Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Badalona : Granada - 22. ledna 2020   21:00

1:3
(0:1)
Granada
Granada
2' Köybasi   • 102' Gonalons   • 110' Fernández
Badalona
A. Sánchez – Simón, Cabrera (72. Suárez), Robusté, Navas (C), Merchán – Díaz (103. Jou), Carbo, Del Moral (56. Marcet) – Moreno, Esteban (71. Montes).
Morales – Montes, Jou, Suárez, Montes, Marín, Marcet.
Jaime – Bueno, Tresaco
Estadi Municipal de Badalona, Badalona
Granada
Escandell – Köybasi (37. Puertas), G. Sánchez (C), J.A.Martínez, Foulquier – Á. Martínez, Brice (93. Gonalons), Herrera, Vadillo (79. Machís) – Soldado (56. Azeez), Fernández.
Silva – Díaz, Puertas, Gonalons, Rodríguez, Azeez, Machís.

Granada splnila úkol ohledně postupu, Ale Badalona byla vyrovnaným soupeře, takže žádné jásání nemůže být na místě. Nejvíce hostům pomohl příchod Gonalonse, který se ukázal býti rozdílovým hráčem. Přeji všem čtenářům onlajnů pěknou, pozdní noc.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:9. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 20:24.
120'
119'
Žlutou kartu dostává Abel Suárez (CF Badalona).
119'
Ve středu hřiště byl ošklivě prošlápnut hostující hráč.
118'
Badalona i nadále zůstává na útočné polovině.
117'
Badalona dokázala sevřít hostující obranu pod tlak.
116'
U postranní čáry fauloval Marc Carbo.
115'
Centr do pokutového území obrana Badalony odvrátila do bezpečí.
114'
Badalona se snaží uklidnit hru ve středu hřiště.
113'
Žlutou kartu dostává Max Marcet (CF Badalona).
113'
Max Marcet pořádně zblízka detailně "ošetřil" kotníky Maxime Gonalonse. Sudí to viděl a bude trestat.
112'
A první skupiny fanoušků odchází ze stadionu.
111'
Granada nakonec tedy vybojuje pravděpodobně postup po boji v prodloužení, kde jejímu soupeři z nižší soutěže došli dle očekávání síly.
110'
Granada právě vstřelila branku!
Ačkoliv se to jevilo jako zcela nevýhodný brejk dva na čtyři CARLOS FERNÁNDEZ to vzal na sebe a nyní byl poprvé úspěšný po vyzvání od Azeeze – 1:3!
109'
Žlutou kartu dostává José Antonio Martínez (Granada CF).
109'
Na hřišti jsou dokonce dva míče.
109'
U postranní čáry byl faulován Moreno, domácí si marně pro hostujícího fotbalistu žádají žluté karty.
108'
Akce Granady přerušena faulem ve středu hřiště.
107'
Akci tři na dva neskutečně zazdil Fernández, jenž byl vychytán výborným Sánchezem!
106'
Začalo druhé prodloužení.
Krátká pauza a fotbalisté obou týmů půjdou na více než 15 minut znovu do prudkého deště a nevlídného větru.
105+2'
První prodloužení skončilo.
105+2'
Přímý kop Machíse končí pouze jemným překopnutím branky Badalony.
105+1'
Přímý kop pro Granadu z velmi slušné pozice před pokutovým územím Badalony.
105+1'
Žlutou kartu dostává Miguel Robusté (CF Badalona).
105'
Sudí nastaví 2 minuty!
104'
Badalona se bude muset bránit dalšímu rohovému kopu Granady, tentokráte z pravé strany.
103'
Střídání v týmu CF Badalona: ze hřiště odchází Adrían Díaz, přichází Toni Jou.
103'
Domácí brankář se velmi zlobí na své obránce.
102'
Po rohovém kopu Álexe Martíneze se u první tyče, trochu neortodoxním způsobem prosazuje MAXIME GONALONS – 1:2!
101'
Ještě předtím chytají jednoho hráče Badalony křeče.
101'
Rohový kop pro Granadu.
100'
Ve vzduchu byli lepší hostující hráči, tudíž borci z Badalony museli šáhnout k faulu.
99'
Další dobrou příležitost zahodil palič dnešního zápasu Carlos Fernández.
98'
Sudí pustil několik soubojů na hraně za sebou.
97'
Centr zprava si s menšími obtížemi pohlídla opět brankář Sánchez.
96'
Moreno se potýkal se svou nedůraznou koncovkou a brankáře hostí nepřekonal.
95'
Centr zprava dolítl pouze přesně do rukavic brankáře Sáncheze.
94'
Fernández na bližší tyči mohl rozhodnout prodloužení a celý zápas, ale neseřídil nejlépe svá mířidla.
93'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Yan Brice, přichází Maxime Gonalons.
92'
skákavý míč opět došel pouze k brankáři hostujícího týmu.
91'
Divoký centr zkraje prodloužení krotí brankář Escandell.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+2'
A je konec, sudí pískl do píšťalky.
90+1'
Žlutou kartu dostává Christian Montes (CF Badalona).
90+1'
Montes velmi nevybíravě fauloval Machíse.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
90'
Herrera doslova propadl v souboji o míč na útočné polovině hřiště.
89'
Velmi špatný pas v podání hráčů Badalony znamená velmi lacinou ztrátu míče.
88'
Po rohovém kopu následovala jen zablokovaná střela skrumáži bránících těl.
88'
Po centru Morena bude Badalona kopat ještě jeden rohový kop.
87'
Utkání pomalu, ale jistě spěje k překvapivé remíze.
85'
Centr Dimitri Foulqueira velmi jistě lapil brankář Sánchez.
84'
U rohového praporku,dokázal Puertas získat pouze autové vhazování místo rohového kopu.
83'
Nepříjemný úder inkasoval v souboji Germán Sánchez a ani jemu se příliš nechce vstávat ze studené trávy.
82'
Badalona je blízko dalšímu skvělému výsledku po vyřazení Getafe.
81'
Další hráč Badalony byl faulován.
80'
Granada marně svírá protivníka u jeho pokutového území.
79'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Álvaro Vadillo, přichází Darwin Machís.
77'
Utkání je nyní rozbito od množství osobních soubojů.
75'
Přímý kop pro Granadu CF.
74'
Žlutou kartu dostává Antonio Puertas (Granada CF).
74'
Ze země jen z velmi těžká vstává okopávaný útočník Fernández.
73'
Lehký centr si připisuje na stranu zákroků brankář Escandell.
72'
Střídání v týmu CF Badalona: ze hřiště odchází Manuel Cabrera, přichází Abel Suárez.
71'
Střídání v týmu CF Badalona: ze hřiště odchází Hugo Esteban, přichází Christian Montes.
70'
Vyrovnaná partie zatím pokračuje i nadále.
68'
Žlutou kartu dostává s mírným zpožděním za faul na Fernándeze Manuel Cabrera (CF Badalona).
66'
Díky důraznému skluzu dostal naloženo, co proto hostující Carlos Fernández.
65'
Pevnost obrany Granady tentokráte nápor hostí vydržela.
64'
Yangel Herrera nebyl zrovna dobrovolně odeslán na prochladlou zem.
62'
Granada se snaží zvýšit rychlostní stupeň hry, ale jde to jen velmi ztuha.
61'
Promrzlé a promoklé obecenstvo po vyrovnávací brance chytlo druhý dech.
60'
Oba brankáři při inkasovaných gólech nesou svůj podíl viny.
59'
Tým Badalona právě vstřelil branku! Rohový kop zatočil Esteban opravdu výborně a po teči MIGUELA ROBUSTÉ i přes evidentní dotek brankáře Escnadella s míčem, je srovnáno na 1:1!
59'
Esteban si znovu zkusí rohový kop, poté co zklidní sudí situaci před brankou Granady.
58'
Rohový kop zleva pro CF Badalonu.
57'
Při další snaze postupu na branku Granady ztrácí hráči ve žlutých dresech balon.
56'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Ramon Azeez.
56'
Střídání v týmu CF Badalona: ze hřiště odchází Daniel Del Moral, přichází Max Marcet.
55'
Ani tato situace nevyšla domácím dle předpokladů.
54'
Žlutou kartu dostává Yangel Herrera (Granada CF).
54'
Unikající Róbert Símón musel být stažen k zemi, to bude minimálně za žlutou kartu.
53'
Ofsajd je pískán i na druhé straně hřiště, konkrétně Soldado se provinil proti fotbalovým pravidlům.
52'
Brankář Sánchez opravdu s rozehrávkou poblíž své branky nikam nespěchá.
51'
Ofsajd překazil akci Badalony před brankou hostující Granady.
50'
Tento přímý kop obrana Granady zvládla a míč se rázem ocitá na polovině soupeře.
50'
Před pokutovým územím si nedovoleně počínal Brice.
49'
Símón ztratil míč při svém útočném výletu po pravé straně hřiště.
48'
Faulem se provinil kapitán Granady Germán Sánchez.
47'
Zablokovaný centr končí mimo hřiště v autu za postranní čárou.
46'
Neskutečná průtrž mračen řádí nad Badalonou.
Badalona zatím podá velmi slušný výkon, nicméně favorizovaná Granada vede rychlým gólem již Köybasiho z druhé minuty hry. druhý poločas by měl začínat cca ve 22:02 hodin.
45+1'
45+1'
Ani tato útočná snaha Badalony neskončí gólem.
45'
Sudí nastaví 1 minutu nad rámec 45 minut.
45'
Ve středu proti Bricemu vystoupil útočník Moreno.
44'
Sudí řeší jemnou rozmíšku mezi hráči.
43'
Žlutou kartu dostává Álvaro Vadillo (Granada CF).
42'
Vadillo řešil situaci pod tlakem pouze tvrdým faulem.
41'
Další rohový kop, tentokráte zleva pro Granadu CF.
40'
Vadillo pěkně uvolnil Carlose Fernándeze a jeho hezké střele toho moc nechybělo, aby byla gólová.
39'
Álvaro Vadillo perfektně kop přímý kop poměrně z úhlu a trefuje břevno branky Badalony!
38'
Žlutou kartu dostává Róbert Símón (CF Badalona).
38'
Róbert Símón se dopustil faulu poblíž svého pokutového území.
37'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Ismail Köybasi, přichází Antonio Puertas.
35'
Na hrací plochu se skácel doslova jeden z hostujících hráčů a bude muset být vystřídán.
34'
Ovšem ten žádné starosti či vrásky obrancům Granady na čele nepřidělal.
33'
Zblokovaný centr zprava značí další roh pro CF Badalonu.
32'
Žlutou kartu dostává Carlos Fernández (Granada CF).
32'
Ve hlavičkovém souboji loktem Carlos Fernández odeslal k zemi bezmocného Manuela Cabreru.
30'
Valentín Merchán doslova vykoupal jednoho obránce hostí , druhý ztečoval jeho polocnetr/polostřelua tak, že brankář Escandell musel zasahovat!
29'
Brejk domácích končí na prohraném souboji jeden proti jednomu.
28'
Po odpískaném fauly Granady jeden z činovníků utkání uviděl populární žlutou kartu pro funkcionáře.
27'
Přímý kop byl velmi slušně kopnut, ale i tak končí pouze nad břevnem na horní síti branky.
26'
Jen za cenu faulu zastavil Yangel Herrera pronikajícího Chema Morenu.
25'
Badalona je opět v dlouhém držení míče ve středu hřiště.
23'
Centrovaný míč po rohovém kopu ve vzduchu sbírá s velkou jistotou hostující brankář.
22'
Dobrý zákrok předvedl brankář Escandell a míč míří na rohový kop pro Badalonu!
21'
Ve středu hřiště se faulu dopustil Dimitri Foulquier.
20'
Rychlý přechod Badalony až k pokutovému území byl poměrně dobrý, ale následný centr byl velmi špatný.
19'
Souboj před pokutovým územím Granady, sudí k nelibosti fanoušků Badalony neposoudil jako faul.
18'
Hra se nyní neskutečně drobí na velké nepřesnosti u fotbalistů obou celků.
17'
Daniel del Moral své snažení nedotáhl do úspěšného konce.
16'
Centr zleva skončil na prvním bránícím hráči týmu Granada CF.
15'
Hra se odehrává v této pasáži hry především ve středu hřiště.
14'
Míč mířil zprava před branku, kde musel velmi dobře zasahovat na zemi brankář Sánchez proti střeleckému pokusu Fernándeze.
13'
Míč myšlený za obranu Granady mezi dvojicí stoperů neprošel do místa určení.
12'
Símón to zkusil výletem podél postranní čáry, ale v souboji jeden proti jednomu neuspěl, když byl zastaven ukázkovým a čistým skluzem protihráče.
11'
Hráči CF Badalony se snaží o postupný útok dlouhou kombinací ve středu hřiště. Zřejmě uspávací taktika.
10'
Obrana Badalony v této chvíli zapracovala na podtrženou jedničku.
9'
Chema Moreno byl doslova zadržen protihráčem u postranní čáry a zde se mohla klidně udělovat žlutá karta.
8'
Ve středovém kruhu fotbalistu Badalony fauloval středopolař Granady Yangel Herrera.
7'
Rohový kop byl rozehrán po zemi a to velmi mizerným způsobem.
6'
Rohový kop pro CF Granada.
5'
Badalona se i přes nepříznivý stav utkání snaží hrát vyrovnanou partii s Granadou.
4'
Po centru Huga Estebana nepřesně zakončoval mimo branku prostovlasý Valentín Merchán.
3'
Přímý kop pro domácí Badalonu poblíž pokutového území.
2'
Nedáš – dostaneš! Centr Soldada propadl děravou obranou až k ISMAILOVI KÖYBASIMU, jehož střelu brankář Sánchez sice ztlumil a zpomalil, ale míč i tak došel až za brankovou čáru – 0:1!
1'
Ofsajd to dle sudích nebyl atak z dobré pozice Chema Moreno přestřeluje branku soupeře.
1'
Velmi nepříznivé povětrnostní podmínky budou ztěžovat roli fotbalistům obou týmů.
Badalona bude hrát ve žlutých dresech, Granada bude hrát v pruhovaných bíločervených dresech.

CF Badalona: A. Sánchez – Simón, Cabrera, Robusté, Navas (C), Merchán – Díaz, Carbo, Del Moral – Moreno, Esteban.
Náhradníci: Morales – Montes, Jou, Suárez, Montes, Marín, Marcet.

Granada CF: Escandell – Köybasi, G. Sánchez, J.A.Martínez, Foulquier – Á. Martínez, Brice, Herrera, Vadillo – Soldado, Fernández.
Náhradníci: Silva – Díaz, Puertas, Gonalons, Rodríguez, Azeez, Machís.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.
Jednoznačným favoritem tohoto zápasu je Granada, která se nachází ve španělské nejvyšší soutěži, kde jí momentálně patří desátá pozice, což značí přesný střed tabulky. Granada je nováčkem této sezony, nicméně předvádí velice sympatické výkony, v jeden okamžik se dokonce nacházela na vedoucí pozici celé ligy. Granada by se určitě ráda vyvarovala sestupu, mnohem blíže má ale k pohárovým pozicím, na které v tuto chvíli ztrácí pouhé čtyři body. Na opačné straně stojí třetiligová Badalona, která pro změnu okupuje až sedmnáctou pozici své domácí soutěže, což by v konečném důsledku znamenalo přímý sestup. Badolona za celou letošní sezonu dokázala nasbírat pouze jednadvacet bodů, nicméně na poslední nesestupovou pozici ztrácí pouhý jeden bod. Granada tak půjde do tohoto zápasu v roli jasného favorita, avšak domácí prostředí hraje ve prospěch Badaloně, která se bude pokoušet o velké překvapení.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Španělský pohár má před sebou zápasy čtvrtého kola, my budeme společně sledovat souboj mezi CF Badalona a Granada CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.