Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Fuenlabrada : Real - 26. října 2017   21:30

0:2
(0:0)
Real
Real
63' Asensio   • 80' Vázquez
Fuenlabrada
Codina – Mikel, Diaz, Armando, Fran Garcia – Dani Fernández (46. Portilla), Luis Milla, Miguel Atienza, Hugo Fraile (72. Candela) – Juan Quero (52. Annor), Dioni.
Freixanet – Portilla, Candela, Barrozo, Annor
Real
Casilla – Hakimi (81. Feuillassier), Vallejo, Nacho, Theo Hernández – Lucas Vázquez, Ceballos, Llorente, Tejero – Mayoral, Asensio.
Moha Airam – Manu Hernando, Cristo González, Quezada, Feuillassier

Je tu konec prvního zápasu 4. kola Copa del Rey mezi domácím třetiligovým CF Fuenlabrada a hvězdným Realem Madrid. Hosté sice dnes své hvězdy nechali doma, přesto dokázali i s mladíky vyhrát po dvou penaltách 2:0 a jednoznačně se nasměrovali do dalšího kola. Čeká je ale ještě odveta, která je na programu 29. listopadu.
90+2'
90+2'
Domácí ještě kopali přímý kop, jenže do nebezpečného zakončení se nedostali a zápas tak končí.
90+1'
Druhý poločas zápasu bude nastavený o dvě minuty.
89'
Teď se rozhodčí ale trochu unáhlil, když bez předchozího napomenutí vyloučil hostujícího stopera Valleja. Ten sice letěl do souboje jako utržený vagon, jenže v poslední chvíli nohu stáhl a svého soupeře nijak dramaticky nezasáhl. Nic to ale nemění na tom, že dostal červenou kartu!
88'
Díaz vypálil opravdu velmi tvrdě a navíc dokázal obstřelit zeď. Balon ale mířil přesně do míst, kde byl gólman Casilla.
87'
Dani Ceballos nyní fauloval Dioniho a z ničeho nic je tady zajímavá standardka pro domácí celek.
85'
Na polovině hřiště to s důrazem při hlavičkovém souboji přehnal Llorente a je pískáno. Míč pro domácí.
83'
Teď je to pro domácí již zcela nehratelný zápas. Už tak byli pod velkým tlakem a nyní navíc hrají jen v deseti.
81'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Achram Hakimi, přichází Francisco Feuillassier.
80'
Real Madrid právě vstřelil branku!
LUCAS VÁZQUEZ poslal míč k pravé tyči a přestože Codina tentokrát směr vystihl, na míč nedosáhl – 0:2!
79'
Paco Candela po rohovém kopu stáhl ve vápně k zemi Thea Hernándeze a dostává žlutou kartu. Je to jeho druhá žlutá karta a následuje tak červená!
78'
Další penalta pro Real Madrid!
76'
Střídající Annor se nyní snažil prohnat brankáře Casillu. Nic ale nevymyslel a navíc pak trochu zbytečně hostujícího brankáře odstrčil.
75'
S blížícím se koncem zápasu se hraje prakticky neustále na polovině domácího celku. Dá se očekávat, že obraz hry se v závěrečné čtvrthodině asi nezmění.
73'
Žlutou kartu dostává Paco Candela (CF Fuenlabrada).
72'
Střídání v týmu CF Fuenlabrada: ze hřiště odchází Hugo Fraile, přichází Paco Candela.
70'
Jak se dalo očekávat, domácí přestávají stíhat. Po dalším centru z pravé strany od Hakimiho se k hlavičce dostal nikým nehlídaný Borja Mayoral a brankář Codina nyní musel vytáhnout špičkový zákrok!
68'
Po rozehrávce nakrátko se hosté již k zakončení nedostali.
67'
Přestože byl Borja Mayoral nyní hodně tísněný ve vápně, dokázal ještě v pádu zakončit a gólman Codina konečky prstů vytěsnil balon nad bránu. Následuje roh.
65'
Papírové předpoklady se tedy pomalu naplňují. Domácí s k bráně Casilly dostávali dnes zatím jen velmi sporadicky a nedá se očekávat, že by nyní nějak výrazně zabrali.
63'
MARCO ASENSIO poslal míč z penaltového puntíku ze svého pohledu k levé tyči, a protože Codina skočil na druhou stranu, dostává se Real do vedení!
62'
Fran García zatáhl u brankové čáry za dres Hakimiho a přestože se zataháním začal již před vápnem, je pískaná penalta.
62'
Penalta pro Real Madrid!
61'
Z pravé strany sice zajímavě do vápna centroval Lucas, jenže nikdo z jeho spoluhráčů nebyl v místech, kam směřoval balon.
60'
Máme za sebou prakticky již hodinu hry a kromě břevna v podání Llorenteho jsme toho zatím moc neviděli.
58'
Následný útok domácího celku skončil ofsajdem a k balonu se tak snadno opět dostávají hráči Realu.
57'
Když už se v tísni dostal k zakončení Lucas, jeho slabou střelu ve velké pohodě lapil gólman Codina.
56'
Teď mladíci Realu sice kopali přímý kop, jenže k ohrožení brány soupeře to ani zdaleka nevedlo.
54'
Hosté se nadále hodně snaží, jenže proti zhuštěné defenzivě soupeře to mají velmi složité.
52'
Střídání v týmu CF Fuenlabrada: ze hřiště odchází Juan Quero, přichází Yaw Annor.
51'
Domácí nikam nespěchají. Moc dobře si uvědomují, že bezbranková remíza by byla historickým úspěchem klubu.
49'
Obraz hry ve druhém poločase bude asi hodně podobný tomu z prvního poločasu. Hosté více drží balon, ale do šancí se zatím nedostávají.
47'
Hosté kopali v úvodu druhého poločasu rohový kop, k ohrožení brány soupeře to ale ani zdaleka nevedlo.
46'
Střídání v týmu CF Fuenlabrada: ze hřiště odchází Dani Fernández, přichází Álvaro Portilla.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:32.
Je za námi první poločas zápasu mezi Fuenlabradou a Realem Madrid. Hosté dnes hrají v hodně kombinované sestavě a je tak k vidění hodně vyrovnaná podívaná. Přesto domácí běhali v prvním poločase hlavně bez míče a je tak jasné, že jim po změně stran budou rychle docházet síly.
45+2'
45+2'
Hosté kopali v závěru poločasu ještě jednu standardku, takový lehce zkrácený roh. Domácí se ale dokázali ubránit a je tu konec.
45+1'
Po rohu se hosté již do šance nedostali. Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
První gól zápasu měl nyní na kopačce Marcos Llorente, terý tvrdou ranou, i s přispěním lehké teče, napálil míč do břevna! Následuje roh.
44'
Domácí fotbalisté se v závěru poločasu jen brání. Je jasné, že po změně stran jim budou docházet síly.
43'
Dost možná značně frustrovaný Lucas poslal k zemi Frana Garcíu a nyní již mladý madridský středopolař dostal od hlavního rozhodčího značné upozornění, aby ubral na emocích.
42'
Fran García tak dlouho obtěžoval Lucase, až se mu podařilo získat balon. Domácí to zkusili rychlým protiútokem, avšak sotva překročili půlící čáru, o míč přišli.
41'
Po rohu se do odraženého míče zkusil opřít Llorente, jeho pokus byl ale opět jen zblokovaný a domácí se znovu ubránili.
40'
Konec prvního poločasu se rychle blíží. Nyní hosté vybojovali alespoň rohový kop.
38'
Domácí stále drží s velkým favoritem krok. Stav zápasu je 0:0, což bude pro mnohé asi velkým překvapením.
36'
Teď byl naopak na polovině hřiště odpískaný faul Lucasovi, což se hostům samozřejmě vůbec nelíbí.
35'
Na hranici vápna byl faulovaný Lucas, avšak nepískalo se a míč doputoval až k Llorentemu, jehož rána mířila vysoko nad bránu.
33'
Teď fotbalisté Realu výborně zakombinovali, jenže po pasu na pravé křídlo na Hakimiho nedokázal Maročan balon dobře zkrotit a nakonec z akce opět nic nebylo.
32'
Teď ale Llorente velmi nepřesně přihrával na pravou stranu do míst, kde ani zdaleka nebyl žádný ze spoluhráčů. Je z toho aut pro domácí celek.
31'
Po faulu na Daniho Ceballose hosté rychle rozehráli a již opět kombinují na polovině soupeře.
30'
Teď zkoušel z pravé strany do vápna centrovat Hakimi, jeho pas ale opět zblokovala domácí defenziva.
29'
Domácí teď předvedli krásnou kombinaci, jenže vše skončilo nepřesným pasem na levou stranu, po kterém budou hosté vhazovat.
27'
Domácí kopali další roh, po kterém musel po vysoké hlavičce Mikela zasahovat Casilla. Mikelova hlavička ale nebyla pro brankáře Realu nijak nebezpečná.
25'
Na levé straně vnikl do vápna Fuenlabrady Ceballos, jeho rána byla ale hned v počátku zblokovaná a Codina tak zasahovat nemusel.
24'
Nyní hosté dlouze drželi balon na polovině domácích. Míč se pohyboval z levé strany na pravou a naopak, jenže centr do vápna přišel jediný a s tím si domácí poradili.
22'
Hosté se stále nemohou dostat do nějakého velkého tlaku. Zatím si nevytvořili žádnou šanci.
21'
Fran García zezadu naskočil na Lucase a je pískáno v neprospěch domácích.
21'
O překvapivé zakončení z velkého úhlu se pokoušel Theo, jenže gólman Codina byl pozorný a míč bezpečně lapil do rukavic.
20'
Kousek za vápnem byl na levé straně faulovaný Álvaro Tejero a bude z toho zajímavá standardka pro Real.
19'
Z pravé strany se pokoušel centrovat Hakimi, trefil ale prvního z bránících hráčů.
18'
Centr do vápna Realu ale nebyl nebezpečný a hosté se v pohodě ubránili.
17'
Hostující Theo se v souboji u lajny důrazně opřel do protihráče Mikela a tak trochu překvapivě je pískaný přímý kop ve prospěch domácích.
16'
Nyní navíc faulovali a domácí tak budou rozehrávat z vlastní poloviny.
15'
Úvod zápasu je víceméně vyrovnaný. Máme za sebou čtvrt hodinku hry a především favorizovaní hosté se zatím do šance nedostali.
13'
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Atienza, míč ale z dobré pozice poslal jen do míst, kde byl Casilla.
12'
Centr do vápna posílal Dioni. Na malém vápně se pak Casilla střetl s obráncem Hakimim, který zůstal ležet otřesený na trávníku. Musí být ošetřovaný, mezi tím se domácí chystají na roh.
11'
Po faulu Ceballose budou přímý kop zahrávat nyní také domácí. Je to na pravé straně, pozice na centr do vápna.
9'
Hosté dlouze kombinovali a místo zakončení o balon přišli. Naopak domácí se pokusili o rychlý protiútok, který však také k ničemu nevedl.
7'
Po faulu na Daniho Ceballose hosté rychle rozehráli, avšak kombinace se jim nepovedla a následuje odkop od domácí brány.
6'
Hosté hrají zatím hodně po levé straně. Na pravé straně je často volný Lucas, ten se ale k míči zatím nedostal.
4'
Stadion v Fuenlabradě je zaplněný do posledního místečka a hraje se před bouřlivým publikem.
3'
Hosté budou samozřejmě dnes jednoznačně diktovat tempo hry. Sice je základní jedenáctka hodně kombinovaná a na lavičce jsou jen mladíci, přesto je Real obrovským favoritem.
1'

CF Fuenlabrada: Codina – Mikel, Diaz, Armando, Fran Garcia – Juan Quero, Luis Milla, Miguel Atienza – Dioni, Hugo Fralle.
Náhradníci: Freixanet – Portilla, Candela, Barrozo, Annor

Real Madrid CF: Casilla – Hakimi, Vallejo, Nacho, Theo Hernández – Lucas Vázquez, Ceballos, Llorente, Tejero – Mayoral, Asensio.
Náhradníci: Moha Airam – Manu Hernando, Cristo González, Quezada, Feuillassier.
Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane do madridského předměstí nevyšle určitě všechny své hvězdy. Je víceméně jasné, že část nejdůležitějších hráčů dostane dnes volno a šanci proti papírově výrazně slabšímu soupeři dostanou hlavně hráči z lavičky náhradníků.
Klub CF Fuenlabrada byl založený v roce 1975 a nikdy nehrál vyšší soutěž než je třetí liga. Logicky se tak nemohl s Realem Madrid nikdy potkat, protože také v poháru postoupil až do dnešní sezony nejedále do 2. kola a letošní postup do 4. kola je obrovským úspěchem.
Především dnes domácí fotbalisté Fuenlabrady zažijí opravdový fotbalový svátek. Účastník třetí nejvyšší soutěže proti Realu Madrid v novodobé historii ještě nehrál a dá se tak očekávat, že bude stadionek s kapacitou 2500 diváků zcela zaplněný.
Hezký čtvrteční večer všem fanouškům španělského fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 4. kola španělského poháru Copa del Rey mezi domácím celkem CF Fuenlabrada a hostujícím Realem Madrid. Jedná se o první zápas, na konci listopadu se pak bude hrát odveta na Estadion Santiago Bernabeu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.