Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Brno - 19. ledna 2019   11:00

0:2
(0:1)
Brno
Brno
10' Vráštil   • 89' Škoda
Táborsko
Zadražil, Schramhauser, Vozihnoj, Zárybnický, Klusák, Sandera, Musiol, Navrátil, Kopřiva.
Spieri – Debono, Petrovic
National stadium Ta Qali (Malta)
Brno
Bartolomeu, Pavlík, Sukup, Škoda, Sedlák, Gac, Floder, Jurásek, Jambor, Ziki.

Do finále postupuje favorit zápasu, což je Brno. V první půli se prosadili Brňané po rohovém kopu, díky pohotovému zakončení Vráštila. Poté byli lepším celkem až do konce a měli více šancí, Táborsko si za celý zápas skoro žádnou větší možnost nevypracovalo. Pojistku přidal přesnou hlavičkou Michal Škoda.
90+1'
90'
Domácí to ještě zkouší a nebyli daleko od snížení, míč směřoval asi do branky, ale na poslední chvílí zapracoval bek Brna a poslal míč do zázemí.
89'
Brno právě vstřelilo branku!
Nejspíš máme rozhodnuto! Po přečíslení přišel centr z pravé strany do vápna, kde stál volný MICHAL ŠKODA, jenž hlavou poslal míč přesně na bližší tyč.
88'
Po rozehrání se míč odrazil na střelu před vápnem, rána skončila ale vedle pravé tyče.
87'
Brno střída – odchází Šural a nastupuje Soukup.
87'
A další faul Brňanů. Domácí budou mít další možnost standartky.
86'
Táborsko získalo volný přímý kop a tohle bude na centr až do vápna. Brankář Halouska však vyběhl a vyboxoval míč dopředu pryč z vápna.
85'
Píská se faul, tudíž Táborsko po kratší chvílí bude zase na míči, Brno se již stáhlo a chystá se bránit.
84'
Rychlé přenesení hry po pravé straně znamená, že Brno ušetřilo další sekundy, sice se ke střele nedostalo, ale míč drží zatím stále na svých kopačkách.
83'
Brňané to hrají chytře, kouskují hru a postupně se dostávají pomocí autů dopředu a podobně. To jim v klidu stačí.
82'
Táborsko se neudrželo s míčem na polovině Brna, to nyní v klidu vhazuje zase dopředu co nejdále.
81'
Dlouhý nákop dopředu sice směřoval od branky domácích, míč si našli Brňané.
80'
Hosté získávají cenné vteřinky vepředu, nyní se píská ale ofsajd.
79'
Aut budou zahrávat nakonec hosté, ti opět poslali dlouhý míč až dopředu, kde drží míč na své straně.
78'
Táborsko drží míč zatím u své branky a postupně se tlačí dopředu.
76'
Střídání Brna, do hry jdou Jambor a Jurásek.
75'
Veliká chyba domácích znamenala šanci Brna, ve vápně byl s míčem jeden z hráčů, při střele z kličky ale uklouzl.
74'
Dlouhý aut Brna nenašel nikoho v červeném, poté Táborsko šlo dopředu, ale na poprvé míč ztratilo.
73'
I když v posledních minutách hráči v modrém míč drží celkem často a i kolem vápna. Ale větší šanci zatím neměli.
72'
Zbývá posledních asi dvacet minut a Brno je blízko postupu do finále, Táborsko se k šancím dostává velice těžce.
71'
Střídání domácích, odchází ze hřiště Ngimbi a místo něj nastupuje Zárybnický.
70'
Pilík se snažil co to jde, ale míč již nedostal do vápna, ani neudržel na hrací ploše.
69'
Brejk Zbrojovky využit nakonec není! Hráči se dostali k zakončení na hranici vápna, ale střelu chytil skvěle brankář Kotera.
68'
Střídání Táborska. přichází Musiol místo Rondiče.
67'
Domácí trochu zahrozili, po získaném míči cpal Pilík míč do ohně a vše vyřešil brankář Brna skokem po míči.
66'
Brno neudrželo míč moc dlouho a nakonec míč sebral z trávníku brankář Kotera.
65'
Táborsko kopalo přímý volný kop, ale centr si našli beci Brna a dostali míč na střed hřiště.
63'
Střídání Brna. Noví hráči ve hře jsou Bartolomeu, Sedlák a Ziki. Místo Barse, Eismanna a Přichystala.
62'
Ke střele se cpal Škoda, jeho rána skončila hodně mimo.
61'
Útočný faul v podání Pfeifera, Brno centruje míč daleko dopředu, balón byl zblokován a skončil po odrazu od hráče Brna v autu.
60'
Píská se ofsajd Brna, Táborsko rozehrává pomocí svého brankáře.
59'
Na druhé straně jsme viděli roh Zbrojovky, míč směřoval jenom na hlavu jednoho z domácích.
58'
Rohové kopu nebylo však využito nějak skvostně a Brno drží míč a cpe se dopředu.
57'
Hráči domácích si vybojovali rohový kop, po sražené střele totiž skončil míč za brankou.
56'
Tohle nevypadalo vůbec špatně, centr do vápna z první si našel Pilíka už se chystal na střelu, míč mu ale uskočil víc než by chtěl.
55'
Po sraženém míči bude mít výhodu autu tým Brna. Eismannn rozehrál u praporku téměř, Táborsko však pokrylo všechny hráče a získalo míč.
54'
Tohle byl zcela jasný faul na stopera Brna, jenž postupoval s míčem velice úspěšně dopředu, než byl zatažen za dres.
53'
U pravé lajny kombinovali hráči hostů a se štěstím se udrželi na míči.
52'
Rohový kop v podání Brna byl zahrán nakrátko, poté následoval centr. Obrana Táborska tomu odolala a ubránila se.
51'
Domácí nyní docela zahrozili, nejprve byli v přečíslení a lze na to směřoval centr nebezpečný před branku. Brankář Halouska však zachytil míč ze vzduchu.
50'
Škoda se pokusil nahrát ještě od lajny před branku, míč byl ztečován na roh. Po rohovém kopu se hosté k ničemu nedostali.
49'
Míč drží Brňané a málem se dostali do další šance, míč až za obranu odvrátil na poslední chvíli stoper Táborska.
48'
Střílená míč kolem zdi skončil jenom vedle vzdálenější tyče.
47'
Brno bude mít možnosti přímého volného kopu těsně před vápnem.
46'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: odešel ze hřiště Kopřiva, nastupuje Traore.
46'
První polovinu zápasu semifinále Tipsport ligy zvládli lépe hosté a právem vedou o jednu branku. Šancí nám zápas zatím moc nepřinesl, přeci jen ke konci poločasu to mohlo být o dvě branky, ale střela skončila trestuhodně jen vedle branky.

Druhý poločas začne cca v 12:03.
45+1'
45+1'
Domácí v poslední minutě mají míč pod kontrolou, jejich soupeř je zatím nepustil k pozici ke střele.
45+1'
Nastavuje se 1 minuta.
45'
Střela z vrcholku vápna v podání hostů byla ztečována a nakonec poté odkopávali od branky hráči Táborska.
44'
Čekáme na šanci Táborka, top se zatím nedostalo skoro k ničemu vepředu a hlavně se brání.
43'
Míč mají Brňané, ale po nepřesnosti o balón přišli.
42'
Nyní se Zbrojovka musí bránit, po povedeném centru jsou u míče hráči domácích, jenže následný střílený centr nebyl dobrý.
41'
Velká šance Brna! Míč si hráči ťukli parádně na nabíhajícího Barise, ten levačkou branku jenom přestřelil, tohle je velká škoda.
40'
domácí získali míč a hned jdou do přečíslení, nakonec je zradila špatná nahrávka a tahle možnost nebude využita.
39'
Moc šancí stále nevidíme, hraje se spíš opatrně a nebo finální fáze je nepřesná na obou stranách.
38'
Březina se vrátil dozadu a centrovaný míč zpracoval a rozehrál pomocí nahrávky na brankáře.
37'
Šural házel míč až do vápna, obrana Táborska míč dostalo do bezpečí a získalo navíc i faul.
36'
Faul na Březinu se odpískal, míč však ztratili hráči domácích a Brno je už u vápna a získalo aut.
35'
individuální akce hráče Táborska nebyla špatná, prošel kolem dvou hráčů, jenže třetí mu míč již sebral.
34'
V zázemí skončil hrací balón, vhazovali hosté (Brno) a postupně zakládají útok.
33'
Táborsko to zkusilo dlouhým nákopem za polovinu hřiště, zde vyhráli osobní souboje hráči Zbrojovky a mají míč u sebe.
32'
Balón je u hráčů v červeném, ti zatím kombinují jednoduše na své polovině a nikam nespěchají.
31'
Zatím nevidíme mnoho šancí, hraje se celkem dobře do obrany, lepší celek jsou přeci jen hráči z Brna.
30'
Táborsko se snažilo využít hry proti deseti, přenesení hry na levou stranu bylo moc dlouhé a míč byl již v zázemí.
29'
Jedná se o hráče Vintra, teď je ošetřován a snad se do hry zapojí.
27'
Jenže hráči v modrém si nerozuměli a donutili svého brankáře k výběhu, ten míč jen lehce poslal za vápno, tam byl hráč Brna a snažil se z otočky rozvlnit síť. Akorát Tento hráč upadl a ještě se asi lehce zranil.
26'
Zbrojovka kombinuje zatím na své polovině, po centru na útočníky se míče ujali na chvíli hráči Táborska.
25'
Odražený míč si našel pohotově brankář Kotera, i kdyby u něj nebyl první, pískal by se nakonec ofsajd.
24'
Hráči Táborska byli v ofsajdu a nemohli pokračovat v útočné akci.
23'
Berešík se snažil získat alespoň aut pro svůj celek, míč se odrazil však jako poslední od něj a Brno vhazovalo.
22'
Roh byl zahraný až moc daleko od branky, pak přišel prudký centr z levé strany, ten sebral brankář.
21'
Po pravé lajně přišel centrovaný míč do šestnáctky a defenzíva soupeře na poslední chvíli odvrátila míč na roh.
20'
Z velké dálky se do míče opřel hráč Brna a jeho tvrdá střela skončila asi metr vedle pravé tyče.
19'
Po delší době zahrozili právě hráči Táborska, ostrý centr letěl pouze do rukavic brankáře Halouska.
18'
Po dalším rohu se nic neudálo a domácí se ubránili bez větších problému, nyní jsou i u míče a vybojovali přímý volný kop.
17'
Nadýchaný centr do předbrankového prostoru Táborska odvrátil jen tak tak jeden z hráčů, uvidíme další roh.
16'
Po rohovém kopu se míč odrazil od jednoho z hráčů pouze doprostřed branky na brankáře, Táborsko jde s míčem dopředu.
15'
Ngimbi zapracoval dozadu velice dobře a čistým skluzem sebral míč Brnu, následuje roh.
14'
Táborsko se především zatím brání a favorit zápasu je na míči o hodně více. Nepovedený centr sebral brankář Táborska Kotera a rozehrál.
13'
Míč drželi hráči v červeném až do teď , pak je zradila špatné zpracování.
12'
Zbrojovka pokračuje v aktivní hře a následný centr na poslední chvíli ubránili hráči soupeře.
10'
Domácí získali rohový kop po šanci jednoho z hráčů. Tuhle výhodu zahrála Zbrojovka povedeným centrem, který si našel LUKÁŠ VRÁŠTIL a poslal pohotově míč do branky.
9'
Faul na Rondiče se odpískal a Táborsko poslalo centr až před brankáře, na poprvé ho odvrátila obrana a další nákop vzal do náruče brankář.
8'
Nahrávka za obranu neprošla od Zbrojovky, domácí alespoň získali aut u praporku, ze kterého však nic nebylo.
7'
Hráč Brna odkopl míč do autu, jelikož Kryštůfek zůstal ležet na trávníku a bude ošetřován.
6'
Přichystal fauloval zhruba ve středu hřiště u lajny a Táborsko je na míči. Brno si pomohlo poté falem.
5'
Brno vyslal za vápnem přízemní střelu, jenže ta byla opravdu hodně nepřesná.
4'
Pilík zůstal ležet na zemi po jednom ze zákroku, ve hře by měl však pokračovat.
3'
Míč již byl v zázemí a vhazovat bude Zbrojovka, Táborsko tedy si musí počkat na ohrožení branky.
2'
Táborsko se k míči zatím ani nedostalo, až nyní a zkouší to nahrávkou po lajně.
1'
Brno začalo centrem až za obranu soupeře, ti však byli připraveni a odvrátili tuhle hrozbu.
1'

FC MAS Táborsko: Kotera – Hasil, Březina, Ngimbi – Beršík, Pfeifer, Pilík, Kodad, Čermák, Traore, Rondič.

FC Zbrojovka Brno: Halouska – Šural, Vraštil, Kryštůfek, Eismann – Krejčí, Přichystal, Bariš – Štepanovský, Magera, Vintr.
Náhradníci: Bartolomeu, Pavlík, Sukup, Škoda, Sedlák, Gac, Floder, Jurásek, Jambor, Ziki.

Rozhodčí: Spieri – Debono, Petrovic.
V prvním semifinálovém zápase se střetnou dva druholigové týmy, tedy Táborsko a Brno. První jmenovaný tým je po podzimní části až na 15. místě se ziskem jenom 13 bodů. Zbrojovka je na tom o něco lépe, nachází se na 7. místě.
Oba týmy se v přípravě již setkaly, když v rámci skupiny Tipsport ligy porazilo Táborsko Brno 4:1. V dalších zápasech v zimní přípravě sehrálo FC MAS celkem čtyři zápasy s bilancí dvou vítězství a dvou porážek. Jejich soupeř odehrál zápasy tři a prohrál jenom právě ve zmiňovaném zápase s Táborskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.