Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Karviná - 16. května 2020   11:00

Třinec
Třinec
20' Bedecs  • 24' Valenta
2:2
(2:0)
Karviná
Karviná
52' Vlachovský   • 58' Petkov
Třinec
Adamuška – Omasta (67. Burgo), Kušnír (67. Gáč), Bedecs (67. Šuľa), Janoščín – Hlúpik (67. Puchel), Valenta (55. Vaněk), Steinhübel (55. Weber), Machalík (67. Samiec), Cienciala – Akulinin (46. Wojnar).
Karviná
Pastornický – Mangabeira (51. Hejda), Stropek (35. Věčorek), Santos, Čonka (63. Holzer) – Markoski (46. Tijani), Bukata (46. Vlachovský), Želizko – Kubala, Petráň, Petkov, Guba (63. Reinhard).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Je konec! Karviná podruhé během dvou dnů uhrála v přípravném utkání remízu 2:2. V pátek remizovala tímto výsledkem doma s Baníkem Ostrava, dnes uhrála stejný výsledek v Třinci. Domácí Třinec přitom vedl po první půli o dvě branky, když se prosadili Bedecs a Valenta. Za Karvinou ale krátce po přestávce vyrovnali Vlachovský a Petkov.
90'
58'
Karviná právě vstřelila branku!
Karviná bleskově po změně stran dokonce vyrovnává! Prosadil se STEVEN PETKOV!
52'
Karviná krátce po přestávce snižuje! Autorem branky je MARTIN VLACHOVSKÝ!
46'
45'
24'
Třinec právě vstřelil branku!
Třinec po pár minutách přidává i druhou branku. Z pokutového kopu se prosadil JIŘÍ VALENTA!
20'
Třinec se po dvaceti minutách hry dostává do vedení! Trefil se IMRICH BEDECS!
1'
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu, ve kterém Vám přineseme změny stavu z přípravného utkání mezi Třincem a Karvinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.