Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Karviná - 17. července 2021   17:00

Ružomberok
Ružomberok
21' Kochan  • 28' Tancík
2:1
(2:0)
Karviná
Karviná
78' Papadopulos
Ružomberok
Krajčírik – Fabiš, Maslo, Luka, Madleňák (60. Kubík), Zsigmund (90.+1 Mrva), Brenkus (65. Takáč), Kochan (79. Múdry), Gerec, Tancík (58. Tancík), Regáli (86. Luterán)
Gemzický – Jekel, Polaček
Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok
Karviná

Je konec! Ružomberok zvládl udržet svůj náskok z prvního poločasu a dotáhl ho do vítězného konce. V druhém poločase Karviná snížila na rozdíl jediné branky, kdy se prosadil Papadopulos.
90'
78'
Karviná právě vstřelila branku!
Autorem branky je MICHAL PAPADOPULOS.
46'
45'
Skončil nám první poločas, ve kterém zatím měli více štěstí domácí hráči a dokázali se proti ligové Karviné dvakrát prosadit. O první branku se postaral v 21. minutě s penalty Kochan, o sedm minut později přidal druhou branku Tancík.
45'
28'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAKUB TANCÍK.
21'
Autorem branky z pokutového kopu je MATEJ KOCHAN.
21'
Domácí budou kopat penaltu!
1'

MFK Ružomberok: Krajčirik – Fabiš, Luka, Zsigmund, Brenkus, Madleňák, Kochan, Gerec, Tancík, Maslo, Regáli

MFK Karviná: Neuman – Křapka, Eduardo, Dramé, Bartošák – Jean Mangabeira, Nešický – Sinyavskiy, Qose, Jurásek – Papadopulos

Rozhodčí: Gemzický – Jekel, Polaček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.