Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Chrudim - 16. ledna 2019   13:00

1:2
(0:1)
Chrudim
Chrudim
28' Kesner   • 81' Kopecký
Varnsdorf
Samoel – Richter, Kouřil, Kubista, Zezula – Bláha, Ondráček – Min-Sung, Kocourek, Bojan – Votava
Vaňák – Heppner, Rybář, Novák, Schön, Barac, Jankele, Zbrožek
Chrudim
1. poločas: Mrázek – Hlavsa, Drahoš, Krištof, Mastík – Kesner, Zavřel, Krčál, Zrůst – Ujec, Šimon
2. poločas: Mrázek – Řezníček, Křištof, Krčál, Hlavsa – Langr – Dostálek, Sixta, Kopecký, Froněk – Vašulín

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Je dobojováno. Chrudim nakonec utkání dovedla do zdárného konce a poprvé v zimní Tipsport lize vítězí. Naopak Varnsdorf poprvé prohrál.
90+1'
90+1'
Ještě akce před brankou Varnsdorfu, ale tak už nic neřeší.
90'
Chrudim míč odkopává od své branky a vypadá to, že se už nic nestane.
88'
Znovu jsou v držení míče Varnsdorfští, ale do přesnějšího zakončení před chrudimskou brankou se nedostali.
87'
Heppner poslal zpětnou přihrávku před branku pro spoluhráče a ten poté zakládal další akci. Ale obrana Chrudimi byla proti.
85'
A ti hned vybojovali další rohový kop.
84'
Zápas pomalu spěje do svého konce. Varnsdorfští mají šest minut na to, aby vyrovnali. Nyní jdou do akce ale hráči Chrudimi.
83'
Varnsdorf vybojoval autové vhazování na polovině Chrudimi a pokus se z další akce srovnat.
82'
Žlutou kartu dostává (MFK Chrudim).
81'
Chrudim právě vstřelila branku!
Volný přímý kop zahrál LUKÁŠ KOPECKÝ a míč umístil k pravému hornímu rohu z pohledu varnsdorfského brankáře – 1:2. Chrudim si tak bere své vedení zase zpátky.
77'
Na druhé straně se nepovedla střela hráčů Varnsdorfu a znovu tak jdou dopředu Chrudimští.
76'
Hosté nyní sice docílili branky, ale byli v ofsajdové pozici a ta tak nemůže být uznána.
76'
Na druhé straně zahrozili opět Severočeši, dobrý zákrok předvedl Mrázek a hned míč odkopl zase až před branku soupeře.
75'
Po sérii nepřesností mají nyní míč na svých kopačkách Varnsdorfští. Samoel se chystá na odkop od své branky.
73'
Agilní hosté vybojovali další rohový kop.
72'
Z této standardní situace ovšem nezapršelo a do akce na druhé straně už se řítí hráči Varnsdorfu.
71'
Marek Rybář se uvolnil středem hřiště, poté ale došlo k faulu Dostálka a Chrudim bude zahrávat volný přímý kop.
70'
Dvacet minut zbývá odehrát z tohoto duelu a stav je stále nerozhodný.
70'
Další nebezpečná akce před chrudimskou brankou, Varnsdorfští se však k vedoucí brance nedostali.
68'
Nyní jsou zase o něco aktivnější Severočeši, kteří se dostali do další pěkné kombinace před Mrázkem, tomu ale pomohla zákrokem pozorná obrana.
66'
Po nepřesné střele Varnsdorfu se k míči dostala opět Chrudim a jde dopředu.
64'
Poté se k další akci dostali opět Severočeši, ovšem tentokráte jejich střelu chytil Mrázek.
63'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Těsně před brankářem Mrázkem se do míče opřel po centru z pravé strany BOJAN DORDIČ a překonává tak Mrázka – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku.
62'
Míč odskočil od nohy Řezníčka přímo před Samoela a ten ho tak poslal znovu až za polovinu hřiště.
61'
Petr Heppner z levé strany vystřelil a obrana Chrudimi poslala balon za zadní čáru. Varnsdorf tak bude zahrávat další rohový kop.
60'
Na druhé straně byla k vidění další akce severočeského celku, ale míč zaletěl pouze vysoko nad chrudimskou branku.
58'
Po pěkné kombinaci kousek před Samoelovou brankou se hráči Chrudimi k navýšení skóre nepropracovali.
57'
Další střelu musel hasit Mrázek po nebezpečné ráně Marka Rybáře. Hráči Varnsdorfu jsou hodně aktivní a snaží se o vyrovnání.
56'
Dostálek se na pravé straně velkého vápna chtěl dostat k centru, ale podklouzl a hned na to pak získali míč soupeři.
55'
Z pravé strany poslali hráči Varnsdorfu míč nad břevno a Mrázek tak bude mít odkop od své branky.
54'
Další rohový kop pro Varnsdorf.
52'
Po pravé straně se málem uvolnil Řezníček, ale nakonec přes varnsdorfského hráče neprošel.
51'
Po faulu hráče Chrudimi zahrávali Varnsdorfští volný přímý kop. Po něm se míč snášel až k brance Varnsdorfu a skončil jen těsně nad břevnem.
49'
Heppner střílel z levého rohu velkého vápna, ale jeho pokus šel nakonec jen vedle Mrázkovy branky.
47'
Chrudimští měli k dispozici autové vhazování a zůstali u branky Varnsdorfu. Míč však poslali jen mimo branku soupeře.
46'
Po změně stran šli do akce Varnsdorfští, ale nepodařilo se jim projít na polovinu soupeře.
46'
Chrudim do druhého poločasu nastoupila v této sestavě: Mrázek – Řezníček, Křištof, Krčál, Hlavsa – Langr – Dostálek, Sixta, Kopecký, Froněk – Vašulín
46'
První poločas je u konce. Do zápasu lépe vstoupila Chrudim, která byla aktivní a v osmadvacáté minutě ji do vedení poslal Ondřej Kesner. Varnsdorfští měli nějaké šance, které ovšem k vyrovnání nevedly. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne ve 13:50.
45'
45'
Šimon se dostal do pokutového území, z levé strany však na Samoela nevyzrál. Ten míč ukryl do rukavic a odkopl daleko od své branky.
44'
Kim Min-Sung se vracel tam a zpátky, ale míč nakonec nevybojoval. Do rychlé akce jdou zase Chrudimští.
43'
Dlouhý nákop Ondráčka skončil jen u brankáře Mrázka, který tak bude mít další odkop.
42'
Bojan Dordič však tuto standardní situaci příliš dobře nezahrál a míč kopl jen vedle branky Chrudimi.
42'
Poté byl faulován jeden z hráčů Varnsdorfu a následoval nebezpečný volný přímý kop kousek od vápna.
41'
A Varnsdorf má k dispozici rohový kop poté, co ho soupeř zakopl do zámezí.
41'
Poté ale Zrůst nedokázal míč trefit ideálně před Samoelem a dopředu tak míří znovu hráči v modrých dresech.
40'
Další rohový kop pro Chrudim.
38'
Po dalším nepřesném centru od Kima Min-Sunga skončil balon v moci varnsdorfského soupeře a Mrázek tak odkopává míč od své branky.
37'
Kim Min-Sung získal těžký míč a centroval ho na levou stranu, nabíhající spoluhráč však na něj nedosáhl a poté si ho sebrali opět Chrudimští.
36'
Další zajímavá akce se rodila na straně Varnsdorfu, ovšem obrana Chrudimi byla připravena a dostala míč do své moci.
35'
V ofsajdové pasti se ocitli hosté a to postrannímu sudímu neuniklo.
34'
Min-Sung se obtočil kolem obránce Chrudimi a jal se k zakončení, ale ideálně míč netrefil.
34'
Chrudimští se nedostali na polovinu soupeře a Varnsdorf se vydává před Mrázkovu bránu.
33'
Autové vhazování provedli Varnsdorfští a šli do dalšího útoku. Po jejich další akci se však nepovedlo vyrovnat.
32'
Na malou domů musel míč poslat Kubista a Samoel tak hned balon odkopl od své branky.
30'
Varnsdorfští chtěli najít rychlou odpověď, ale to se jim nepovedlo. Soupeř tak jde do další rychlé akce.
28'
Hosté svou aktivitu potvrzují prvním gólem v utkání. ONDŘEJ KESNER zužitkoval přihrávku od Mastíka a balón po své střele umístil k protější tyči – 0:1.
27'
Další aktivita Chrudimi, Zrůst ale na míč po nepřesném centru nedosáhl. Na druhé straně pak balon vytáhl mimo Mrázek.
26'
Šimon centroval míč z levé strany do pokutového území, na něj si naskočil Samoel a dostal ho do své moci. Útočit tak půjde opět Varnsdorf.
25'
Vysoký cent vyslal od své branky Miroslav Samoel, ale svou přihrávkou žádného ze spoluhráčů neoslovil.
24'
Chrudim zahrávala kousek za půlící čárou přímý kop, ale Zrůst poté balon dobře netrefil.
23'
Ondřej Kocourek centroval míč na levou stranu, ale přihrávku příliš přetáhl a jeho spoluhráč na ni nedosáhl. Autové vhazování pro Chrudim.
22'
Zezula dobře zpracoval míč uvnitř pokutového území, ale následně pak se ke střele nedostal.
21'
Miroslav Samoel ukryl do rukavic další střelu soupeře a dostal balon pod kontrolu. Poté posílá do akce své spoluhráče.
20'
Krištof odhlavičkoval mimo ohrožení vlastní branky míč po střele Votavy a Chrudimští zase otáčejí hru na opačnou stranu.
18'
Z této standardní situace však branku soupeře neohrozili a do akce může jít zase Chrudim.
18'
Poté se do akce dostali také hráči Varnsdorfu a i oni budou zahrávat rohový kop.
17'
Aktivně hrající Chrudim má k dispozici další rohový kop. Varnsdorf je pod tlakem a z něho se dokázal vymanit zakopnutím míče za zadní čáru.
16'
Zákrok z výskoku předvedl Samoel a podržel tak varnsdorfský celek. Následuje také odkop od jeho zařízení.
15'
Mrázek si chystal míč u své branky a odkopl ho směrem dopředu. Poté jeho spoluhráči vybojovali další rohový kop.
14'
Zrůst spěchal k levé postranní čáře, ale prudkou přihrávku spoluhráče nezachytil. Balon tak končí za ní a je tu autové vhazování pro Varnsdorf.
13'
Další akci táhl Varnsdorf z vlastní poloviny. Poté se připravoval ke střele z dálky Kim Min-Sung, ale nakonec se k balonu vůbec nedostal.
12'
Ondřej Kocourek přišel o míč a chvíli u něho byli Chrudimští, avšak záhy o něj zase přišli.
10'
Tak ne, i Chrudimští dostali míč za postranní čáru a tentokráte stejnou standardní situaci zahrají hráči Varnsdorfu.
10'
Další autové vhazování pro Chrudim, která tak zůstane na polovině Varnsdorfu.
9'
Chrudim bude mít autové vhazování a bude moci zamířit opět před varnsdorfskou branku.
8'
Matěj Votava srazil další chrudimskou střelu do bezpečí a Varnsdorf šel do další protiakce. Z ní však vůbec nezahrozil.
7'
Hlavsa se chtěl dostat ke střele kus před velkým vápnem, nakonec se k němu balon nedostal. Varnsdorfští tak mají míč a hned ho odkopávají daleko od své branky.
6'
Chrudim byla znovu agilní před brankou Samoela, tentokrát však jeho branku příliš neohrozila.
5'
Hned na to zatopili soupeři před jeho brankou a po další šanci obrana zakopla míč za zadní čáru, je tu další rohový kop.
5'
Chrudimští po další akci před brankou Samoela vybojovali rohový kop.
4'
Marek Richter si seběhl k rohu velkého vápna, ale jeho pokus šel mimo.
4'
Nebezpečnou střelu hráčů Varnsdorfu odkopli soupeři do bezpečí a nyní sami míří do útočné akce.
3'
Po pravé straně táhli akci hráči Chrudimi, ale střela kousek od velkého vápna branku Varnsdorfu minula.
2'
Hosté se dostali k míči a poté před brankou Varnsdorfu střílel jeden z nich, ovšem obrana severočeskéo celku byla pozorná.
1'
Hned v první minutě hry se do akce dostali Varnsdorfští, ale střela skončila jen vedle branky Chrudimi.
1'
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se utkaly v září v podzimní části Fortuna národní ligy. Varnsdorf tehdy na hřišti Chrudimi vyhrál 1:0. Jeho dnešní soupeř mu tak má co vracet.
MFK Chrudim

Chrudimští hráči jsou na poslední, čtvrté příčce v tabulce, když dosud získali jediný bod. A ten vybojovali po remíze 2:2 s Pardubicemi. Poté přišla prohra s Jabloncem 1:3. Jablonec se tak drží na první pozici. Fotbalisté Chrudimi by dnes v dalším utkání rádi konečně vyhráli. Čeká nás tak zajímavý duel, tak si ho nenechte ujít.
FK Varnsdorf

Severočeskému Varnsdorfu se zatím v této zimní lize daří. V tabulce je na druhém místě se třemi body. Nejprve varnsdorfští fotbalisté prohráli s prvoligovým Jabloncem těsně 0:1 z jejich pohledu. Pak přišla výhra 4:1 nad Pardubicemi. Dnes by rádi porazili Chrudim, aby pokračovali v dobrých výsledcích v přípravě před nadcházející jarní části sezóny.
Hezké středeční odpoledne přeji všem příznivcům fotbalu. Na programu je dnes zimní Tipsport liga a v jejím rámci budeme sledovat duel mezi týmy FK Varnsdorf a MFK Chrudim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.