma vede již o dvě branky! Přesnou střelou překonal brankáře Lisa DANIEL PROCHÁZKA -2:0!
9'
Arma se ujímá vedení! Ranou zpoza šestnáctky vstřelil svou první branku v dresu Army MATĚJ VALENTA – 1:0!
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.