Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Badajoz : Granada - 29. ledna 2020   21:00

Badajoz
Badajoz
8' Vázquez  • 90+3' Caballero
2:3
Granada
Granada
2' Martínez   • 86' Soldado   • 109' Fernández
Badajoz
Garrancho – Vázquez, Djakaridja, Morgado – Fobi, Caballero (104. Abad), Maestre, Bikoro (90. van Kippersluis) – Corredera, Guzmán (62. Aquino) – Santamaría (87. Candelas).
Aquino, Gracia, Royo, Abad, Casado, Kippersluis, Candelas.
Soto – Costoya, Álvarez
Estadio Municipal Nuevo Vivero
Granada
Escandell – Foulquier, Sánchez, Vallejo, Martínez – Eteki (56. Herrera), Gonalons – Puertas (106. Díaz), Azeez (83. Soldado), Vadillo (74. Machís) – Fernández.
Soldado, Machís, Martínez, Díaz, Herrera, Rodríguez, Silva.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:19.
Je konec! Granada, která byla velkým favoritem tohoto zápasu, nakonec dokázal zvítězit a dostává se do další fáze Španělského poháru. Badajoz ale předvedl výkon, za který se rozhodně nemusí stydět. O vítězství hostů rozhodlo až druhé prodloužení a sto devátá minuta! V té se z bezprostřední blízkosti trefil Carlos Fernández, jenž tak svému týmu vystřelil postup.
120+1'
120+1'
Nastavuje se jen jedna minuta!
120'
Hodně ostrý souboj se odehrál po jednom z vyšších centrů, kdy si jeden z domácích doslova osedlal Herreru. Je pískán faul a Granada je blízko postupu.
119'
Do konce hrací dobu nám zbývá poslední minutka, lze očekávat nějaké menší nastavení! Badajoz se sám připravil o balón velmi nepřesným centrem.
118'
Badajoz se nyní trochu zahnal, ale Granada se už soustředí jen na urputné bránění. Uvidíme, jestli domácí fotbalisté předvedou ještě jeden velký comeback.
117'
Granada se s balónem moc dlouho vepředu neudržela, a tak se šla okamžitě zformovat do obrany. Nakonec jsme ale viděli další střelu v podání Aquina, která šla těsně vedle!
116'
Každopádně domácí se nadále hodně snaží a chtěli by zase srovnat stav zápasu. Aquino vyslal moc pěknou střelu, ale ta letěla o kousek vedle!
115'
Escandell nakonec vše ukončil svým zákrokem. Skočil si pro dlouhou přihrávku domácího záložníka a schoval míč pro sebe. Následně odkopl na půlku.
114'
Domácí měli k dispozici standardní situaci ze strany, ale hostující obrana si s tím poradila naprosto v pohodě. Přesto má Badajoz balón stále na kopačkách.
113'
Toto měla být nejspíše průniková přihrávka, ale Soldado neměl šanci se svou hlavou někam uhnout. Přesto Granada se stále drží na míči.
112'
Proto přišel další centr do šestnáctky domácího celku, ale Badajoz se dokázal ubránit. Následně však poslal balónu jen za postranní lajnu.
111'
Střelec zatím jediné branky v prodloužení se hnal po straně znovu dootevřené obrany, ale tentokrát úspěšný nebyl. Ale jen proto, že byl faulován.
109'
Granada právě vstřelila branku!
Hostům však stačila stsnadardní situace, po které jdou znovu v tomto zápase do vedení! První střelu sice ještě brankář chytil. Jenže pro míč si doběhl Gonalons, jenž ho poslal zpět do ohně. Tam si ho našel CARLOS FERNÁNDEZ, jenž ranou z první nedal brankářovi šanci!
108'
Granada sice působí znovu aktivnějším dojmem, ale nemůže se prosadit proti pevné obraně domácího celku. Ta navíc zblokovala už dost střel.
106'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Puertas, přichází Díaz.
106'
Začalo druhé prodloužení.
První poločas nám branku nepřinesl, a tak jsme k vítězi dnešního duelu stále hodně daleko. Po odpískání ale zůstal ležet na hřišti jeden z domácích, se kterým to nevypadá úplně dobře. Nejspíše to ale zkusí, Badajoz už nemůže střídat.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105'
Nastavovat se bude jedna minuta!
104'
Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Caballero, přichází Abad.
103'
Domácí se sice dostali k hlavičkovému pokusu, ale ten neměl gólové parametry. Zakončující hráč byl v záklonu a mířil hodně vedle pravé tyče.
102'
V posledních minutách vidíme hodně nepřesností, navíc hosté začínají působit chyb možná i z nervozity. To může jen nahrávat do karet Badajozu.
101'
Foulquier zůstává ležet na hřišti a drží se za rameno. Asi si s ním trochu pohnul, když absolvoval souboj s jedním ze soupeřů. Bude ale pokračovat dále.
100'
Žlutou kartu dostává Candelas (CD Badajoz).
99'
Domácí předvedli další ostrý zákrok na polovině hřiště a mohou být rádi, že nedostali okamžitě další žlutou kartu. Domácí hrají nyní spíše nebezpečně.
98'
Žlutou kartu dostává van Kippersluis (CD Badajoz).
98'
Tato přihrávka se hostujícím hráčům nepovedla. Byla hodně nepřesná, takže křídlo Granady ji nemohl dostihnout. Proto se bude odkopávat od Garrancha.
97'
Po nějakých prodlevách, kdy to přece jen chvilku trvalo, než hostující gólman dostal žlutou, se konečně zase hraje. U míče se drží hráči v červeném.
95'
Žlutou kartu dostává Escandell (Granada CF).
95'
No, nyní to tedy nevypadalo, že by se Vallejo svého soupeře vůbec dotkl. Ten se však skácel k zemi a rozhodčí hostujícímu hráči odpískali faul.
94'
Domácí obránce si šikovně odstavil svého soupeře, ale útočná akce Badajozu moc dlouho netrvala. Granada tak má míč a může něco vymýšlet.
92'
Vypadá to však, že Álex Corredera bude schopen pokračovat v tomto zápase! Už dostal povolení od rozhodčího se zapojit, pokračuje se v jedenácti.
91'
Toto nejsou ani trochu hezké obrázky. Jeden z domácích si doslova naběhl na loket svého soupeře a v současné době je v ošetření lékařského týmu.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Tak tohle asi nečekal vůbec nikdo! Velké věci se tady děly v posledních deseti minutách! Čtyři minuty před koncem řádné hrací doby se totiž trefil Soldado a vypadalo to, že hosté si postup pohlídají. Jenže v poslední minutě nastavení se trefil domácí Antonio Caballero, jenž rozpoutal obrovskou euforii v hledišti i u spoluhráčů! Proto uvidíme v zápase i prodloužení.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Tým Badajoz právě vstřelil branku!
Obrovská euforie na domácím stadionu, jelikož domácí znovu srovnávají, a to v poslední možní minutě! Do šestnáctky se dostali všichni domácí hráči, kdy se k hlavičce nakonec dostal ANTONIO CABALLERO, kterého nikdo nehlídal, a domácí osmička poslal míč za bezmocného gólmana.
90+2'
Domácí fotbalisté se ale ještě nevzdávají a jsou nastěhovaní na útočné polovině. Přišel další ze série dlouhých autů, ale hosté se znovu ubránili.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty!
90'
Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Bikoro, přichází van Kippersluis.
89'
Žlutou kartu dostává Soldado (Granada CF).
89'
Badajoz musí nyní vrhnout všechny své síly do útoku a pokoušet se o další srovnání. Dlouhý aut k tomu ale nevedl, následně však přišel faul v podání hráče hostí.
88'
Celou gólovou situaci ještě zkoumal VAR, ale bylo vidět, že hostující hráč si pohlídal ofsajdovou past opravdu náramně. Granada je rázem hodně blízko k postupu do další fáze soutěže!
87'
Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Santamaría, přichází Candelas.
86'
Hosté to nyní vykombinovalo a mohou se radovat z vedoucí branky, ze které se raduje opravdu celý tým! SOLDADO si naběhl za obranu, kdy si pohlídal ofsajd naprosto skvěle a střelou k tyči nedal gólmanovi nárok na zákrok!
84'
Nyní jsme viděli hodně vzdušných soubojů okolo poloviny hřiště, ze kterých nakonec vítězně vyšli domácí. Ti se však s míčem moc daleko nedostali.
83'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Azeez, přichází Soldado.
82'
Fotbalisté v červeném se drží na míči, ovšem zatím jsou hodně daleko od odstřelu na branku. Přesto budou za několik okamžiků zahrávat standardku.
81'
Granada už to zkouší hlavně dlouhými nakopávanými balóny, ale těm velmi často schází větší přesnost., jako třeba nyní. Domácí tak mohou vhazovat aut.
80'
Do konce základní hrací doby nám chybí posledních deset minut, k tomu ještě nějaké nastavení se dá očekávat. Zatím to vypadá, že půjdeme do prodloužení.
79'
Žlutou kartu dostává Machís (Granada CF).
78'
Hosté se dostali do hodně otevřené obrany domácích, z čehož pramenila solidní šance! Herrera vypálil slušnou ránu, ale Garrancho stihl skočit a míč vyrazit na rohový kop!
77'
Na hřišti se hodně přiostřuje, a to z obou stran. Rozhodně se dají ještě očekávat žluté karty, pokud sse takto bude i nadále pokračovat ve faulování.
75'
Badajoz měl k dispozici centr po předchozím faulu hostí. Nakonec z toho byl vysoký centr, pro který si nejvýše vyskočil Escandell, jenž míč lapil.
74'
Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Vadillo, přichází Machís.
74'
Už to vypadalo, že přijde centr do šestnáctky hostujícího celku, ale hráč na lajně si to rozmyslel. Místo toho obrátil hru zpět a domácí dobývají obranu hostí.
73'
Na domácích fotbalistech je vidět, že si chtějí dnešní zápas hlavně užít. K tomu už ani nehrají takový obranný blok, ale snaží se kombinovat v útoku.
72'
Badajoz to tentokrát zkusil po zemi, díky čemuž se dostal až do šestnáctky. Tam si ale pro centr doběhl Escandell, který se pokusí trochu uklidnit hru.
71'
Obránce a gólman Granady si nyní trochu více nerozuměli, proto se domácí fotbalisté nadále drží na balónu. Už jsou ale jen na polovině hřiště.
70'
Při které nepřišel vůbec špatný centr do šestnáctky. Nejvýše si ale nakonec naskočil hráč Granady, který odhlavičkoval balón alespoň na rohový kop.
69'
Nyní jsme viděli několik ostrých zákroků na obranné polovině hostujícího týmu, ale žlutit se tentokrát nebude, Domácí mají k dispozici standardní situaci.
68'
Žlutou kartu dostává Gonalons (Granada CF).
67'
Granada to ve finální fázi nemá ani trochu jednoduché. Badajoz totiž brání v deseti lidech okolo šestnáctky, což rozhodně pro hosty není jednoduché překonat.
66'
Vadillo si nezpracoval míč sice zrovna ideálně, přesto to k němu mel nejblíže. K tomu ještě schytal šlapák na stojnou nohu, ale sudí si toho nevšiml.
65'
Nyní se domácím daří držet balón asi nejdéle na svých kopačkách v druhém poločase. Zatím je to především okolo půlky a na obranné polovině.
63'
No, Badajoz toho ve druhé půli ještě moc nepředvedl, přestože měl jednu dobrou šanci. Jinak je však jen v okolo své šestnáctky a brání tento stav.
62'
Střídání v týmu CD Badajoz: ze hřiště odchází Guzmán, přichází Aquino.
61'
Fotbalisté v červeném naprosto vládnou držení balónu ve druhém poločasu, svým sokům ho téměř nepůjčují. Přesto je stav nadále srovnaný.
60'
Přesně po hodině hry se mohli dostat hosté znovu do vedení! Vadillo vyslal centr do velkého vápna, na který si naskočil spoluhráč, ale Garrancho vytáhl míč nad břevno!
59'
Álex Martínez si seběhl pro odražený míč a poslal centr před branku domácího celku. Zde se balón několikrát odrazil, až z toho byl roh pro hosty.
58'
Granada nadále pokračuje ve své aktivitě a domácí se už pořádně nemohou dostat přes polovinu hřiště. Možná už jim také trochu docházejí síly.
56'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Eteki, přichází Herrera.
55'
A nyní navíc neměla špatnou šanci, tady to mohlo a asi i mělo skončit brankou! Hostující hráč totiž našel hlavičkou spoluhráče na nějakých dvanácti metrech. Ten chtěl vypálit z voleje, ale úplně minul balón! Velká škoda pro hosty.
54'
Badajoz měl sice velkou šanci na začátku druhého poločasu, ale od té doby se musí spíše bránit. Jenže Granadě se vůbec nedaří toho nějak využít.
53'
Garrancho byl navíc znovu v akci! Tentokrát byl centr kroucen ze standardní situace do zajímavého místa. Domácí gólman to dobře odhadl a míč lapil.
52'
Rohový kop byl rozehrán centrem do ohně, ale tam překvapivě nebylo moc hráčů v červeném. Proto mohl balón vyboxovat Garrancho do bezpečí.
51'
Hosté se postupnou kombinací nakonec dostali až do šestnáctky. Bohužel pro ně to bylo hodně do strany, následný přízemní centr byl sražen na roh.
50'
Granada měla k dispozici rozehrávku na útočné polovině, ale místo postupu směrem vpřed zvolila ten vzad. Hosté budou muset přidat, jestli chtějí vyhrát.
49'
Žlutou kartu dostává Fobi (CD Badajoz).
48'
Jenže následně stejně mohli jít domácí do vedení, přesto nejdou! Badajoz totiž vystihl špatnou rozehrávku hostí, díky čemuž se do zakončení dostal Gorka Santamaría, jenž měl před sebou sice jen gólmana, ale ten ho vychytal!
47'
Domácí neměli zrovna špatnou šanci, ale ta skončila naprosto tristní přihrávkou. Fobi to sice udělal moc pěkně, ale následně poslal moc špatný pas.
46'
A je před námi i druhý poločas v rámci Španělského poháru! Stav mezi těmito dvě týmy je vyrovnaný, přesto asi ani jeden neudělal do druhé půle změnu.
46'
V tomto poločase nakonec nebyla nastavena ani jedna minutka navíc, a tak se končí přesně po čtyřiceti pěti minutách, po kterých je stav nerozhodný 1:1. Už po minutě se totiž trefil hostující Álex Martínez, jenž se prosadil moc pěknou střelou z nějakých dvaceti metrů. Vedení ale hostům moc dlouho nevydrželo, jelikož domácí byli aktivní a d Pablo Vázquez propálil z malého vápna vše, co mu stálo v cestě. Další góly už nepadly, což je poměrně škoda, snad se to zlepší.

Další poločas začne přibližně v 22:00.
45'
45'
Domácí se ještě snažili něco vymyslet směrem dopředu, ale v hlavičkových soubojích byli nyní slabším týmem. Proto je u balónu znovu Granada.
43'
Escandell musel trochu přidat, jelikož přihrávka na něj nepatřila mezi ty rychlejší. Toho chtěl využít jeden z hráčů Badajozu, avšak měl k míči daleko.
42'
Vadillo vymyslel parádní přihrávku mezi obránce, přesto z toho není branka! Jeho spoluhráč si nezpracoval míč ideálně, a tak ho domácí hráč stihl dostat z dobré střelecké pozice.
41'
Čím dál více to začíná vypadat, že se půjde o kabin za tohoto stavu. Granada se sice ještě snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím se jí to nedaří.
40'
Do konce poločasu nám chybí nějakých pět minut, uvidíme, jestli přijde nějaké menší nastavení. Jeden z domácích je nyní napomínán, příště bude žlutá.
39'
Po delší době se na balónu zase drží domácí hráči, kteří taktéž hrají především na své obranné polovině. Jsou však aktivně napadání Granadou.
38'
Garrancho může trochu uklidnit hru a hlavně nechat odpočinout domácí obranu. Jeho odkop ale nebyl vůbec přesný a míč skončil na autu pro hosty.
37'
Fotbalisté v červeném se ještě snaží něco udělat s remízovým výsledkem a drží míč častěji na svých kopačkách. Zatím ale hlavně na své obranné polovině.
36'
Carlos Fernández se ještě snažil zachránit situaci a udržet míč nedaleko šestnáctky, ale jeho hlavička skončila na kopačkách domácích, kteří míč odpálili.
35'
Granada se dostala ke střele, ale ta neměla ani vzdáleně gólové parametry. Rána ze střední vzdálenosti se nevešla mezi tři tyče o pořádně velký kus.
34'
Začíná to pomalu ale jistě vypadat, že tato první půle se dohraje za tohoto stavu. Přitom branka by nejspíše rozjela další solidní podívanou na obou stranách.
33'
Badajoz se ale poté provinil hodně nepřesnou přihrávkou. Mělo přijít roztažení do strany, ale tato vysoká přihrávka letěla jen za postranní lajnu.
32'
Hostující hráč je hrubě nespokojený s odpískáním faulu, kterého se dopustil na polovině hřiště. To je ale vše, co s tím zmůže. Sudí svůj výrok nezmění.
31'
Tentokrát to Granada zkusila dlouhým nákopem dopředu, ale tam si s tím dobře poradila domácí obrana, která nepustila nikoho z hostů k zakončení.
30'
Je za námi už první půl hodinka hry, po které je stav zápas vyrovnaný 1:1. Obě branky jsme viděli v prvních deseti minutách, od té doby to není taková podívaná.
29'
Po kterém jsme viděli nejspíše nacvičený signál. Balón totiž skončil na hranici šestnáctky, kde byl připravený hráč hosté, kterému pokus vůbec nesedl.
28'
Granada se po delší době dostala alespoň k centru do šestnáctky. Ten sice domácí obrana odvrátila, ale hostující fotbalisté vybojovali rohový kop.
27'
V posledních minutách se ale hra odehrává hlavně okolo poloviny hřiště. Badajoz navíc hraje opravdu aktivně a dnes má rozhodně šanci na výhru.
26'
Badajoz měl k dispozici aut, ze kterého dnes vlastně už jednu branku dal. Znovu to měl být dlouhý hod, ale ten neměl takové parametry jako ten gólový.
25'
Ovšem rozehrávka hostujícího gólmana nebyla tak přesná. Balón nakonec doskákal až ke Garranchovi, který pro jistotu zvolil přihrávku po zemi na obránce.
24'
Fotbal plný soubojů nadále pokračuje a fanoušky na stadionu asi musí zápas celkem bavit. Navíc domácí předvedli další centr, který lapil Escandell.
23'
V šestnáctce došlo při souboji ke střetu domácího gólmana a hostujícího hráče.Situace byla posouzena jako faul Granady, což se jeví jako správné rozhodnutí.
22'
Nějakou dobu se nehrálo, čekalo se, než se rozehraje standardní situace. V té nakonec přišla přímá střela Corredery, ale ta trefila jen hráče ve zdi.
20'
Žlutou kartu dostává Eteki (Granada CF).
20'
Navíc je hra hodně kouskována z důvodu častých faulů ať jednoho, či druhého týmu. Jeden z nich předvedla Granada a domácí tak útočí.
19'
Nyní se už nehraje tak zajímavý fotbal jako v prvních deset minutách, oba týmy se soustředí hlavně na obrany. Aktivnější je ale favorit v podobě Granady.
18'
Bikoro si nyní v souboji příliš pomohl rukama, když přistrčil obránce Granady. Toho si sudí všiml, a tak nemohl běžet domácí hráč vstříc brance.
17'
Gonalons se dostal k balónu, ale nikam dopředu se s ním už nevydal. Naopak hosté zahráli na autové vhazování, přesto získali míč brzy zpět.
16'
Hosté se už trochu vzchopili a nehrají na hřišti jen druhé housle. Jsou o něco aktivnějšími fotbalisty, což se ale dalo čekat. Zatím to k vedoucí brance nevede.
15'
Granada měla k dispozici standardní situaci, o jejíž rozehru se postaral Foulquier. Jeho centr sice nebyl úplně špatný, ale nejvýše vyskočili domácí hráči.
13'
Hostující fotbalista se snažil prosadit individuální akcí, ale nakonec nebyl úspěšný. Domácí hráč byl totiž pozorný a míč mu od nohy při běhu vypíchl.
12'
Tento centr se sice dostal na hlavičku domácího hráče, ale ten neměl pozic pro zakončení. Následně navíc přišel faul, a to ze strany hráče Badajozu.
11'
Domácí navíc ale pokračují ve své aktivitě a vybojovali na své konto další rohový kop! Hosté evidentně nečekali, že na něj Badajoz takto vlétne.
10'
Tak takový start do zápasu asi nečekal nikdo. Nyní se už al o kombinaci pokouší Granada, která sice dala první branku, ale poté byla hodně pasivní.
8'
Neskutečné, co se děje v prvních minutách tohoto utkání! Po osmi minutách jsme totiž viděli dvě branky s stav je 1:1! Morgado vyslal dlouhý aut, kdy po několika dotecích míče se balón dostal až před branku, kde byl PABLO VÁZQUEZ, jenž neměl problém s uklizením míče do sítě.
8'
Domácí fotbalisté jsou však hodně aktivní a od inkasované branky drží míč jen na svých kopačkách. K tomu navíc tentokrát vybojovali autové vhazování.
7'
Antonio Caballero se tentokrát postavil k rozehrávce standardní situace, která byla z podobného místa jako ta předešla. Ani jeho centr nekončil nějakým úspěchem.
6'
Carlos Fernández schytal hodně ostrý šlapák někam na vnitřní kotník. Tady asi měla přijít žlutá pro domácího hráče, ale zatím se tomu tak nestalo.
5'
Nyní měli navíc domácí k dispozici standardní situaci. K její rozehrávce se postavil Corredera, avšak jeho nízký centr odvrátil jeden z obránců hostí.
4'
Ovšem Badajoz ani přes inkasovanou branku nepůsobí zrovna zakřiknutým dojmem. Už si připsal centr do šestnáctky, ale ten dokázal hosté odvrátit.
2'
To je raketový start hostujícího celku do tohoto zápasu, který vede už po minutě a jedné vteřině k tomu! ÁLEX MARTÍNEZ napřáhl na nějakých dvaceti metrech a rozvlnil síť za domácím brankářem, díky čemu poslal favorita do vedení.
1'
Dnešní zápas v rámci Copa Del Rey je právě tu! V tomto utkání se spolu střetnou Granada, která hraje v červeném, s Badajozem, který hraje v černobílé.
1'

CD Badajoz: Garrancho – Vázquez, Djakaridja, Morgado – Fobi, Caballero, Maestre, Bikoro – Corredera, Guzmán – Santamaría.
Náhradníci: Aquino, Gracia, Royo, Abad, Casado, Kippersluis, Candelas.

Granada CF: Escandell – Foulquier, Sánchez, Vallejo, Martínez – Eteki, Gonalons – Puertas, Azeez, Vadillo – Fernández.
Náhradníci: Soldado, Machís, Martínez, Díaz, Herrera, Rodríguez, Silva.

Rozhodčí: Soto – Costoya, Álvarez.
Granada CF

Granada je zástupcem LaLigy, tedy nejvyšší španělské fotbalové soutěže. V té se v současnosti nachází na jedenácté pozici se ziskem dvaceti sedmi bodů. Co se týče útoku i obrany, pak se domácí celek řadí mezi průměr ligy. Granada měla větší problém s přechodem až do této fáze Španělského poháru. Nejprve musela porazit CE L’Hospitalet, kde vyhrála až po prodloužení. Dalším soupeřem byl UD Tamaraceite, kterému nepovolila ani jednu branku a vyhrála 1:0. CF Badalona byla zatím posledním sokem a i zde Granada rozhodla až v prodloužení, ve kterém dala dvě branky.
CD Badajoz

Badajoz hraje v současné době třetí nejvyšší fotbalovou španělskou soutěž, takže v tomto zápase může opravdu jen překvapit. Letošním Španělským fotbalovým pohárem ovšem proplouvá zatím velmi dobře. Nejprve totiž porazil Amorebietu, která hraje stejnou soutěž jako on. Poté si ale vyšlápl už na Las Palmas, které hrají o soutěž výše, a to poměrem 3:1. V zatím posledním kole Copa del Rey se domácí fotbalisté utkali s Eibarem a velkého favorita utkání porazili 3:1. Předvedou podobné překvapení i tentokrát?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.