Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Zagłębie : Olomouc - 27. ledna 2019   13:00

Zagłębie
Zagłębie
82' Poreba
1:2
(0:1)
Olomouc
Olomouc
22' Nešpor   • 89' Lalkovič
Zagłębie
1. poločas: Kuchta – Kopacz, Piatkovski, Dabrowski, Balić, Szysz, Matuszczyk, Slisz, Poreba, Sirotov, Tuszyński

2. poločas: Bieszczad – Tosik, Guldan, Oko, Dziwniel – Pawłowski, Mucha, Janoszka, Starzyński, Bohar – Mares.
Bieszczad, Pawłowski, Janoszka, Mucha, Pakulski, Starzyński, Dziwniel, Tosik, Mares, Guldan, Bohar, Czerwiński, Oko, Borkowski
Olomouc
Buchta – Zahradníček ( 58. Sladký), Beneš, Jemelka, Vepřek (79. Sláma) – Pilař (58. Lalkovič), Houska, Kalvach, Plšek (58. Texl), Falta – Nešpor (58. Yunis)
Mandous, Polom, Sladký, Sláma, Texl, Lalkovič, Yunis

90'
89'
Olomouc právě vstřelila branku!
Sigma si v samotném závěru bere zpět vedení! Chybu v defenzivě Zagłębie trestá MILAN LALKOVIČ a Olomouc je opět o gól napřed.
82'
Zagłębie právě vstřelilo branku!
A máme vyrovnáno! Osm minut před koncem utkání se o to postaral LUKASZ POREBA.
72'
Poslý celek byl blízko vyrovnání, hlavičku Oka ale dokázal Buchta zneškodnit.
69'
Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Janoszka, přichází Poreba.
65'
Mladý šestnáctiletý brankář Bieszczad si připisuje dobrý zákrok proti střele jednoho z olomouckých fotbalistů.
51'
Bohar měl dobrou příležitost, ale jeho pokus mířil mimo tři tyče olomoucké brány.
46'
Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Kuchta, přichází Bieszczad.
46'
45'
41'
V závěru první půle se hra vyrovnala. Olomouc ale stále drží těsné vedení.
29'
Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Dabrowski, přichází Guldan.
22'
Hosté otevírají skóre! MARTIN NEŠPOR využil dobrou přihrávku a překonává Kuchtu v brance Zagłębie .
20'
Velmi dobrá příležitost pro Sigmu, Nešpor z pravé strany hřiště vyzkoušel pozornost Kuchty.
11'
Sigma je mírně aktivnější. Hraje se především na polovině polského celku ale stále bez větší gólové šance.
5'
Úvod utkání je vyrovnaný, stále čekáme na první výraznější šanci.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.