Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Jablonec - 8. srpna 2020   10:00

Bohemians
Valeš – Vondra (63. Novák), Jindřišek, Keita, Osmančík, Krch, Dostál, Vodháněl (73. Koubek), Vaníček, Vacek, Bederka (63. Ugwu)
Koubek, Novák, Ugwu, Le Giang
Cihlář – Koval, Ratajová
Uhříneves
Jablonec
Sestava I. poločas: Hanuš – Haitl, Jeřábek, Kubista, Krob – Hübschman – Pilař, Považanec, R. Hrubý, Podaný – Schranz

Sestava II. Poločas: Hanuš – Haitl, Štěpánek, Kubista, Podaný (77. Skuhravý) – Považanec (75.Macháček) – Pilař (75. Chramosta), R. Hrubý (75. Macháček), Kratochvíl, Ladra – Schranz (75. Velich)

90'
89'
Chramosta protáhl Valeše, ten vyráží jeho pokus na roh!
86'
Centr za obranu domácích končí odpískaným ofsajdem.
85'
Posledních pět minut utkání a stále čekáme na gól.
84'
Hra se nám opět vrátila do středu hřiště.
82'
Přízemní střela z dálky teď Valeše hodně protáhla. Ten míč sice neudržel, ale se svými obránci ho dokázal dostat daleko od své brány.
80'
Opět se nám na hřišti nic zajímavého neděje. Obrany obou týmů jsou pozorné.
77'
Domácí hráči si teď ve středu hřiště počínali nedovoleně. Byl jim odpískán útočný faul.
76'
Ugwu po rychlé šanci v tísni nedokázal zakončit.
74'
Jablonečtí teď hromadně střídají.
73'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Koubek, přichází Vodháněl.
72'
Oba týmy teď hrají hodně kombinačně.
70'
K vidění je opět dost nepřesností na obou stranách.
69'
Ugwu z otočky ve vápně netrefil zařízení.
67'
Rozhodčí opět poslal hráče na občerstvení.
64'
Vodháněl ze standardní situace nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
63'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vondra, přichází Novák.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bederka, přichází Ugwu.
61'
Jablonečtí zahrávali rohový kop, z kterého ale branku domácích neohrozili.
59'
Hraje se nám nahoru – dolů, bez vážnějších šancí na jedné či druhé strany.
57'
Vodháněluv centr ze standardní situace doputoval pouze do rukavic Hanuše.
56'
A opět v akci video! a opět pokračujeme dál. Dnešním zápasem se tak kromě přípravu hráčů testuje i příprava videa.
55'
Vodháněl z dálky střílel hodně nepřesně.
54'
Hra se nám teď kouskuje zbytečnými fauly ve středu hřiště.
53'
Jablonečtí teď uzavřeli domácí před jejich vápnem a zkouší to kombinačně.
52'
Hlavička Osmančíka pouze do prostoru kde byl Hanuš.
51'
Vondrovu střelu jeden z obránců Jablonce zblokoval na rohový kop.
50'
K vidění je teď dost nepřesností na obou stranách.
49'
Osmančík na malém vápně Hanuše nepřekonal!
47'
Vaníček zkoušel odcentrovat do vápna. Tam ale našel pouze hostující hráče.
46'
45+1'
45'
Keitovo zakončení nebylo už nic platné, stál před tím v ofsajdu.
43'
Haitl teď vybojoval rohový kop pro hosty.
41'
Osmančík teď protáhnul Hanuše, ten výborný.
40'
V závěru prvního poločasu jsou teď aktivní domácí.
38'
Opět je k vidění dost nepřesností.
36'
Vše v pořádku, hrajeme dál.
35'
A pozór, na dnešním utkání je k dispozici VAR a rozhodčí zatím nedal pokyn k rozehrání.
35'
Jednu z mála šancí domácích teď nedokázal využít Vodháněl. Domácí hráč ale neuspěl.Vypadalo to že byl faulovalován, ale rozhodčí nepíská.
33'
Opět se nám hraje převážně ve středu hřiště.
32'
Centry Jablonci z pravé strany vůbec nejdou. Haitl opět neuspěl.
30'
Osmančík zkoušel poslat Vaníčka do zajímavé pozice. Přihrávku ale poslal příliš prudkou.
29'
Jablonečtí opět kombinují před pokutovým územím domácím.
28'
Po krátkém občerstvení hra nám pokračuje.
26'
Hra je teď na chvíli přerušena. Rozdhočí poslal hráče na občerstvení.
26'
Keita mohl jít do rychlého protiútoku, jeho přihrávka spoluhráči do běhu ale přišla příliš pozdě.
24'
Pilařovu ránu z hranice vápna vytáhl Valeš na rohový kop.
22'
Hra se nám teď přesunula do středu hřiště, k vidění je dost nepřesností na obou stranách.
21'
Z této standardní situace ale hosté zakončit nedokázali.
20'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
19'
Jablonečtí jsou teď stále aktivní a drží míč.
18'
Z dálky nedokázal uspět ani Hrubý, Valeš bez problému zneškodnil.
17'
Podaného hlavička rozezvonila břevno!
16'
Jablonečtí teď hrají hodně agresivně v souboji v krátkem sledu jim byl odpískán druhý útočný faul.
15'
Z pravé strany se teď nevedlo ani Haitlovi, kterému centr vůbec nesedl.
14'
Dobrá šance Schranze, který v hlavou v pokutovém území hlavičkoval těsně mimo!
14'
Rychlou kombinaci Jablonce teď PIlař z pravé strany zakončil nepřesným cetrem.
13'
Pilař to přehnal v agresivitě a byl mu odpískán útočný faul.
12'
Vondra míč v slibné pozici nedokázal zpracovat.
11'
Snahu domácích teď zastavují rozhodčí pro útočný faul.
10'
V desáté minutě utkání jsme viděli první střelu. O tu se postaral střelou z dálky Schranz. Ale byla to takové spíše z těch propagačních a tak Valeš neměl s ní žádné problémy.
9'
Kombinačně to zkouší dopředu i domácí. Jablonečtí ale dobře brání.
8'
Dlouhý centr od Pilaře proletěl vápnem a nenašel nikoho v zelených dresech.
7'
Jablonečtí teď drží míč a snaží se s míčem dostat dopředu kombinační hrou.
6'
Hübschman hledal ze středu hřiště ve předu své spoluhráče. Našel pouze hráče v modrých dresech.
5'
Hrubý v souboji s domácí obranou neuspěl. Jablonec ale u míče zůstane.
4'
K vidění je dost nepřesností na obou stranách.
3'
Na druhé straně míč nezachytil Pilař.
2'
Centr na Vondru na levé straně byl příliš prudký. Míč tak skončil v zázemí. Hanuš bude rozehrávat od vlastní brány.
1'
První poločas rozehráli hráči Jablonce, kteří nastupují v zelených dresech. Bohemians dnes netradičně v modré kombinaci.
1'

Bohemians Praha 1905: Valeš – Vondra, Jindřišek, Keita, Osmančík, Krch, Dostál, Vodháněl, Vaníček, Vacek, Bederka
Náhradníci: Koubek, Novák, Ugwu, Le Giang

FK Jablonec: Hanuš – Hübschman, Považanec, Hrubý, Jeřábek, Pilař, Krob, Schranz, Kubista, Haitl, Podaný
Náhradníci: Hrubý, Skuhravý, Štěpánek, Kratochvíl, Macháček, Chramosta, Ladra, Velich, Čermák

Rozhodčí: Cihlář – Koval, Ratajová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.