Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Málaga : Granada - 17. ledna 2021   12:00

1:2
(0:2)
Granada
Granada
16' Vico   • 28' Molina
Málaga
Juan Soriano – Mejías, Juande, Escassi (C), A. González – Ramón (46. Caye), Quintana (73. Joaquín) – Jairo, Jozabed (69. Cristian), Y. Rahmani (58. Luis Munoz) – Orlando Sá (46. Chavarría).
Barrio, Lombán, Cristian, Luis Munoz, Joaquín, Chavarría, Caye, Ismael Y Cristo
Del Cerro – Yuste, G. García
Estadio La Rosaleda, Málaga
Granada
Aarón – Foulquier, Vallejo, Pérez, Pepe Sánchez (85. Montoro) – L. Milla (85. Domingos D.), Yan Eteki – Soro (56. Kenedy), A. Puertas, Vico (68. Herrera) – Molina (C) (68. Soldado).

Děkuji za pozornost, mějte hezký zbytek dne.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:0. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:10.
Ve druhé půli byla k vidění jediná branka, o kterou se postarali s notnou dávkou štěstěny domácí hráči, kteří tak snížili, pak měli pár možností na vyrovnání, ale k tomu nedošlo a hosté svůj těsný náskok ubránili až do závěrečného hvizdu.
Připisují si tak velmi cenný postup do další fáze Poháru.
90+5'
90+4'
Ještě jedna útočná snaha domácího celku, kterému už zbývají poslední vteřiny.
90+3'
Teď už bude Aarón v klidu rozehrávat od své svatyně, duel se blíží ke konci.
90+3'
Hosté odvrací míč na rohový kop, nebezpečí pro Granadu tak nadále trvá.
90+2'
Málaga bude rozehrávat přímý kop z podobné pozice, ze které předtím snížila, podaří se jí vyrovnat?
90+1'
Nastavují se ještě čtyři minuty.
89'
Soldado mohl rozhodnout, ale tváří v tvář brankáři pálil tvrdě jen do míst, kde strážce domácí svatyně stál a tomu se tak povedlo tvrdý pokus soupeře vyrazit.
88'
Hostující tým zastavuje ofsajd a Juan Soriano utíká rychle rozehrát.
86'
Přihrávka před bránu Granady byla zastavena v poslední chvíli a hosté míč odkopávají.
85'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází L. Milla, přichází Domingos D..
85'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Pepe Sánchez, přichází Montoro.
84'
Po jeho rozehrávce si celou situaci pohlídal domácí brankář, který uklidil míč do rukavic.
83'
Soldado se málem dostal do zakončení sám před brankářem, míč ale včas odkopl jeden z obránců do bezpečí.
81'
Aarón teď bude v klidu odkopávat od své brány, začíná poslední desetiminutovka základní hrací doby.
79'
Domácí se dostávali do další šance, tentokrát byla střela zblokována na roh.
78'
Žlutou kartu dostává Juande (Málaga CF), který to přehnal s faulem.
76'
Málaga právě vstřelila branku!
Po rozehrávce přímého kopu dokázal hlavou tečovat letící míč CAYE QUINTANA a ač si brankář hostů na balón sáhl, vytěsnit jej dokázal jen do pravé tyče, od níž se míč odrazil za brankovou čáru. Docela šťastný gól pro domácí celek.
74'
Střídání nakonec není nutné, hra, která ukrojila další čas, může pokračovat.
73'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Quintana, přichází Joaquín.
72'
Aarón dobře přečetl situaci, vyběhl z brány a balón odkopl před dobíhajícím soupeřem. Přitom se ale zranil a žádá ošetření.
69'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Jozabed, přichází Cristian.
68'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Molina, přichází Soldado.
68'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Vico, přichází Herrera.
67'
Domácí se provinili útočným faulem a míč musí odevzdat. Chystá se střídání na straně hostů.
65'
Po rohovém kopu Málagy si míč na hlavě vyměnilo několik hráčů a nakonec zakončil Munoz, mířil ale přímo do náruče gólmana.
63'
Juan Soriano musel být ve střehu a balón rychle odkopnout před dobíhajícím protihráčem.
61'
Hosté se málem dostali do dobré šance, ovšem finální přihrávka neprošla skrz hradbu těl.
58'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Rahmani, přichází Luis Munoz.
56'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Soro, přichází Kenedy.
55'
Aarón vyběhl z branky a letící míč vyboxoval do bezpečí.
52'
Těžko říct, zda to byl záměr nebo jen Y. Rahmanimu nesedl centr, nadělal však brankáři hostů nemalé potíže, ten se štěstím vyrazil míč na břevno, od kterého se balón odrazil do zámezí.
51'
Málaga se usadila před bránou Granady, nyní bude vhazovat aut.
49'
Vico dostal dobrou přihrávku do pokutového území, ale nejen, že mířil nepřesně, navíc stál v ofsajdu.
47'
Rohový kop pro domácí tým.
46'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ramón, přichází Caye.
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Orlando Sá, přichází Chavarría.
46'
První půle začala poměrně nudně, ale pak se hostům povedlo skórovat a kvalita přeci jen o něco stoupla, Granada navíc přidala ještě jeden zásah a domácí tým má před sebou ve druhém dějství nelehký úkol.
Zajímavostí je, že oba zápasy, které se ve španělském poháru nyní hrají, skončily po úvodní půli shodně poměrem 0:2.
45+2'
45+1'
Nastavovat se bude ještě minuta.
45'
Orlando Sá nedokázal před hostující svatyní tečovat míč tak, jak by si přál, poslal jej vysoko do vzduchu a balón se pak snesl do náruče připraveného brankáře.
43'
Foulquier hledal centrem před bránou své spoluhráče, ale nenašel nikoho. Útočí domácí.
42'
Juande odchází po faulu za postranní lajnu, aby mohla hra pokračovat. Střídání se ale nechystá.
41'
Přetahovanou o balón vyhráli domácí, kteří míří dopředu.
39'
Hosté se pokusili rozehrát dalekým centrem k bráně, ovšem Juan Soriano situaci dobře přečetl, vyběhl a balón schoval do rukou.
38'
L. Milla zůstává po faulu ležet na trávníku, protihráč by klidně mohl vidět žlutou kartu, ale ta udělena není.
36'
Po rychlém výpadu se kousek za středovou lajnou provinili faulem, míč získává soupeř.
34'
Fotbalisté Granady uklidnili hru a volí přihrávky mezi sebou. Čas hraje v jejich prospěch.
32'
Opět končí balón na polovině Málagy, kam jej hosté poslali dalekým odkopnutím.
30'
Domácí se snaží o kontaktní branku, avšak s míčem se nachází příliš daleko hostující svatyně.
28'
Granada právě vstřelila branku!
Granada vede už o dva góly. JORGE MOLINA zůstal zcela osamocen na úrovni penalty a po přihrávce z pravé strany míč lehce tečoval na vzdálenější tyč, kam domácí gólman nedosáhl.
25'
Aarón byl při svém výběhu faulován, čehož si hlavní arbitr dobře všiml, a píská faul.
23'
Domácí jsou rychle zpátky a nyní jsou o něco aktivnější oni.
22'
Hráči Granady sebrali soupeři míč a odkopli jej do bezpečí.
20'
Pro daleký centr si vyběhl domácí gólman a míč schoval do rukou.
19'
Granada zůstává u míče i nadále a zakládá další útok.
16'
FEDE VICO prostřelil zeď, jeden z hráčů navíc míč tečoval do protipohybu brankáře a ten už neměl šanci gólu zabránit. Hosté se tak ujímají vedení.
15'
Z protiútoku zahrozil Soro, který byl faulován těsně před hranicí pokutového území, z čehož plyne velice slušná možnost pro Granadu.
13'
Hosté odvrátili míč na rohový kop a musí se mít na pozoru.
11'
Vico přihrával v útoku nepřesně, míče se zmocnil brankář Malágy, který s rozehrávkou moc nepospíchá.
10'
Domácí nemohli postupovat dál, neboť se provinili faulem. Míč tak musí odevzdat.
9'
Špatná rozehrávka domácích, soupeř bude vhazovat aut u půlící lajny.
7'
Hosté jsou nyní u míče, ale přihrávají si pouze na své straně. Zatím sledujeme docela nudnou podívanou.
5'
Vico centroval hodně nepřesně, míč zaletěl pouze za soupeřovu bránu a Juan Soriano bude rozehrávat.
3'
Zatím se na hřišti nic neděje, hra se odbývá daleko od obou branek a žádný z gólmanů ještě zasahovat nemusel.
1'

Málaga CF: Juan Soriano – Mejías, Juande, Escassi (C), A. González – Ramón, Quintana – Jairo, Jozabed, Y. Rahmani – Orlando Sá,
Náhradníci: Barrio, Lombán, Cristian, Luis Munoz, Joaquín, Chavarría, Caye, Ismael Y Cristo

Granada CF: Aarón – Foulquier, Vallejo, Pérez, Pepe Sánchez – L. Milla, Yan Eteki – Soro, A. Puertas, Vico – Molina (C)
Náhradníci: Joao – L. Suárez, Soldado, D. Machis, Neva, Montoro, Herrera, Domingos D., Kenedy

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, G. García.
Dnešním utkáním nás provede jako hlavní rozhodčí Carlos Del Cerro, kterému budou na čarách asistovat Juan Yuste a Gonzalo García. Čtvrtým sudím je delegován Alfonso Vicente.
GRANADA CF
Loňský nováček nejvyšší španělské soutěže prožívá velice úspěšné období. Z osmnácti ligových zápasů hned osm vyhráli a aktuálně jsou těsně pod pohárovými příčkami! Granada vstoupila výtečně do nového ligového ročníku, v listopadu ale přišlo přece jen slabší období, kdy v pěti ligových duelech nevyhrála a hned třikrát prohrála... pak se ale opět Granada odpíchla k lepším zítřkům a v dalších sedmi kolech hned čtyřikrát vyhrála.
Také Granada se v posledním kole Copa del Rey (2. kolo) natrápila na postup, když na hřišti třetiligové Leonesy v normální hrací době pouze remízovala 1:1 a postup zařídil až v prodloužení Darwin Machís.
MÁLAGA CF
Málaga v minulé sezóně opustila nejvyšší fotbalovou soutěž a nyní tak musí bojovat v silné konkurenci druhé ligy o návrat. Zatím se nedaří podle představ, druhé lize vévodí, dle očekávání, Espanyol Barcelona, následovaná Mallorkou a Almeríou. Tyto tři kluby již mají náskok před další trojici Gijón, Vallecano a Leganés. Málaze patří až jedenáctá příčka s šestibodovou ztrátou alespoň na play off o postup do LaLigy.
V Copa del Rey si ve druhém kole poradila doma s dalším druholigistou, Realem Oviedo, který Málaga udolala až v prodloužení 1:0.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 3. kola španělského poháru, v němž MÁLAGA CF přivítá na svém stadionu GRANADU CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.