Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Alcorcón : Valencia - 17. ledna 2021   18:00

Alcorcón
Alcorcón
0:2
(0:1)
Valencia
Valencia
12' Koindredi   • 76' Vallejo
Alcorcón
Casado – Castro (86. García), León, Fernández (C), Bellvis (46. Ramírez) – Bravo – Sosa (62. Pasero), Reko (63. Boateng), Gorostidi, Álvaro (62. Llamas) – Barbero.
Jimenez – García, Laure, Guito, Ramírez, Gomez, Pasero, Boateng, Llamas.
Estrada – Sobrino, Porras
Estadio Santo Domingo, Las Rozas de Nadrid
Valencia
Rivero – Lato (C), Guillamón (66. Diakhaby), Mangala, Correia (86. Molina) – Guedes (66. Blanco), Koindredi, Raćić, Musah (77. Jason) – Vallejo (77. Kang-in Lee), Sobrino.

Valencia CF zvládla svůj úkol a postoupila přes snaživého soupeře AD Alcorcón do další dáze španělského poháru. O vítězství 2:0 se zasložili po přečíslení Koindredi a pěknou trefou z přímého kopu Vallejo. Mějte hezký zbytek večera.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:15.
90+3'
90+3'
Rohový kop byl rozehrán nepřesně pouze k bližší ytči.
90+2'
Llamasův pokus pod břevno mohl znamenat snížení, jenže brankář Rivera byl proti a vyrazil tento pokus na rohový kop!
90+1'
Nákop červených byl velmi nepřesný a hrotového hráče AD Alcorcónu zcela minul.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
89'
Alcorcón je sice v posledních desítkách vteřin u míče, ale pouze ve středu hřiště.
88'
Poskytnutou výhodu nedokázali hráči alcorcónu smysluplně využít.
87'
Z přímého kopu to přímo zkusil Jason, odražený míč skončil další nebezpečnou střelou a další zakončení JAsona skončilo již mimo branku.
86'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Thierry Correia, přichází Guillem Molina.
Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Javier Castro, přichází Victor García.
85'
Lato při svém ofenzivním výletě obešel Castra a ten ho na hranici pokutového území musle faulovat.
84'
Centr, který směřoval na puntík označující pokutový kop byl odehrán mimo pokutové území.
83'
Rohový kop zprava pro hostující tým.
81'
Utkání se dohrává pod taktovkou vedoucí Valencia CF.
80'
U boatenga začala akce týmu AD Alcorcón.
78'
Ačkoliv domácí tým bez bázně a hany srdnatě bojoval, rozdíl kvality se nakonec mezi soupeři zřetelně projevil.
77'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Junus Musah, přichází Jason.
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Manu Vallejo, přichází Kang-in Lee.
77'
Valencia CF je na výtečné cestě postoupit do další fáze poháru.
76'
Valencia právě vstřelila branku!
Autorem branky je MANU VALLEJO, který se postavil k exekuci přímého kopu a parádním zakončením zvyšuje na 0:2!
75'
Raćić si parádně pokryl míč navedl ho na osu hřiště a 23 metrů od branky byl nedovoleně zastaven.
73'
Centr Musaha zprava našel až na vzdálenější tyči čekajícího Álexe Blanca, ale ten nedokázal propálit obranný val na čele s brankářem Casadem.
72'
Uroś Raćić napálil míč kousek za pokutovým územím přímo do pravé tyče domácí branky!
70'
Hrát nyní musí alcorcón což mu do soustředené obrany Valencia CF vůbec nevyhovuje.
68'
Atakujícího protihráče se brankář Alcorcónu vůbec nezalekl a odehrál jej na své spoluhráče.
66'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Hugo Guillamón, přichází Mouctar Diakhaby.
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Goncalo Guedes, přichází Álex Blanco.
65'
Další rohový kop pro domácítým z pravé strany.
63'
Hráči Alcorcónu se po rozehrání rohu velmi naivně dožadovali penalty po jednom z běžných soubojů v pokutovém území.
63'
Po zásahu obránce Mangaly si domácí hráči zahrají rohový kop.
63'
Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Reko, přichází Richard Boateng.
62'
Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Juan Álvaro, přichází Ale Llamas.
Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Samuel Sosa, přichází Oscar Aribas Pasero.
62'
Budeme sledovat hromadné střídání u domácího týmu.
61'
Centr Valencie zleva končí pouze až za brankovou čárou.
60'
Samuel Sosa si pomohl v souboji s rychlejším Correiou jasným postrčením.
59'
Hráči Valncie se pokoušejí co nejméně půjčovat míč svému soupeři.
57'
U levé postranní čáry řádně zdivočel kapitán Toni Lato a může být velmi rád, že za svůj faul neuvidí žlutou kartu.
56'
Následný centr lapil do svých rukavic brankář Samuel Casado.
55'
Žlutou kartu dostává Samuel Sosa (AD Alcorcón).
55'
Sosa ošklivě zasáhl protihráče u postranní čáry.
54'
Na hřišti sedí se zkřiveným obličejem Guedes.
53'
Mangala pro změnu perfektně zasáhl v defenzivní činnosti.
52'
Po rozehrání rohového kmopu mimo branku halvičkoval Eliaquim Mangala.
51'
Střelu Urośe Raćiće vyrazil na rohový kop pohotovým zásahem brankář Casado.
49'
Ve středu hřiště byl nedovoleně protivníkem zastaven Juan Manuel Bravo.
48'
Nebezpečnou střelu k tyči vyarzil na rohový kop brankář Rivera!
47'
Po přímém kopu nepřesně mimo branku Valencie hlavičkoval záložník Reko.
46'
Žlutou kartu dostává Thierry Correia (Valencia CF).
46'
Faulem před pokutovým území musel šáhnout Correia.
46'
Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Carlos Bellvís, přichází José Carlos Ramírez.
46'

Fauly: 11:4
Valencia CF díky skvěle provedenému přečíslení do otevřené obrany soupeře vede zaslouženě po gólu Koindrediho 1:0! Druhý poločas začne cca ve 19:05 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
A opět Guedes byl zastaven nedovoleně tentokráte formou držení od soupeře.
43'
Žlutou kartu dostává Juan Manuel Bravo (AD Alcorcón).
43'
Unikajícího Guedese zezadu sestřelil Bravo a ještě se nepochopitelně diví, že bude potrestán žlutou kartou.
42'
Samuel Sosa se snažil z levé strany pokutového území vystřelit, ale při tomto pokusu podklouzl.
41'
Hostující hráči nikam nepospíchajía kombinují pouze poblíž středového kruhu.
40'
Nebezpečný centr vyrazil svou pohotovou rukou do bezpečí brankář Rivero.
38'
Gorostidimu vytsavil stopku Koindredi a odvrátil pohotově míč za postranní čáru.
37'
Další přímý kop bude rozehrávat Goncalo Guedes na levé straně hřiště.
36'
Přímý kop ze své poloviny rozehraje v poklidu obránce Hugo Guillamón.
35'
Barbero přišel při svém snažení o balon ještě daleko před pokutovým územím.
33'
Útok hostí zastavil praporek asistenta rozhodčího – ofsajd.
32'
Žlutou kartu dostává Reko (AD Alcorcón).
31'
Reko skluzem nedovoleně zastavil Raćiće anásledně bude za tento faul následovat žlutá karta.
30'
Gorostidi díky kombinaci s Castrem nějakou dobu získavali pro AD Alcorcón procenta co se držení míče týče.
28'
Vallejo se dostal v pokutovém území k odraženému míči, ale jeho střelu zablokoval obětavý obránce Carlos Bellvís.
27'
Reko byl sice obrán o míč čistým skluzem, ale i nadále jsou hráči Alcorcónu v držení míče.
26'
Mangala získal míč pro své spoluhráče, následně byl Junus Musah faulován ve středu hřiště.
25'
Po útočném faulu protivníka budou hráči Valencie rozehrávat přímý kop ze své poloviny hřiště.
23'
Raćićův pas do pokutového území soupeře končí pouze v rukavicích brankáře Casada.
22'
Guedes sice narážečkou zakombinoval s Raćićem, ale jeho spoluhráči odehráli míč zpět ke středu hřiště.
21'
Koindredi z pravé strany hřiště bude rozehrávat rohový kop týmu Valencia CF
20'
K zakončení se sice prodral Rubén Sobrino, ale branku Alcorcónu nedokázal trefit.
18'
Nakopávaný míč Lata odvrátil odkopem do bezpečí bez váhání kapitán Fernández
17'
Valencia CF pokud to jen trochu jde, se snaží hrát i na těžkém terénu výhradně kombinační fotbal.
16'
Obránce Thierry Correia se dle sudího provinil faulem porušujícím fotbalová pravidla.
15'
V osobním souboji byl úspěšnější Carlos Bellvís než jeho protivník valnecijský kapitán Toni Lato.
13'
I po inkasované brance se snaží hráči AD Alcorcón pokračovat ve svém bojovném výkonu.
12'
domácí obarna byla na půlící čáře chycena v nedbalkách a dva hráči valencie později doplněni třetím sprintujícím spoluhráčem toho náležitě využívají, když Manu Vallejo předložil královskou nabídku zakončujícímu KOBOVI KOINDREDIMU – 0:1!
10'
Rohový kop pro Alcorcón rozehraje Samuel Sosa.
9'
Ani Raćićova snaha nevedla k nějakému výraznému úspěchu pro bíločerné.
8'
Snaha Valencie po pravé straně hřiště končí pouze odkopem bránícího hráče Alcorcónu za postranní čáru do velké hromady odhrabaného sněhu.
6'
Akce rozehraná Kobou Koindredim nevedla k žádnému úspěchu pro hráče Valencie.
5'
Samuel Sosa včasným zásahem, vypomohl defenzívě svého týmu.
4'
Přímý kop domácích skončil pouze v rukavicích brankáře Rivera.
3'
Po hlavičce Brava ve středu hřiště byl nedovoleně atakován Rubén Sobrino z Valencie.
2'
Žlutou kartu dostává Hugo Guillamón (Valencia CF).
2'
Sobrino nedovoleně atakoval hrotového hráče domácích Barberu.
1'
Alcorcón hraje v červených dresech, Valencia tradičně v bíločerné kombinaci.
1'

AD Alcorcón: Casado – Castro, León, Fernández (C), Bellvis – Bravo – Sosa, Reko, Gorostidi, Álvaro – Barbero.
Náhradníci: Jimenez – García, Laure, Guito, Ramírez, Gomez, Pasero, Boateng, Llamas.

Valencia CF: Rivero – Lato (C), Guillamón, Mangala, Correia – Guedes, Koindredi, Raćić, Musah – Vallejo, Sobrino.
Náhradníci: Doménech – Diakhaby, Molina, Jason, Kang-in Lee, Soler, Esquerdo, Gómez, Blanco.

Rozhodčí: Estrada – Sobrino, Porras.
AD Alcorcón je ve své soutěži až na dvacáte příčce i přes solidní formu v poslední době. Alcorcón zdolal úspěšně dva soupeře Lealtad a Zaragozu oba ve shodném poměru 2:1
Valencia CF během ledna je ve velmi solidní formě po remíze s Cádizem, na výtečnou zvládla pojárové utkání s Yeclanem 4:1 a ligový duel proti Valladolidu 1:0.
Druholigový AD Alcorcón přivítá na svém hřišti věhlasného soupeře Valencia CF. Jde o první vzájemné utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.