Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Empoli : Udinese - 6. prosince 2021   18:30

Empoli
52' Stojanović (Ricci) • 60' N. Bajrami  • 78' Pinamonti (N. Bajrami)
3:1
(0:1)
Udinese
23' Deulofeu  (Success)
Empoli
Vicario – Stojanović, Tonelli, Viti (68. S. Romagnoli), Parisi – Ricci (73. Štulac), Żurkowski (82. Bandinelli), Haas (82. Luperto) – Cutrone, N. Bajrami (82. Henderson), Pinamonti.
Paterna – Mastrodonato, Rossi
Udinese
Silvestri – N. Pérez (80. Samardžič), De Maio, Samir (57. Nuytinck), Udogie – Soppy (57. Jajalo), T. Arslan (65. Pussetto), Makengo, Deulofeu – Success (80. Nestorovski), Beto.

To je z mé strany vše, přeji hezký večer.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:18.
90+6'
90+5'
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo, takže hosté stále prohrávají o dvě branky.
90+4'
Rohový kop pro Udinese.
90+3'
Utkání se už pouze dohrává. Domácí vedou 3:1 a je jasné, že dnes získají hodně cenné tři body.
90+1'
Žlutou kartu dostává Lorenzo Tonelli (Empoli FC).
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Na sebe to vzal Gerard Deulofeu, ale jeho rána ze strany přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Guglielmo Vicario.
87'
Hostující Ilja Nestorovski vlétl do vápna, po souboji upadl, ale rozhodčí mu okamžitě udělil žlutou kartu za simulování.
86'
Snažení hostujících hráčů tentokrát skončilo útočným faulem, takže hrát mohou domácí, kteří samozřejmě nikam nepospíchají.
84'
Hostující fotbalisté to nevzdali a stále se snaží směrem dopředu něco vymyslet, ale ve finální fázi se jim dnes nedaří podle představ a vypadá to, že nezískají ani bod.
82'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Szymon Żurkowski, přichází Filippo Bandinelli.
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Nicolas Haas, přichází Sebastiano Luperto.
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Nedim Bajrami, přichází Liam Henderson.
80'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Isaac Success, přichází Ilja Nestorovski.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Nehuén Pérez, přichází Lazar Samardžič.
78'
Empoli právě vstřelilo branku!
A je to 3:1 a je zřejmě definitivně rozhodnuto! ANDREA PINAMONTI si ve vápně našel přihrávku a pohotově míč uklidil za brankáře!
75'
Po zblokované střele se na malém vápně k míči dostal Beto, ale z bezprostřední blízkosti brankáře nepřekonal!
73'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Samuele Ricci, přichází Leo Štulac.
72'
Po rohu zakončoval Andrea Pinamonti, ale míč skončil těsně vedle levé tyče!
71'
Po střele z hranice velkého vápna směřoval míč do branky Udinese, ale na brankové čáře ho vyhlavičkoval Bram Nuytinck!
70'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, tak uvidíme, co Udinese, které prohrává o jednu branku, vymyslí.
68'
Simone Romagnoli ještě není ani minutu na hřišti a hned za faul vyfasoval žlutou kartu.
68'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Mattia Viti, přichází Simone Romagnoli.
67'
Z dálky to vyzkoušel domácí Szymon Żurkowski, ale hradbu těl před sebou nepropálil a stav utkání se tedy nemění.
65'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Ignacio Pussetto.
64'
Domácí mohli zvýšit své vedení na 3:1! Po přihrávce do vápna se k míči dostal Nedim Bajrami, ale tentokrát ho Marco Silvestri skvěle vychytal!
62'
Na druhé straně to vyzkoušel Iyenoma Destiny Udogie, ale s jeho slabým pokusem neměl Guglielmo Vicario žádné problémy.
60'
Domácí celek jde do vedení 2:1! Fabiano Parisi se skvěle uvolnil, poslal míč do vápna, kde ho ještě jeden z domácích hráčů zblokoval, jenže poté se k němu na malém vápně dostal NEDIM BAJRAMI, který to už měl jednoduché.
59'
Gerard Deulofeu se skvěle prodral do vápna, vyzkoušel to z úhlu, ale jeho rána přesná nebyla a Guglielmo Vicario zasahovat nemusel.
57'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Samir, přichází Bram Nuytinck.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Brandon Soppy, přichází Mato Jajalo.
56'
Domácí zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo. Vypadá to, že se bude střídat.
54'
Isaac Success mohl vrátit vedení na stranu hostujícího celku, byl sám před brankářem, ale prostřelit ho nedokázal!
52'
Je vyrovnáno! Po kombinaci napřáhl na hranici velkého vápna PETAR STOJANOVIĆ a prostřelil vše, co mu stálo v cestě!
52'
Po rohu se jeden z hráčů dostal k hlavičce, ale té scházela přesnost.
51'
50'
Domácí musí ve druhém poločase pořádně zabrat, pokud tedy chtějí bodovat. Je jasné, že je nečeká vůbec nic lehkého.
48'
Žlutou kartu dostává Szymon Żurkowski (Empoli FC).
47'
Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32 hodin.
45+2'
45+1'
V závěru ještě velká šance hostů, ale Isaac Success ani dorážející Iyenoma Destiny Udogie se neprosadili a stav se tedy nemění!
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Patrick Cutrone šel do souboje až příliš důrazně a nakonec mu byl odpískán faul.
43'
Rohový kop pro Empoli.
42'
Brandon Soppy se hnal do brejku, ale nakonec byl zdvojen a zastaven. Hostující hráč chtěl míč získat zpět, ale fauloval a vyfasoval žlutou kartu, zcela zbytečnou žlutou kartu.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Z následného rohu nic nebylo, tedy kromě útočného faulu. Hrát mohou domácí fotbalisté.
38'
Z dálky to vyzkoušel hostující Tolgay Arslan, ale Guglielmo Vicario si výborně poradil a míč vyrazil na rohový kop!
36'
Hostující hráči se nyní snažili zklidnit hru poklidnou kombinací na své polovině. Nakonec se Udinese dopředu vydalo, ale nic nevymyslelo.
34'
Z levé strany odcentroval Patrick Cutrone, ale míč ve vápně skvěle sebral pozorný Marco Silvestri.
33'
Další snažení hostujících hráčů ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu je tedy domácí Empoli.
32'
Po několika faulech tedy Samir vyfasoval žlutou kartu, která znamená stopku pro příští utkání, ve kterém Udinese hostí AC Milán.
31'
Žlutou kartu dostává Samir (Udinese Calcio).
31'
Po další akci se do zakončení dostal hostující Isaac Success, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde byl připravený Guglielmo Vicario.
30'
Je za námi úvodních třicet minutek a Udinese stále vede na hřišti Empoli o jednu branku. Sledujeme zatím hodně zajímavé utkání plné střeleckých pokusů.
28'
Ve vápně se nakonec k míči dostal Jean-Victor Makengo, ale byl zády k brance a nakonec zakončit nedokázal.
27'
Po zisku míče se hned dopředu dral Iyenoma Destiny Udogie, který nakonec vybojoval rohový kop.
27'
Domácí po inkasované brance přidali a nyní jsou jasně lepším a nebezpečnějším celkem, ovšem zatím se jim ve finální fázi nedaří podle představ.
25'
Domácí se hned vydali dopředu a snažili se odpovědět, ale z rohového kopu nic nebylo, protože u míče byl jako první Nehuén Pérez.
23'
Udinese právě vstřelilo branku!
Hostující celek jde po parádní kombinaci do vedení 1:0! Isaac Success si skvěle zpracoval vysoký míč, poté přišla narážečka a GERARD DEULOFEU byl najednou sám před brankářem, kterého pohotovým technickým pokusem zkušeně překonal.
22'
Samir na polovině hřiště fauloval, poté navíc popadl míč a odcházel s ním pryč. Hostující stoper může být rád, že nevyfasoval žluté napomenutí.
20'
Po rohu zakončoval jeden z domácích hráčů, ale nepřesně. U míče jsou hosté, kteří se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
19'
O další střelu se postaral domácí Patrick Cutrone, ale s jeho pokusem si zatím skvělý Marco Silvestri poradil a míč vyrazil na roh.
18'
Na druhé straně se do zakončení dostal Beto, ale s jeho slabým pokusem neměl Guglielmo Vicario vůbec žádné problémy.
17'
Patrick Cutrone dostal parádní přihrávku do vápna, z poloviny hřiště, skvěle si zpracoval míč, ale poté ho poslal vysoko nad branku!
15'
Další slibně vypadající akce Udinese skončila nepřesnou přihrávkou, takže na tahu je domácí Empoli.
13'
Iyenoma Destiny Udogie se po zisku míče hnal do vápna, rýsovala se před ním skvělá pozice, ale hostující hráč místo střely přihrával a to nepřesně.
11'
Po centru se k míči skvěle protlačil Beto, ale branku Empoli minul zhruba o metr, takže od své branky bude rozehrávat Guglielmo Vicario.
10'
Míč poslal do vápna Gerard Deulofeu, ale nakonec je z toho pouze rohový kop pro Udinese.
9'
Fabiano Parisi fauloval unikajícího protihráče a vyfasoval žlutou kartu.
8'
Gerard Deulofeu si skvěle naběhl za obranu, dostal tam přihrávku, ale na poslední chvíli vše zastavil skvělým obranným zákrokem Lorenzo Tonelli.
6'
Po centru se do zakončení dral aktivní Szymon Żurkowski, ale tentokrát se k míči nedostal a stav utkání se tedy nemění.
5'
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel domácí Szymon Żurkowski, ale s jeho povedeným přízemním pokusem si Marco Silvestri skvěle poradil a míč vyrazil na roh!
4'
Zatím se hraje parádní ofenzivní fotbal. Oba celky se opět dostaly do zakončení, ale oba pokusy dokázali obránci zblokovat.
2'
A hned to vypadalo hodně nadějně pro domácí. Po přihrávka do vápna se do zakončení z hranice penalty tlačil Andrea Pinamonti, ale jeho pokus byl na poslední chvíli zblokován.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří hrají hrají v modrých dresech.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

Empoli FC: Vicario – Stojanović, Tonelli, Viti, Parisi – Ricci, Żurkowski, Haas – Cutrone, N. Bajrami, Pinamonti.
Náhradníci: Ujkani – Bandinelli, Fiamozzi, Marchizza, Henderson, Štulac, S. Romagnoli, La Mantia, Ismajli, Mancuso, Luperto, Di Francesco.
Trenér: A. Andreazzoli

Udinese Calcio: Silvestri – N. Pérez, De Maio, Samir, Udogie – Soppy, T. Arslan, Makengo, Deulofeu – Success, Beto.
Náhradníci: Carnelos, D. Padelli – Samardžič, Forestieri, Nestorovski, Jajalo, Nuytinck, Zeegelaar, Pussetto.
Trenér: L. Gotti

Rozhodčí: Paterna – Mastrodonato, Rossi.
Poslední vzájemné zápasy

Udinese – Empoli 1:0
Udinese – Empoli 3:2
Empoli – Udinese 2:1
Empoli – Udinese 1:0
Udinese – Empoli 2:0
Empoli FC si zatím v této sezoně nevede úplně nejlépe. Domácí celek v patnácti zápasech vybojoval 20 bodů a nachází se na jedenáctém místě v tabulce. Z posledních pěti utkání domácí jen jednou prohráli, když nestačili na Veronu. Jinak porazili Sassuolo a Fiorentinu, remizovali s Turínem a Janovem. Dnes jdou domácí do utkání s jasným cílem, a to získat všechny tři body.

Udinese Calcio se v této sezoně hodně trápí. Hostující celek totiž zatím nasbíral pouze 16 bodů a nachází se až na 14. místě v tabulce. Z posledních pěti utkání Udinese vyhrálo pouze jednou, když přehrálo Sassuolo. V posledních třech kolech ale Udinese nevyhrálo, takže dnes by hosté potřebovali nutně naplno bodovat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel Empoli FC – Udinese Calcio. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62