Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Udinese - 22. listopadu 2021   20:45

Torino
8' Brekalo (Belotti) • 48' Bremer (Pobega)
2:1
(1:0)
Udinese
77' Forestieri
Torino
V. Milinković-Savić – Djidji (69. Zima), Bremer, Vojvoda – Brekalo (82. Pjaca), Lukić, Pobega, Aina (63. Singo) – Buongiorno, Praet (62. Linetty) – Belotti (82. Zaza).
Pezzuto – Lombardo, Capaldo
Stadio Olimpico Grande Torino, Turín
Udinese
Silvestri – Becao, Nuytinck (59. T. Arslan), Samir – N. Molina, Pereyra, Walace, Udogie (78. Soppy) – Pussetto (59. Forestieri), Deulofeu (83. Samardžič) – Beto.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:18.
Je dobojováno a domácí Turín vybojoval cennou výhru. Už ve 48. minutě přidal druhý gól domácích Gleison Bremer a vypadalo to vše jasně. Jenže Udinese se pak pustilo do útočení, přidávalo na tempu a v 77. minutě se hosté dočkali snížení po perfektně zahraném přímém kopu Fernanda Forestieriho. V úplném závěru bylo ve vzduchu i srovnání skóre, jenže Milinković-Savić byl proti, střelu z vápna vyškrábl nad břevno a zápas tak skončil výsledkem 2:1. Turín je tak po této výhře na 11. místě se 17 body, Udinese je na 15. místě se 14 body.
90+4'
90+3'
Domácí teď poslali pas až k Silvestrimu, bylo to ale pouhé odevzdání míče.
90+2'
Roh se hostům nevyvedl, nicméně po chvilce se vraceli do útoku a výpad musel faulem hasit Simone Zaza. A dostal za to žlutou kartu.
90+1'
Rychlý kontr Udinese. Po akci levou stranou a centru do vápna se Milinković-Savić blýskl skvělým zákrokem proti střele z první, míč dokázal vyškrábnout nad břevno!
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
89'
Nyní vhazují domácí, u míče je Vojvoda a nikam s tím nepospíchá.
88'
Pobega výborně zastavil rodící se akci Udinese, míč po jeho zákroku skončil mimo hrací plochu. Hosté vhazují u půlky.
87'
Turínští v posledních chvílích pouze odkopávají, doslova urputně brání těsný náskok.
86'
Udinese rozehrálo přímý kop z levého křídla, hlavou prodloužený centr skončil v rukavicích gólmana Milinkoviće-Saviće.
85'
Linetty si doslova koleduje o kartu, osobní souboje totiž zhusta dohrává nedovoleným zákrokem. Sudí s ním má zatím trpělivost.
84'
Podobně dopadl i Soppy, míč se pak odrazil mimo pokutové území a nakonec se pískal útočný faul.
83'
Tlak hostů, ti cítí, že vyrovnání by mohlo být opravdu blízko. Nyní ale předvedli pouze dvě zblokované střely.
83'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Lazar Samardžič.
82'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Marko Pjaca.
82'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Simone Zaza.
81'
A zase ten Linetty. Nyní se přimotal do souboje, kde fauloval Belotti a soupeře nechtěně přišlápl.
80'
Linetty opět fauloval, tentokrát se mu ale verdikt sudího pranic nelíbil. Ale už se poslušně vrací do obrany.
78'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Iyenoma Destiny Udogie, přichází Brandon Soppy.
77'
Udinese právě vstřelilo branku!
A skutečně! FERNANDO FORESTIERI si připravil přímý kop, dal si krátký rozběh a svou prudkou ránu skvěle umístil k tyči. Milinković-Savić plachtil vzduchem marně a je to už pouze o jediný gól – 2:1.
76'
Přímý kop pro hosty po LInettyho faulu, tohle by mohlo být i na přímé ohrožení branky Milinkoviće-Saviće.
75'
Belotti střílel uvnitř pokutového území, jeho tvrdá střela se však ale k Silvestrimu nedostala, zakročila obrana Udinese.
73'
Přímý kop pro domácí. Centr z pravé strany přilétl na zadní tyč, kde se zjevil Bremer, z voleje ale zakončil kousek vedle pravé Silvestriho tyče.
71'
Turínští teď nikam nepospíchají, hlavní pro ně je si držet svůj náskok a nepustit soupeře do tlaku.
69'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází David Zima.
69'
Závar v pokutovém území Udinese, do zakončení se chtěl probít Belotti, jenže mu byl tak akorát odmáván ofsajd.
67'
Turín se vrhl do protiakce, tu zastavil Walace a za svůj nedovolený zákrok byl potrestán žlutou kartou.
67'
Zničehonic se na hranici vápna objevil hostující Molina, z dobré pozice byl ale při své střele zablokován.
65'
Po centru z pravé strany se kontrolovalo video, zda domácí Djidji ve skluzu neodvracel pomocí ruky, ale byla to rychlá kontrola, vše bylo v pořádku.
64'
Deulofeu se pokoušel rozvinout akci Udinese na pravou stranu, obrana domácích ale byla připravena a u brankové čáry bylo po všem.
63'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Wilfried Stephane Singo.
62'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Dennis Praet, přichází Karol Linetty.
62'
Střídání se chystá i na domácí straně, do hry se pomaličku chystá Karol Linetty.
61'
Na dlouhý pas si nabíhal domácí Belotti, bylo to na něj ale až moc prudké a míč skončil mimo hrací plochu.
59'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ignacio Pussetto, přichází Fernando Forestieri.
59'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Bram Nuytinck, přichází Tolgay Arslan.
58'
Opět se nám přitvrzuje, nyní se útočného faulu dopustili domácí.
57'
Je tu žlutá karta pro hostující tým, teď už byl Roberto Pereyra potrestán.
56'
Zpoza hranice šestnáctky vystřelil domácí Brekalo, jeho svižný pokus prolétl kousek nad břevnem.
55'
Trochu laxní malá domů na Silvestriho, ten musel rychle ven z brankové čáry, aby míč zvládl odkopnout.
54'
Útočný faul hostujícího Pereyry, dopředu se už zase chystá Turín.
52'
Třetí gól mohl přidat Pobega, jenže z dobré pozice na hranici vápna vystřelil vedle Silvestriho branky.
51'
Střela hostů zpoza pokutového území, šlo to ale přesně doprostřed branky, kde byl připravený Milinković-Savić.
49'
Rozhodčí si ještě nechal celou situaci zkontrolovat na videu, zda se ve vápně neodehrál útočný faul, po chvilce ale gól definitivně uznal.
48'
FC Turín právě vstřelil branku!
Je tu druhý gól turínských! Po centru do pokutového území proběhl obrovský závar, jedna střela dokonce skončila na tyči, hosté se snažili míč odkopnout, ale marně. Z bezprostřední blízkosti zakončil GLEISON BREMER a je to 2:0.
47'
Hned v úvodu druhé půle se v šanci objevili domácí hráči, Nuytinck ale na poslední chvíli odvrátil na roh.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
Je za námi první poločas, který nepřinesl fotbal vysoké kvality, ale jeden moment, který stojí za vypíchnutí, se našel. Byl to gól domácích, kdy se po výkopu brankáře Milinkoviće-Saviće a sklepnutí Belottiho trefil z velké dálky Josip Brekalo a ustanovil tak současný stav 1:0. Hosté mohli srovnat, šanci na to měl Pussetto, brankář Turína ale vytáhl skvělý zákrok a udržel tak svému celku těsný náskok.
45'
44'
Zleva si na střed potáhl míč hostující Udogie, vyslal pak ale pouze slabou střelu doprostřed branky, kde byl připraven Milinković-Savić.
43'
Z levého křídla hledal Vojvoda Belottiho, jeho pas tečoval jeden z obránců a měl se kopat roh, sudí ale odmávali Belottimu ofsajd a rozehrálo se tak od Silvestriho branky.
41'
Po delší době byl k vidění fotbalovější moment, po centru z pravé strany hlavičkoval Lukić vedle Silvestriho branky.
40'
Nakonec vše skončilo pouze přetaženým centrem, míč skončil na autovém vhazování.
39'
Dopředu se dostával rozběhnutý Belotti, na pravé straně se však dostal trochu z úhlu a nakonec byl rád, že sraženou střelou vybojoval alespoň rohový kop.
37'
A zase faul. Sudí má s hráči velkou trpělivost, zákrok Tommasa Pobegy byl potrestán pouze standardní situací.
36'
Lukić neprošel levou stranou, u míče je už hostující Pereyra a dopředu jde Udinese.
34'
Není to teď zrovna nejpohlednější fotbal. Od krásného gólu tu máme spíše boj o každý metr trávníku.
32'
Tak to nakonec byla rozehrávka po zemi a do šířky a byla hodně nepovedená, míč se pokutovému území ani nepřiblížil.
31'
Pussetto fauloval domácího Pobegu, Turín se už chystá k nákopu před Silvestriho.
29'
Další roh, tahle rozehra však skončila mimo hrací plochu a Silvestri může celou situaci uklidnit.
29'
I tady se rozehrával rohový kop, a brankář Silvestri musel reagovat na sklepávání od brankové čáry. Zakročil skvělým skokem a míč dostal dál od svého malého vápna.
28'
Roh už tak nebezpečný nebyl, turínští už s míčem pozvolna postupují k brance hostů.
27'
Velká šance hostů na srovnání. Rozběhnutý Beto odstavil Bremera, poté přihrál na levou stranu, kde byl na chvíli volný Pussetto a jeho křížnou střelu po zemi musel Milinković-Savić vyškrábnout na roh!
25'
Nuytinck stáhl k zemi domácího Belottiho, je tu přímý kop pro Turín. Na přímé ohrožení to je ale až moc daleko, bude následovat postupná rozehra.
23'
Domácí se snaží o nějaký ten tlak, naráží však na zatím dobře organizovanou obranu soupeře.
21'
Turínští se snaží trošičku zpomalit tempo a poté se vrhnout do pootevřené obrany.
19'
Pokračuje nervózní duel, je vidět, že v bitvě dvou sousedů v tabulce jde opravdu o hodně.
18'
Lukić byl chvíli ošetřován, ale už je zase nachystán do hry. Následoval přímý kop, centr zvládli hosté odhlavičkovat.
16'
Ten byl zastaven faulem a za skluz na Sašu Lukiće byl potrestán Nahuel Molina.
16'
Ten třetí roh byl nejnebezpečnější, Deulofeu střílel z levé strany, jeho rána ale byla zablokována a je tu kontr Turína.
15'
Už je z toho série rohů, hosté se už chystají k třetímu rozehrání od rohového praporku.
14'
Do náznaku brejku se dostával hostující Deulofeu, ale ještě před zakončením zpoza vápna byl o míč obrán. Udinese si ale dá další roh.
13'
Hraje se docela tvrdě, rozhodčí Pezzuto tak má od úvodních minut dost práce. Zatím to zvládá řešit slovně, bez karet.
11'
Další rohový kop pro Udinese, tentokrát to ale pro Milinkoviće-Saviće nebezpečí neznamenalo.
10'
Centr letěl na první tyč, kde si naběhlo hned několik hráčů Udinese, míč skončil nad břevnem.
9'
Hosté se ihned vrhli do útoku, aby s nepříznivým stavem něco udělali a vybojovali si rohový kop.
8'
Teď už tu ale máme první gól a to opravdu výstavní. Po dlouhém odkopu Milinkoviće-Saviće sklepl Belotti hlavičkou pod sebe a rozběhnutý JOSIP BREKALO ranou z velké dálky uklidil míč přesně k tyči Silvestriho branky – 1:0.
7'
Tak nakonec se rohový kop konat nebude, rozhodčí usoudili, že to bylo bez teče a odkopává se od Silvestriho branky.
6'
Domácí si vybojovali první rohový kop, sražena byla Belottiho hlavička z vápna.
5'
Pokračuje snaha obou celků něco vymyslet zatím čekáme na první opravdu vážný okamžik.
4'
Další nedovolený zákrok, nyní ovšem ze strany hostů. Při přechodu do útoku se provinil Beto.
3'
První ostrý zákrok, na trávníku se po Pobegově zákroku ocitl hostující Bram Nuytinck.
2'
Úvod je hodně opatrný, oba celky zatím předvádí pouze náznaky kombinací a vysoké míče.
1'

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Vojvoda – Brekalo, Lukić, Pobega, Aina – Buongiorno, Praet – Belotti.
Náhradníci: Beriša – Linetty, Zima, Baselli, Izzo, A. Sanabria, Singo, Kone, Warming, Zaza, Rincón, Pjaca.

Udinese Calcio: Silvestri – Becao, Nuytinck, Samir – N. Molina, Pereyra, Walace, Udogie – Pussetto, Deulofeu – Beto.
Náhradníci: Carnelos, D. Padelli – Soppy, De Maio, N. Pérez, Success, Nestorovski, T. Arslan, Zeegelaar, Samardžič, Forestieri, Jajalo.

Rozhodčí: Pezzuto – Lombardo, Capaldo.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Olimpico Grande Torino začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Ivano Pezzuto, kterému budou na pomezí asistovat Fabrizio Lombardo a Pasquale Capaldo.
Udinese Calcio

Ani hosté na tom nejdou zrovna nejlépe, na 15. místě mají taktéž 14 bodů. V minulém kole se Udinese po dlouhé osmizápasové sérii dočkalo výhry, když na svém stadionu udolalo Sassuolo 3:2. Už v osmé minutě skóroval domácí Deulofeu, ale poměrně brzy se o obrat postarali Berardi s Frattesim. Ještě do přestávky však srovnal vlastním gólem Frattesi a tříbodový zisk pak po pauze zařídil Beto.

Turín FC

Domácí tým je v tuto chvíli na 14. místě se 14 body a v posledních pěti ligových duelech drží bilance, že doma vyhrávají, naopak na venkovních hřištích se jim nedaří a nedávají ani branky. V minulém kole to tedy znamenalo návštěvu stadionu ve Spezii a porážku 0:1. Dnes ale hrají doma a budou chtít v této sérii pokračovat a připsat si tři body za výhru.

Neapol – Turín 1:0
Turín – Janov 3:2
AC Milán – Turín 1:0
Turín – Sampdoria 3:0
Spezia – Turín 1:0
Dobrý večer u dalšího utkání italské Serie A. Společně se podíváme na duel 13. kola mezi týmy Turín FC a Udinese Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62