Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Liberec jun. - 26. ledna 2019   11:00

Varnsdorf
Varnsdorf
23' Zezula  • 27' Heppner  • 30' Schön  • 40' Schön  • 63' Kim
5:2
(4:1)
Liberec jun.
37' Šulc   • 75'
Varnsdorf
Rybář, Kim, Bláha, Dordič, Ondráček, Zbrožek, Kubista, Votava, Porcal

90'
88'
Zbrožek přihrál na Kima a po chvíli obdržel míč zpět, jeho centr zakončoval Ondráček, který díky skvělému vyražení gólmana neskóroval.
86'
Hosté kombinují a dostávají Varnsdorf pod tlak, k zakončení ale chybí přesnost ve finálni přuhrávce.
83'
Dordič se dostal do úniku na levé straně, liberecký brankář byl ale připraven. Varnsdorf kope roh.
75'
Liberec právě vstřelil branku!
Liberečtí hráči se dostali kombinací do vápna, odkud ze skrumáže prostřelili Porcala.
72'
Ondráček se dostal na hranici malého vápna a zkusil střelu z otočky, chyběla mu však přesnost.
70'
Zahrada se ujal rohu, liberecká juniorka se ale osvobozuje odkopem. Varnsdorf se i nadále drží na polovině soupeře.
69'
Obě mužstva si prošla sérií nepřesných přihrávek.
63'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Rychlý protiútok Varnsdorfu, přenesení hry do kraje a následně na střed hřiště na MINSUNGA KIMA který se obtočil kolem obránce a střílí gól o tyč.
60'
Zbrožek se dopustil nedovoleného zákroku. Jen těsně unikl kartě.
58'
Domácí se stále vyvíjejí tlak na liberecký tým, trápí je však nepřesná zakončení.
56'
Hosté se po dvou rohových kopech Varnsdorfu osvobozují.
54'
Bojan Dordič netrefil prázdnou bránu po krásném pasu z pravé strany.
50'
Tlak Varnsdorfu pokračuje.
48'
Jednadvacítka domácích vystřelila z vápna, gólman hostí vyrazil.
46'
45'
40'
PATRIK SCHÖN obdržel další míč za obranu a svou střelou neminul.
39'
Kodeš dostal krásný centr za libereckou obranu, po zpracování na jeden dotek vypustil tvrdou střelu do připraveného gólmana.
37'
Hosté snižují. ŠULC pronikl po levém křídle a přízemní střelou překonal Porcala.
33'
Schön mohl znovu navýšit když pláchl dvěma obráncům, gólman Liberce však na poslední chvíli vytáhl míč na roh.
30'
Zezula pěkně vyslal přihrávku za obranu Liberce, PATRIK SCHÖN si obhodil gólmana a skóroval do prázdné brány.
27'
PETR HEPPNER zvyšuje na 2:0. Centr z pravé strany ještě liberecký gólman vyboxoval, na dorážku zpoza vápna ale nedosáhl.
23'
Nedáš dostaneš. Varnsdorf z protiútoku dává úvodní branku. Střelcem branky je JOSEF ZEZULA, který překonal brankáře po zemi.
22'
Šance Liberce, míč za obranou si zpracoval hráč číslo 8, Porcal však včas vyběhl.
20'
Liberec se dopouští dalšího nedovoleného zákroku, prerušovaná hra jim tak nedovolí kombinovat a dostat se do zakončení.
17'
Liberecká šestka si počínala nedovoleně těsně před hranici vápna a vysloužil si žlutou kartu.
14'
První větší šance domácích. Kocourek našel volného Barace, ten však z blízkosti trefuje pouze gólmana.
8'
Varnsdorf drží hosty na jejich půli. Ke střele se ale ještě nedostali.
4'
Liberečtí dostali Varnsdorf pod tlak a nechybělo moc, aby se dostali do zakončení, pozorný Porcal ale včas vyběhl.
2'
Kocourek zahrával přímý kop za hranicí vápna, Liberečtí se bez větších problémů osvobozují.
1'

FK Varnsdorf: Porcal – Richter, Kouřil, Rudzan, Heppner – Kodeš, Novák – Barac, Kocourek, Zezula – Schön
Náhradníci: Rybář, Kim, Bláha, Dordič, Ondráček, Zbrožek, Kubista, Votava, Porcal
Ve Varnsdorfu nám přes noc napadly zhruba tři centimetry sněhu a sněžení ani v tuto neustává.
Varnsdorf přivítá v zimní přípravě přivítá tradičního soupeře, juniory z Liberce. Utkání se odehraje na umělém trávníku ve Varnsdorfu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.