V. Milinković-Savić – Djidji, Schuurs (46. R. Rodríguez), Buongiorno (C) – Singo (81. Seck), Lukić (46. Linetty), Ricci, Vojvoda – Mirančuk (67. Radonjić), Vlašić – Sanabria (67. Karamoh).
Drągowski – Amian, Caldara, Nikolaou – Holm (77. Ferrer), Bourabia (77. Ekdal), Ampadu, Agudelo (83. Żurkowski), Reca – Nzola, Gyasi (C) (90+1. Moutinho).
Dido, Zovko – Kiwior, Hristov, Sala, Beck, S. Bastoni, Kovalenko, Esposito, Maldini, Verde.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle.
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:12.
Druhé dějství už branku nenabídlo, domácí sice měli několik možností vyrovnat, ovšem stejně tak hosté byli velmi blízko zvýšení svého náskoku, Gyasi v tutovce trefil břevno. Nakonec jej tato nevyužitá možnost mrzet nemusela, domácím se skórovat nepovedlo a Spezia si tak odváží vydřené, ale velmi cenné vítězství.
90+7'
90+7'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Yann Karamoh).

Žlutá karta pro tým Spezia Calcio (Dimitris Nikolaou).
90+6'
Bartłomiej Drągowski vyběhl k hranici vápna a míč schoval do náruče. Následuje potyčka mezi hráči.
90+3'
Koffi Djidji se opřel do míče hlavou, vzduchem jej adresoval na soupeřovu svatyni, ovšem Bartłomiej Drągowski se natáhl a míč schoval do rukou.
90+1'
Střídání v týmu Spezia Calcio:
ze hřiště odchází Emmanuel Gyasi, přichází João Moutinho.
90'
S ním ale hráči Turína naložili velmi špatně, rozehráli na krátko, následoval přetažený centr, jenž doputoval mimo hrací plochu a rozehrávat může zcela v klidu Bartłomiej Drągowski.
89'
Domácí se snaží vyrovnat, jejich nebezpečný centr byl odvrácen na roh.
87'
Hosté se nyní vehementně dožadovali rohového kopu, čímž mohli šetřit čas a držet míč daleko od své brány, nebylo jim ale vyhověno.
84'
Domácí kombinovali na útočné polovině, kde si vynutili faul a mohou tak pokračovat v útočné aktivitě.
83'
ze hřiště odchází Kevin Agudelo, přichází Szymon Żurkowski.
81'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Demba Seck.
79'
Yann Karamoh se do míče opřel v pokutovém území hlavou, odehrál jej ale vysoko nad soupeřovu svatyni.
77'
Kelvin Amian poslal střelu z přímého kopu hezky do horní části brány, Vanja Milinković-Savić ovšem stál na správném místě a míč lapil do rukavic.
77'
ze hřiště odchází Emil Holm, přichází Salva Ferrer.
77'
ze hřiště odchází Mehdi Bourabia, přichází Albin Ekdal.
75'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Samuele Ricci).
75'
Nijak nebezpečná střela z dálky nenadělala hostujícímu gólmanovi větší potíže, ten ukrývá míč do rukou.
73'
Přerušení dlouho netrvalo, už se opět hraje. Chystá se další střídání.
72'
Na trávníku zůstává jeden z hostů, hra je přerušena.
71'
M'bala Nzola mohl zvýšit náskok svého celku, zblízka ale brankáře netrefil, avšak je otázkou zda by jeho gól platil.
69'
Emmanuel Gyasi se dostával do další možnosti, před odkrytou bránou však balón skluzem netrefil.
67'
ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Nemanja Radonjić.
67'
ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Yann Karamoh.
66'
Obrovská šance hostů, Vanja Milinković-Savić míč špatně vyrazil, akce soupeře tak pokračovala a ke střele z bezprostřední blízkosti se dostal Emmanuel Gyasi, jeho tvrdou ránu bez přípravy ale zastavilo břevno.
63'
Další faul, tentokrát se ale provinil domácí celek, hosté rozehrají od středové čáry.
61'
Žlutá karta pro tým Spezia Calcio (Mehdi Bourabia). Hostující hráč hodně tvrdě poslal k zemi Alessandra Buongiorna a kartu obdržel zaslouženě.
58'
Nikola Vlašić se sice snažil, co mohl, ovšem nepřesnou přihrávku nestihl doběhnout. Míč mu utekl za postranní čáru, hosté budou vhazovat.
55'
Rohový kop bude zahrávat celek Spezie.
52'
Domácí rozehráli na krátko, přihrávku na střed se snažil zužitkovat Alexej Mirančuk, balón ale odehrál vysoko nad bránu.
51'
Žlutá karta pro tým Spezia Calcio (Mattia Caldara).
51'
Hosté se provinili faulem těsně před hranicí vápna, je z toho dobrá šance pro domácí.
49'
Vanja Milinković-Savić obdržel malou domů, s rozehrávkou příliš nepospíchá.
46'
ze hřiště odchází Saša Lukić, přichází Karol Linetty.
46'
ze hřiště odchází Perr Schuurs, přichází Ricardo Rodríguez.
46'
Spíše nudný první poločas, ve kterém toho k vidění mnoho nebylo. Domácí fans jistě nemohou být spokojeni, jejich tým po proměněné penaltě protivníka odchází do kabin s jednogólovým vedením, domácí sice v závěru poločasu vyrovnali, k jejich smůle však z ofsajdu.
45+2'
45'
Antonio Sanabria naběhl za přihrávkou a přihrál před její odkrytou část naběhnutému spoluhráči, tím byl Nikola Vlašić, jenž dokázal dostat míč do sítě, k jeho smůle však gól není pro předchozí ofsajd uznán. Nutno říct, že správně.
44'
Příjemní střelu jednoho z protihráčů lapil Vanja Milinković-Savić, jenž včas padl k zemi.
41'
Alexej Mirančuk byl zcela jasně faulován, soupeř by klidně za svůj zákrok mohl vyfasovat žlutou kartu, leč nestalo se.
39'
Domácí místo rychlého útoku podrželi míč na své půli, kde se nyní odehrává hlavní fáze hry.
37'
Mehdi Bourabia zkusil střelu před velkým vápnem, trefil spoluhráče před sebou, od kterého se míč odrazil mimo tři tyče.
34'
Hosté se dostali do další možnosti, Vanja Milinković-Savić však stihl střelu Kevina Agudela vyrazit a poté dostat míč v poslední chvíli pod kontrolu.
32'
Zblokovaný míč přináší Spezii rohový kop.
30'
Mattia Caldara zahrál v těžké pozici míč do autu, což byla v tu chvíli nejlepší možnost.
28'
Spezia právě vstřelila branku!
M'BALA NZOLA poslal levačkou míč ze svého pohledu na pravou stranu a lehce do horní části brány, Vanja Milinković-Savić sice stranu vystihl a po míči se natahoval, jak jen to šlo, nedokázal však na něj dosáhnout. Nechybělo moc.
27'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Koffi Djidji).
27'
Koffi Djidji ve snaze zabránit gólu zahrál v pokutovém území rukou, následovat nemůže nic jiného než pokutový kop.
25'
Bartłomiej Drągowski na druhé straně lapil letící centr do rukavic a zabránil šanci soupeře.
23'
Až nyní se dostal do šance hostující celek, jeden z jeho hráčů pálil nebezpečně z pravé strany mezi nohy gólmana, ten však se štěstím stačil míč zastavit.
22'
Stále stejná písnička, hraje se daleko od obou branek a žádný z gólmanů práci nemá.
19'
Wilfried Stephane Singo střílel z dálky po zemi hodně nepřesně, navíc nikterak silně. Míč končí vedle brány.
18'
Je to spíš nudná podívaná, týmy si míč mezi sebou vyměňují, ovšem ani jeden z brankářů ještě nemusel vážněji zasahovat.
15'
Další nepřesná kombinace Spezie, když si jeden z hráčů nezpracoval příliš prudký pas.
12'
Hosté na tom nebyli o mnoho lépe, u středové lajny o balón přišli, ten končí v autu.
10'
Domácí kombinovali, ovšem po prudké přihrávce končí míč za postranní lajnou a tím jejich akce končí.
7'
Znovu končí míč v zámezí, tentokrát už bude rozehrávat od své brány Bartłomiej Drągowski.
6'
Dimitris Nikolaou zachránil situaci a hlavou odvrátil letící míč do zámezí, čímž zabránil šanci soupeře.
3'
Míč drží domácí tým, jenž kombinuje na své polovině.
1'

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Schuurs, Buongiorno (C) – Singo, Lukić, Ricci, Vojvoda – Mirančuk, Vlašić – Sanabria.
Náhradníci: Beriša, Gemello – Bayeye, Zima, Dembele, Adopo, Gineitis, Garbett.
Trenér: I. Juric.

Spezia Calcio: Drągowski – Amian, Caldara, Nikolaou – Holm, Bourabia, Ampadu, Agudelo, Reca – Nzola, Gyasi (C).
Náhradníci: Dido, Zovko – Kiwior, Hristov, Sala, Beck, S. Bastoni, Kovalenko, Esposito, Maldini, Verde, Żurkowski.
Trenér: L. Gotti.

Rozhodčí: D. Ghersini – A. Tegoni, N. Cipriani.
Poslední vzájemné zápasy

Turín – Spezia 2:1
Spezia – Turín 1:0
Spezia – Turín 4:1
Turín – Spezia 0:0

Zatím tedy ve vzájemných soubojích vede Spezia, která dvakrát vyhrála, jednou brala bod za remízu a jednou se z vítězství radoval Turín.
Spezia

Hosté se drží těsně nad hranicí sestupu, patří jim sedmnáctá, poslední nesestupová příčka s 15 body, před Veronou mají šestibodový náskok. Mimo své hřiště se jim vůbec nedaří, z osmi klání si přivezli tři body za jediné vítězství a v tomto ohledu jsou v pomyslné tabulce nejhorší, vstřelili pouhé tři branky a hned šestnáct jich inkasovali. V posledním venkovním mači prolomili smůlu a konečně vyhráli, když porazili Veronu 2:1, třebaže ještě o poločase prohrávali 0:1.
O oba góly se postaral M'Bala Nzola z Angoly, na kontě má osm zásahů a s velkým náskokem vede mezi střelci svého mužstva, v lize mu náleží slušné čtvrté místo.
Turín

Domácímu celku patří v tabulce klidná středová desátá pozice s třiadvaceti body. Na svém ledě si z osmi utkání odnesl dvanáct bodů za tři výhry a stejný počet remíz, skóroval jen sedmkrát, ovšem jen pět branek inkasoval, lepší je jen Inter a Juventus. V posledním duelu před svými fanoušky hrál Turín nerozhodně 1:1 s Veronou.
Nejlepším střelcem týmu je s kvartetem branek Chorvat Nikola Vlašić.
Dobrý den, pěti zápasy dnes pokračuje 18. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy, dva z nich se začátkem v 15:00, což i případ střetnutí mezi Turínem a Spezií. Velkým favoritem je prvně zmíněný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62