Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : Celta Vigo - 25. října 2017   21:30

1:2
(1:2)
Celta Vigo
Celta Vigo
5' Cabral   • 44' Guidetti
Eibar
Riesgo – Oliveira, Lombán, Galvéz, Junca – Jordán (73. Inui), Rivera, Sarriegi, Bébé (84. Kike) – Peňa, Enrich
Charles, Dmitrovič, Angel, Inui, López, Arbilla, Kike
Celta Vigo
Alvárez – Mallo, Cabral, Fontas, Castro – Méndez (73. Hernández), Radoja, Jozabed (64. Wass) – Mor, Guidetti (80. Gómez), Hjulsjager
Gómez, Sergi Gómez, Lobotka, Aspas, Hernández, Villar, Wass

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Je konec! Celta Vigo vítězí na půdě Eibaru 2:1 a do odvety si odveze nadějný výsledek! Hostující celek vlétl do utkání ve velkém stylu a Gustavo Cabral otevřel skóre už v páté minutě. Domácí celek však zlepšil hru a Sergio Enrich vyrovnal v 19. minutě na 1:1! Eibar se poté nadále tlačil do útoku, ale nevypracoval si brankové možnosti. Minutu před přestávkou pak přišla další rána pro domácí celek. John Guidetti totiž hlavou vrátil hostující výběr do vedení. Po přestávce se domácí celek snažil útočit, ale obrana Celty hrále na podtrženou jedničku a Eibar prakticky nepustila do šancí!
90+3'
90+2'
Hosté vybojovali míč pro sebe a vydali se s ním na polovinu Eibaru. Nikdo ve světle modrém dresu se ale nedostal do pokutového území. Eibar má čas na poslední útok.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Eibar zahrával v závěru utkání rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, nicméně pozorný obránce hostujícího celku balón odhlavičkoval daleko od branky.
89'
Emre Mor upadl po souboji na hranici pokutového území. Hostující fotbalista se drží za obličej, ale rozhodčí penaltu nepíská. Domácí mezitím pokračují ve hře.
88'
Eibar se znovu usadil v blízkosti pokutového území soupeře, ale hostující celek se stále ne a ne dostat do zakončení. Další centr odvrátil obránce Cabral.
86'
Kike García obdržel prudkou přihrávku do pokutového území, bleskově se s míčem otočil, jenže jeho vysoký centr nezasáhl nikdo z připravených hlavičkářů.
85'
Sergio Enrich si navedl míč na hranici pokutového území a vyslal technický pokus pravačkou. Jeho rána však prolétla kolem vzdálenější tyče.
84'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Bébé, přichází Kike.
83'
Hosté se usadili na polovině Eibaru a kombinují s míčem na kopačkách. Střídající Gómez si navíc skvěle pokryl míč a nechal se chytře faulovat.
82'
Junca sprintoval za prudkou přihrávkou do pokutového území. Domácí obránce se sice natlačil před svého strážce, ale balón už nedohnal na hrací ploše.
81'
Inui poslal příliš prudkou přihrávku na pravé křídlo. Nikdo z jeho spoluhráčů na balón nedosáhl a hosté mohou ušetřit další cenné vteřinky.
80'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Guidetti, přichází Gómez.
79'
Další nákop za obranu hostujícího celku se domácím vůbec nepovedl. Nikdo z hráčů ve vínovém dresu se nerozběhl směrem, kam letěla přihrávka.
78'
John Guidetti se dral do pokutového území, jenže v souboji s jedním z obráncům ztratil stabilitu a poroučel se k zemi. Hosté budou rozehrávat přímý kop.
77'
Bébé se nádhernou kličkou na pravé straně pokutového území prosmýkl do šestnáctky, jenže následným centrem zahnal spoluhráče ven ze šestnáctky.
76'
Domácí celek nyní operoval s míčem na pravé straně pokutového území. Bébé se pustil do hlavičkového souboje, jenže míč se od něj odrazil k obránci.
75'
Sergio Enrich si naběhl na prudký centr na přední tyč a pokusil se o efektní zakončení patičkou. Jeho snaha mu však nevyšla a míč minul branku.
74'
Domácí celek začíná rozjíždět závěrečný tlak. Střídající Inui poslal prudkou přihrávku mezi obránce, ale defenzíva Celty zatím působí skvělým dojmem.
73'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Méndez, přichází Hernández.
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Jordán, přichází Inui.
72'
Hra je znovu přerušena! Jeden z domácích obránců zůstává ležet v blízkosti pokutového území soupeře a drží se za levé koleno. Uvidíme, zda bude schopen pokrařovat.
71'
Peňa vystihl nepřesnou přihrávku na levou stranu a včasným skluzem dopravil míč do zámezí. Celta bude znovu vhazovat. Tempo hry nyní hodně opadlo.
70'
Domácí se po delší době dostali do zakončení. Enrich připravil míč pro Riveru, který se opřel do skákavého balónu, ale z úctyhodné vzdálenosti daroval Alvarézovi snadný zákrok.
69'
Riverra vybojoval míč v blízkosti vlastní šestnáctky a okamžitě přenesl hru na opačnou stranu. Gólman Alvaréz vyrazil ven z branky a došel si pro nepřesnou přihrávku.
68'
Eibar se sice nadále snaží útočit, jenže domácí celek má v posledních minutách velké problémy s přechodem do blízkosti pokutového území Celty.
67'
Junca se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže rána mu vůbec nesedla a míč prosvištěl vysoko nad břevnem.
65'
Alvárez vyslal dlouhý nákop na pravou stranu, jenže nikdo z jeho spoluhráčů se nedostal k odraženému míči. Domácí mohou znovu zaútočit.
64'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jozabed, přichází Wass.
63'
Hostující brankář dlouho otálel s odkopem od branky. Jeho nákop nakonec doletěl na levé křídlo, ale před Guidettim zasáhl pozorný Oliveira.
61'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za levé rameno. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
60'
Je za námi hodina hry a hostující Celta Vigo stále drží svůj náskok z prvního poločasu. Eibar se sice v úvodu druhé půle snažil útočit, jenže hosté už vyrovnali obraz hry.
59'
Hostující obránci si nyní pořádně znepříjemnili pozici. Cabral poslal svému kolegovi ze stoperské dvojice velmi obtížnou přihrávku a Fontas si musel pospíšit.
58'
Mallo si chtěl posunout míč podél pravé postranní čáry. Krajní obránce hostujcího celku prošel na polovinu Eibaru, ale tam jej zastavil důrazný Bébé.
57'
Bébé si při průniku do pokutového území usnadnil cestu zatažením obránce za dres a dopustil se zcela zbytečného faulu. Celta bude rozehrávat.
56'
John Guidetti je po přestávce velmi aktivní. Švédský fotbalista se snaží útočit, jenže jeho spoluhráči mu zatím nepřícházejí na pomoc.
55'
Oliveira dostihl odražený míč na vlastní polovině hřiště a před sprintujícím Guidettim jej poslal k nohám vlastního brankáře.
54'
Sergio Enrich se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, ale rána levačkou mu moc nesedla a brankář Alvaréz si připsal snadný zákrok.
53'
Junca poslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území. Za jeho pobídkou se rozběhl Sergio Enrich, jenže obránce Cabral měl k míči o kus blíže.
52'
Po delší době se probudili také domácí fanoušci. Příznivci Eibaru nyní tlačí své oblíbence do útoku a ženou je za vyrovnáním.
51'
Rivera chtěl přenést hru na pravou stranu, kam sprintoval obránce Oliveira, jenže pobídka se mu vůbec nepovedla a balón propadl do zámezí.
50'
Rubén Peňa se po pravé straně prosmýkl k odcentrování, jenže nikdo z jeho spoluhráčů v pokutovém území nedosáhl na prudkou přihrávku. Hosté zatím odolávají.
49'
Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč. Stoper Cabral balón odhlavičkoval na hranici šestnáctky, odkud pálil Sarriegi, ale trefil jen hráče před sebou.
48'
Rivera se tentokrát na hranici pokutového území opřel do odraženého míče, jenže do jeho rány vložil nohu jeden z obránců Viga a srazil pokus na roh.
47'
Enrich si řekl o přihrávku na pravou stranu hřiště, jenže Rivera mu poslal příliš prudkou přihrávku, která nakonec prolétla až do zámezí.
46'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Eibar se ihned vydal do útoku, ale Rivera byl faulován na polovině hřiště.
46'
První poločas končí! Hostující celek vlétl do utkání ve velkém stylu a Gustavo Cabral otevřel skóre už v páté minutě. Domácí celek však zlepšil hru a Sergio Enrich vyrovnal v 19. minutě na 1:1! Eibar se poté nadále tlačil do útoku, ale nevypracoval si brankové možnosti. Minutu před přestávkou pak přišla další rána pro domácí celek. John Guidetti totiž hlavou vrátil hostující výběr do vedení. Do šaten se proto odchází za stavu 1:2.
45'
44'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Hostující celek se v závěru prvního poločasu vrací do vedení! Emre Mor poslal nádherný centr na zadní tyč, kde číhal osamocený JOHN GUIDETTI, který prudkou hlavičkou překonal domácího brankáře!
43'
Sergio Enrich si naběhl na pěknou přihrávku do středu hrací plochy, přenesl míč na pravou stranu a odcentroval do vápna. Míč nakonec propadl do zámezí.
42'
Na druhé straně si John Guidetti nabíhal na přihrávku za obranu domácího celku, jenže obránce Galvéz parádním skluzem srazil balón na roh.
41'
Mallo musel vystoupit na pravou stranu proti dlouhému nákopu a raději balón odkopl vysoko na tribunu. Domácí celek bude vhazovat v blízkosti pokutového území.
40'
Bébé táhl protiútok domácího celku po pravé straně hrací plochy. Rychlonohý fotbalista Eibaru odcentroval na značku pokutového kopu, kde nebyl nikdo v rudém.
39'
Emre Mor se vydal na individuální průnik do pokutového území soupeře. Na jeho hranici se mu však postavil obránce Galvéz, který mu míč vypíchl od nohy.
38'
Bébé si zpracoval vysokou přihrávku na polovinu soupeře a v těžké pozici udržel míč u nohy. Domácí mohou pokračovat v obléhání pokutového území soupeře.
37'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek. Sergio Enrich si nepohlídal přihrávku za obranu a ocitl se v ofsajdu. Hosté budou rozehrávat.
36'
Domácí fotbalisté nyní kombinují na vlastní polovině hřiště. Eibar vyčkává na skulinku v obraně Celty, jenže hosté zatím braní velmi kompaktně.
35'
Hosté zahrávali další rohový kop. Prudký centr tentokrát přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení dral Fontas, ale domácí stoper Galvéz míč přizvedl ven ze šestnáctky.
34'
Hostující celek na dnešní utkání přijela podpořit početná skupinka příznivců. Hostující fanoušci nyní hlasitě skandují a starají se o parádní atmosféru.
33'
Bébé se v pokutovém území prodral k odraženému míčí a pohotově se pokusil o zakončení. Jeden z obránců Celty jeho ránu srazil mimo šestnáctku.
32'
Eibar u balónu moc dlouho nezůstal. John Guidetti se vrátil pomoci hostující defenzívě a v souboji s Riverou se nechal faulovat. Celta bude rozehrávat.
31'
Sergio Enrich byl faulován při průniku do pokutového území soupeře. Domácí celek se sice dožadoval karetního trestu, ale bude z toho pouze přímý kop.
30'
Po půlhodině hry přiletěl do pokutového území centr z pravé strany. Nikdo z hostujících hlavičkářů na něj nedosáhl a balón končí v rukavicích domácího brankáře.
29'
Mendéz si krásnou kličkou obhodil domácího stopera Galvéze, který jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Tentokrát nenásleduje žlutá karta, ale Celta bude zahrávat zajímavý přímý kop.
28'
Hosté zahrávali další rohový kop. Centr od rohového praporku se snesl na přední tyč, kde stačil zasáhnout pozorný obránce Junca. Hosté přesto zůstávají u balónu.
27'
Stoper Celty Gustavo Cabral se mezitím vrátil na svůj post a zatím to vypadá, že zranění se mu podařilo rozhýbat. Hostující trenér si teď určitě oddechl.
26'
A další žlutá karta! Sarriegi trefil na polovině hrací plochy Radoju a od rozhodčího dostává žlutou kartu.
25'
Hra je přerušena! Hostující stoper Gustavo Cabral zůstává po jednom ze soubojů v pokutovém území sedět na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude pokračovat.
24'
Do rozehrávky Eibaru se nyní zapojil také brankář Riesgo. Domácí gólman vyběhl až na hranici pokutového území, odkud míč odkopl před rozběhnutým Guidettim.
23'
Právě Sergio Enrich nyní skvěle dotíral na rozehrávku hostujícího celku. Domácí útočník dokonce skvěle načasoval skluz pod nohy Jonnyho, ale míč se odrazil do autu.
22'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Enrich, který se zapomněl za posledním obráncem.
21'
A domácí celek pokračuje v aktivní hře! Sarriegi se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho rána z voleje prosvištěla nad břevnem.
19'
Eibar právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí celek přeci jen bleskově dotahuje soupeřův náskok! Junca poslal zajímavý centr na přední tyč, kde se před obránce natlačil SERGIO ENRICH a lehkým dotykem poslal míč do branky!
18'
Další přímý kop pro Vigo. Vysoký centr přiletěl na zadní tyč, kde číhal John Guidetti, jenže švédský fotbalista už hlavičkoval za brankovou čárou.
17'
Hosté zahrávali přímý kop. Jeho exekuce se ujal Mallo, jehož centr se stáčel na zadní tyč. Před dotírajícím Gustavem Cabralem vyboxoval míč gólman Riesgo.
16'
Lombán zastavil rozběhnutého Mora a za zmaření rozvíjející se akce soupeře vidí žlutou kartu.
15'
Hjulsager dohnal přihrávku do pokutového území a před dotírajícím stoperem Lombanem udržel balón. Hostující křídelník však nedokázal odcentrovat.
14'
Radoja chtěl procedit přihrávku na levé křídlo, kam si nabíhal Jonny, nicméně domácí záložník Rivera jeho úmysl vystihl a odkopl balón na polovinu Viga.
13'
Celta Vigo po delší době získala míč na své kopačky a hosté se nyní snaží kombinovat na polovině domácího celku. Obrana Eibaru nyní působí kompaktně.
12'
Domácí celek zahrával další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na přední tyč, kde kraloval pozorný obránce Fontas. Domácí přesto zůstávají u míče.
11'
Enrich si naběhl na dlouhý míč z autového vhazování a hlavou jej posunul mezi obránce hostujícího celku. Nikdo ve vínovém dresu na jeho pobídku nedosáhl.
10'
Eibar zahrával přímý kop. Centr z levé strany přiletěl na přední tyč, kam si naběhl Enrich, jenže v souboji s Cabralem si pomohl rukou a dopustil se útočného faulu.
9'
Galvéz pokazil zpracování na vlastní polovině a napadající John Guidetti se málem dostal do úniku. Domácí stoper své zaváhání napravil na poslední chvíli.
8'
Domácí fotbalisté se nyní usadili na polovině soupeře a snaží se najít recept na statickou obranu Viga. Jordan dostal přihrávku na pravou stranu, ale neobešel Jonnyho.
7'
Rohový kop nyní zahrávali také fotbalisté Eibaru. Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, kde zasáhl jeden z obránců Viga. Roh se bude opakovat.
5'
Hosté se hned v úvodu dnešního utkání dostávají do vedení! Do pokutového území přiletěl nadýchaný centr, na který si naskočil GUSTAVO CABRAL, jehož hlavička se zastavila až v síti!
4'
Hosté zahrávali přímý kop z hranice pokutového území. Jeho exekuce se ujal John Guidetti, jehož ránu zlikvidoval parádním zákrokem domácí brankář!
3'
Poprvé v utkání se do útoku dostali také domácí fotbalisté. Enrich si naběhl na přihrávku z autového vhazování, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do autu.
2'
Také obránce Jonny chtěl vyslat vysokou přihrávku podél postranní čáry. V hlavičkovém souboji však uspěl jeden z domácích fotbalistů, který míč srazil do autu.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Celta se ihned vydala do útoku, nicméně Mallo svůj vysoký nákop po pravé straně poslal do zámezí.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Eibar dnes bude hrát v červeném, zatímco Celta přijela v modrých dresech.

SD Eibar: Riesgo – Oliveira, Lombán, Galvéz, Junca – Jordán, Rivera, Sarriegi, Bébé – Peňa, Enrich
Náhradníci: Charles, Dmitrovič, Angel, Inui, López, Arbilla, Kike

Real Club Celta de Vigo: Alvárez – Mallo, Cabral, Fontas, Castro – Méndez, Radoja, Jozabed – Mor, Guidetti, Hjulsjager
Náhradníci: Gómez, Sergi Gómez, Lobotka, Aspas, Hernández, Villar, Wass.
SD Eibar

Eibar je na tom v letošní sezóně ještě hůř. V devíti kolech nasbíral jen sedm bodů a drží se těsně nad pásmem sestupu. Eibar zatím podává opravdu špatné výkony. Má nejhorší obranu mezi španělskou elitou. Dosud už inkasoval dvacet dva branek. Naposledy prohrál 3:0 s Realem Madrid.
Celta de Vigo

Celta de Vigo bojovala v minulé sezóně i na půdě evropských pohárů. Letos do nich ale nepostoupila a soustředí se na domácí ligu, ve které zatím drží desátou pozici. Proto si dnešní hostující celek bude chtít poradit s pohárovým duelem proti Eibaru. Naposledy doma Vigo padlo 0:1 s Atléticem Madrid.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Copa del Rey mezi Eibarem a Celtou Vigo. Výkop je stanoven na 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.