Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Pardubice - 5. srpna 2020   17:00

Jablonec
Jablonec
34' Hrubý
1:1
(1:0)
Pardubice
Pardubice
54' Lee
Jablonec
I. poločas: Hrubý – Haitl, Jeřábek, Štěpánek, Podaný – Považanec – Kratochvíl, Hrubý, Ladra – Schranz, Velich.
II. poločas: Hrubý – Skuhravý, Jeřábek, Štěpánek, Krob – Kratochvíl, Macháček – Černák, Kubista, Ladra (74. Pilař) – Chramosta.
Pechanec – Slavíček, Nejedlo
Lázně Bělohrad
Pardubice
I. poločas Letáček – Prosek , Hušek, Šejvl , Čelůstka – Jeřábek (C) – Cadu, Tischler, Hlavatý, Pfeifer – Ewerton.
II. poločas: Boháč – Surzyn, Toml, Hušek (70. Šejvl), Sláma – Jeřábek (C) – Lee, Hlavatý, Tischler, Cadu (83. Čelůstka) – Ewerton (67. Huf).
Boháč – Sláma, Toml, Lee, Solil, Huf, Surzyn

Konec utkání. Pardubice nakonec ve druhé půli dokázali vyrovnat, když na přímý kop Roberta Hrubého dokázal odpovědět v 54. minutě Snghyeok Lee. Oba ligoví soupeři, kteří se utkají v prvním kole FORTUNA:LIGY, tak remizovali 1:1.
90+1'
89'
Znovu v akci levé strana Pardubic. Sláma našel na hranici vápna Davida Hufa, jehož střelu z první zablokoval obránce.
88'
Michal Hlavatý se zidanovkou zbavil dotírajícího Černáka, který zatáhl za záchrannou brzdu a záložníka hostů stáhl k zemi.
86'
Jako bych to zakřikl, nyní mohli hosté otočit skóre zápasu! Jiří Sláma dobře pronikl po levé straně a předložil míč Tomáši Čelůstkovi. Ten se nedostal ke střele, jeho rána na zadní tyč však jen o kousek minula tyč branky Jablonce!
85'
Krob z nějakých 20 metrů trefil jen dobře postavenou zeď.
84'
Pardubicím jakoby už došly síly a jen brání a ani protiútoky se jim nedaří. Mezitím byl před pokutovým územím Pardubic faulován Kratochvíl a velmi zajímavou standardku bude rozehrávat Krob.
83'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Cadu, přichází Tomáš Čelůstka.
80'
Zatímco v úvodu druhé půle měly navrch Pardubice, tak teď míč častěji drží Jablonec. Zatím se ale nedostává k ohrožení branky východočechů.
78'
Huf se otočil a svou slabší nohou hledal vpravo Leeho. Podle toho to také vypadalo, jako první se k míči dostal Krob.
75'
Hra se v posledních minutách vyrovnala a dopředu se tak dostávají i hráči Jablonce, kteří nyní zahrávali roh. Brankář Boháč však práci neměl.
74'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Václav Pilař.
71'
David Huf se dobře dostal kolem obránce a utíkal směrem na branku Jablonce. Bohužel pro něj ho dostihl obránce a byl nucen zpomalit, nakonec Pardubice mají roh.
70'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Hušek, přichází Martin Šejvl.
69'
Cadu (FK Pardubice) ztratil balón a to chtěl ihned napravit. Po sprintu směrem dozadu se snažil skluzem zastavit přihrávku Ladry, kterého fauloval a vidí za to žlutou kartu.
67'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Ewerton, přichází David Huf.
65'
Po narážečce s Jeřábkem znovu centroval z levé strany Sláma, ani tentokrát nenašel žádného hráče Pardubic.
63'
Jablonec se po delší době dostal k bráně Pardubic a vyzkouší si kop od rohového praporku.
62'
Ewerton se dostal ke střele zpoza pokutového území a pořádně protáhl Vlastimila Hrubého, který vytáhl střelu letící po zemi k tyči.
61'
Pardubice šly po levé straně do přečíslení, jenomže centr Jiřího Slámy zleva nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.
60'
V posledních minutách se Jablonec ne a ne udržet s míčem na polovině Pardubic a tak většinu času musí bránit.
58'
Míč si znovu postavil Michal Surzyn. Ten i nyní střílel, trefil jen hráče Jablonce. Následně Surzyn rozehrál i roh, ze kterého ovšem hosté neohrozili branku Hrubého.
57'
Pardubice jsou v posledních minutách při chuti. Cadu byl nyní znovu faulován, tentokrát v bezprostřední blízkosti pokutového území.
54'
Pardubice právě vstřelily branku!
Parádní akce Pardubic a je vyrovnáno! Cadu skvělou patičkou našel mezi obránci Ewertona. Ten už mohl vystřelit, míč ale ještě poslal na zadní tyč. Tam vše uzavíral SANGHYEOK LEE, který trefil prázdnou bránu.
53'
Standardní situaci rozehrál Michal Surzyn. Ten se snažil o přímé ohrožení branky, střelou však bránu Hrubého netrefil.
52'
Cadu se dostal k míči jako první a poté byl skluzem faulován soupeřem v nebezpečné vzdálenosti od pokutového území soupeře.
49'
Jiří Sláma fauloval soupeře a hosté mají volný přímý kop. Ten rozehrával Ladra a Boháč po zakřičení vyboxoval.
46'
Sestavy na druhý poločas:
Jablonec: Hrubý – Skuhravý, Jeřábek, Štěpánek, Krob – Kratochvíl, Macháček – Černák, Kubista, Ladra – Chramosta.
Pardubice: Boháč, Surzyn, Toml, Hušek, Sláma – Jeřábek (C) – Lee, Hlavatý, Tischler, Cadu – Ewerton
46'
První poločas přípravného utkání je u konce. Hra byla po většinu času vyrovnaná, i když si více šancí vypracovali hráči Jablonce. Ti sice ze hry branku nevstřelili, ale i tak vedou 1:0. Z přímého kopu se krásně trefil Robert Hrubý.
45+1'
45+1'
Cadu se dostal k odraženému míči za pokutovým územím, jeho následnou střelu zastavil tělem Jeřábek.
45'
Ivan Schranz dostal dobrou přihrávku za obránce z kopačky Považance, poté si ale počínal až moc zbrkle a zakopl míč do zámezí. Odkop pod brány.
42'
Po zaváhání Pardubic v rozehrávce se dostal do zakončení Miloš Kratochvíl, který sice překonal Letáčka, za ním však ještě zakročil Lukáš Hušek!
40'
Ladra poslal zajímavý míč do vápna Pardubic, tam na něj nikdo v zeleném nedosáhl. Zároveň je pískán ofsajd domácího týmu.
39'
Jakub Považanec vnikl do pokutového území s míčem na kopačkách a následně upadl k zemi, penalta se však pískat nebude, bude to roh.
37'
Na slibnou průnikovou přihrávku Oliver Velich nedosáhl, jako první u něj byl vyběhnutí Jiří Letáček.
36'
Už to vypadalo na slibné přečíslení Pardubic po levé straně, Lukáš Pfeifer byl ovšem těsně před odehráním míče faulován.
34'
Jablonec právě vstřelil branku!
Míč si postavil ROBERT HRUBÝ a z přímého kopu překonal zeď a následně i brankáře Letáčka a dává tak Jablonci vedení!
33'
Hlavatý fauloval Kratochvíla a Jablonec tak bude mít k dispozici zajímavou standardku.
30'
Podaný znovu centroval z levé strany. Tentokrát míč propadl pokutovým územím a dostal se k němu Miloš Kratochvíl, jenž z druhého dotyku z dobré pozice přestřelil svatyni Letáčka.
29'
Hrubý se snažil využít nepřesné nahrávky Hlavatého a píchl si míč kolem obránce, nakonec ho zastavil Tischler.
28'
Pardubice jsou v posledních minutách častěji na balónu a Jablonec spíše brání.
26'
Ewerton tentokrát dostal míč před pokutovým územím a napřáhl ke střele, mířil ovšem vysoko nad břevno.
25'
Pohledná kombinace Pardubic skončila přihrávkou Ewertona, která měla najít v pokutovém území Cadua. Brazislkého krajního záložníka ovšem tělem odstavil Štěpánek.
21'
Hráč Jablonce byl přistižen v ofsajdu a rozhodčí Pechanec signalizuje, že bude následovat krátká přestávka na občerstvení.
18'
Po odkopu Jiřího Letáčka, který nenašel nikoho v bíločerveném, měli domácí možnost na protiútok. Ten byl ovšem rychle zastaven a do útoku naopak šly Pardubice. Před pokutovým územím si balón na střelu navedl Michal Hlavatý, levačkou zamířil hodně mimo.
15'
Centr do pokutového území lapil do náruče Vlastimil Hrubý, protiútok Jablonce nikam nevedl.
14'
Teď už Lukáš Pfeifer míč dostal a odcentroval svou pravou nohou, obrana odvrací. Bude se kopat rohový kop i na druhé straně.
14'
Hlavatý pěkným míčem za obranu našel Ewertona. Ten si chtěl pomoci přihrávkou na Pfeifera, k tomu ale míč nedošel.
12'
Po pěkné kombinaci s Hrubým se dostal k centru znovu Jakub Podaný, který tentokrát trefil Proska. Roh pro Pardubice, Podaný si vyzkouší i centr od rohového praporku.
11'
Míč se dostal na nohu Jiřího Letáčka, brankář Pardubic nohou zahrál do zámezí.
10'
Další nedovolený zákrok, tentokrát ze strany Pardubic. Centr Podaného do pokutového území byl odvrácen.
8'
Ewerton si skvěle poradil s přesilou protihráčů a poté ho k zemi poslal Ivan Schranz.
7'
Šejvl zaváhal při přihrávce za obranu a Jablonec tak šel kupředu. Lobem zpoza pokutového území se jeden z domácích fotbalistů snažil překvapit Letáčka, jenž si poprvé sáhl na míč. Bude to roh.
6'
Ladra se dostal na levé straně přes přesilu protihráčů a unikal směrem do pokutového území, kde ho zastavil Martin Šejvl.
5'
Pardubice byly v úvodu zápasu více na míči a hrály na polovině Jablonce. Teď se dostávají k držení balónu domácí.
2'
Pardubice poté rozehrávaly volný přímý kop. Míč si postavil míč a vyslal přesný centr do vápna, kde se do zakončení dostal jeden z hostů, kterého skvěle vychytal Hrubý!
2'
Štěpánek neodhadl odskok míče a k tomu se tak dostal Ewerton, jenž byl poté faulován.
1'
Jablonec dnes hraje v tradičních zelených dresech, hosté z Pardubic jsou v bíločerveném.
1'

FK Jablonec: Hrubý – Haitl, Jeřábek, Štěpánek, Podaný – Považanec – Kratochvíl, Hrubý, Ladra – Schranz, Velich
Náhradníci: Hanuš – Hübschman, Skuhravý, Pilař, Krob, Macháček, Chramosta, Holík, Kubista, Černák

FK Pardubice: Letáček – Prosek, Hušek, Šejvl, Čelůstka – Jeřábek (C) – Cadu, Solil, Hlavatý, Pfeifer – Ewerton
Náhradníci: Boháč – Sláma, Toml, Lee, Tischler, Huf, Surzyn

Rozhodčí: Pechanec – Slavíček, Nejedlo.
Vítejte u online přenosu z přípravného utkání na ročník 2020/21, ve kterém se utkají ligové celky FK Jablonec a FK Pardubice. Úvodní výkop na hřišti v Lázních Bělohrad je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.