Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Las Palmas - 9. ledna 2018   21:30

Valencia
Valencia
30' Vietto  • 49' Vietto  • 54' Maksimovič  • 66' Vietto
4:0
(1:0)
Las Palmas
Las Palmas
Valencia
Domenech (C) – Montoya, Gabriel, Vezo, Latorre – Nacho, Maksimovič (63. Parejo), Kondogbia, Pereira – Vietto, Zaza
Neto – Garay, Guedes, Rodrigo, Parejo, Torres, Vidal
Del Cerro C.
Estadio Mestalla, Valencia
Las Palmas
Raul – Simon, Garcia (C), Lemos, Castellano D. – Castellano J., Gomez – Samperio, Halilovič, Hernan (62. Aquilani) – Calleri
Chichizola – Aquilani, Herrera, Navarro, Tana, Toledo, Viera

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Ve 30. minutě, když nejprve Zazův pokus skvěle vychytal Raul, ale na dorážku Vietta už nedosáhl. Těsně před koncem první půle hosté vstřelili branku, ale ta neplatila, jelikož se útočník Las Palmas dopustil faulu. Ve 49. minutě dostal Vietto míč do vápna a lobem k levé tyči vstřelili druhou branku. V 54. minutě Maksimovič vypálil pumelici přesně do levé šibenice a Valencia vedla 3:0. V 66. minutě přišla největší fotbalová paráda celého zápasu. Luciano Vietto dostal míč ve středu hřiště a skvělým lobem završil hattrick.
Je konec. Valencia nakonec vyhrála jasně 4:0 a postupuje do čtvrtfinále Copa del Rey. Hlavní zásluhu na tom má Luciano Vietto, který vstřelil hattrick.
90+3'
90+3'
Hosté získali rohový kop, ale s ním si obrana Valencie lehce poradila.
90+3'
Další šance domácích, ale vše skončilo u faulu na brankáře Raula.
90+2'
Torres vybojoval rohový kop z pravé strany, když poslal míč do Herrery, od kterého se odrazil do zámezí.
90+1'
Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.
90'
Garcia nedovoleně nepustil dál Rodriga a dostal žlutou kartu.
89'
S míčem jsou opět blízko vápna domácí borci, ale následně o něj přišli.
88'
Utkání se už pouze dohrává, jelikož o vítězi je rozhodnuto. Největší přispění k postupu Valencie má hlavně Luciano Vietto, který si připsal hattrick.
87'
Rodrigo našel skvělým pasem ve vápně Zazu, který se pokusil o nůžky ale míč netrefil.
85'
Další šance domácího hráče, ale ten i když si obešel brankáře tak následně zamířil jen do boční sítě.
84'
Nepřesná a příliš dlouhá přihrávka skončila jen u Domenecha.
83'
Střela hostujícího hráče skončila vysoce nad bránou Domenecha.
81'
Nyní je hra přerušena, jelikož má hostující hráč nějaké zdravotní problémy.
81'
Žlutou kartu dostává Latorre (Valencia CF).
79'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Halilovič, přichází Tana.
77'
Domácí se dopustili faulu a Las Palmas má rohový kop.
76'
Nyní se hra poměrně zklidnila a u míče jsou hosté, kteří kombinují na vlastní půli, ale domácí na ně rychle dotírají.
75'
Hosté se sice dostali do vápna, ale tam byl hostujícímu útočníkovi odpískán ofsajd.
73'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Castellano D., přichází Herrera.
71'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Vietto, přichází Rodrigo.
69'
Další střela Pereiry, který je hodně hladový po vstřelení branky. Fantasticky si pohrál s obráncem a následně vypálil, ovšem jeho pokus skončil vedle levé tyče.
68'
Po rohovém kopu se domácí nedostali do zakončení, ale ve druhé půli jasně dominují.
67'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Nacho, přichází Torres.
67'
Další šance domácích, tentokrát ale Pereira z levé strany nepřekonal Raula, který jeho pokus vyrazil do zámezí a následuje rohový kop.
66'
Valencia právě vstřelila branku!
Tak to je fotbalová paráda!!! LUCIANO VIETTO si připisuje hattrick gólem roku! Pár metrů na půlce Las Palmas viděl, že hostující brankář Raul je trochu víc z brány a zkusil dalekonosný lob, který mu vyšel na sto procent a Valencia je ve vedení už 4:0! Ve druhém poločase je na hřišti pouze jeden klub!
63'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Maksimovič, přichází Parejo.
62'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Hernan, přichází Aquilani.
61'
Příliš dlouhá přihrávka domácích skončila v zámezí za bránou Raula.
59'
Nyní hosté zapojili do kombinace i svého brankáře Raula.
58'
Další velká šance domácích, ale tentokrát gólem neskončila! Zaza se skvěle uvolnil, ale obránce Las Palmas na poslední chvíli odkopl míč, který mířil do brány. Poté se ke střele dostal další hráč Valencie, ale tomu se rána nepodařila a skončila vedle brány!
56'
Nyní vystřelil poměrně z dálky hostující hráč, ale přestřelil bránu Domenecha.
54'
Domácím se nepovedlo odkopnout míč zrovna nejlépe, jelikož se k němu dostal NEMANJA MAKSIMOVIČ a pumelicí k levé tyči posílá Valencii už do tříbrankového vedení!
52'
Nyní měli hosté velmi slibnou šanci, ale obránce Valencie jako poslední předvedl fantastický zákrok.
51'
Nakonec ale přišel centr domácích z pravé strany do vápna, ale zakončení se útočníkovi Valencie příliš nepovedlo.
50'
Opět se domácí chtěli dostat ke střele, ale tentokrát skvěle zasáhla obrana Las Palmas.
49'
LUCIANO VIETTO má dnes střelecký den a připisuje si už druhou branku! Pereira skvěle prošel po pravé straně, následně poslal míč do vápna kde si nabíhal právě Vietto a krásným lobem k levé tyči překonal brankáře Raula! Asistence: Pereira.
48'
Ke střele se sice dostal hráč Las Palmas, ale následně vypálil vedle levé tyče.
47'
Nepřesná přihrávka hostů skončila v zámezí a Valencia mí autové vhazování.
46'
Hned na začátku druhého dějství se hostující hráč dopustil faulu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:30.
První poločas je minulostí. Valencia je o něco lepším týmem, což potvrdila ve 30. minutě, když nejprve Zazův pokus skvěle vychytal Raul, ale na dorážku Vietta už nedosáhl. Těsně před koncem první půle hosté vstřelili branku, ale ta neplatila, jelikož se útočník Las Palmas dopustil faulu.
45'
45'
Hosté sice vstřelili branku ale ta neplatí! Hostující útočník sice zakončil hlavou přesně k pravé tyči, ale těsně předtím nedovoleně odstrčil domácího hráče a branka není uznána.
44'
Dalekonosnou střelu chtěl vyslat na bránu Lemos, ale jeho pokus nebyl příliš vyvedený a skončil na tribuně za bránou Domenecha.
43'
Maksimovič se dopustil faulu a hosté mají přímý kop zhruba z třiceti metrů.
42'
Další centr hostů z levé strany, ale nyní se do zakončení žádný útočník Las Palmas nedostal.
41'
Zaza se dostal k míči, následně ho přihrával svému spoluhráči, ale ten následně vypálil vysoce nad bránu Raula.
40'
Po centru do vápna se ke hlavičce dostal Lemos, jeho zakončení nebylo špatné, ale Domenech byl připraven a byl u levé tyče v čas.
39'
Castellano D. se snažil projít po levé straně, ale byl zfaulován a Las Palmas tak má přímý kop.
38'
Zaza byl po zákroku opět na zemi, tentokrát ve středu hrací plochy, ale ani nyní rozhodčí neodpískal faul.
36'
Nyní se domácí dožadovali odpískání penalty, když v pokutovém území šel po zákroku Hernana k zemi Zaza, ale rozhodčí do píšťalky nepískl.
35'
Po obdržené brance se hosté snaží o nějaké ohrožení domácí brány, ale mají velké problémy při rozehrávce na vlastní půlce.
33'
Nacho se provinil útočným faulem a akce Valencie je u konce.
32'
Dobře zasáhl domácí obránce proti střele hostujícího hráče, kterou zblokoval.
31'
Nyní se opět Vietto cpal dopředu po centru z pravé strany, ale tentokrát zfauloval Simona.
30'
Valencia se po odkopu od vlastního brankáře dostala do brejku, když domácí hráč poslal míč na levou stranu. Odtamtud poté přiletěl centr do vápna přesně na Zazu, kterého v obrovské šanci skvěle vychytal Raul, který ale na dorážku LUCIANA VIETTA už nestačil a Valencia jde do vedení!
29'
S následným rohem si poradila obrana Las Palmas a odhlavičkovala míč. Ten se dostal za vápnem k Nachovi, který z voleje vystřelil vysoce nad.
28'
Po rohovém kopu se míč vznesl nad břevno, kde Raul raději vyboxoval míč do zámezí. Následuje tak další rohový kop.
27'
Pereira opět utekl po pravé straně a chtěl poslat míč do vápna, ale v tom mu zabránil hostující obránce, který přihrávku zblokoval. Následuje rohový kop pro Valencii.
26'
Po centru z levé strany se žádný domácí hráč nedostal do zakončení.
25'
Nyní ve středu hrací plochy kombinují hosté z Las Palmas. Nakonec míč skončil až u brankáře Raula, který ho dalekým odkopem poslal do hry.
24'
Samperio se pokusil o technickou střelu, ale ta mu příliš nevyšla a Domenech předvedl jeden z lehčích zákroků.
23'
Příliš dlouhý pas domácích skončil až u hostujícího brankáře Raula.
22'
Maksimovič předvedl dobrý zákrok a odehrál míč do zámezí. Las Palmas má autové vhazování.
21'
Další šance domácích, kdy Zaza čekal ve vápně na míč, který nakonec dostal, ale z voleje zamířil těsně vedle pravé tyče.
20'
Obrovská šance Valencie, která mohla jít do vedení! Zaza dostal fantastickou přihrávku za obranu, ale sám proti Raulovi neuspěl, jelikož hostující brankář předvedl famózní zákrok!
19'
Obránce Simon se sice divil, ale podle záznamů z kamer jasně držel domácího hráče a nedovoleně mu zabránil v jeho pokračování. Hlavní sudí Del Cerro C. tak odpískal faul.
17'
Vietto se dostal k míči na hranici vápna, když mu ho jeho kolega zpracoval, ale následně vypálil jen nad horní tyč Raulovy brány.
15'
Zaza se nyní ocitl v ofsajdové pasti, když se snažil prodloužit míč hlavou po centru z pravé strany.
14'
Vezo si skvěle poradil s hráčem, který mu chtěl utéct po levé straně a tělem ho zastavil.
12'
Hosté sice prošli po pravé straně, ale ke střele na bránu se nedostali.
11'
Andreas Pereira se skvěle uvolnil, ale následná střela skončila vedle pravé tyče.
10'
Ti ho ale po chvíli opět odevzdali a novou akci můžou založit domácí borci.
9'
Andreas Pereira, který je ve Valencii na hostování z Manchesteru United se řítil po pravé straně, ale následně se mu přihrávka nepovedla a míč skončil u hostů.
8'
U míče jsou ovšem opět domácí, kteří dominují hře. Nyní ale ztratili míč a Las Palmas má autové vhazování.
7'
Nacho se ocitl v dobré pozici, když přibližně tři metry před bránou Raula dostal přihrávku z pravé strany, ale následně zamířil jen vedle pravé tyče.
7'
S centrem, který letěl do vápna si ovšem hráči Las Palmas poradili.
6'
Poté se hostující hráč Samperio dopustil faulu, když zezadu podkopl domácího záložníka. Valencia tak má volný kop z pravé strany.
5'
Po boji ve středu hrací plochy vybojovali domácí autové vhazování na pravé straně.
4'
Opět to Valencia zkouší po levé straně, ale tam se následně Kondogbia dopustil faulu, když rukou udeřil do obličeje Hernana.
3'
Domácí hráči se dostali až do vápna, kde ale jeden z kádru Valencie chtěl nechat projít míč za sebe, ovšem tam stál připravený obránce Las Palmas a odkopl míč do bezpečí.
2'
Nepřesná přihrávka hostů skončila jen u domácího brankáře Domenecha.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí hráči z Valencie, kteří nastoupili v bílo černých dresech. Hosté ve žlutých.
1'

UD Las Palmas:

Las Palmas rovněž hraje LaLigu, ale v ní se nachází až na posledním dvacátém místě s jedenácti body a skóre 14:40. Ani poslední zápas nedopadl dobře, i když Las Palmas v domácím prostředí vedl proti Eibaru po brance Viery ve 32. minutě, který proměnil penaltu. V 73. minutě totiž hosté srovnali a jen o čtyři minuty později otočili utkání. Domácí už vyrovnávací branku nevstřelili a Eibar vyhrál 2:1. V Copa del Rey narazili na La Coruňu a na její půdě vyhráli překvapivě vysoce 4:1. V domácím prostředí sice prohráli, ale pouze 2:3 a postoupili tak dál. Nejlepším střelcem je s pěti góly Remy. Hlavním trenérem je Francisco Jemez Martin.
Posledních pět zápasů Valencia CF:

La Liga: Valencia 2:1 Girona
La Liga: Valencia 0:1 Villarreal
La Liga: Eibar 2:1 Valencia
La Liga: Valencia 2:1 Celta Vigo
Valencia CF:

Valencia má zatím skvělou sezónu a momentálně se nachází na třetím místě před Realem Madrid s třiceti sedmi body a skóre 38:18. Po polovině sezóny tak má velkou šanci si zajistit Ligu Mistrů na příští sezónu. V posledním utkání přivítala Valencia na své půdě Gironu. Po osmi minutách sice hosté vedli, ale ve 27. minutě domácí srovnali, když si dal Ramalho vlastní gól. Ve 48. minutě poslal Valencii do vedení Parejo, který proměnil pokutový kop. Konec zápasu si už domácí pohlídali a mohli slavit vítězství 2:1. V Copa del Rey se v prvním kole utkala se Zaragozou. Na její půdě dokázala vyhrát 2:0 a v domácím prostředí nezaváhala a vyhrála jasně 4:1. Nejlepším střelcem je s deseti góly Zaza. Hlavním trenérem je Marcelino Garcia Toral.
Ve druhém vzájemném zápase osmifinále Copa del Rey se proti sobě utkají týmy Valencia CF a UD Las Palmas. Jejich první zápas se hrál před šesti dny na Estadio Gran Canaria v Las Palmas. Ve 36. minutě se dostali domácí do vedení, když se prosadil Calleri. Valencia měla ve druhém poločase velkou převahu, ale dlouho nemohla dál gól. Nakonec ale srovnal stav utkání v 85. minutě Rodrigo. Poté už branka nepadla a tato mužstva se spolu rozešla smírně. Nyní se bude hrát na Estadio Mestalla ve Valencii. Tento stadion nabídne kapacitu pro 49 500 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.