Vallejo – Calero, Golobart, Verdů, Albácar – I. Sánchez, M. Sánchez (69. Samba), Benito, Flores (76. Tekio) – Lolo Plá (57. Benja), Kaba.
Estadio Manuel Martínez Valero (Elche)
Atlético
Moyá – Vrsaljko, Giménez, Hernández, González – Bare (59. Moya), Partey (59. Saúl), Fernández, Gaitán – Vietto, Torres.
Moya, Montoro, Ródenas, Saúl, Werner

Je tu konec prvního zápasu 4. kola Copa del Rey mezi Elche a Atléticem. Zápas skončil nerozhodně 1:1 a o postupujícím se tak bude muset rozhodnout v odvetě, která je na programu 29. listopadu.
90+3'
90+2'
Tak až teď se zdá, že ani jedno z mužstev se již nikam nežene. Oba celky se patrně spokojí s konečnou remízou 1:1.
90+1'
Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.
89'
Konec zápasu se nyní již neúprosně blíží, ani jednomu z mužstev již moc času nezbývá.
87'
Po rohu hosté bránu soupeře neohrozili. Navíc faulovali ve vápně a rozehrávat tak bude gólman Vallejo.
86'
Po centru z levé strany nedokázal Torres ve vápně přetlačit bránícího protihráče a nakonec je z toho roh pro Atlético.
84'
Čím více se blíží konec, tím zajímavější fotbal sledujeme. Domácí cítí, že by dnes mohli ještě v závěru jednou skórovat a jejich snaha je obdivuhodná.
82'
Dnešní zápas spěje rychle ke svému konci. V závěru jsou to domácí, kteří jsou opticky aktivnějším týmem.
79'
Centr mířící nebezpečně do vápna vyboxoval gólman Moyá.
78'
Domácí jsou velmi aktivní a nyní se jim podařilo vybojovat rohový kop.
76'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Flores, přichází Tekio.
75'
Žlutou kartu dostává Saúl (Atlético Madrid).
75'
Lucas Hernández nyní velmi neohroženě vnikl do vápna Elche, až do zakončení se ale nedostal.
73'
Domácí jsou v těchto chvílích aktivnější, což vycítili i fanoušci. Hraje se před velmi bouřlivou diváckou kulisou.
71'
Giménez má ovázanou hlavu a vyměněný dres, který byl značně zakrvácený. Již opět pokračuje ve hře a hosté jsou tak v plném počtu.
69'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Manuel Sánchez, přichází Samba.
68'
Hra je nyní přerušena, protože hostující Giménez hrál s velkým krvavým šrámem v obličeji. Má očividně natržené obočí a musí se nechat ošetřit.
67'
Rodící se protiútok hostů zastavil faulem za cenu žluté karty Golobart.
64'
Hosté postupně přebírají iniciativu a necelou půl hodinu před koncem zápasu mají opět více ze hry než soupeř.
62'
Fernando Torres se dostal do velké šance. S obráncem na zádech se tlačil do zakončení, v pádu ale nakonec míč poslal mimo.
60'
V dresu hostujícího celku se na trávník podívá Saúl, který je v Elche velmi oblíbený. Je totiž rodákem z tohoto města. V Elche začínal s fotbalem a až v roce 2008 odtud odešel do Madridu.
59'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Saúl Niguez.
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Keidi Bare, přichází Moya.
58'
Po gólu na 1:1 se tempo hry výrazně zvýšilo a sledujeme velmi zajímavý fotbal.
57'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Lolo Plá, přichází Benja.
56'
Diego Benito fauloval na vlastní polovině Thomase Parteye a dostává žlutou kartu.
55'
Jenže Gaitán svou ranou trefil pouze zeď a domácí se tak ubránili.
55'
Teď tady po faulu na Gaitána přímý kop pro hosty. Je to dobrá palebná pozice.
54'
Žlutou kartu dostává Verdu (Elche CF).
54'
Hosté rázem ožili a nyní se velmi vehementně tlačí do ofenzivy.
52'
Elche právě vstřelilo branku!
Sám faulovaný LOLO PLÁ poslal míč tvrdě doprostřed brány a jelikož Moyá skočil k levé tyči, je z toho gól na 1:1!
51'
Lucas poslal k zemi ostrým zákrokem unikajícího Lolo Plá a je z toho penalta!
51'
Penalta pro domácí!
50'
Brilantní defenzivní zákrok nyní předvedl domácí stoper Golobart, který skvěle zastavil čistým zákrokem rozběhnutého Vietta.
49'
Domácí se ale přesto pokusili do druhého poločasu vstoupit aktivněji, zatím ale sledujeme boj ve středu pole.
47'
Úvod je hodně podobný závěru prvního poločasu. Hosté dominují v držení balonu.
46'
Máme za sebou první poločas pohárového zápasu mezi Elche a Atléticem Madrid. Hosté jsou podle očekávání aktivnějším týmem a po zásluze vedou 1:0. Domácí se sice snaží, na svého soupeře ale zatím nemají. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 22:31.
45'
45'
V závěru poločasu se do velké šance před bránou Atlética dostal ještě Lolo Plá, míč ale hlavou poslal nad bránu.
44'
První poločas spěje do finále a hosté nadále drží ve velké pohodě jednobrankový náskok.
42'
Fotbalisté Atlética ale zůstávají u balonu a hráči Elche se v závěru poločasu brání jen s vypětím všech sil.
41'
Po následném rohovém kopu hosté již domácí bránu neohrozili.
40'
Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Torres, toho ale skvělým zákrokem na brankové čáře vychytal gólman Vallejo.
38'
Konec poločasu se rychle blíží a domácí se začínají dostávat pod velký tlak.
36'
Akce hostů ještě pokračovala a do střelecké pozice uvnitř vápna se dostal Keidi Bare. Míč ale poslal přesně jen do míst, kde stál gólman Vallejo.
35'
Obrovskou šanci na zvýšení náskoku měl nyní Luciano Vietto, který využil chybné rozehrávky domácích. Řítil se sám na Valleja, avšak doběhl ho Golobrt a Vietto v tísni poslal míč do tyče!
32'
V držení balonu mají hosté velkou převahu. Na další jejich zajímavější šanci ale zatím čekáme.
30'
Máme za sebou půl hodiny dnešního zápasu a zatím se zdá, že hostující trenér Simeone není s hrou svých svěřenců úplně spokojený. Jak je jeho dobrých zvykem, velmi emotivně cosi ke svým hráčům u lajny gestikuluje.
28'
Hosté jsou ale očividně spokojeni s jednobrankovým náskokem. Aktuálně se nikam neženou a jen velmi poklidně kombinují ve středu pole.
26'
Domácí se jen velmi nesměle dostávají na polovinu soupeře. Přesto je zápas aktuálně opticky vyrovnanější než v úvodních minutách.
24'
Hosté kopali přímý kop z velmi dobré pozice. Po centru do vápna ale Giménez poslal míč hlavou mimo a navíc byl v době rozehrávky přímého kopu v ofsajdu.
22'
Domácí následně kopali rohový kop, ten ale nebyl pro defenzivu madridského velkoklubu nebezpečný.
21'
Teď ale Lolo Plá patičkou postrčil balon Floresovi a jeho povedenou ránu musel vyrážet gólman Moyá.
19'
Domácí se snaží přidat, proti dobře hrajícímu Atléticu to budou mít ale velmi těžké.
17'
Atlético právě vstřelilo branku!
Tak to bylo hodně snadné. Z pravé strany přesně odcentroval Giménez a na zadní tyči nehlídaný THOMAS PARTEY hlavičkou o zem překonal domácího brankáře – 0:1!
15'
Středem hřiště to zkusil domácí Benito, proti přesile ale neměl šanci uspět.
13'
Tempo hry není zatím nijak závratné. Po šanci Torrese jsme toho zatím moc neviděli.
11'
Hosté jsou stále poměrně výrazně aktivnější. Domácí se snaží, jenže v úvodu zápasu se musí hlavně bránit.
8'
Zpoza vápna pohotově pálil Thomas Partey. Míči sice dal velkou razanci, poslal ho ale vysoko nad bránu.
7'
Rohový kop Atlética nyní kopal Gaitán, jeho pas do vápna ale domácí dokázali odhlavičkovat.
7'
Fotbalisté Atlética nyní v poklidu kombinují v okolí půlící čáry a čekají na skulinku v defenzivě soupeře.
5'
Hosté jsou v úvodu zápasu více na balonu, domácí se musí soustředit hlavně na defenzivu.
3'
Jako první se do velké šance dostával hostující kapitán Fernando Torres, po centru Vrsaljka z pravé strany ale Torres patičkou zády k bráně poslal míč těsně mimo.
2'
Oba týmy začaly nepřesně. Po jejich útočných akcích soupeř rychle získal balon, aniž bychom viděli náznak šance.
1'
Vše je připraveno k výkopu, zápas může začít.

Elche CF: Vallejo – Calero, Golobart, Verdů, Albácar – I. Sánchez, M. Sánchez, Benito, Flores – Lolo Plá, Kaba.
Náhradníci: Tekio, José Juan, Peris, Samba, Benja

Atlético Madrid: Moyá – Vrsaljko, Giménez, Hernández, González – Bare, Partey, Fernández, Gaitán – Vietto, Torres.
Náhradníci: Moya, Montoro, Ródenas, Saúl, Werner

Rozhodčí: Estrada – Aguilar, Martín.
V posledních letech se ze zisku této trofeje radovala nejčastěji Barcelona. Ta vyhrála poslední tři ročníky. V sezoně 2013/14 vyhrál titul Real Madrid a jeho madridský rival, Atlético, vyhrál naposledy v sezoně 2012/13. Atlético vyhrálo španělský pohár celkem desetkrát, letos tak bude usilovat o jedenáctou trofej. To dnes domácí Elche patří ve španělském fotbale k malým klubům. Pohár nikdy nevyhrálo a pouze jednou se dokázalo probojovat alespoň do finále, kde v sezoně 1968/69 prohrálo v Madridu s Bilbaem 0:1.
Hezký pozdní středeční večer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 4. kola španělského královského poháru Copa del Rey mezi domácím Elche a hostujícím Atléticem Madrid. Španělský pohár se hraje hned od prvních kol na dvojzápasy a dnes nás čeká první souboj těchto dvou soupeřů. Velkým favoritem na postup jsou samozřejmě fotbalisté Atlética Madrid, kteří mají v průběhu celé sezony vždy ty nejvyšší ambice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.