Serie A - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : AS Řím - 19. srpna 2018   18:00

0:1
(0:0)
AS Řím
89' Džeko  (Kluivert)
Torino
Sirigu – Izzo (79. Bremer), N'Koulou, Moretti, De Silvestri (26. Aina), Baselli – Rincón (86. R. Soriano), Meïté, Berenguer – Falqué, Belotti (C).
Di Bello – Posado, De Meo
Stadio Olimpico (Turín)
AS Řím
Olsen – Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov – Strootman, De Rossi (C), Pastore (76. Schick) – Ünder (70. Kluivert), Džeko, El Shaarawy (60. Cristante).

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.

Fauly: 10:14
Zápas skončil, až v samotném závěru rozhodl o vítězství AS Řím 1:0 jeho útočník Edin Džeko. Jinak jsme sledovali duel, který hlavně v prvním poločasy moc fotbalové krásy nenabídl a šancí nepřinesl. Až druhý poločas už nějaké šance přeci jen přinesl a více jich měl domácí Turín. Ve 48. minutě se sice z branky radoval Iago Falqué, ale tu nakonec rozhodčí po poradě s VAR neuznal kvůli ofsajdu. Domácí i dál hodně zaměstnávali brankáře Olsena, ale ten už se překonat nenechal. Dvě velké šanci si vypracoval také Džeko. Nejprve jeho hlavička skončila jen na tyči a poté už v 89. minutě zařídil zmiňovaný vítězný gól ŘÍmanů. Patrik Schick se do hry dostal z lavičky až v 76. minutě a do žádné šance se nedostal.
90+7'
90+6'
Ani ten ale branku a vyrovnání nepřináší a rozhodčí už ukončí zápas.
90+6'
Ale ještě je tu další rohový kop pro domácí tým.
90+6'
Salvatore Sirigu šel zakončovat do vápna, ale k hlavičce se nedostal on ani nikdo jiný v dresu Turína.
90+5'
Ještě tu ale šance pro domácí je. Budou kopat rohový kop.
90+5'
Álex Berenguer hodil míč až do vápna soupeře a k hlavičce se dostal Soualiho Meïté. Míč ale ještě před Olsenem odhlavičkoval Manolas.
90+4'
Turín to zkusil nákopem na Soriana. Ten se k míči sice nedostal, ale domácí budou mít k dispozici autové vhazování.
90+3'
Z dálky se dostal ke střele záložník domácích Daniele Baselli, ale jeho rána minula branku Robina Olsena.
90+2'
Turín se už usadil na polovině AS Řím a bude se ještě zvrátit nepříznivý stav.
90+1'
Nastavovat se ještě bude dlouhých šest minut.
90'
Edin Džeko dostává žlutou kartu za svlečení dresu.
89'
AS Řím právě vstřelil branku!
Konečně tu máme první branku zápasu a dost možná i tu rozhodující! Velkou práci odvedl Kluivert, který zpracoval míč, udrželo ho a pak ještě stihl i odcentroval. Našel na zadní tyči EDINA DŽEKA a ten se krásně trefil z voleje. Asistence: Justin Kluivert.
89'
Z levé strany chtěl procpat míč do vápna Álex Berenguer, ale postavil se mu do cesty Alessandro Florenzi.
88'
Ale hrát budou znovu domácí, protože Andreu Belottiho fauloval Konstantinos Manolas.
87'
AS Řím se snaží znovu vzít utkání do svých rukou, protože musel v posledních minutích čelit hned několika šancím soupeře.
86'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Roberto Soriano.
85'
Centr Iagovi Falquému z levé strany ani trochu nevyšel. Jeho míč přelétl úplně všechny.
84'
Turín dál neúnavně dobývá obranu AS Řím. Florenzi jeho akci přerušil jen úderem loktem do obličeje Berenguera, za který dostává žlutou kartu.
83'
Patrik Schick se po dlouhé době dostal do hry, ale přihrávkou z pravé strany do vápna nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
82'
Závěr zápasu se odehrává v až zběsilém tempu. Tentokrát pálil z dálky Iago Falqué a znovu musel na zem Olsen a jeho ránu vyrazil.
81'
Domácí kouč Walter Mazzari je vyloučen za protesty, protože domácí chtěli penaltu, které se ale nedočkali.
80'
A na druhou stranu pak rychle pelášili domácí a také byli v dobré šanci. Ale střelu z Belottiho z levé strany vyrazil Robin Olsen.
80'
AS Řím byl asi nejblíž vedoucí branky, hlavičkoval Edin Džeko a trefil tyč!
79'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Armando Izzo, přichází Gleison Bremer.
79'
Armando Izzo musel být přímo na hřišti ošetřován a nebude moci pokračovat ve hře.
78'
Nicolas N'Koulou zezadu fauloval Edina Džeka a bude to další zajímavá standardní situace pro AS Řím.
77'
AS Řím kopalo rohový kop. Patrik Schick se na hranici vápna dostal k odraženému míči, ale Daniele Baselli mu nedovolil zakončit.
76'
Konečně přichází chvíle českého útočníka Patrika Schicka. Na trávníku nahradí Javiera Pastoreho.
75'
Justin Kluivert se dostal k centru z pravé strany a posílal přízemní centr na Džeka. Ten byl ale pokrytý a k míči se vůbec nedostal.
74'
Ještě nebezpečnější byli na druhé straně domácí! Z levé strany hezky pálil Soualiho Meïté a jeho ránu krásným zákrokem vyrazil Robin Olsen.
73'
Justin Kluivert našel pěknou přihrávkou do šířky Javiera Pastoreho, ten ale střelou z levé strany neuspěl, protože mu ji domácí zablokovali.
72'
Alessandro Florenzi centroval z pravé strany, ale našel svým bochánkem pouze neomylně rukavice brankáře Turína Sirigua.
71'
Pěkná akce AS Řím, která ale vyústila v nepříliš nebezpečné zakončení. De Rossi hlavou posunul míč na Edina Džeka, jeho hlavičce ale scházela větší razance.
71'
Justin Kluivert si hned nabíhal na centr, který měl přijít z levé strany. Ale nedošlo na něj, protože byl zablokovaný.
70'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Cengiz Ünder, přichází Justin Kluivert.
69'
Rohový kop rozehrál Álex Berenguer, ale opět se k hlavičkovému zakončení nikdo z Turínských nedostal.
69'
Soualiho Meïté si zpracoval míč do vápna, pak ale byli před ním dva hráči, tak alespoň vytloukl bloky a vybojoval rohový kop. Tentokrát z levé strany.
68'
Také z rohového kopu se žádná šance pro Turín nekonala.
68'
Standardní situace velkou šanci domácím nepřinesla. Hosté si poradili s prvním centrem, stejně tak jako s tím dalším. Federico Fazio odhlavičkoval na rohový kop.
67'
Turín ale využívá šance vyrážet do rychlých protiútoků. Teď byl v jednom z nich faulován Iago Falqué.
66'
Po dobrém úvodu Turína do druhého poločasu zase začíná přebírat otěže hry AS Řím.
65'
Tohle byl už hodně nebezpečný rohový kop v podání Římanů. Nejprve se do zakončení dostal Cengiz Ünder a jeho ránu musel vyrážet Sirigu. Pak ještě letěl další centr před bránu Turína, ale to už jeho brankář nemusel do akce.
64'
K centru z levé strany se dostal Aleksandar Kolarov. Jeho míč sice před branku Turína neprošel, ale bude to rohový kop pro hosty.
64'
Po ztrátě míče hostujícího týmu pospíchali rychle dopředu domácí, ale jejich akci pokazil špatným zpracováním Álex Berenguer.
63'
Rohový kop rozehrál Javier Pastore. Jeho centr byl dlouhý a dolétl až na Edina Džeka. Jeho zakončení ale neprošlo na branku Turína.
62'
Na hranici vápna dostal přihrávku nový muž na hřišti Bryan Cristante, jeho střela byla sražená na rohový kop.
61'
Nadějný start druhého poločasu je tak trochu minulostí. Znovu se do kombinací obou týmů až příliš často vkrádá nepřesnost.
61'
Kevin Strootman odvedl dobrou práci v obraně a odhlavičkoval centr Turína z pravé strany.
60'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Bryan Cristante.
59'
Iago Falqué znovu zlobil obranou řadu AS Řím, ale znovu se píská jeho faul. Tentokrát na Fazia.
58'
Alessandro Florenzi je už po tvrdém faulu v pořádku a už se zapojuje do rozehrávky Římanů.
57'
Hodně tvrdě atakoval po odehrání míče Iago Falqué Alessandra Florenziho a dostává za to žlutou kartu.
56'
Hosté poté ještě zahrávali rohový kop. Z prvního centru se zakončení nekonalo, poté ještě střílel z dálky Stephan El Shaarawy, ovšem hodně nepřesně.
55'
AS Řím se poprvé dostal ve druhém poločasu do náznaku šance. Podél pravé postranní čáry se snažil uniknout Edin Džeko, ale míč mu čistě odebral Álex Berenguer.
54'
Rozhodčí musí domlouvat Strootmanovi a Meitemu, kteří se ve vzájemném souboji přidržovali rukama.
53'
Prozatím se střídat nebude, Tomás Rincón se po ošetření vrátil na hřiště. Pokračujeme ve hře.
52'
Poprvé se ve druhém poločase dostali dopředu také hosté. De Rossi ale míč zakopl do autu, protože na zemi zůstává v bolestech RIncón.
51'
Andrea Belotti v ofsajdu nebyl a dokázal si na levé straně zpracoval těžký míč. Pak už ale narazil na Florenziho.
50'
Gól neplatí, rozhodčí nakonec ruší gól Turína kvůli ofsajdu.
49'
No pozor, tak gól možná platit nebude, rozhodčí se radí se svým kolegou u videa.
48'
Turín je odměněn za povedená úvod druhého poločasu a dostává se do vedení! Z pravé strany našel pěknou přihrávkou Aina volného Iaga Falquuého, a ten prostřelil mezi nohama padajícího Olsena
47'
Domácí kopali rohový kop, který hlavou odvrátil útočník soupeře Edin Džeko.
47'
Z levé strany vystřelil znovu Iago Falqué a celému Římu hodně zatrnulo, protože Olsen nepředvedl vůbec jistý zákrok. Málem to byl jeho vlastní gól.
46'
Velmi rychle přišla první střela ve druhém poločase. Na svědomí ji měl domácí Iago Falqué, ale minul branku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:09.
První poločas skončil a branka v utkání mezi Turínem FC a AS Řím žádná nepadla. Zápas se dlouho hrál v docela pomalém tempu a chyběly mu šance. V závěru poločasu už to bylo o něco lepší, ale i tak jsme se branky nedočkali. Největší šanci Turína měl sváteční střelec Tomás Rincón, který trefil z dálky břevno a Římany mohl už v nastaveném čase poslat do vedení Alessandro Florenzi, ale jeho tvrdou ránu z dálky vytáhl skvělým zákrokem Salvatore Sirigu. Český útočník Patrick Schick zůstal sedět na lavičce, jeho chvíle by ale mohla přijít ve druhé půli.
45+3'
45+3'
Cengiz Ünder poslal ještě jeden míč do vápna soupeře, ale ten byl hodně nepřesný.
45+2'
Salvatore Sirigu centr před jeho bránu vyboxoval, ale mnohem větší práci měl až okamžik poté, kdy na něj z dálky vypálil tvrdě Alessandro Florenzi. Skvělý zákrok zkušeného brankáře Turína.
45+2'
Hosté budou mít ještě jednu příležitost dostat v prvním poločase míč před branku Turína po faulu na Edina Džeka.
45+1'
AS Řím zatím nikam nespěchá, probíhá rozehrávka mezi jeho obránci.
45+1'
Nastavují se tři minuty.
45'
Cengiz Ünder hodně často rozdává přihrávky, někdy nepřesné, ale tentokrát našel přesně na zadní tyči Strootmana. Ten ale zakončovat nemohl a pak přihrávkou nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
44'
Závěr prvního poločasu se odehrává v docela líném tempu. Jakoby už se hráči raději byli v kabině, než ve velkém vedru na hřišti.
43'
A další nepovedená spolupráce těchto dvou útočných hráčů AS Řím. Ünderova přihrávka na Džeka byla příliš dlouhá.
43'
Cengiz Ünder dostal míč na pravé straně, ale pak nedokázal oslovit Edina Džeka. Toho předskočil jeden z obránců Turína.
42'
Daniele De Rossi fauloval uprostřed hrací plochy Daniele Baselliho. Vše se obešlo bez žluté karty, pouze s domluvou.
41'
Hosté přispěchali s odpovědí, ale ta nebyla tak nebezpečná, jako předchozí šance Turína. Džeko nevybojoval ani rohový kop.
40'
Ke konci poločasu začíná Turín vystrkovat růžky, jakoby chtěl ještě do přestávky zaskočit favorita.
39'
Daniele De Rossi nebyl ve středu hřiště faulován a Turín to využil k rychlému protiútoku. Iago Falqué našel přesnou přihrávkou pod sebe Tomás Rincón, a ten trefil hezkou technickou ranou břevno branky AS Řím.
38'
Pěkný centr přišel z levé strany do pokutového území AS Řím. Hlavičkoval nakonec Iago Falqué, tomu však míč nesedl. Za ním byl přitom připravený zakončovat také Andrea Belotti.
37'
Javier Pastore se snažil uvolnit se na pravé straně římské útočné vozby, ale v akci jeden na jednoho neuspěl a o míč přišel.
36'
Pěkný sprint podél levé postranní čáry předvedl Álex Berenguer. Dokázal uniknout Argentinci Pastoremu, ale pak už přesně nepřihrál pod sebe.
35'
Znovu a znovu se Turín snaží hledat dlouhými míči osamoceného Belottiho. Tahle taktika ale zatím domácím nevychází vůbec.
34'
Iago Falqué se málem dostal do úniku na branku. Dostal se za Fazia, ale pak tu ještě byl Konstantinos Manolas, který situaci pro hosty zachránil.
33'
AS Řím přišel z rohového kopu se secvičeným signálem. K míči se dostal Stephan El Shaarawy, jeho střelu ale zablokovala pozorná obrana domácího celku.
32'
Cengiz Ünder se ale rychle dostal k míči a zařídil svému týmu rohový kop. Skluzem mu míč ukopl zpod kopaček Emiliano Moretti.
32'
Cengiz Ünder se chtěl znovu dostat do akce, ale přes dvojici obránců soupeře se nedostal.
31'
Rychlou protiakci hostů táhl mladičký turecký útočník Cengiz Ünder. Situaci vzal na sebe a relativně z velké dálky vypálil, i když mohl i přihrávat. Snadný zákrok si připsal Salvatore Sirigu.
30'
Standardní situaci rozehrál Daniele Baselli, ale vůbec se mu to nepovedlo. To byl jen míč pro obránce ŘÍma.
30'
Federico Fazio dostává žlutou kartu za nešetrný faul Bellottiho. Bylo to zcela zjevné podražení.
29'
AS Řím zrychlil svou akci středem hřiště, ale rozhodčímu se něco nelíbilo a odpískal hostům útočný faul.
28'
Už se zdálo, že obraně Říma dokáže uniknout rychlý Andrea Belotti, ale nakonec se k míči nedostal.
28'
Do žádné šance se ale hosté nedostali, budou znovu rozehrávat z vlastí poloviny.
27'
Už se opět pokračuje ve hře, Řím bude vhazovat na útočné polovině.
26'
Zároveň také hráčům přijde k duhu pauza na občerstvení.
26'
Zraněný Lorenzo De Silvestri odchází ze hřiště, nahradí ho Ola Aina.
24'
Kolarov centroval od levé lajny, ale tohle se zkušenému Srbovi vůbec nepovedlo. Předvedl jen hodně přetažený centr.
23'
Domácí se ale místo toho dostali k míči a z levé strany poslal prudký centr před branku Říma Álex Berenguer. V akci musel být brankář Olsen a zvládl to.
22'
Římané znovu vládnou míči a opět se snaží kombinací na polovině hřiště trochu vylákat soupeřovy fotbalisty z obranné ulity.
21'
Další akce Říma měla směřovat po pravé straně, ale tam nebyl prostor, tak se hosté rozhodli míč přenést na druhou stranu. To přenesení bylo ale nepřesné a skončilo v autu.
20'
Další povedená akce Římanů. Hosté jakoby svou pomalou rozehrávkou uspali soupeře a poté přišla průniková přihrávka na Edina Džeka. Ten nebezpečně vypálil z pravé strany, ale branku netrefil.
19'
AS Řím pokračuje v klidné kombinaci, zatím pouze v blízkosti středového kruhu.
18'
Džeko dostal přihrávku od Ündera a vypadalo to, že si chystá míč na střelu. Ale nakonec bosenský útočník ještě nahrál na Kolarova, který z velkého úhlu trefil vnější stranu tyče.
17'
Na druhý pokus už to vyšlo a Javier Pastore mohl zakončovat. Trefil ale pouze blokujícího Armanda Izza.
17'
Přihrávka na Javiera Pastoreho byla nepřesná, takže se Řím znovu nedostane do zakončení.
16'
Znovu akci Říma zhatila nepřesnost. Hosté ale budou moci pokračovat ve svém budování, protože jim domácí odkopem míč okamžitě vrátili.
15'
Opět založil turínský klub velice rychle svou akci a směřoval dlouhý míč na vysunutého Belottiho. Ten se ale v době přihrávky nacházel v ofsajdu.
14'
Jenže vzápětí hráči Říma lacině ztratili míč, takže rozehrávat mohou domácí.
14'
Hosté už začínají určovat tempo utkání a vypadá to, že budou dominovat držení míče.
13'
Po rohovém kopu domácích se snažil zakončovat přes hlavu Álex Berenguer, ale tento sympatický pokus mu nevyšel.
12'
Turín rozehrál po faulu z vlastí poloviny na osamoceného muže ve vápně Andreu Belottiho. Už to vypadalo, že se útočník domácích dostane k míči, ale nakonec se tak nestalo.
11'
Cengiz Ünder nenašel přihrávkou Kevina Strootmana, a tak mohli jít dopředu domácí. Jenže se daleko nedostali a pak Aleksandar Kolarov tvrdě srazil k zemi Lorenza De Silvestriho.
10'
Nakonec se rozhodl Alessandro Florenzi být tím, kdo pošle míč do pokutového území Turína. Hledal nabíhajícího Edina Džeka, leč nenašel.
10'
Hosté se usadili na polovině Turína, ale zatím kombinují dost daleko od vápna soupeře.
9'
Hosté rozehrávali přímý kop z pravé strany. Vzal si ho na starosti Florenzi, ale branku Torina, kterou dnes střeží Salvatore Sirigu neohrozil.
8'
AS Řím je sice velkým favoritem tohoto zápasu, ale zatím směrem dopředu není nebezpečný. Ani tentokrát se jeho akce nepotkala s přesností.
7'
Na zemi skončil domácí obránce Lorenzo De Silvestri a je v péči týmového lékaře.
6'
Rohový kop ovšem žádnou střeleckou příležitost pro Turín nenabídl.
6'
Ještě jeden centr přilétl před braku Říma, tentokrát z levé strany. Před Belottim odhlavičkoval míč Fazio a domácí mají rohový kop.
5'
Míč dolétl až do vápna hostujícího týmu, tomu pomohl v bránění útočník Džeko, který míč odhlavičkoval.
5'
Turín bude zahrávat přímý kop z pravé strany.
4'
Iago Falqué se hezky otočil s míčem a přihrával do vápna na Belottiho. Toho si ale nakonec obrana Říma pohlídala.
3'
Poprvé se k míči dostal útočník hostů Edin Džeko, ale jednak se ke střele nedostal, a hlavně byl také v ofsajdu.
2'
Aleksandar Kolarov chtěl proniknout dopředu podél levé postranní čáry, ale tudy cesta pro tohoto srbského krajního obránce hostujícího mužstva nevedla.
1'
A první práci měl záhy brankář AS Řím Robin Olsen, nová posila Římanů mezi tyčemi. Stačilo mu jen sebrat volný míč z trávníku.
1'
Stephan El Shaarawy podnikl u postranní čáry souboj o míč, ale proti dvojici hráčů soupeře neuspěl.
1'
Všechny oficiality jsou již za námi, zápas brzy začne.
Ještě než zápas začne, proběhne minuta ticha za oběti zříceného mostu v Janově.
Hráči už se navzájem pozdravili podáním rukou, kapitáni si pak vyměnili zdravice s rozhodčími.
Hráči obou mužstev už nastupují na trávník Olympijského stadionu v Turíně. Začátek utkání bude mírně opožděn.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Moretti, De Silvestri, Baselli – Rincón, Meïté, Berenguer – Falqué, Belotti (C).
Náhradníci: Ichazo, Rosati, Bremer – Damascan, Lukić, Ljajić, Parigini, Aina, Zaza, R. Soriano, Djidji, Ferigra.

AS Řím: Olsen – Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov – Strootman, De Rossi (C), Pastore – Ünder, Džeko, El Shaarawy.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – Karsdorp, Cristante, Juan Jesus, Pellegrini, Schick, Marcano, Santon, Ćorić, Zaniolo, Kluivert.

Rozhodčí: Di Bello – Posado, De Meo.
Vzájemné zápasy

V minulé sezóně spolu tyto dva kluby odehrály tři vzájemná utkání. V Serii A vyhrál oba zápasy AS Řím, v Copa Italia pak Turín FC. Poprvé se kluby utkaly v 9. kole Serie A, kdy o vítězství AS Řím 1:0 rozhodl Alexandar Kolarov. Poté v domácím poháru zvítězili 2:1 Turínští, když se trefili Lorenzo De Silvestri a Simone Edera a za domácí už jen snížil Patrik Schick. Ve 28. kole Serie A pak vyhrál AS jasně 3:0 po brankách Kostase Manolase, Daniele De Rossiho a Lorenza Pellegriniho. Schick v tomto utkání odehrál plnou porci minut.

Jasným favoritem tohoto utkání bude AS Řím, domácí Turín Římany doma porazil jen jednou z posledních sedmi utkání. Celkově pak AS Řím prohrálo s Turínem jen jednou z posledních šestnácti ligových utkání.
AS Řím

AS Řím by v letošní sezóně rád ještě vylepšil loňské umístění, kterým bylo třetí místo. Tento klub nemá žádný menší cíl, než přerušit hegemonii Juventusu a získat mistrovský titul. Loni mu ale na první Juventus chybělo propastných osmnáct bodů. Před novou sezónou odehrál AS Řím celkem pět utkání se statusem přátelský. Nejprve odehrál klasické přáteláky proti Latině (9:0) a Avellinu (1:1) a poté se zúčastnil již tradičního International Champions Cupu. Zahrál si v jeho americké odnoži, kde nejprve prohrál s Tottenhamem 1:4, pak porazil Barcelonu 4:2 a nakonec prohrál s Realem Madrid 1:2. Hodně se v přípravě dařilo českému útočníkovi Patriku Schickovi, který snad už zažije v AS Řím sezónu neovlivněnou zraněními. V přípravě bývalý hráč Sparty pět branek a přidal i jednu asistenci.
Turín FC

Turín FC je menším klubem z hlavního města Itálie, který je tak trochu ve stínu velkého Juventusu. Ale také Turín se čas od času dokáže kvalifikovat do evropských pohárů, i když zrovna v minulé sezóně se mu to nepovedlo, skončil na devátém místě. Na kvalifikaci o Evropskou ligu mu scházelo šest bodů. Před novou sezónou odehrál Turín FC pět přípravných zápasů, z toho čtyři vyhrál. Postupně porazil Pro Patriu, Renate, Nice a Chapecoense, až v generálce nestačil na silný Liverpool, kterému podlehl 1:3. Prvním soutěžním zápasem sezóny byl pro Turín ten proti druholigové Cosenze v rámci domácího poháru Copa Italia, který Turín doma vyhrál 4:0.
Zdravím a vítám všechny příznivce italského fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 1. kola Serie A mezi týmy Turín FC a AS Řím. Zápas se odehraje na Stadio Olimpico v Turíně.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62