Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Nitra : Brno - 19. ledna 2020   10:30

Nitra
Nitra
5' Gatarič  • 41' Martišiak  • 69' Ristovski  • 82' Ristovski  • 88' Šefčík
5:1
(2:0)
Brno
Brno
76' Pachlopník
Nitra
I. poločas: Kuciak – Magda, Podhorin, Farkaš, Kuník, Javorčič, Šurnovský, Gatarič, Faško, Martišiak, Ivanov
II. poločas: Šípoš – Galbajev, Elexa, Dubeň, Fabiš, Pisek, Bilovský, Chobot, Vrábel, Ševčík, Ristovski
Brno
I. poločas: Šustr – Kotula, J. Sedlák, Žalud, Eismann, Krška, Jurásek, M. Vintr, Šumbera, Fousek, M. Sedlák
II. poločas: Marek – Bariš, Dreksa, J. Sedlák, Jurásek, Čermák, Hladík, Pachlopník, Krška, Fousek, Přichystal

Statistiky utkání:

Střely na branku: 6-4
Střely mimo branku: 4-6
Rohové kopy: 5-15
90+1'
88'
Nitra právě vstřelila branku!
Tak přeci jen ještě jedna změna ve skóre, opět na straně slovenského celku! Pátou branku Nitry obstaral SAMUEL ŠEFČÍK!
86'
Hra se nám v závěru přelévá ze strany na stranu, sledujeme bezstarostný závěr utkání, Zbrojovka bude rozehrávat svůj už čtrnáctý rohový kop.
82'
Zdá se, že o vítězi je definitivně rozhodnuto. Dnes podruhé se trefil MILAN RISTOVSKI!
76'
Brno právě vstřelilo branku!
Do konce utkání zbývá patnáct minut, brněnský celek ještě rozhodně nic nevzdává, v tuto chvíli snižuje na rozdíl dvou branek zásluhou ONDŘEJE PACHLOPNÍKA!
69'
Po přestávce inkasuje také gólman Marek, slovenský tým má už poměrně pohodlný tříbrankový náskok. Autorem branky byl MILAN RISTOVSKI!
58'
Zbrojovka je v průběhu druhé části hry aktivnějším a nebezpečnějším týmem, celkově už zahrávala jedenáct rohových kopů, skórovat se ji ale doposud nepodařilo.
46'
Týmy do druhého poločasu vstoupí v tomto složení:

Nitra: Šípoš – Galbajev, Elexa, Dubeň, Fabiš, Pisek, Bilovský, Chobot, Vrábel, Ševčík, Ristovski

Zbrojovka Brno: Marek – Bariš, Dreksa, J. Sedlák, Jurásek, Čermák, Hladík, Pachlopník, Krška, Fousek, Přichystal.
Statistiky prvního poločasu:

Střely na branku: 2-3
Střely mimo branku: 1-1
Rohové kopy: 2-7
Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. K vidění je poměrně vyrovnané utkání, ovšem své šance se podařilo zužitkovat pouze slovenskému celku. Nitra vede 2:0, druhé dějství začne za pár minutek.
45+1'
41'
Rozdíl ve skóre je pět minut před koncem první půle už dvoubrankový! Do střelecké listiny se zapisuje DOMINIK MARTIŠIAK!
31'
Úvodní půlhodina je za námi. Hra se nám vyrovnala, dění se teď odehrává především ve středu hřiště, slovenský tým i nadále vede.
17'
Brňané zatlačili svého soupeře a kopali třikrát od rohového praporku. Po delší době zahrozila také Nitra, i ta si vyzkouší možnost této standardní situace.
5'
Slovenský celek se hned ze své první střely na branku ujímá vedení, po individuální akci se prosadil NIKOLA GATARIČ!
1'

FC Nitra: Kuciak – Magda, Podhorin, Farkaš, Kuník, Javorčič, Šurnovský, Gatarič, Faško, Martišiak, Ivanov

FC Zbrojovka Brno: Šustr – Kotula, J. Sedlák, Žalud, Eismann, Krška, Jurásek, M. Vintr, Šumbera, Fousek, M. Sedlák..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.