Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : Monza - 6. ledna 2024   15:00

Frosinone
57' Harroui (Monterisi) • 76' Soulé
2:3
(0:2)
Monza
18' Mota  (V. Carboni) • 45' V. Carboni  (Mota) • 55' Soulé (vl.)
Frosinone
Turati – Monterisi (C), Okoli, Lusuardi (84. Ibrahimović) – Gelli, Lirola (46. Caso), Barrenechea, Renier (46. Mazzitelli) – Soulé, Harroui (84. Çuni) – Šeddíra (60. Jorge).
Cerofolini, Frattali – Bourabia, Garritano, Kvernadze, S. Romagnoli, Ghedjemis.
Caputiová – Rossi, Affatato
Stadio Benito Stirpe, Frosinone
Monza
Di Gregorio (41. Sorrentino) – D'Ambrosio, Gagliardini (60. Marí), Caldirola, Pereira (77. Birindelli) – Pessina (C), Bondo, Ciurria – Colpani (60. Akpa-Akpro), V. Carboni – Mota (77. Colombo).
Gori – Bettella, A. Carboni, Cittadini, Donati, Ferraris, Izzo, Kyriakopoulos, Machín, Vignato.

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:16.
90+6'
90+4'
Útočný faul domácího hráče. Čas pro Frosinone plyne neúprosně rychle.
90+3'
Žlutá karta pro tým AC Monza (Jean-Daniel Akpa-Akpro).
90+2'
Střílená přihrávka Luca Mazzitelliho mířila mimo branku, odkop.
89'
Barrenechea si po útočném faulu pustil pusu na špacír a vidí žlutou.
88'
Domácí z rohu nedokázali vytěžit nic, co by stálo za zmínku. Míč však mají opět na kopačkách.
87'
Birindellimu utekl míč do zámezí, roh pro Frosinone.
86'
Čas pro Frosinone se pomalu ale jistě krátí. Hosté jsou opět zalezlí na vlastní polovině.
84'
Střídání v týmu Frosinone Calcio:
ze hřiště odchází Mateus Lusuardi, přichází Arijon Ibrahimović.
84'
ze hřiště odchází Abdou Harroui, přichází Marvin Çuni.
82'
Colombo dohrál brankáře domácích a vidí žlutou kartu.
79'
Centrovaný míč z pravé strany se odrazil od obránce zpět do domácího hráče, a tak je tu odkop místo rohu.
77'
Střídání v týmu AC Monza:
ze hřiště odchází Dany Mota, přichází Lorenzo Colombo.
77'
ze hřiště odchází Pedro Pereira, přichází Samuele Birindelli.
76'
Frosinone právě vstřelilo branku!
MATÍAS SOULÉ penaltu proměňuje, brankář skočil na druhou stranu. Zápletka je tady, hostům se mírná pasivita nevyplatila.
76'
Penaltu bude zahrávat Matías Soulé.
75'
D'Ambrosio vidí za faul žlutou kartu.
75'
Frattali až příliš důrazně z lavičky křičel na rozhodčího a vidí červenou.
75'
Pokutový kop pro Frosinone!
73'
Lusuardi vidí za svůj faul žlutou kartu.
71'
Frosinone nemůže přijít na recept, kudy by se dalo proniknout do vápna soupeře.
70'
Domácí nadále hrají s míčem, nicméně hosté hrají skutečně takticky na jedničku.
68'
Gelli centroval do vápna, ale brankář vyběhl a vyboxoval míč do bezpečné vzdálenosti.
66'
Po centrovaném míči byl Alessandro Sorrentino sražen protihráčem k zemi a zůstal ležet na trávníku. Hra je přerušena pro útočný faul.
65'
Giuseppe Caso faulovaný, zajímavá standardní situace pro Frosinone.
64'
Domácí hrají s míčem kolem středové čáry, hosté už zvolili skutečně hodně defenzivní rozestavení.
62'
Luca Mazzitelli hledal kolmicí Casa, ale jeho přihrávka byla hodně nepřesná.
60'
ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Pablo Marí.
60'
ze hřiště odchází Andrea Colpani, přichází Jean-Daniel Akpa-Akpro.
60'
ze hřiště odchází Walíd Šeddíra, přichází Kaio Jorge.
57'
Rychlá odpověď domácího výběru! ABDOU HARROUI dostal míč do vápna a z poměrně ostrého úhlu propálil hostujícího brankáře.
55'
Monza právě vstřelila branku!
Monza jde do tříbrankového vedení! Carboni hledal jednoho ze spoluhráčů, ale MATÍAS SOULÉ si míč nešťastně srazil do vlastní branky.
53'
Matías Soulé střílel z hranice velkého vápna, ale jeho pokus neměl téměř žádnou razanci.
51'
Caldirola nyní skluzem zastavil protihráče. Dle sudího za kartu, dle opakovaných záběrů ani faul.
50'
Frosinone vlétlo do druhého poločasu v úplně jiném tempu, domácí nyní skutečně tlačí na obranu soupeře.
49'
Z rohového kopu se domácím nepodařilo snížit, míč však mají nadále na kopačkách.
49'
Giuseppe Caso vypálil z dobrých dvaceti metrů, ale jeho pokus brankář vytěsnil na roh.
48'
Giuseppe Caso centroval do vápna, ale obránci Monzy míč odvrátili daleko od branky.
47'
Domácí kombinují s míčem okolo vápna soupeře, zatím však bez střelby.
46'
ze hřiště odchází Renier, přichází Luca Mazzitelli.
46'
ze hřiště odchází Pol Lirola, přichází Giuseppe Caso.
46'
45'
45+6'
Rozhodčí Caputiová nyní značně ovlivnila hru. Raději tak zapískala a přisoudila hostům míč rozhodčího.
45+5'
Domácí nadále pokračují v mírném náporu před koncem první půle.
45+4'
Rainier centroval na malé vápno, ale jeho míč byl odvrácen pohotovou obranou.
45+2'
Vše v pořádku, hra pokračuje, stav ke tedy 0:2.
45+1'
Tak pozor, ještě celou situaci prověřuje VAR.
45'
Hosté přidávají po brejku druhý gól! Tentokrát si aktéři první branky vyměnili role, Mota našel chytrým pasem VALENTÍNA CARBONIHA, který běžel sám na branku a lehce prostřelil Turatiho.
43'
Hraje se především kolem středové čáry, první půle už se spíše dohrává.
41'
ze hřiště odchází Michele Di Gregorio, přichází Alessandro Sorrentino.
40'
Domácí nyní požadovali po kontaktu ve vápně odpískání penalty, ale rozhodčí Caputiová jasně ukazuje, že hra pokračuje.
39'
Hra může pokračovat, mezitím se hostující brankář číslo dvě rozcvičuje.
38'
Hůře je na tom brankář, který dostal úder kolenem na koleno, navíc na stojnou nohu.
36'
Abdou Harroui se nyní nepříjemně srazil s Di Gregoriem, ani s jedním to nevypadá příliš dobře.
34'
Z rohového kopu domácí branku soupeře neohrozili, nicméně míč drží nadále na kopačkách.
33'
Abdou Harroui to vzal na sebe a vyslal dělovou ránu k tyči, ale brankář Di Gregorio předvedl důležitý zákrok a míč vytěsnil na roh.
33'
Nicméně domácí budou zahrávat standardní situaci z poměrně zajímavé pozice.
32'
Warren Bondo tvrdým zákrokem srazil protihráče k zemi, kartu si však nevysloužil.
30'
Warren Bondo se dostal k hlavičce, ze záklonu ale nedokázal umístit balón mezi tři tyče.
28'
Gagliardini důrazným skluzem zastavil protihráče a vidí žlutou kartu.
27'
Můžeme pokračovat.
26'
Občerstvovací pauza.
25'
Reinier se dostal k hlavičce, ale branku soupeře vůbec netrefil.
24'
Rohový kop pro Frosinone.
23'
Colpani kličkoval ve vápně, ale poté si míč nešťastně ukopl a brankář Torati míč zachytil do rukavic.
21'
Další tvrdý faul na středu hřiště, ani teď se nebude žlutit. Carboni však dostal důraznou domluvu.
20'
Matías Soulé faulovaný na středu hřiště, domácí budou rozehrávat.
18'
A je tu úvodní gól zápasu! Carboni našel chytrým pasem za obranou DANYHO MOTU, který dokázal z velmi výhodné pozice prostřelit brankáře Turatiho.
18'
Centr na přední tyčku nepřinesl nebezpečí, hosté ale pokračují s míčem kolem vápna.
17'
Rohový kop budou zahrávat také hosté.
15'
Colpani si nedokázal centrovaný míč ve vápně dobře zpracovat, ten se mu od nohy odrazil do zámezí a bude z toho pouze odkop od branky.
14'
Domácí nevymysleli nic, co by stálo za zmínku. Hosté už se tlačí vpřed.
13'
11'
Hra je nyní přerušena, nebo´t se dva hráči srazili. Zdá se však, že budou oba v pořádku.
9'
Walíd Šeddíra vypálil ve vápně z otočky, jeho pokus ale nepatřil k povedeným.
7'
Colpani vyslal zpoza šestnáctky prudkou ránu, ta ale prosvištěla o dobrý metr vedle branky domácích.
6'
Tak ne, domácí si jej ihned vybojovali zpět na kopačky a znovu kombinují po celé šíři hřiště.
5'
Po několika nepřesnostech přišlo Frosinone o míč, dopředu se tak podívají také hosté.
3'
Domácí sice drží míč na kopačkách, ale zatím pouze v místech, odkud se nedá ohrozit branka soupeře.
1'
Domácí nastoupili ve žlutých dresech, hosté mají černé. Jdeme na to.
1'

Frosinone Calcio: Turati – Monterisi (C), Okoli, Lusuardi – Gelli, Lirola, Barrenechea, Renier – Soulé, Harroui – Šeddíra.
Náhradníci: Cerofolini, Frattali – Bourabia, Caso, Çuni, Garritano, Ibrahimović, Jorge, Kvernadze, Mazzitelli, S. Romagnoli, Ghedjemis.
Trenér: Di Francesco

AC Monza: Di Gregorio – D'Ambrosio, Gagliardini, Caldirola, Pereira – Pessina (C), Bondo, Ciurria – Colpani, V. Carboni – Mota.
Náhradníci: Gori, Sorrentino – Akpa-Akpro, Bettella, Birindelli, A. Carboni, Cittadini, Colombo, Donati, Ferraris, Izzo, Kyriakopoulos, Machín, Marí, Vignato.
Trenér: Palladino

Rozhodčí: Caputiová – Rossi, Affatato.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z italské Serie A. Na programu je duel devatenáctého kola, ve kterém změří síly Frosinone Calcio a AC Monza. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 15:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62