Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Monza - 29. prosince 2023   18:30

0:0
(0:0)
Neapol
Meret (74. Contini) – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Jesus, Rui – Anguissa, Lobotka (85. Simeone), Zieliński (71. Lindström) – Zerbin (71. Gaetano), Raspadori, Kvaracchelija.
Idasiak, Gollini – Cajuste, D'Avino, Østigård, Zanoli.
Di Bello – Barone, Zingarelli
Stadio Diego Armando Maradona, Neapol
Monza
Di Gregorio – D'Ambrosio (76. Cittadini), Gagliardini, Caldirola – Ciurria, Akpa-Akpro (63. Bondo), Pessina (C), Pereira (46. Birindelli) – V. Carboni (57. Colpani), Mota – Colombo (76. Machín).
Gori, Lamanna, Sorrentino – F. Carboni, Donati, Kyriakopoulos, Marić, Vignato.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost, přeji Vám všechno nejlepší do nového roku a po novém roce se na Vás budu opět těšit u dalších Onlajnů.
Hezký zbytek večera.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:21.
Máme za sebou velmi bláznivý duel 18. kola Serie A, ve kterém Neapol remizovala s Monzou 0:0. Bláznivý však ne v kvalitě hry.
V prvním poločase měl jedinou šanci Anguissa.
Ve 2. poločase měl zprvu obrovskou šanci Chviča Kvaracchelija, kterého vychytal hostující gólman. V minutě 68. neproměnil Pessina penaltu, kterou vychytal již v té době zraněný gólman Meret. V závěru se rozjel karetní Mariáš! Za 4 minuty padlo 7 žlutých karet a jedna červená pro domácího trenéra. Aby to hostujícímu trenérovi nebylo líto, ten šel za řeči do kabin v minutě 90+3. O dvě minuty později šel za ním Marič sedící na lavičce, který si také neodpustil nějaké poznámky nemístné.
Rozhodčí tak zápas raději v 90+7. minutě ukončil za stavu 0:0.
90+8'
90+5'
Emoce na hřišti planou!!
Červenou kartu dostal hráč Monzy sedící na lavičce. Mirko Marič byl hráčem, který si pustil pusu na špacír.
90+3'
Tak hrajeme bez trenérů!
Raffaele Palladino za své velké protesty viděl přímou červenou kartu a byl poslán do kabin.
90+2'
Obrovskou šanci měl Gianluca Gaetano! Sám se ocitl před hostující bránou, ale selhal a nechal vyniknout brankáře hostí, který jeho pokus vyrazil na roh.
89'
Domácí mají k dispozici autové vhazování poblíž šestnáctky hostí.
87'
Své postavení si nepohlídal Andrea Colpani. Asostent mu odmával ofsajd.
86'
Hráči Neapole klidní hru a kombinují na své půlce.
85'
Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odchází Stanislav Lobotka, přichází Giovanni Simeone.
83'
Walter Mazzarri za své opětovné chování viděl 2. žlutou kartu, takže červenou. Velká nedisciplinovanost Neapole. V posledních dvou utkáních viděli jen za disciplínu hráči a trenér 5 žlutých a 2 přímé červené karty.
82'
Chviča Kvaracchelija a Warren Bondo za vzájemnou potyčku viděli žlutou kartu. Hra je velmi ostrá.
81'
Walter Mazzari, trenér domácích, vidí za své protesty taktéž žlutou kartu. Rozhodčí rozehrál velký karetní mariáš. Již 7 žlutá karta v zápase.
80'
Gianluca Gaetano za svůj tvrdý faul vidí žlutou kartu.
80'
Hostující trenér Raffaele Palladino vidí za své protesty žlutou kartu.
79'
Giorgio Cittadini vidí za svůj faul na Kvaraccheliju žlutou kartu.
78'
Hostující Monza se vysvobodila ze sevření Neapole a zakládá vlastní útok.
76'
Střídání v týmu AC Monza:
ze hřiště odchází Lorenzo Colombo, přichází José Machín,
ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Giorgio Cittadini.
74'
Velké oslabení domácích. Zraněný hrdina Alex Meret musí přenechat své místo v brankovišti Nikitovi Continimu.
74'
Další rohový kop budou mít k dispozici domácí.
72'
Rohový kop budou zahrávat domácí.
71'
ze hřiště odchází Alessio Zerbin, přichází Gianluca Gaetano,
ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Jesper Lindström.
71'
Střela Zerbina byla hodně nepřesná a ohrozila spíše diváky na tribuně.
70'
Statistické okénko:
Matteo Pessina neproměnil vůbec 1. pokutový kop v kariéře.
68'
Matteo Pessina teď předvedl obrovský zkrat!!

Postavil se k pokutovému kopu, ale jeho střela byla tak slabá, že brankář Meret s ní neměl žádné problémy a chytil ji. Nemusel ji ani vyrážet. Obrovská chyba Monzy, která je v záběru může mrzet!
67'
Giovanni Di Lorenzo a Juan Jesus vidí za své protesty žluté karty.
66'
Máme tu penaltu pro Monzu!!!
Andrea Colpani nastřelil ve vápně Ruie a hlavní rozhodčí píská penaltu za ruku. Celou situaci ještě zkoumá VAR.
65'
Útočným faulem se provinil Alessio Zerbin.
64'
Centr od hostujícího kapitána Pessiny byl nepřesný. Brankář Meret si s ním poradil.
63'
ze hřiště odchází Jean-Daniel Akpa-Akpro, přichází Warren Bondo.
60'
Hra je přerušena, neboť Jean-Daniel Akpa-Akpro leží na trávníku a žádá střídání. Vypadá to na svalový problém.
58'
Juan Jesus se dostal k hlavičce, kterou brankář Di Gregorio vyrazil na roh.
58'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
57'
ze hřiště odchází Valentín Carboni, přichází Andrea Colpani.
55'
Se střelou Valentín Carboniho si brankář Meret poradil.
55'
Hostující hráči kombinují s míčem na vlastní půlce.
53'
Na hřišti zůstal ležet Matteo Pessina, a proto je hra přerušena.
52'
Střelu z otočky předvedl Giacomo Raspadori.
51'
Hra pokračuje odkopem od hostující brány.
50'
Hráči Neapole kombinují na své útočné půlce. Po faulu Birindelliho budou zahrávat přímý kop. Samuele Birindelli vidí žlutou kartu.
49'
Hráči Monzy kombinují s míčem na vlastní polovině.
48'
Domácí budou zahrávat volný přímý kop z dobré pozice.
46'
Domácí hráči kombinují kolem půlící čáry.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:30.
Máme za sebou první poločas, po kterém je stav bezbrankový. Hra byla velmi neatraktivní a bez šancí. Až v závěru poločasu se k tlaku dostali domácí. Nejprve měl obrovskou šanci André Anguissa, kterého skvěle vychytal brankář Michele Di Gregorio. V závěru prvního dějství napřáhl ke střele Chviča Kvaracchelija, který jen velmi těsně minul bránu. Skóre je tedy 0:0.
45'
45'
Obrovskou šanci měl Chviča Kvaracchelija, který si navedl míč na střel hřiště a z hranice vápna jen o kousek minula vzdálenější tyč.
44'
43'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hosté a darovali tak míč domácím.
42'
S rohovým kopem domácích si obrana Monzy poradila.
41'
Alessio Zerbin potáhl míč a utekl obraně Monzy, ale jeho finální přihrávka neměla potřebné parametry a hostující obrana stačila odvrátit míč do zámezí na roh.
40'
Obrovskou šanci měl André Anguissa, který z malého vápna napálil brankáře Di Gregorina. Toto byla největší šance utkání!
39'
Hra je přerušena, neboť na hřišti zůstal ležet Jean-Daniel Akpa-Akpro.
37'
Mário Rui byl faulován velmi zbytečně poblíž autové čáry. Domácí budou zahrárvat zajímavou standardní situaci.
35'
Domácí se dožadují penalty po ruce Roberta Gagliardiniho. Nicméně ji měl velmi blízko těla a ani hlavní rozhodčí, ani VAR penaltu nenařizuje.
34'
Centr Pedra Pereiru byl velmi nepřesný a skončil v náruči domácího brankáře Mereta.
33'
Domácí mají k dispozici standardní situaci v podobě volného přímého kopu. Ten však neměl potřebnou kvalitu a skončil až za brankovou čárou.
32'
Pedro Pereira vidí žlutou kartu za dlouhé držení Chviči Kvaraccheliji.
31'
Pedro Pereira se provinil útočným faulem.
30'
Dobrou kombinaci s míčem předvádějí hosté, což se nelíbí domácím příznivcům.
28'
Útočným faulem se provinili hráči Monzy.
26'
Pohyb domácích je velmi chabý. Sám Chviča Kvaracchelija je velmi rozčarovaný z nabídky svých spoluhráčů.
24'
Hráči Monzy kombinují s míčem na svých kopačkách. Ozývá se pískot z ochozů na výkon domácích.
22'
Nepřesnou rozehrávku předvedli hosté.
20'
Útok Neapole za dvacet minut je takový nemastný neslaný. Není divu. Z klasického útočného tria zbyl jen Chviča Kvaracchelija. Victor Osimhen a Mateo Politano chybí z důvodu červené karty v minulém utkání na půdě AS Řím.
19'
Piotr Zieliński se provinil proti pravidlům, když zahrál rukou v pokutovém území soupeře.
18'
Hrubě nepřesnou rozehrávku předvedl brankář hostí.
17'
Útočným faulem se provinil Patrick Ciurria.
16'
Volný přímý kop budou zahrávat hráči Neapole.
14'
O vzrušení se postaral Chviča Kvaracchelija, který se ve vápně otočil s míčem a vypálil. Jeho střela byla hostující obranou zblokována.
13'
Luca Caldirola se dostal k hlavičce po rohovém kopu. Jeho pokus byl však velmi nepřesný.
12'
Pedro Pereira se dostal ke střele. Jeho střela byla zblokována na rohový kop. 1. nebezpečná situace utkání.
11'
Domácí obrana si poradila s dlouho trvající kombinací Monzy a vymýšlí, jak rozehraje míč na své útočníky. Zejména Chviča Kvaracchelija je prakticky bez míče.
10'
Giacomo Raspadori se dostal k neortodoxnímu zakončení po centru Alessia Zerbina z rohového kopu. Jeho střela byla však nepřesná a o kousek minula bránu.
9'
1. rohový kop utkání budou zahrávat hráči Neapole.
8'
Volný přímý kop z dobré pozice budou zahrávat domácí hráči. Konkrétně Piotr Zieliński.
6'
5'
Alessio Zerbin se dožadoval penalty po souboji ve vápně. Hlavní rozhodčí byl jiného názoru.
4'
André Anguissa se snažil ohrozit bránu hostí, ale jeho zablokovaná střela byla spíše propagační.
3'
K úvodí střele západu se dostal Patrick Ciurria, jehož střela byla zblokována.
2'
S úvodními nákopy si obrana Neapole bez problémů poradila.
1'
Z úvodu zápasu kombinují na své polovině hráči Monzy.
1'
Úvodní výkop mají k dispozici hosté z Lombardie.
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Jesus, Rui – Anguissa, Lobotka, Zieliński – Zerbin, Raspadori, Kvaracchelija.
Náhradníci: Idasiak, Gollini, Contini – Cajuste, D'Avino, Gaetano, Lindström, Østigård, Simeone, Zanoli.
Trenér: Walter Mazzarri

AC Monza: Di Gregorio – D'Ambrosio, Gagliardini, Caldirola – Ciurria, Akpa-Akpro, Pessina (C), Pereira – V. Carboni, Mota – Colombo.
Náhradníci: Gori, Lamanna, Sorrentino – Birindelli, Bondo, F. Carboni, Cittadini, Colpani, Donati, Kyriakopoulos, Machín, Marić, Vignato.
Trenér: Raffaele Palladino

Rozhodčí: Di Bello – Barone, Zingarelli.
Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního duelu 18. kola Serie A, ve kterém domácí Neapol hostí Monzu. Přeji Vám příjemnou zábavu.
V rámci 18. kola italské Serie A se mezi sebou utkají týmy SSC Neapol a AC Monza.

Domácí SSC Neapol nevstoupilo do letošního ročníku Serie A dobře, když po loňském triumfu se nachází letos až na 7. místě s 27 body. Domácí si připsali 8 výher, 3 remízy a 6 porážek s aktivním skóre 28:21. V minulém kole padli na hřišti AS Řím 2:0.

To hostující AS Monza na tom není lépe. Po 17. odehraném kole má na svém kontě bodů 21 za 5 výher, 6 remíz a 6 porážek a nachází se na 11. místě tabulky. V minulém kole padli doma s Fiorentinou 0:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62