Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Janov - 3. září 2023   18:30

Torino
90+5' Radonjić (Ilić)
1:0
(0:0)
Torino
Milinković-Savić – Schuurs, Buongiorno, R. Rodríguez – Bellanova (82. Lazaro), Tameze (64. Seck), Ricci, Linetty (74. Ilić), Vojvoda – Vlašić (64. Radonjić), Zapata (65. Pellegri).
Gemello, Popa – Zima, Karamoh, Gineitis, N'Guessan, Soppy, Sazonov.
Valeri – Colarossi, Baccini
Stadio Olimpico Grande Torino, Turín
Janov
J. Martínez – Sabelli (87. Hefti), Bani, Dragusin, Vásquez – Frendrup, Badelj (87. Martín), Strootman (58. Kutlu) – Malinovskyj (58. Thorsby), Gudmundsson – Retegui (74. Ekuban).
Leali, Sommariva – De Winter, Biraschi, Jagiełło, Puşcaş.

Duván Zapata branku domácím hráčům nepřinesl, po jeho odchodu ze hřiště v 65. minutě navíc opadlo tempo zápasu. Domácí sice měli více střel a šancí, jenže to vypadalo, že se oba celky rozejdou s bezbrankovou remízou. Ta nakonec ale nenastala, utkání rozhodl v šesté minutě nastavení parádním gólem NEMANJA RADONJIĆ. Turín tak bere tři body za výhru v poměru 1:0 nad Janovem.
90+8'
90+8'
Albert Gudmundsson (Janov) se snažil z první procpat balon pravačkou na vápno Janova. Jenže se slušně řečeno ukopl.
90+6'
Janov zkoušel hned po inkasovaném gólu jít do protiútoku, hosté ale byli nepřesní.
90+5'
Turín právě vstřelil branku!
Autorem branky je NEMANJA RADONJIĆ. Tak to je pro domácí tým vysvobození v samotném závěru. Nemanja Radonjić prošel po levé straně vápna, obešel si obránce a pak pravačkou poslal míč pod víko branky Janova.
90+4'
Janov je zatažený dvacet metrů od vlastního boxu. Hosté by byli s bodem spokojeni.
90+3'
Berkan Kutlu (Janov) měl balon na pravačku ve vápně Turína, ale trefil jenom obránce.
90+3'
Pietro Pellegri měl být adresátem centru z levé strany, ale balon ho přeletěl o dva metry.
90+2'
Vanja Milinković-Savić (Turín) si v pohodě došel pro centr z levé strany.
90+2'
Mattia Bani byl u míče později a za zajetí do soupeře viděl žlutou kartu.
90+1'
Žlutá karta pro tým Janov CFC (Mattia Bani).
90'
Nemanja Radonjić (Turín) posílal z levé strany vápna balon do ohně, ale jeho přízemní centr byl nepřesný. Poté se opravil a našel před malým boxem hlavu Pietra Pellegriho. Ten ale v dobré šanci mířil jenom vysoko nad branku Josepa Martineze.
88'
Morten Thorsby (Janov) vyvinul nadměrné úsilí, aby doběhl míč ještě před vápnem Turína, ale opět to měl na balon daleko.
87'
Střídání v týmu Janov CFC:
ze hřiště odchází Stefano Sabelli, přichází Silvan Hefti,
ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Aaron Martín.
87'
Mërgim Vojvoda (Turín) si parádně narazil se spoluhráčem ve vápně hostů. Jenže byl v jasném ofsajdu.
86'
Berkan Kutlu (Janov) se rozeběhl na pravé straně zbytečně, hostující záloha vyrobila totiž další nepřesný centr.
85'
Domácí zahrávali rohový kop na hranici vápna. Balon dostal na hlavu v pádu Pietro Pellegri, jenže minul zařízení.
84'
Ricardo Rodríguez poslal centr do vápna hostů, ale tam Milan Badelj odkopl balon mimo ohrožený prostor.
83'
Albert Gudmundsson (Janov) dostal kolmici do běhu před vápnem Turína. Jenže balon dostal jenom do špeku.
82'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Raoul Bellanova, přichází Valentino Lazaro.
81'
Jeden z domácích má křeče ve vápně Janova. Raoul Bellanova bude muset střídat.
80'
Mattia Bani (Janov) už je zpátky na hřišti. Janov měl k dispozici centr do vápna, ale na míč si vyskočil brankář Josep Martínez.
79'
Mattia Bani (Janov) odchází v bolesti ze hřiště, ale ještě to půjde zkusit.
78'
Mattia Bani (Janov) se drží za kotník před vápnem hostů po jasném šlapáku. Hra je opět nyní přerušena.
77'
Morten Thorsby (Janov) trefil na polovině hřiště soupeře a uviděl za své počítání žlutou kartu.
76'
Caleb Ekuban (Janov) si narazil na hranici vápna se spoluhráčem a zkusil to pravačkou. Jenže střela mu slušně řečeno nesedla.
75'
Pietro Pellegri byl u hráče hostů později a za svůj skluz viděl právem žlutý kartónek.
75'
Máme vystřídáno a pauza skončila.
74'
ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Ivan Ilić.

ze hřiště odchází Mateo Retegui, přichází Caleb Ekuban.
73'
Nehraje se, právě probíhá občerstvovací pauza.
72'
Centr šel na zadní tyčku, kde hlavičkoval Morten Frendrup. Ten ale mířil dva metry od branky domácího týmu.
71'
Mërgim Vojvoda (Turín) fauloval. Hosté mají k dispozici centr do vápna.
70'
Frustrovaný Demba Seck (Turín) zajel do Mattia Baniho šlapákem a právem vidí žlutou kartu.
69'
Demba Seck si postěžoval na faul na jeho osobu rozhodčímu. Novému hráči se odpověď rozhodčího hodně nelíbila.
68'
Demba Seck (Turín) byl držen u středového kruhu, ale hra pokračovala. Janov šel směr sever, ale Mateo Retegui (Janov) nedostal přesnou přihrávku.
67'
Mërgim Vojvoda (Turín) ukázal, že chce míč na levou stranu. Rozběhl se, ale na balon mu chybělo nějakých deset metrů. Festival nepřesností pokračuje.
66'
Raoul Bellanova (Turín) viděl na hranici vápna volného spoluhráče, ale jeho pas byl prostě prachbídný.
65'
Hráči využili pauzu během střídání k občerstvení. Už se opět hraje.
65'
ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Pietro Pellegri.
64'
ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Demba Seck,
ze hřiště odchází Nikola Vlašić, přichází Nemanja Radonjić.
63'
Nikola Vlašić (Turín) leží na hrací ploše a má problém se svalem.
62'
Janov je na míči už minutu. Berkan Kutlu sice obešel hráče Turína u postranní čáry, ale raději volí zpětnou přihrávku.
61'
Alessandro Buongiorno (Turín) se rychle stáhl na levou stranu na dlouhou přihrávku Janova. Míč zkontroloval, než opustí hrací plochu, a už upaluje k polovině soupeře.
60'
Duván Zapata (Turín) si dal balon do běhu u levé postranní čáry, ale s míčem vyběhl až do autu.
59'
Brankář Vanja Milinković-Savić (Turín) si rychle vyběhl na nepřesnou kolmici Janova. Druhé dějství zatím nemá tempo toho prvního. Vidíme až příliš nepřesností.
58'
ze hřiště odchází Ruslan Malinovskyj, přichází Morten Thorsby,
ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Berkan Kutlu.
57'
Karol Linetty (Turín) se dostal k odraženému míči deset metrů od vápna, balon si dal na pravačku, ale minul.
56'
Hosté budou brzy střídat. Adeptem na střídání je Kevin Strootman.
55'
Jeden z obránců si lehl za zeď. Kapitán domácích se opřel do balonu levačkou, ale pokus Ricarda Rodrígueze šel jenom vysoko nad branku Janova.
54'
Duván Zapata (Turín) dostal obstřik na levou nohu a už je vápně Janova.
53'
Josep Martínez rozehrál pouze na hlavu domácích, kteří udrželi balon ve hře. Poté Kevin Strootman zajel nohama do Zapaty, Turín má k dispozici standartku ze 25 metrů.
52'
Alessandro Buongiorno (Turín) rozhazuje rukama, že byl u postranní čáry faulován. Pan rozhodčí mu dává laskavě pokyn rukama, aby rychle vstal.
51'
Karol Linetty (Turín) si narazil se Zapatou, ale ten vyrobil jen nepřesnost. Turínští pak centrovali z levé strany, ale míč má v rukou jen brankář Janova Josep Martínez.
50'
Hosté jenom odevzdali míč na kopačky Turína. Nikola Vlašić si navedl balon na pravačku, ale trefil jenom obránce před sebou.
49'
Duván Zapata (Turín) ukázal rychlé nohy při průniku do vápna, ale centr z pravé strany k němu nedošel. Domácí měli roh, po kterém se dostal ke střele z levé části boxu Raoul Bellanova. Jenže jeho raketa vyletěla jenom vysoko do vzduchu.
48'
Jenže hosté nabídnutou šanci opovrhli, centr šel vysoko nad hlavy všech hráčům v bílém.
47'
Samuele Ricci (Turín) zahrál rukou z levé strany vápna domácího týmu. Janov má slibnou standartku.
46'
Janov začal druhý poločas na míči.
46'
První dějství fanouškům v Turíně branku nepřineslo. Domácí jsou na hřišti aktivnějším týmem, jenže jim chybí více klidu v zakončení. Ve dvou šancích byl útočník Duván Zapata, ale pokaždé selhal v koncovce. Druhý poločas začne v 19:42.
45+5'
45+5'
Janov šel rychle na polovinu domácích do brejku. Jenže vzrušení bylo zbytečné, jednalo se totiž o jasný ofsajd.
45+4'
Nikola Vlašić (Turín) se pěkně otočil s míčem na levé straně vápna okolo obránce. Míč měl na centr, ten se mu ale vůbec nepovedl.
45+3'
Duván Zapata (Turín) získal pro domácí aut před vápnem Janova. Jenže domácí zvolili přihrávku dozadu.
45+2'
Josep Martínez (Janov) šel rychle z branky proti centru z levé strany. Brankář Janova uklidňuje ke konci poločasu své spoluhráče.
45+1'
Žlutá karta pro tým Janov CFC (Kevin Strootman).
45'
Raoul Bellanova (Turín) skončil po faulu na zemi. Domácí měli výhodu. Samuele Ricci (Turín) se dostal na hranici vápna ke střele, ale jeho přízemní pokus neměl potřebnou razanci. Josep Martínez se stihl přesunout.
44'
Josep Martínez (Janov) ukázal palcem nahoru. Hra může pokračovat.
43'
Josep Martínez (Janov) dostal ránu na zátylek a je momentálně ošetřován.
42'
Josep Martínez (Janov) skončil na zemi po kontaktu vápně. Hra je přerušena.
41'
Raoul Bellanova (Turín) šel po pravé straně a poslal centr na hranici malého vápna. Jenže Dúvan Zápata byl toho času obsazen.
40'
Alessandro Buongiorno (Turín) se dostal k míči na pravém kraji vápna Turína. Vystřelil pravačkou, ale Vanja Milinković-Savić se stihl přemístit k tyčce.
39'
Duván Zapata (Turín) reklamuje faul na svou osobu u pana rozhodčího, ale ten jeho nářky nevyslyšel.
38'
Duván Zapata (Turín) udržel balon ve hře. Poté šel z levé strany ostrý centr do vápna hostů, jenže tam nebyl nikdo z domácích.
37'
Janov je na balonu, ale nemůže projít přes zahuštěný střed hřiště. Albert Gudmundsson poslal míč opět jenom dozadu.
36'
Roh Karola Linettyho směřoval na přední tyčku, tam byl ale připraven obránce hostů, který poslal balon do autu.
35'
Turín měl výhodu, Raoul Bellanova (Turín) centroval z levé strany balon do ohně. Jenže jeho přihrávku tečoval obránce hostu na rohový kop.
34'
Vanja Milinković-Savić (Turín) si došel pro dlouhou kolmicí hostů. Balon drží domácí, ti ale nikam nespěchají.
33'
Centr šel na střed vápna, odkud hlavičkou balon dostal do bezpečí Duván Zapata.
32'
Po faulu domácích mají hosté k dispozice centr do vápna ze 40 merů.
31'
Josep Martínez se jenom ohlédl za ostrou pumelicí Karola Linettyho. Ta ale šla jenom vysoko nad břevno. Po špatné rozehrávce domácích byl na hranici ofsajdu Duván Zapata, jeho levačka ale šla těsně vedle levé tyčky branky Janova.
30'
Už se opět hraje, balon mají na kopačkách domácí hráči.
29'
Duván Zapata (Turín) vypadá stále lehce otřesen po střetu s brankářem, ale prozatím pokračuje ve hře.
28'
Následuje občerstvovací přestávka.
27'
Duván Zapata (Turín) šel do souboje s brankářem hostů na hranici malého vápna. Josep Martínez ale byl u balonu dříve a pak spadl na strikera Turína.
26'
Centr šel na zadní tyčku, kde jej jenom zkontroloval Mërgim Vojvoda. Následuje jen odkop od branky Turína.
25'
Albert Gudmundsson (Janov) byl držen třicet metrů před vápnem, Mateo Retegui si chystá balon na centr.
24'
Duván Zapata (Turín) se už chystal na střelu ve vápně Janova, ale balon k němu přes padajícího obránce neprošel.
23'
Malinovski byl u míče později a právem viděl žlutou kartu. Turín poslal centr na pravou stranu. No ale bylo to jen příliš povyku pro nic.
22'
Žlutá karta pro tým Janov CFC (Ruslan Malinovskyj).
21'
Albert Gudmundsson (Janov) reklamuje šlapák na svou osobu, ale rozhodčí jeho prosby nevyslyší.
20'
U balonu byla trojice hráčů. Střílel nakonec Karol Linetty, ten ale trefil jenom prvního hráče ve zdi.
19'
Badelj si pomoh šlapákem a domácí mají k dispozici slibnou standartku ze 25 metrů.
18'
Žlutá karta pro tým Janov CFC (Milan Badelj).
18'
Raoul Bellanova (Turín) se rychle vrátil vyplnit si obranné povinnosti na levé straně a překazil rozjíždějící akci hostů.
17'
Adrien Tameze cpal míč z pravé strany do vápna Janova, ale tam zasáhla obrana hostů, od které se míč dostal do autu.
16'
Turín drží míč třicet metrů před brankou hostů. Nyní přišla přihrávka na Duvána Zapatu, tomu ale na ni chybělo půl metru.
14'
Albert Gudmundsson (Janov) si ukázal kam chce míč na hranici vápna, ale jeho parťák mu poslal velmi bídnou přihrávku.
13'
Janov se dostal deset metrů před branku domácích. ale Morten Frendrup poslal zpětnou přihrávku na svého kolegu v obraně.
12'
Albert Gudmundsson poslal balon jenom na kopačky turínských. Hra je plná nepřesností.
11'
Raoul Bellanova (Turín) potáhl míč na pravou stranu, ale tudy cesta nevedla. Balon šel na levou stranu, kde Adrien Tameze posílá balon po nepřesné přihrávce jenom do autu.
10'
Mattia Bani (Janov) překazil pokus domácí o rychlý průnik. Jenže na míči jsou opět hráči Turína.
9'
Duván Zapata ohrozil po autu branku Janova, jenže jeho pokus jde na střed branky Josepa Martíneze.
8'
Turín je na začátku utkání aktivnějším týmem. Duván Zapata nyní na právě straně získal aut pro domácí.
7'
Oba celky pokazily své přihrávky. Domácí šli poté rychle po levé straně, ale centr na Duvána Zapatu poslal na roh Mattia Bani. Právě Zapata po rohu hlavičkuje na branku Janova, ale míč jde jenom na střed branky.
5'
Albert Gudmundsson (Janov) ukázal na levé straně rychlé nohy, ale přes Perre Schuurse nedokázal přihrát.
4'
Duván Zapata (Turín) se dral za balonem, ale balon měl od spoluhráče jenom do špeku. Turín se ještě pokoušel o akci po pravé straně o rychlý průnik do vápna, ale snahu domácí zastavil ofsajd.
3'
Kevin Strootman (Janov) vystihl rozehrávku domácích, jenže pokazil přihrávku na Gudmu.
2'
Alessandro Buongiorno (Turín) zachytil přihrávku hostů. Pokusil se o založení rychlé akce, jenže balon má brankář Janova Josep Martínez.
2'
Raoul Bellanova (Turín) skončil na zemi po střetu se záložníkem Janova. Hra je přerušena.
1'
Vanja Milinković-Savić (Turín) poslal dlouhý výkop dopředu, ale tam ho zachytila obrana Janova.
1'
Turín začíná první dějství na míči.
1'
Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

Turín FC: Milinković-Savić – Schuurs, Buongiorno, R. Rodríguez – Bellanova, Tameze, Ricci, Linetty, Vojvoda – Vlašić, Zapata.
Náhradníci: Gemello, Popa – Zima, Karamoh, Ilić, Radonjić, Pellegri, Lazaro, Gineitis, Seck, N'Guessan, Soppy, Sazonov.
Trenér: Ivan Jurić

Janov CFC: J. Martínez – Sabelli, Bani, Dragusin, Vásquez – Frendrup, Badelj, Strootman – Malinovskyj, Gudmundsson – Retegui.
Náhradníci: Leali, Sommariva – Thorsby, Martín, De Winter, Ekuban, Biraschi, Jagiełło, Hefti, Puşcaş, Kutlu.
Trenér: Alberto Gilardino

Rozhodčí: Valeri – Colarossi, Baccini.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z fotbalu. Nejvyšší italská soutěž dospěla do svého třetího kola, v něm se v neděli třetího září utkají týmy Turín FC a Janov CFC. Utkání začíná v 18:30.
FC Turín, 16.místo 2z. (0 – 1 – 1), skóre 1:4, 1 bod
Lodivod Ivan Jurić bude od svých oveček žádat lepší výkon. Domácí totiž padli v Miláně s AC poměrem 4:1. No a forma Turína na začátku Serie A není nejlepší. V prvním kole totiž došlo na remízu s nováčkem z Cagliari (0:0). A o několik dní dříve se v italském poháru tým z města automobilů ubojoval k výhře 2:1 nad FeralpiSalò z nižší soutěže. No a to domácí v osmi domácích zápasech v Serii A v řadě (0-4-4) nevyhráli, v polovině z nich nedokázali ani vstřelit branku. Turín nevyhrál žádný z posledních 21 utkání Serie A, v nichž inkasoval první branku (0-7-14).
FC Janov, 11.místo 2z. (1 – 0 – 1), skóre 2:4, 3 body
Hosté z Janova měli lepší vstup do soutěže než tým z města automobilů. V italském poháru si poradili s Modenou 4:3. V prvním kole sice padli doma s Fiorentinou poměrem 1:4, tam ale fanoušci hostů body nečekali. Naopak v posledním kole přišla překvapivá výhra v Laziu (1:0). Jedenácté místo by příznivci z námořního města brali na konci soutěže zřejmě všemi deseti. Trenéra Alberto Gilardino ale nečeká v Turíně lehký zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62