Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Příbram : Táborsko - 24. června 2023   11:00

Příbram
Příbram
0:4
(0:2)
Táborsko
Táborsko
22' Kopřiva   • 40' Svatek   • 70' Zeman   • 90' Oloko
Příbram
Procházka, Štěpánek, Vott, Dudl, Šurýn, Lisý, Popovič, Čihák, Babka
Opočenský – Čupr, Radina
Benátky nad Jizerou
Táborsko
Pastornický – Varačka, Foltýn, Schindler, Tusjak (80. Oloko) – Kopřiva (46. Skopec), Javorek (46. Bláha) – Alozie (46. Kalousek), Sojka (22. Kateřiňák), Svatek (46. Zeman) – Jedlička (46. Mach)

Je rozhodnuto, Táborsko hrálo skoro celý zápas aktivněji, po zásluze se tedy jihočeský celek umístil na konečném třetím místě v turnaji.
90'
90'
Táborsko právě vstřelilo branku!
V závěrečné minutě hosté přidávají ještě jednu branku, prosadil se JOSEPH OLOKO EDE.
89'
Žlutou kartu si vysloužil jeden z hráčů Táborska.
88'
Ač se Příbram přiblížila k bráně, tak k žádné střele zatím nedošlo.
85'
Příbramský brankář si poradil i s nebezpečným protiútokem, o který se před malou chvílí postarali hráči Táborska.
83'
Jeden z hráčů Táborska se před příbramskou bránou skvěle zorientoval, a tak když se k němu odrazil balón, neměl problém zakončit, ale brankář vleže zasáhl.
83'
Hosté se nyní na útočnou polovinu nedostali, vzápětí Příbram otočila směr hry a bude rozehrávat kousek od rohového praporku u hostující branky.
80'
Teď to vypadalo, že by domácí mohli něco vymyslet, ale nakonec to nevyšlo.
78'
I přes nepříjemné napadání udrželo Táborsko balón, Příbram se v posledních deseti minutách k ničemu nedostala.
76'
Příbramský brankář odkopl míč až k bráně Táborska, znamená to, že i teď jsou u míče hosté.
75'
Je to znovu Táborsko, které pokračuje ve hře.
74'
Další zakončení táborských hráčů skončilo v náruči příbramského gólmana.
73'
Táborsko se po vstřelené brance stále drží u míče.
72'
Tusjak rozehrál ze zámezí, pak Táborsko začalo od vlastního brankáře.
70'
Centr z rohového kopu doletěl do vápna, kde se dobře zorientoval VLADIMÍR ZEMAN, který dopravil míč do brány.
69'
Skákavý balón bránu Příbrami neohrozil, ale následuje rohový kop Táborska.
67'
Hodně nepřesných přihrávek zbrzdilo hru, žádný z týmů si v posledních chvílích šanci nevytvořil.
65'
Příbram roztáhla hru před celou šíři hřiště, ale obrana Táborska je nyní rozestavena hodně dobře a domácí nemají prostor, kudy by se dostali blíž k vápnu.
64'
Tusjak musel rychle rozehrát, jelikož byl napadán příbramskými hráči.
63'
Další chyba na straně hostujícího celku, ale ani teď domácí tuto situaci nevyužili, gólman si svou bránu totiž dobře pohlídal.
61'
Tak tahle rozehrávka se Táborsku vůbec nepovedla, proto jeden z příbramských hráčů pohotově pálil, chyběla mu však přesnost.
59'
Po docela klidném začátku druhého poločasu teď na příbramského brankáře lítá jedna střela za druhou.
58'
Prudká rána z táborských kopaček skončila za bránou, další odkop od příbramské branky.
56'
Táborsko je ale při chuti a dostalo se znovu hodně blízko k bráně, gólman však zasáhl a bude rozehrávat.
55'
Po delší době zasahoval i gólman Příbrami, zpoza vápna na něj letěla ne moc rychlá střela, se kterou tedy neměl žádný problém.
54'
Petrák střílel z veliké dálky, balón ale nakonec k hostující bráně nedošel, takže byl brankář bez práce.
52'
Dlouhá kombinace Příbrami táborskou branku neohrozila, rozehrávat tedy bude gólman hostí.
51'
Fišl se sice snažil přenést hru na útočnou polovinu, jenže hráči Táborska jsou hodně vpředu, a tak to Příbram nemá moc jednoduché, protože hosté si hlídají každé místo.
50'
Táborsko je stále o něco rychlejší a jejich akce jsou mnohem přesnější.
48'
Tak teď měla Příbram štěstí, několik hostujících hráčů se totiž snažilo dorážet balón do brány, příbramský brankář však nakonec zasáhl u tyče.
47'
Přihrávka hostujícího celku se nepovedla, doletěla totiž až do zámezí, odkud bude rozehrávat Antwi.
46'
Táborsko zahájilo druhý poločas, zatím se ale nikam nežene.
46'
Táborsko vstoupilo do prvního poločasu mnohem lépe a po 45 minutách vede 2:0.
45'
45'
Varačka předvedl krátký sprint, díky kterému mohl přihrát Jedličkovi nabíhajícímu před bránu, Smrkovský ale tuto akci Táborska překazil.
44'
Smrkovského dlouhý odkop zachytil Antwi, míč ale dlouho neudržel.
43'
Příbram se nevzdává a snaží se najít recept, jak projít k hostující brance, jenže jejich plány zatím vůbec nevychází.
42'
Hosté se po vstřeleném gólu znovu přemisťují na útočnou polovinu.
40'
Nicméně teď už se hosté radují z druhé branky. Sojka sice nejdříve příbramskou bránu minul, chvíli po něm ale zakončil ke vzdálenější tyči PAVEL SVATEK.
40'
No a Smrkovský musel být znovu ve střehu, letěla na něj totiž další rána, i tu však zneškodnil.
39'
Výborný zákrok předvedl Smrkovský, který jen tak tak vyrazil ránu táborského hráče nad bránu, Táborsko bude zahrávat rohový kop.
38'
Anih nedokázal na hrací ploše zastavit přihrávku Fišla.
37'
Petrák poslal dlouhý centr na Antwiho, díky němu bude Příbram rozehrávat ze zámezí.
36'
Hodně dobrý průnik Krcha po pravé straně, jenže na poslední chvíli ho táborská obrana zastavila, takže se příbramský hráč ke střele nedostal.
35'
Odražený míč však Smrkovský lapil, a tak ani Táborsko svou šanci nevyužilo.
35'
Ale Příbram se daleko nedostala, ve hře pokračuje Táborsko, které zakládá další protiútok.
34'
Malá domů v podání Fišla, začít proto musí Smrkovský.
32'
Hosté se znovu nebezpečně přibližují k bráně, rohový kop Táborska ale skončil u Petráka, který balón posílá hodně daleko od příbramské branky.
30'
Javorek neměl moc prostoru na rozehrání, ale se štěstím to zvládl, takže Táborsko pokračuje v akci.
29'
Velice dobře si Příbram poradila s bránícími hráči Táborska, kteří lehce zazmatkovali, jenže k Pastornického bráně míč nakonec neprošel.
28'
Foltýn to myslel dobře, když přihrával na pravou stranu, jeho spoluhráč ale nebyl tak rychlý jako Anih, který si s touto situací v pohodě poradil.
27'
Balón skončil daleko v autu, k rozehrávce se staví Příbram.
26'
Anih to zkusil z levé strany, na gólmana ale nevyzrál, ten si tak připisuje další zákrok.
25'
Docela nečekaně se balón odrazil k Pastornickému, ten však nezaváhal a skóre je stále 0:1 pro Táborsko.
24'
Centr Kopřivy před bránu byl moc dlouhý, ale hosté to stihli zastavit na hrací ploše.
23'
Krch obrátil směr hry, ale nepodařilo se mu prostrčit míč na své spoluhráče, ve hře proto pokračuje Táborsko.
22'
JAKUB KOPŘIVA nedal příbramskému gólmanovi šanci a střelou do horního rohu posílá Táborsko do vedení.
21'
Za faul na hráče Táborska je pískána penalta.
20'
Foltýn s Jedličkou kombinovali na vlastní půlce, jenže hráči Příbrami vystoupili hodně dopředu, takže mají hosté problém s rozehrávkou.
18'
Pastornického výkop doletěl k autové čáře, na poslední chvíli ho ale táborští hráči zastavili na hřišti.
17'
Příbram se postupně dostává blíž a blíž k bráně, ale brankář hostí zatím moc práce nemá.
15'
Hra se pomalu srovnává, po další akci Příbrami musel Pastornický rychle zasáhnout.
14'
Kombinace Táborska skončila v autu, ze kterého nyní bude rozehrávat Antwi.
13'
Fišl se snažil vyslat své spoluhráče do útoku, hned za středovou čárou však balón znovu skončil na kopačkách Táborska.
12'
Příbram centrovala do vápna, tam však žádný její hráč nebyl, Pastornický tak moc práce neměl.
11'
Varačka založil další útok, Táborsko pomalu postupuje na útočnou polovinu.
11'
Krch se zkoušel prosmýknout mezi hráči Táborska, ti však byli proti a míč získali na svou stranu.
8'
Táborsko mělo k dispozici standardku, která se jim sice příliš nepovedla, nicméně teď budou hosté rozehrávat rohový kop.
8'
Smrkovský rozehrál nakrátko, jeho spoluhráč však musel rychle reagovat, jelikož hosté už znovu nabíhali k brance.
7'
Fanoušci v posledních chvílích viděli hodně nepřeností, nakonec jsou to ale znovu hráči Táborska, kteří budou rozehrávat.
6'
Táborsko je hodně aktivní, Varačka teď vyslal dopředu Sojku, který ještě centroval na Jedličku, ten ale bránu těsně minul.
3'
Po dlouhém nákopu Táborska to vypadalo, že by se hosté mohli dostat do slibné pozice na střelu, příbramská obrana si však nakonec všechno pohlídala.
2'
Teď už jsou ale u balónu hráči Táborska, Varačka našel na středu hřiště Sojku, který pokračuje v kombinaci s dalšími spoluhráči.
1'
Úvodní výkop měli na starosti hosté, kteří pomalu začínají kombinovat na vlastní půlce.
1'

FK Viagem Příbram: Smrkovský – Makarčuk, Fišl, Vokřínek, Nkwinga, Anih, Krch, Antwi, Miftari, Jelínek, Petrák
Náhradníci: Procházka, Štěpánek, Vott, Dudl, Šurýn, Lisý, Popovič, Čihák, Babka
Trenér: Karel Krejčí

FC SILON Táborsko: Pastornický – Svatek, Tusjak, Foltýn, Javorek, Varačka, Sojka, Alozie, Kopřiva, Schindler, Jedlička
Trenér: Roman Nádvorník

Rozhodčí: Opočenský – Čupr, Radina.
Hezkou sobotu všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Společně dnes budeme sledovat zápas o třetí místo, který se odehraje v rámci turnaje v Benátkách nad Jizerou, proti sobě nastoupí Příbram a Táborsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.