Serie A - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Juventus - 1. prosince 2017   20:45

0:1
(0:1)
Juventus
13' Higuaín  (Dybala)
Neapol
Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui (76. Ch. Maggio) – Allan (67. P. Zieliński), Jorginho, Hamšík (C) – Callejón, D. Mertens, L. Insigne (76. Ounas).
D. Orsato – R. Di Fiore, L. Manganelli
Stadio San Paolo, Neapol
Juventus
Buffon (C) – De Sciglio (84. Barzagli), Benatia, Chiellini, Asamoah – Matuidi, S. Khedira (67. Marchisio), Pjanić – Dybala, Higuaín, Costa (79. Cuadrado).

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou.
Druhá půle už branku nepřinesla, Neapol se marně snažila dobýt branku Juventusu, ale žádnou pořádnou šanci si nevytvořila, naopak nejblíž gólu byli opět hosté, když Matuidi zcela sám před brankářem selhal. I tak může být hostující tým spokojený, Neapoli uštědřil první porážku sezóny a v tabulce se na ni bodově téměř dotáhl, nyní na ni ztrácí jediný bod.
90+4'
90+4'
Maggio hlavičkoval nepříliš prudce přímo do rukavic pozorného Buffona.
90+3'
Prostor před bránou mají hosté pohlídaný velice zkušeně, míč končí u středového kruhu.
90+2'
Jeho spoluhráči rozehrají v krátkém sledu další roh.
90+2'
Reina vyběhl hodně daleko z brány, aby podpořil své spoluhráče a založil další útok.
90+1'
Už jen čtyři minuty mají hráči Neapole na to, aby aspoň vyrovnali.
90'
Po faulu u středové lajny rozehraje Juventus, Dybalovi se na nohy moc nechce.
88'
Domácím utíká čas, míč mají v posledních minutách více na kopačkách, ale přes pevnou obrannou hráz Juventusu se nemohou prosadit.
85'
Rohový kop rozehraje domácí mužstvo.
84'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mattia De Sciglio, přichází Andrea Barzagli.
83'
Nyní se domácí chytili do ofsajdové pasti, chystá se poslední střídání staré dámy.
83'
Hamšík na vysoký míč nedosáhl, jeden z jeho spoluhráčů se následně provinil faulem.
81'
Callejónova přihrávka byla ztečována do vzduchu, míč poté zaplul do rukavic Buffona.
79'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Douglas Costa, přichází Juan Cuadrado.
79'
Hosté při svém střídání hodně zdržují, což se pochopitelně soupeři vůbec nelíbí.
76'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Mário Rui, přichází Christian Maggio.
76'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Adam Ounas.
75'
Nyní je hra přerušena pro změnu kvůli hráči Neapole, Insigne si po předchozí srážce s Buffonem odnesl nějaký šrám a zůstává ležet na trávníku.
75'
Domácím tým zastavuje ofsajd.
73'
Insigne si vyhnul ofsajdu, míč si zpracoval na prsa a poté z voleje pálil, avšak vedle vzdálenější tyče.
72'
Vypadalo to na rohový kop, neboť jeden z hráčů Neapole se centrovaného míče zřejmě dotkl, ale nařízen je pouze odkop od brány.
71'
Asamoah zůstal na chvíli ležet na trávníku, což se domácím příznivcům vůbec nelíbilo a hlasitě to dávali najevo. Čas se jejich týmu neúprosně krátí.
68'
Matuidi zcela osamocen na levé straně pokutového území doběhl k centrovanému míči, z bezprostřední blízkosti však nechal vyniknout pouze Reinu, který excelentním zákrokem vyrazil míč na roh a udržel naděje svého mužstva. Sám hráč hostů nemohl uvěřit tomu, že v této gólovce selhal.
67'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Sami Khedira, přichází Claudio Marchisio.
67'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Allan, přichází Piotr Zieliński.
65'
Mertens po kontaktu s protihráčem upadl v pokutovém území, nutno ale říct, že ačkoliv tam kontakt byl, hráč svému pádu hodně pomohl.
62'
Reina snad vůbec poprvé ve druhé půli musel zasáhnout, když se pořádně natáhl a letící míč zkrotil v rukavicích.
60'
Hodně nepřesný pas neměl šanci Rui doběhnout, rozehrávat bude Buffon.
59'
Žlutou kartu dostává Mário Rui (SSC Neapol).
58'
Juventus se v posledních chvílích osvobozuje pouze nakopáváním míče na polovinu soupeře.
55'
Callejón vystřelil z hranice pokutového území ke vzdálenější tyči, tu ovšem minul.
54'
Pokažená přihrávka v podání hostů, Higuaín se jen vyčítavě podíval po svém spoluhráči.
52'
Domácí se znovu dožadovali pokutového kopu, opět jim není dopřán.
50'
Buffon bez větších problém letící míč schoval do rukavic.
49'
Mertens hlavičkoval letící míč příliš vysoko nad svatyni Juventusu.
48'
Pěkná souhra ne jeden dotek v podání Neapole, domácí z ní vytěžili nakonec pouze roh.
46'
Hra je hodně vyrovnaná, hosté však dokázali využít jedné příležitosti a po zásluze tak vedou. Domácím nelze upřít snahu, avšak veškeré jejich střelecké pokusy zatím končí na jistém Buffonovi. Podaří se jim vyrovnat ve druhé půli?
45+3'
45+1'
Žlutou kartu dostává Dries Mertens (SSC Neapol).
45+1'
Zblokovaná rána nemohla nadělat brankáři hostů žádné velké potíže, Buffon rychle vyběhl z brankové čáry a míč schoval do rukavic.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Na trávníku zůstává ležet Khedira, hra je přerušena.
43'
Zbytečně zbrkle si počínal Mertens, který po přihrávce na levo střílel slabě opět pouze do náruče kapitána Juventusu.
41'
Hysajovu přihrávku tečoval jeden z hráčů Juventusu přímo do náruče připraveného Buffona.
39'
Hosté vyrazili po další chybě soupeře do protiútoku, jejich nejlepší střelec Dybala si ovšem třináctý zásah zatím nepřipíše, svoji ránu poslal pouze nad břevno.
38'
Callejón v dobré pozici trestuhodně netrefil míč tak, jak by si přál a do brány nezamířil.
37'
Střelecká snaha domácím nechybí, další střelecký pokus vyslal na Buffonovu bránu Insigne, avšak mířil pouze do připravených rukavic brankáře.
34'
Hodně přetažený centr nemohl nadělat Buffonovi žádné starosti, míče se zmocnili jeho spoluhráči.
32'
A znovu se musel činit hostující brankář, který po rozehrávce rohového kopu musel nepříjemný balón vyrazit do bezpečí.
31'
Insigne využil špatné rozehrávky soupeře, míč si zpracoval a rychle střílel k bližší tyči, ale Buffon výtečně zasáhl a balón vyrazil na roh.
30'
Matuidi v rychlém brejku neměl šanci prudkou přihrávku doběhnout, míč končí u Reiny.
30'
Dvakrát zkoušeli hráči Neapole střelu z dálky, pokaždé trefili pouze soupeře, Buffon tak mohl zůstat v klidu.
29'
Domácí se dožadovali pokutového kopu, jeden z hráčů zůstal ležet v pokutovém území, ale hra pokračuje.
28'
Domácí hodně kazí přihrávky, kvůli další minele přichází o míč a musí rychle zpátky.
27'
Rohový kop pro Neapol.
26'
Costa střílel z dálky, navíc nijak prudce, Reina schoval jeho pokus do náruče.
23'
Po rohu Neapole byl odpískán faul na hostujícího kapitána.
22'
Žlutou kartu dostává Giorgio Chiellini (Juventus FC).
22'
Benatia po rohovém kopu pálil z pravé strany, trestuhodně vysoko nad bránu. S touto šancí šlo naložit lépe.
21'
Callejón zkoušel vrátit přihrávku na střed, našel ale pouze protihráče. Možná mohl zkusit zakončit sám, nestál ve špatné střelecké pozici.
18'
Teď už musel zasáhnout Buffon, který vyrazil nepříjemnou Hamšíkovu střelu z dálky.
17'
Insigne z otočky pálil pouze vysoko nad soupeřovu svatyni.
15'
Buffon musel rychle odkopnout míč do bezpečné vzdálenosti od své brány.
13'
Juventus právě vstřelil branku!
Domácí pokazili přihrávku a soupeř toho využil k rychlému brejku. Na jeho konci obdržel parádní přihrávku na pravou stranu GONZALO HIGUAÍN a v zakončení mu nezabránili ani dva protihráči, ani rychle vyběhnutý Reina. Argentinský hráč zamířil přesně k bližší tyči.
10'
Buffon to udělal hodně zkušeně, pro míč si doběhl k hranici pokutového území, pak v klidu počkal, až k němu přiběhne některý z protihráčů a sebral jej do rukou.
9'
Matuidi opět nepříliš dobře přihrál, získal aspoň roh.
8'
Juventus dlouho držel míč, když už to vypadalo, že se dostane do šance, přišla špatná přihrávka a zaútočit může soupeř.
5'
Higuaín po parádním pasu zůstal na pravé straně osamocen před brankářem, Reina však rychle vyběhl a jeho pokus stačil vyrazit do zámezí. Domácí zbytečně reklamovali ofsajd.
3'
Allan postupoval ve dvojici s Hamšíkem proti jedinému protihráči, mohl sám zakončit, volil však přihrávku, kterou pokazil.
1'
Kapitán Neapole Hamšík se postaral o první střelu, nepříliš prudký pokus ale zastavil jeden z protihráčů.
1'

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui – Allan, Jorginho, Hamšík (C) – Callejón, D. Mertens, L. Insigne.
Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Nikola Maksimović, Scarf, Chiricheş, Ch. Maggio, Giaccherini, Leandrinho, P. Zieliński, Rog, Ounas, Diawara.

Juventus FC: Buffon (C) – De Sciglio, Benatia, Chiellini, Asamoah – Matuidi, S. Khedira, Pjanić – Dybala, Higuaín, Costa.
Náhradníci: Pinsoglio, Szczęsny – Sandro, Barzagli, Rugani, Cuadrado, Marchisio, Sturaro, Bentancur, Bernardeschi.

Rozhodčí: D. Orsato – R. Di Fiore, L. Manganelli.

Juventus

Třetí tým tabulky, který za svým soupeřem zaostává o pouhé čtyři body. Mimo svůj stadion zvítězili ze šesti zápasů čtyřikrát, jednou brali bod za remízu a jednou soupeři podlehli, stalo se tak v posledním venkovním klání v Sampdorii, kde stará dáma při absenci svého kapitána Buffona po velice dramatické zápletce prohrála těsně 2:3. Se dvanácti přesnými zásahy je nejlepším snajprem mužstva Argentinec Paulo Dybala.
Neapol

Domácím patří vedoucí pozice s 38 body, když dosud ještě nepoznali hořkost porážky. Na svém trávníku z šesti zápasů získali šestnáct bodů za šest vítězství a jednu remízu, vstřelili sedmnáct branek a pouze tři inkasovali. V posledním klání před svými fanoušky porazili giganta z AC Milán 2:1. S deseti brankami vévodí tabulce střelců Belgičan Dries Mertens.
Dobrý den, dva zápasy dnes nabídne svým příznivcům fotbalová Serie A, jako druhý přijde na řadu opravdu pikantní souboj dvou gigantů ligy, a sice Neapole s Juventusem, který má jedinečnou příležitost se svému sokovi přiblížit v tabulce na rozdíl jediného bodu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62