Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Salernitana - 12. září 2021   15:00

Torino
45' A. Sanabria  • 67' Bremer  • 87' Pobega  • 90+1' Lukić
4:0
(1:0)
Torino
V. Milinković-Savić – Zima, Bremer, Ricardo Rodríguez (64. Buongiorno) – Singo, Lukić, Mandragora, Ansaldi (75. Aina) – Linetty (74. Pobega), A. Sanabria (86. Rincón), Pjaca (75. Praet).
Salernitana
Belec – Gyömbér (68. Ribéry), S. Strandberg, Gagliolo – Kišrída, M. Coulibaly (85. Schiavone), Di Tacchio, Obi, Ruggeri (46. Ranieri) – Simy (58. Djurić), Bonazzoli.
Fiorillo, Russo – Bogdan, L. Coulibaly, Djurić, Kastanos, Schiavone, Zortea, Ribéry, Vergani, Ranieri.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů Pěkný den!
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:11.
Je konec! Domácí Turín zvládl důležitý duel a poráží Salernitanu vysoko 4:0. Na šance jsme museli čekat až na závěr úvodního poločasu. Nejprve Pjaca po rohu těsně nezakončil. Ve 45. minutě už si Antonio Sanabria naskočil na prudký centr a hlavou otevřel skóre. Po změně tran dal domácím klid přesnou hlavičkou stoper Bremer. V závěru duelu už hosté otevřeli defenzivu, což ještě potrestali Pobega a Lukič.
90+3'
90+1'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí proměňují dnešní duel v exhibici! Na dlouhý nákop si na začátku nastavení naběhl SAŠA LUKIČ, který utekl poslednímu obránci a technicky obstřelil vyběhnutého brankáře!
90'
Domácí fanoušci si vývoj duelu hodně užívají a ženou své oblíbence k zisku důležitých bodů. Hostům se nedaří ani kombinace na krátkou vzdálenost.
89'
Hostům se nyní nedaří prakticky vůbec nic. Naopak fotbalisté domácího Turína si věří na míči a nenechávají se dostal pod tlak.
87'
Domácí celek definitivně potvrzuje své dnešní vítězství! Centr z levé strany si našel Rincón, jehož ránu obrana soupeře srazila jen do míst, odkud TOMASSO POBEGA uklidil míč pod břevno!
86'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Tomás Rincón.
85'
Střídání v týmu US Salernitana 1919: ze hřiště odchází Mamadou Coulibaly, přichází Andrea Schiavone.
84'
Vanja Milinković-Savić nakopl míč na levou stranu, kde byl Tommaso Pobega, ale místo centru zvolil rozehrávku do zadních řad, kde neměl spoluhráče.
83'
Ribéry si řekl o přihrávku na levou stranu, ale míč by potřeboval mnohem rychleji. Francouzský záložník byl okamžitě zdvojen a o míč přišel.
82'
Alessandro Buongiorno fauloval na levé straně, kde v souboji přišlápl kopačku jednomu ze soupeřů. Rozehrávat tak budou hosté.
81'
Bremer vystoupil proti rozběhnutému soupeři a odkopl před ním míč do autu. Vhazovat tak budou hosté v bílých dresech.
80'
Alessandro Buongiorno udržel míč na hřišti na levé straně hrací plochy, jenže centrem do pokutového území odevzdal míč hráčům soupeře.
79'
Franck Ribéry poprvé v utkání předvedl svou rychlost, jenže dva zadáky ve vínovém dresu ošálit nedokázal. Rozehrávat opět bude domácí Turín.
78'
Hosté to ještě zkouší ze všech stran, ale jejich centry zatím nenecházejí hlavičkáře v pokutovém území. Domácí stopeři jsou jako věže.
77'
Djurič potáhl míč na polovinu soupeře, jenže jeho spoluhráčům schází lepší pohyb. Defenziva domácího mužstva si situaci s přehledem hlídá.
76'
Střídající Ola Aina se hnal za centrem z pravé strany, ale na poslední chvíli proti němu zasáhl dobře postavený zadák v bílém dresu hostů.
75'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marko Pjaca, přichází Dennis Praet.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Ola Aina.
74'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Tommaso Pobega.
73'
Domácí fotbalisté mají otěže duelu pevně v rukou. Hráči v červeném jsou aktivní, dobře napadají rozehrávku soupeře a nenechávají Salernitanu u míče.
71'
Salernitana se opět vydala do útoku pomocí vysokého nákopu na levou stranu, ale míč byl příliš prudký a skončil v autu. Vhazovat budou domácí.
70'
Autor druhé branky Bremer uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy a podle rozhodčího byl faulován. Domácí stoper navíc potřebuje ošetření.
69'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území domácích. Vysoký centr se snesl do pokutového území, ale defenziva byla připravená.
68'
Střídání v týmu US Salernitana 1919: ze hřiště odchází Norbert Gyömbér, přichází Franck Ribéry.
67'
Domácí Turín přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k triumfu v dnešním souboji! Na povedený centr z levé strany si naběhl BREMER a hlavou poslal míč pod břevno!
66'
Djurič se v blízkosti velkého vápna tlačil k odraženému míči, ale podle rozhodčího si pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat bude domácí Turín.
65'
Žlutou kartu dostává Norbert Gyömbér (US Salernitana 1919).
64'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Alessandro Buongiorno.
63'
Milan Djurić se dostal do největší šance hostů v dosavadním průběhu utkání. U zadní tyče si naskočil na vysoký centr, ale hlavou jej poslal mimo branku.
62'
Ansaldi potáhl míč po levé straně na polovinu soupeře, kde přenesl hru na pravou stranu. Jeho vysoký nákop ale obrana s přehledem odvrátila.
61'
Coulibaly sprintoval za nákopem na polovinu soupeře, jenže si předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal na hrací ploše.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Turín stále drží nadějné vedení 1:0. Domácí celek navíc také po přestávce nepouští soupeře do šancí.
59'
Gleison Bremer si po další standardní situaci naskočil na centr z pravé strany, ale hlavičkou těsně minul vzdálenější tyčku hostující svatyně.
58'
Střídání v týmu US Salernitana 1919: ze hřiště odchází Simy, přichází Milan Djurić.
57'
Ricardo Rodríguez se hnal s míčem u nohy na hranici velkého vápna, jenže zakončení pravačkou mu zablokoval dobře postavený Strandberg.
56'
Domácí stoper Bremer potáhl míč na polovinu soupeře a rozehrál na levou stranu. Turín kombinuje velmi dobře a nepouští soupeře k míči.
55'
Hosté se jen těžko dostávají na polovinu domácího celku. Nákop za obranu ale nenašel nikoho v bílém dresu. Turín může znovu kombinovat.
54'
Domácí se usadili na polovině soupeře, kde kombinují v blízkosti velkého vápna. Nikdo ve vínovém dresu se zatím nedostal ke střele.
53'
Do rozehrávky hostujícího celku se musel zapojit brankář Belec. Jeho přihrávka směřovala na pravou stranu, kde však nebyl nikdo v bílém.
52'
Norbert Gyömbér si na poslední chvíli pohlídal centr z pravé strany a před dobíhajícím Sašou Lukičem odhlavičkoval míč ven ze šestnáctky.
51'
Ricardo Rodríguez vhazoval na levé straně hrací plochy, ale jeho pobídka za obranu soupeře nenašla nikoho v červeném dresu domácího Turína.
50'
Hosté v úvodu druhého poločasu začínají polehávat a snaží se vymodlit standardní situace. Hlavní rozhodčí dnes píská jen opravdu evidentní fauly.
49'
Federico Bonazzoli zůstává ležet po souboji na středu hrací plochy. Fotbalista hostujícího celku podle všeho bude potřebovat ošetření.
48'
David Zima zastavil rozvíjející se akci soupeře, zastavil nákop na levou stranu a rozehrál vpřed. Bývalý stoper Slavie Praha zatím hraje výborné utkání.
47'
Simy se dostal k míči na pravé straně hrací plochy, odkud odcentroval na přední tyč, ale nedokázal oslovit nikoho v bílém dresu Salernitany.
46'
Střídání v týmu US Salernitana 1919: ze hřiště odchází Matteo Ruggeri, přichází Luca Ranieri.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího Turína. Na šance jsme museli čekat až na závěr úvodního poločasu. Nejprve Pjaca po rohu těsně nezakončil. Ve 45. minutě už si Antonio Sanabria naskočil na prudký centr a hlavou otevřel skóre. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45+4'
45+2'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
45+1'
Nastavují se tři minuty!
45'
Z další šance už se domácí Turín v závěru prvního poločasu dostává do vedení! Na nádherný centr z levé strany si v pokutovém území naběhl ANTONIO SANABRIA a prudkou hlavičkou poslal míč mimo dosah brankáře!
44'
Po dalším rohu už domácí mohli otevřít skóre! Centrovaný míč prodloužil jeden z hráčů na zadní tyč a Pjacovi scházely k zakončení centimetry!
43'
Žlutou kartu dostává Federico Bonazzoli (US Salernitana 1919).
43'
Turín zahrával rohový kop. Prudký přízemní centr přiletěl na malé vápno, ale nikdo ve vínovém dresu domácích nedostal míč do sítě.
42'
Sanabria si po centru z levé strany naskočil na míč na značce pokutového kopu, ale jeho pokus prolétl těsně vedle branky hostů.
41'
Simy si pohybem řekl o přihrávku mezi stopery domácího celku, ale jeho náběh si skvěle pohlídal David Zima, který nepustil útočníka Salernitany před sebe.
40'
Hostující brankář Belec vyrazil až na hranici velkého vápna, odkud míč nakopl na levou stranu, kde však neměl nikoho v bílém dresu.
39'
Stefan Strandberg měl také problémy při odkopu z vlastní poloviny. Hostující stoper měl míč srovnaný na levačku, ale netrefil jej čistě.
38'
Domácí obránci teď zahráli svým fanouškům pořádně na nervy. David Zima si nepotykal se zpracováním prudké malé domů a míč mu utekl na roh.
37'
Rozhodčí si ještě celou situaci nechal zkontrolovat na videu, ale skutečně se jednalo o ofsajd.
36'
Domácí sice po rychlé akci dokázali otevřít stav dnešního souboje, ale Pjaca si nepohlídal své postavení a v době přihrávky stál ve velkém ofsajdu.
35'
Joel Obi si exekuci rohového kopu ještě jednou zopakoval. Jeho centr levačkou přiletěl na malé vápno, ale Bremer míč bez problémů odhlavičkoval.
34'
Hosté zahrávali rohový kop. Joel Obi centroval z levé strany, ale jeho pobídku vyboxoval domácí brankář Vanja Milinković-Savić mimo pokutové území.
32'
Stefan Strandberg uspěl v souboji na polovině hřiště, předskočil soupeře a hlavou odehrál míč do bezpečí.
31'
Gleison Bremer ukázal výbornou pozornost, předskočil hostujícího útočníka a odkopl před ním míč na polovinu Salernitany.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Ani jeden z týmů si zatím nedokázal vytvořit vyloženou možnost.
29'
Simy si pohybem řekl o přihrávku za obranu domácího celku, nicméně jeho nákop skončil v moci domácího brankáře. Duel je zatím plný nepřesností.
28'
Hlavní rozhodčí nařídil krátkou přestávku na osvěžení.
27'
Wilfried Stephane Singo vhazoval na pravé straně. Domácí fotbalista nechtěl vymýšlet nic složitého a raději si pomohl rozehrávkou do zadních řad.
26'
Gleison Bremer si tentokrát splnil své defenzivní povinnosti a před napadajícím soupeřem jednoduše nakopl míč vpřed. Po dalším souboji ale míč získali hosté.
25'
Ricardo Rodríguez si pohybem řekl o přihrávku na levou stranu a dral se do pokutového území. Jeho centr levou nohou ale odvrátil do bezpečí první obránce.
24'
Bremer diriguje rozehrávku Turína na polovině hřiště. Domácí jsou v posledních minutách o něco aktivnější, ale nedostávají se do zakončení.
23'
Sanabria se hnal za nákopem do pokutového území, kde se dostal k odraženému míči, jenže jeho rána pravačkou trefila prvního zadáka.
22'
Domácí zahrávali rohový kop. Prudký centr se snesl na malé vápno, jenže nikdo ve vínovém dresu domácího Turína se do zakončení nedostal.
21'
Marko Pjaca dostal prostor na levé straně, potáhl míč do blízkosti velkého vápna, ale přízemním centrem našel dobře postaveného Strandberga.
20'
Hostující brankář se znovu musel zapojit do rozehrávky Salernitany. Jeho nákop přiletěl na levou stranu, kde uspěl v hlavičkovém souboji David Zima.
19'
Hra je přerušena! Hostující stoper Strandberg zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levé rameno. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
18'
Domácí brankář Vanja Milinković-Savić vyrazil ven ze své svatyně, aby spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Jeho nákop mířil na levou stranu, ale skončil v autu.
17'
Marko Pjaca dostal přihrávku na levou stranu, výborně si míč zpracoval a dloubl jej za obranu soupeře. K jeho přihrávce se ale spoluhráč nedostal.
16'
Federico Bonazzoli se středem hrací plochy vydal do blízkosti velkého vápna, ale sám si předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal před obráncem.
15'
Hostující brankář Belec se ujal rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop směřoval na pravé křídlo, kde se k míči dostali domácí obránci.
14'
Hodně aktivní David Zima se vydal podpořit ofenzivu domácího celku. Bývalý stoper pražské Slavie si ale podle rozhodčího pomohl nedovoleným zákrokem.
13'
Bremer diriguje rozehrávku Turína na polovině hrací plochy. Jeho nákop směřoval na levou stranu, kde nebyl nikdo ve vínovém dresu Turína.
12'
Rodríguez se v blízkosti pokutového území dostal k odraženému míči a chtěl jej levačkou poslat do velkého vápna. Jeho pobídku si obrana pohlídala.
11'
David Zima je v úvodních minutách při rozehrávce hodně aktivní. Stoper Turína poslal přihrávku na levou stranu, ale nenašel spoluhráče.
10'
Ricardo Rodríguez podpořil domácí ofenzivu náběhem po levé straně, odkud vyslal do pokutového území přízemní centr, ale jeho pobídku srazila obrana na aut.
9'
Gleison Bremer potáhl míč středem na polovinu soupeře a dloubáčkem poslal míč za obranu hostů. Jeho pobídku si defenziva pohlídala.
8'
Simy si výborně pokryl míč tělem na polovině hřiště a napadající Bremer jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude znovu Salernitana.
7'
Salernitana je v úvodních minutách dnešního souboje aktivní. Za další přihrávkou spěchal právě Federico Bonazzoli, ale skvěle jej pohlídal David Zima.
6'
Federico Bonazzoli si na levé straně výborně pokryl míč a jeden z domácích fotbalistů jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat budou hosté.
5'
Gleison Bremer diriguje rozehrávku domácího celku na polovině hřiště. Jeho pobídka směřovala na pravou stranu, ale nákop si pohlídal Strandberg.
4'
Matteo Ruggeri prošel po levé straně do blízkosti velkého vápna a levačkou přihrál na jeho hranici. Tam ale hlídkovala defenziva Turína.
3'
David Zima poslal prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, nicméně zadáci hostujícího mužstva stáli blízko u sebe a odkopli míč do bezpečí.
2'
Cristian Ansaldi si dal pozor na nadýchaný centr z pravé strany hrací plochy a hlavou odehrál míč mimo velké vápno. U míče ale zůstává ligový nováček.
1'
Hostující celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. První nákop směřoval na levou stranu hřiště, kde uspěla domácí defenziva.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Turín bude hrát ve vínovém, zatímco hosté obléknou bílou sadu.

Turín FC: V. Milinković-Savić – Zima, Bremer, Ricardo Rodríguez – Singo, Lukić, Mandragora, Ansaldi – Linetty, A. Sanabria, Pjaca.
Náhradníci: Beriša, Gemello – Aina, Baselli, Buongiorno, Brekalo, Djidji, Praet, Pobega, Rincón, Vojvoda, Warming.

US Salernitana 1919: Belec – Gyömbér, S. Strandberg, Gagliolo – Kišrída, M. Coulibaly, Di Tacchio, Obi, Ruggeri – Simy, Bonazzoli.
Náhradníci: Fiorillo, Russo – Bogdan, L. Coulibaly, Djurić, Kastanos, Schiavone, Zortea, Ribéry, Vergani..
Turín FC

Méně slavný z turínských ligových celků také není ze vstupu do nového ročníku Serie A úplně nadšený. Ve dvou kolech si odnesl dvě porážky a patří mu sedmnáctá pozice. V prvním kole Turín prohrál doma 1:2 s Atalantou. Stejným výsledkem následně padl na hřišti Fiorentiny.
US Salernitana 1919

Hostující celek je nováčkem mezi italskou smetánkou a zatím to podle toho také vypadá. Ve dvou úvodních kolech nezískala Salernitana ani bod a se skóre 2:7 se krčí na předposledním místě tabulky. V prvním kole po velkém boji padla 2:3 na půdě Bologni. Poté schytala debakl 0:4 s AS Řím. Nováčka italské ligy ale posílil Franck Ribéry.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům italského fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Turínem FC a US Salernitana 1919.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62