Přenos se aktualizuje automaticky

Hlavní arbitr Velasco Carballo zadul do píšťalky, čímž ukončil dnešní zápas, na jehož konci se z postupu do čtvrtfinále poháru Copa del Rey raduje Valencia, která dnes vyhrála v poměru 2:1. (Celkově 4:1)

První utkání skončilo 2:0 a tak měla Valencia slušný náskok. Dnes se už na začátku zápasu ukázalo, že to zase tak jednoduché mít nebude.

Valencii se i přesto povedlo dostat se do vedení. Úvodní gól dnešního zápasu dal krásnou střelou z přímého kopu Tino Costa. Vyrovnal Llorente a to o dvě minuty později střelou z hranice pokutového území na zadní tyč. Utkání ukončil Roberto Soldado gólem na 2:1 po samostatném úniku.

Většinu času nebyly k vidění žádné šance, ale spíše tutovky nebo góly. Také se převážně hrálo na středu hřiště a dlouhou dobu nemuseli gólmani zasahovat.
Konec zápasu.
90+3
Valencia právě vstřelila branku!
Dnešní utkání elegantně ukončil ROBERTO SOLDADO, který se konečně prosadil! Nikým neohrožován pelášil na bránu a poté poslal míč po zemi, přičemž také trefil odkryté místo v brance - 2:1!
90+3
Poslední rohový kop v dnešním utkání - pro Osasunu.
90+2
Hra se přesunula na opačný konec hřiště, kde se ale také nic zásadního neděje. Cissokho vypálil z dálky, ale úplně vedle.
90+1
První minuta nastavení je v plném proudu a o míč se bojuje na polovině domácích.
90
Nastaveny jsou tři minuty.
90
Již se dá říci, že je o postupujícím rozhodnuto. Počkejme ale, co se ještě na place semele.
89
Gólman hostí odehrál míč vpřed a jeho spoluhráči jej ihned ztratili, díky faulu si jej ale ponechají ještě několik chvil.
89
Riskantní zákrok v leže Fernándeze, skóre se ale nemění.
88
Valencia střídá. Odešel Juan Bernat, nahradil jej Guardado.
87
Soldado nakráčel s míčem v pokutovém území několik kroků a poté vyslal míč před proti brance, tu ale přestřelil.
85
Valencia se chopila míče a svým ofenzivním tažením se snažila o průlom defenzivního štítu hostů, nakonec ale pozorní obránci zažehnali nebezpečí.
83
Hra začíná úplně ztrácet tempo a nezdá se, že by s dosavadním výsledkem chtěla Osasuna něco dělat.
81
David Timor (OSS) dostává žlutou kartu.
80
Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes deset minut a zdá se, že po dnešním duelu postoupí její favorit - Valencia.
80
Cissokho hlavičkoval v ofsajdu.
79
Roh pro Valencii.
78
Všechna nebezpečí uťal jistým zákrokem Fernández, jenž posílá míč směrem vpřed.
77
O šanci se pokusili i hráči Osasuny a napodobili svého soupeře, jelikož svou šanci také nevyužili.
76
Soldado proběhl napříč pokutovým územím a napálil míč na bránu, gólman hostí byl ale opět úspěšný. Následný rohový kop končí hlavou Jonese, avšak jeho pokus letí mimo.
75
Soldado byl opět neúspěšný, tentokrát proti Andrésovi Fernándezovi, který mu vyňal míč od kopaček.
74
Valencia začíná diktovat tempo hry a také se nám hra začíná kouskovat častými nedovolenými zákroky.
73
Soldado se ve vápně obtáčel s míčem kolem obránců, ale bez úspěchu.
72
Hosté střídají. Přišel Manuel Omwu, odešel Álvaro Cejudo.
71
To se ale neděje a aktivněji se zatím prezentuje domácí Valencia, která si chce v klidu dojít za vítězstvím.
70
Celkový stav skóre je 3:1 ve prospěch Valencie a něco málo přes dvacet minut nás dělí od konce zápasu. Pokud se však povede Osasuně vstřelit dvě branky, půjde se do prodloužení.
69
Osasuna střídá. Odešel Rubén, přišel Flano.
68
Roh se nenesl ve znamení příležitosti ohrožení brány, ale spíše ušetření sil, i když je zatím brzo. Mezitím se nám na hřišti událo několik věcí, které měli za příčinu Jonesovu šanci, ten ale míč nestihl.
67
Roh pro domácí.
67
Valencia střídá. Odešel Nelson Valdez, přišel Soldado.
66
Andrés Fernández vyběhl proti Valdezovi a zažehnal tak nebezpečí, když za vápnem obral útočníka o míč.
65
Nelson Valdez v ofsajdu.
64
Jonas zahrál rukou a pobídl tak soupeře k šanci zahráváním volného kopu, ten ale zahráli tak rychle, že z této příležitosti nic nebude. Mezitím se zákrokem blýskl Guaita.
62
Osasuna střídá. Odešel Oier, přišel Punal.
61
Defenziva Osasuny operovala s míčem na své polovině, načež rozjela novou akci svých spoluhráčů, která končí až v pokutovém území soupeře. Tam si z této příležitosti domácí hráči příliš velkou hlavu nedělají a v klidu se ubránili, což ale také zapříčinila chybná přihrávka v kombinaci.
60
Máme za sebou hodinu hry a zápas se zatím odehrává ve vyrovnaném duchu. Další zákrok si nyní připsal Fernández, který už dlouho zasahovat nemusel.
58
Blízko druhému gólu byl Llorente, míč ale z bezprostřední blízkosti nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
58
Valencia střídá. Přišel Éver Banega, odešel Jonathan Viera.
57
Cissokho opět hledal Valdeze, opět nepřesně.
55
Cissokho se dral po křídle vpřed, nakonec byl ale zastaven na půlce soupeře. Poté mohl být v šanci Valdez, ale na míč ve vápně nedosáhl.
54
Na míč vyskakoval Cissokho, ale jeho výskok nebyl dostačující.
54
Volný přímý kop zahrává Tino Costa (VAL).
53
K vidění byla nebezpečná šance. Centrovaný míč odkopával obránce ve vlastním pokutovém území, čímž nebezpečí zažehnal.
52
Hře zatím chybí více přesnosti. S ní by například doběhl míč Costa nebo bychom mohli vidět povedenější kombinaci.
50
Valdez se vrací do hry, o nic ale nepřišel, stále se tu totiž odehrával styl hry, který hru doprovázel takřka celý první poločas - boj o míč na středu hřiště.
49
Hra pokračuje. U míče je Osasuna.
48
Valdez byl ošetřován na trávníku a pravděpodobně bude střídán, dnes to totiž není jeho první zranění.
48
Na trávníku se ocitl Valdez a má cosi s rukou. Hra byla přerušena.
47
Hned v úvodu druhého poločasu přišel Cejudův volný přímý kop a obrovská šance. Míč musel gólman vyrazit mimo branku Poté přišel roh a následná šance Llorenteho, jehož koncovka končí těsně vedle.
46
Začal druhý poločas.
Hlavní arbitr Velasco Carballo ukončil svým hvizdem první půli, na jejímž konci svítí na výsledkové tabuli nerozhodný stav 1:1.
K vidění nebyla takřka žádná šance, ale dva rychlé góly. Ten první přišel po přímém kopu Tina Costy a byla to vážně lahůdka. Ten druhý ihned po pár minutách trefou Llorenteho.
Hrálo se převážně na středu hřiště a k vidění byly tvrdé zákroky, přičemž padla pouze jedna žlutá karta.
První poločas skončil.
45+1
K vidění byla ještě jedna střela z velké dálky, která měla ohrozit svatyni Guaiti, ale nebylo tomu tak - letěla úplně mimo.
45
Nastavena je jedna minuta.
44
Tomuto rohu se mohla defenziva hostů vysmát a přenesla dění na opačný konec hřiště, tam obklopila soupeře střelami, avšak bez úspěchu na gól.
42
Llorente se ve vápně dostal k míči a čekal druhý gól, defenziva Valencie jej však zaskočila a ani následný roh nepřináší přímé ohrožení branky. Mezitím se nám hra přenesla na opačný konec hřiště, kde se událo několik věcí, které mají za příčinu roh pro Valencii a hlavně krásný zákrok gólmana hostů.
40
Do konce první půle zbývá něco málo přes pět minut a my budeme zvědaví, zda se ještě v této hrací části dočkáme branky či nějaké šance. Zatím to ale tak nevypadá, hráči si míč předávají kolem půlící čáry.
39
Volný přímý kop pro hosty.
38
Už k vidění byly dva krásné góly a hra začala nabírat tempo. Stále se ale s balónem operuje kolem středu hřiště.
35
Osasuna právě vstřelila branku!
Na vyrovnání se moc dlouho nečekalo. Po bleskurychlém protiútoku se k míči dostal LLORENTE, který jej poslal z hranice pokutového území na vzdálenější tyč přízemní střelou - 1:1!
33
Valencia právě vstřelila branku!
Přišel první gól a také stál za to! Sudí odpískal volný přímý kop a k němu se postavil TINO COSTA, který míč napálil tvrdě a přesně do růžku branky! Gólman Andrés Fernández pouze nečinně přihlížel této krásné střele a úžasnému gólu - 1:0!
30
Máme za sebou půlhodinu hry a k vidění máme vyrovnaný zápas. K vidění již bylo několik šancí na obou stranách, u všech se ale nakonec míč mezi tři tyče nevešel.
30
Žlutou kartu vyfasoval Rubén (OSS).
29
Osasuna předvedla krásnou akci a dokonalé vyšachování soupeřovy obrany, na konci této akce ale Guaita zasahovat nemusel.
29
Cissokho skolil Cejudu, který se zdá již býti v pořádku a ve hře pokračuje. Míč drží Valencia.
28
Akci Valencie ukončil Cissokho, který s míčem omylem zaběhl mimo hrací plochu na polovině soupeře. Míče se následně ujala Osasuna a opět leží další hráč na trávníku.
27
Jednalo se o Rubéna a Valdeze a jejich střet se odehrával na středu hřiště. Rubén pokulhává, ale zdá se, že bude pokračovat ve hře, které dal sudí pokračování.
26
Po tvrdém střetu je hra přerušena, oba hráči zůstali totiž ležet na trávníku.
24
Valencia vyvezla míč směrem vpřed a dostala se až do pokutového území soupeře, tam ale kutálející se míč sebral Andrés Fernández.
23
Valencia se ubránila proti přímému kopu. Následoval kop rohový, tam si na míč vyskočil Oier, špatně jej ale trefil.
22
Už se zdálo, že se z nudné hry vyklube hra zajímavá, ale krásný pas na spoluhráče odkopl vyběhnuvší Guaita, tudíž se ani po této akci nemůžeme dožadovat gólu.
20
Prvních dvacet minut je úspěšně za námi a k vidění zatím nebyla žádná branka či nějaká vážná šance. Většinu času se o míč bojuje na středu hřiště a tak se ani jeden z celků neraduje z držení míče moc dlouho.
18
Osasuna zatím předvádí skvělou defenzivní práci a většímu náporu zatím s klidem odolává. V tomto tempu ale jistě nechce pokračovat do konce zápasu, to by byla sebevražda. Navíc musí dotahovat dvougólový náskok Valencie z prvního utkání.
16
Akci Osasuny ukončil ofsajd.
15
Nelson Valdez se ocitl ve vápně sám s míčem, bránu ale úplně minul.
14
Ve hře se zatím u míče hlásí častěji domácí Valencia, z této výhody však nic netěží. Oba gólmani už si osahali balón, světoborné zákroky ale potřeba nebyly.
12
Valencia uklidnila hru na středu hřiště a probíjela se vpřed, míč ale ztratila špatnou domluvou v kombinaci. Ihned po zisku míče pálil Timor skoro z půlící čáry, bránu však minul.
11
Je tu další roh hostů, na jeho konci byla následná střela zblokována. I po dalším rohu jsme se ale šance nedočkali. Valencia je u míče.
9
I Guaita se vydal na výlet. Vyběhl z branky a za vápnem odkopával míč hodně daleko. Útočníci soupeře byli dostatečně daleko od gólmana a tak jsme nebyli svědky žádného překažení tohoto odkopu.
7
K vidění nyní bylo hodně. Lamah se ujal míče a proběhl s ním napříč pokutovým územím, následně se jej pokoušel udržet při odstavování obránce tělem, to se mu však nepovedlo a míč ve vápně ztratil.
5
K vidění mohla být nebezpečná šance. Riskantně daleko vyběhl Andrés Fernández a odkopával míč před nosem útočníka. Nebezpečí z toho však nebylo, míč zahrál mimo hrací plochu.
4
K vidění jsme měli první roh, na jeho konci ale nic atraktivního či důležitého. Nyní přichází na řadu druhý roh pro hosty.
3
Andrés Fernández si připsal první zákrok, ale to poté, co sebral kutálející se míč. Následně jej zahrál směrem vpřed, základ nové akce z toho však není.
2
Hra zatím nepřinesla nic zajímavého. Sledovat můžeme opatrnou bitvu o míč na středu hřiště.
1
Osasuna nastoupila klasicky v červeném, její soupeř, tedy domácí tým, v barvách bíločerných. O výkop se postarali hosté a bojuje se převážně na středu hřiště.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Valencia CF: Guaita - Barragan, Rami, Victor Ruiz, Cissokho - Albelda, Tino Costa, Viera, Jonas - Juan Bernat, Nelson Valdez

CA Osasuna: Andrés Fernández - Echaide, Arribas, Rubén, Nano - Lolo, Timor, Álvaro Cejudo, Oier - Lamah, Joseba Llorente

Rozhodčí: Velasco Carballo.
Jak to vidí bookmakeři?

Výhra domácích: 1,48

Remíza: 4,0

Výhra hostů: 6,7

(Unibet.com)
VALENCIA FC:
Domácí tým jde do odvety s náskokem dvou gólů z venkovního zápasu a dnes bude chtít na domácím hřišti v klidu dotáhnout zápas do úspěšného cíle, přičemž si může dovolit inkasovat.
V Primera División patří Valencii osmá příčka s počtem 27 bodů. Na paty jí šlape Real Sociedad (25 bodů) a také Getafe (24 bodů). Sama se ale dotahuje na sedmé Rayo (28 bodů) či o příčku výše postavené Levante (30 bodů).
Do Nového roku vstoupila Valencia úspěšně. Na hřišti Granady zvítězila 1:2. Vánoční svátky také mohli hráči z Mestally oslavit s klidem, poslední zápas roku, odehraný několik dní před Vánoci, vyhráli v poměru 4:2 proti Getafe.

CA OSASUNA:
Už podle kurzů vypsaných sázkovými kancelářemi lze poznat, v jaké roli bude dnes úřadovat Osasuna. Jednoznačně to bude role outsidera, jelikož se dá říci, že je o postupujícím takřka rozhodnuto. O to se postarala aktuální forma obou týmů a už to mírně vystavilo Osasunu do pozice outsidera, potvrdila to však prohra na domácím hřišti 0:2.
V ligové tabulce je na úplném dně, avšak tabulka je hodně vyrovnaná, tedy pokud nepočítáme její vrchol, kde se se činí Barcelona s velikým náskokem nebo druhé Atlético před Realem, o tom ale jindy.
Dnes se Osasuna vrhne do odvetného boje s tím, že tohoto soupeře porazil posledně v roce 2011, to bylo v rámci 34. kola a utkání skončilo 1:0.
Příjemný úterní večer u sledování zápasu ze španělského poháru Copa del Rey. V odvetném osmifinálovém zápase se dnes utká Valencia FC a CA Osasuna. První utkání skončilo 0:2 ve prospěch Valencie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.


Články odjinud