Serie A - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : Udinese - 12. května 2019   15:00

Frosinone
85' Dionisi (Beghetto)
1:3
(0:3)
Udinese
11' Okaka   • 41' Samir  (de Paul) • 44' Okaka  (Lasagna)
Frosinone
F. Bardi – Ariaudo, Brighenti, M. Capuano – Paganini, Sammarco, Ciano (73. F. Zampano), Valzania (80. Maiello), Beghetto – Pinamonti, Ciofani (C) (65. Dionisi).
Pasqua – Bindoni, Mondin
Stadio Benito Stirpe (Frosinone)
Udinese
Musso – De Maio, Troost-Ekong (76. Nuytinck), Samir – Stryger Larsen, Mandragora, Sandro (62. Hallfredsson), de Paul, D'Alessandro – Lasagna (C), Okaka (86. Pussetto).

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek víkendu.
Fotbalisté Udinese předvedli, jak se má bojovat o záchranu. Na hřišti již sestupujícího Frosinone si během prvního poločasu vytvořili luxusní náskok, který jim po změně stran stačilo kontrolovat. Domácí stihli na konci utkání už jen snížit na konečných 1:3.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 8:3. Rohy: 14:10. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:17.
90+4'
90+2'
Zdramatizovat závěrečné vteřiny chtěl Maiello, který se uvnitř vápna dostal k akrobatické voleji. Protože byl ovšem střežen natěsno, tak nedokázal přesně zacílit. Domácí se však ještě snažili vyreklamovat penaltu, ale Fabrizio Pasqua jim nedal za pravdu.
90+1'
Hrát se bude ještě čtyři minuty.
90'
V závěru utkání si Samir (Udinese) prohlédl žlutou kartu za to, že svého soupeře málem svlékl z dresu.
88'
Rohový kop na obou stranách hřiště. Nejprve ho rozehráli domácí, posléze hosté.
86'
Střídání v týmu Udinese Calcio: Stefano Okaka hattrick nezkompletuje, nahradil ho totiž Ignacio Pussetto.
85'
Frosinone právě vstřelilo branku!
Tak se domácí gólu útěchy přeci jen dočkali! Hlavou po rohovém kopu ho vstřelil střídající FEDERICO DIONISI. Aspoň nějaká radost na Stadio Benito Stirpe.
82'
Pocit změnit to měl Pinamonti (Frosinone), ale dvojnásobná přesila ho za svá záda nepustila.
81'
Deset minut před závěrečným hvizdem stále platí, že Frosinone marně hledá recept na gól.
80'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Luca Valzania, přichází Raffaele Maiello.
78'
Roh pro Frosinone. A ještě jeden. Ani napodruhé domácí tým nedokázal výrazněji zahrozit.
76'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází William Troost-Ekong, přichází Bram Nuytinck.
76'
Statistika držení míče: 55% : 45%.
75'
Paganini se vzteká, protože ví, že zahodil jasnou tutovku! Hráč Frosinone střílel na Mussa z bezprostřední blízkosti, ale gólman vytyčil svou levou nohu a předvedl skvělý reflx!
73'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Camillo Ciano, přichází Francesco Zampano.
70'
Následoval neúspěšný roh.
69'
Tohle byl nebezpečný protiútok! Hosté při něm roztáhli hru doleva tak, aby uvolnili střed hřiště. Tam dostal přihrávku de Paul a po jejím zpracování tlačil míč šikovně pod břevno. Bardi musel natáhnout celé tělo, aby balon vyrazil.
68'
O snížení usilující Pinamonti (Frosinone) nedokázal prostřelit urputnou defenzivu.
66'
Trávník začaly skrápět kapky deště.
65'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Daniel Ciofani, přichází Federico Dionisi.
63'
Pomezní rozhodčí zdvihl praporek. Postavením mimo hru ho k tomu donutil Lasagna (Udinese).
62'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Sandro, přichází Emil Hallfredsson.
61'
Statistika držení míče: 53% : 47%.
60'
Také následný roh hosté ubránili.
59'
Chyba brankáře málem stála Udinese inkasovaný gól! Musso při odkopu namazal Pinamontimu, ale svou chybu úspěšným zákrokem napravil.
57'
Na hřišti se přitvrdilo. Během pěti minut došlo snad už k pátému porušení fotbalových předpisů.
56'
Roh pro Udinese. Přízemní centr na přední tyč se ukázal býti nedobrým řešením rozehrávky.
54'
I když nechtěně, tak fauloval. A to dost bolestivě. I proto Sandro (Udinese) uviděl žlutou kartu.
53'
Balon, který z nařízené standardky přilétl do pokutového území, přistál v rukavicích brankáře.
52'
Camillo Ciano (Frosinone) byl napomenut za to, že nevybíravým způsobem složil k zemi Samira.
51'
Vzdušný pas byl tentokrát přetažený. Ale bylo to stejně jedno, protože rozhodčí postřehl útočný faul.
50'
Teď už ano. Poté, co de Paul (Udinese) nastřelil obránce, uvidíme další kop z rohu hřiště.
49'
Hosté se sice znovu přiblížili pokutovému území, ale tentokrát to žádné pozitivní následky nemělo.
48'
Na centr z něj si naskočil jeden z domácích obránců, takže skóre zůstalo neměnné.
47'
Udinese má hned možnost svůj náskok ještě navýšit. Zahrávat totiž bude rohový kop.
46'
Šlo to jako po másle. Fotbalisté Udinese si v prvním poločase namazali Frosinone na chleba a za stavu 3:0 a výkonu, který obě mužstva v uplynulém dějství předvedly, by druhá půle měla být už jen formalitou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:1. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:10.
45+1'
45'
Doba nastavení je jedna minuta.
44'
Udinese právě vstřelilo branku!
Ze druhého inkasovaného gólu se hráči Frosinone ani nestačili pořádně oklepat a mají tam další. Nedokázali zachytit brejk, takže se před brankářem objevila osamocená dvojice Lasagna – STEFANO OKAKA. První přihrál tomu druhému a ten dával do prázdné brány. Gól do šatny dostává Udinese do trháku!
41'
Exekutorem standardky se stal de Paul. A do předbrankového prostoru vyslal kvalitní centr, na který si naskočil SAMIR. Proti jeho hlavičce z bezprostřední blízkosti byl Bardi bez šance.
40'
Žlutou kartu za podražení dostal Lorenzo Ariaudo (Frosinone), jeho tým bude čelit přímému kopu.
39'
Dobrý zákrok si připsal také Musso. Gólman Udinese stopnul pokus Pinamontiho.
37'
Útočný faul. Spáchal ho Brighenti (Frosinone).
36'
De Paul se chytá za hlavu poté, co pěknou skákavou střelou nechal zachytat Bardiho. Tohle byla dobrá šance pro Udinese!
34'
Podél postranní čáry rozběhnutý Okaka (Udinese) narazil na hráče soupeřova týmu.
32'
Ofsajd a v něm De Maio (Udinese). Jeho tým jen těsně předtím zahrával rohový kop.
31'
Šlapák! Karetně je za něj potrestán muž, který gólem otevřel účet zápasu – Stefano Okaka (Udinese).
30'
A také ze standardky. Ciano (Frosinone) míč z levé strany poslal přímo do vápna, tam ale žádného z nabíhajících spoluhráčů nenašel.
28'
Ani tak si však nemůžou oddechnout. Ve vzduchu totiž visela hrozba nebezpečí z rohového kopu.
27'
Není divu, že hosté už raději uklidňují hru.
25'
Musso předvedl dva vydařené zákroky! Gólman Udinese nejprve vyboxoval pumelici Ciana a potom se předvedl i proti střele stejného hráče, který napodruhé mířil dolů k tyči.
24'
Ruka! Fotbal za volejbal zaměnil Okaka (Udinese).
22'
A opravdu. Sammarco (Frosinone) nic nevymýšlel a zvolil nejjednodušší řešení. Zeď, kterou pracně postavil gólman Musso, však nezbořil.
21'
Standardka. Pinamonti (Frosinone) byl faulován ve vzdálenosti, která si přímo říká o střelu.
20'
Byli to domácí. Škoda pro ně, že jejich postupný útok zastavil střelu blokující obránce.
18'
Momentálně se hraje uprostřed hřiště. Tam probíhají usilovné souboje o míč. Kdo ho získá?
16'
Statistika držení míče: 56% : 44%.
15'
Hned z další akce domácí vytěžili roh. Po centru z něj se do zakončení dostal Paganini, který z hlubokého záklonu vysoko přestřelil.
13'
Ofsajd hráčů Frosinone.
11'
Zápasové skóre otevírá nádherný gól! Soupeřovu rozehrávku atakující STEFANO OKAKA jednomu z obránců uloupil míč a z dalších si udělal tréninkové kužele. Ránu šajtlí z hranice šestnáctky nechal zapadnout nechytatelně k levé tyči. Parádní sóloakce!
10'
Následný roh domácí ekipa snadno ubránila.
9'
S dalším zakončením přispěchal Okaka (Udinese). Vystřelil poté, co dostal přihrávku na pravou stranu vápna. Bohužel pro svůj tým pouze do obránce.
8'
A tak znovu zaútočili hosté. Prostor pro střelu si uvnitř pokutového území udělal Mandragora. Mířil na vzdálenější šibenici, ale vpádu ji trefit nedokázal.
6'
Po něm se zrodil rychlý brejk. Pinamonti šel do souboje muž proti muži a rovněž získal roh. Tato standardka však nevyšla ani týmu Frosinone.
5'
Hosté nechtěli zůstat pozadu a po sražené střele Larsena rozehráli premiérový roh.
3'
Zpoza pokutového území zakončoval také Sammarco. Tento pokus sice nebyl zblokovaný, ale zamířil vysoko nad. I tak si domácí připisují dobrý vstup do utkání.
2'
Přesto napřáhl ke střele jako první Beghetto (Frosinone). Trefil před sebou postaveného beka.
1'
Zahajovacího výkopu se ujali hosté.
1'
Fotbalisté oficiálně nastoupili na hřiště Stadio Benito Stirpe, kde je vše připraveno k zahájení zápasu.
Stefan Simič (Frosinone), který do týmu Marca Baroniho přišel na začátku roku coby host z AC Milán, bude na svou příležitost čekat z lavičky náhradníků.

Frosinone Calcio: F. Bardi – Ariaudo, Brighenti, M. Capuano – Paganini, Sammarco, Ciano, Valzania, Beghetto – Pinamonti, Ciofani (C).
Náhradníci: Iacobucci, Marciano – Trotta, Cassata, Dionisi, Goldaniga, Ghiglione, Krajnc, Maiello, Molinaro, Simič, F. Zampano.

Udinese Calcio: Musso – De Maio, Troost-Ekong, Samir – Stryger Larsen, Mandragora, Sandro, de Paul, D'Alessandro – Lasagna (C), Okaka.
Náhradníci: Nicolas, Perisan – Badu, Mićin, Hallfredsson, Nuytinck, Pussetto, Teodorczyk, ter Avest, Zeegelaar, Wilmot.

Rozhodčí: Pasqua – Bindoni, Mondin.
Svému zaměstnavateli bohužel nevypomůže dlouhodobě zraněný Antonín Barák (Udinese), který se od konce loňského roku zotavuje z poranění zad.
Forma však není dobrá. Udinese odehrálo pět posledních utkání s bilancí 0-2-3 a skóre 1:6. Na tato čísla musí tým ze severu země behěm víkendu zapomenout a co nejlépe se připravit na samotný zápas, protože jedině tak může pomýšlet na úspěch.
Fotbalisté Udinese přicestují na hřiště sestupujícího Frosinone s úmyslem udělat důležitý krok k záchraně v nejvyšší italské soutěži. Výhra nad týmem, který se po roce stráveném mezi elitou vrátí o ligu níž, se jeví jako povinná i vzhledem k tomu, že na své nejbližší pronásledovatele z Empoli mají hráči Udinese tři kola před koncem pouze dvoubodový náskok.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné nedělní odpoledne a zároveň vás vítám u sledování textové on-line reportáže z utkání 36. kola Serie A mezi Frosinone a Udinese.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62