Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Ústí - 27. ledna 2021   10:30

Chrudim
Chrudim
27' Kesner  • 83' Verner
2:2
(1:1)
Ústí
Ústí
24' Kušej   • 48' Jakš
Chrudim
Ústí
Němec – Jiránek, Koubek, Jakš, Baftijar, A. Černý, Boubane

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Ústí nad Labem se podruhé v tomto duelu dostalo do vedení, a sice hned v úvodu druhého poločasu, kdy se dokázal prosadit Jakš. Nadcházející minuty přinesly optickou převahu soupeře, který si vyrovnání připsal v závěrečné desetiminutovce, kdy se z přímého kopu trefil Verner. Posléze jsme žádnou další branku neviděli a oba celky si tak rozdělily po bodu.
90+1'
90'
Ústí se přesto málem dostalo do vedení, rána v podání Koubka směřující k zadní tyči nakonec minula branku!
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná z toho bude nerozhodný výsledek. Uvidíme, zda se bude vůbec nastavovat.
87'
Na pravém křídle se pokoušel prosadit k centru Yu, který ovšem trefil pouze protihráče před sebou. Ústí se v závěru zápasu dostává pod slušný tlak.
85'
Pár minut před koncem zápasu máme tedy znovu vyrovnáno a začínáme opět od začátku. Ústí nad Labem se nyní dostalo na druhou stranu.
83'
Chrudim právě vstřelila branku!
Bylo tomu skutečně tak a přímý kop přináší vyrovnávací trefu! K rozehrávce se skutečně postavil MIROSLAV VERNER, který to provedl znamenitě. Rána pravou nohou zapadla přesně pod horní brankovou konstrukci, kam se ústecký brankář nedokázal ideálně natáhnout.
83'
Kousek od pokutového území skončil na zemi chrudimský Verner, který se zřejmě sám postará o rozehrávku z velice dobré vzdálenosti od branky.
82'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Ústí nad Labem se s míčem usadilo na útočné polovině, kde bude znovu vhazovat.
81'
Rohový kop ovšem nepřinesl nic nebezpečného, Ústí nad Labem se tak dokázalo ubránit a samo bude moci vhazovat z levé strany hrací plochy.
80'
Chrudimští měli k dispozici standardní situaci z velice dobré vzdálenosti. Čápovo zakončení bylo lehce tečováno, Chrudim bude zahrávat rohový kop.
79'
U postranní lajny se pokoušel s míčem uvolnit Koubek, který měl proti sobě přesilu protihráčů. Poté s průnikem do šestnáctky neuspěl ani kolega.
78'
Hlavní sudí si všiml útočného faulu v podání Vencla, rozehrávat tak bude Ústí nad Labem, který zcela určitě nebude nikam moc pospíchat.
77'
V pokutovém území se do zakončení dostal Yu, který ovšem trefil pouze protihráče před sebou. Chrudim se stále nemůže protlačit do vyložené šance.
76'
Chrudimské zakončení se sneslo vysoko nad branku, následovat bude odkop od ústecké branky, který zřejmě bude putovat na druhou stranu.
75'
Fofana to měl v těžké pozici na hlavu, navíc se mu povedlo ideálně sklepnout míč do strany. Čápova nabídka ovšem doputovala pouze k soupeři.
74'
Nekompromisním odkopem to poté vyřešil Hudec, který poslal míč pouze ven z hrací plochy. Chrudim bude v krátkém časovém sledu znovu vhazovat.
73'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Chrudim je v posledních minutách aktivnější, nyní se o provedení autu postará Javůrek.
72'
Ústí nad Labem mohlo rozehrávat od své branky, nicméně u středového kruhu uspěl v hlavičkovém souboji Verner, který poté zkoušel najít Látala.
71'
Chrudim si vybojovala další standardní situaci, po které se do zakončení z velké vzdálenosti dostal Čáp, jehož rána směřovala daleko vedle branky.
70'
Před napadajícím protihráčem se povedlo zakročit Jakšovi, který odkopával do bezpečnějšího prostoru. Míč ovšem i tak doputoval směrem do zámezí.
69'
Hra se přesunula na druhou polovinu hrací plochy, kde Chrudim vhazovala z pravé strany. Vzdušná nabídka se nakonec snesla na nohu Havleny.
67'
Na pravém křídle se dostal k míči Koubek, který to zkoušel pasem do pokutového území, kde ovšem narazil na připravenou chrudimskou obranu.
65'
Na hranici pokutového území se dostával k míči Yu, který to přesto měl na dlouhou nohu. MFK Chrudim se ovšem drží s balónem na polovině soupeře.
63'
Máme za sebou hodinu hry, zatím jsme se dočkali tří branek. Ústí nad Labem je nyní u míče, bude totiž zahrávat standardku z levé strany.
62'
Čápovi se povedlo roztáhnout hru na pravou stranu, odkud do pokutového území přiletěl pohotový centr, který se snesl do rukavic brankáře.
61'
Ústí nad Labem zahrávalo rohový kop z pravé strany, ke kterému se postavil Prošek. Samotná rozehrávka nic nebezpečného nepřinesla, poté pálil do soupeře Jakš.
60'
Fofana to poté zkoušel z jedničky, jenomže na druhé straně byl nedovoleně zastaven jeden z protihráčů. Ústí nad Labem tak bude rozehrávat volný kop.
59'
Chrudim znovu pohodlně kombinovala na polovině soupeře, kde kapitán Vencl věnoval zpětnou nahrávku na Fofanu, který musel jednat hodně rychle.
58'
K rozehrávce standardní situace se tentokráte postavil Verner, který to zkoušel přímo na branku soupeře. Jeho rána ovšem směřovala doprostřed.
57'
Nahrávka v podání Yu byla pro Sokola hodně nepřesná a míč tak skončil za postranní lajnou. Po autovém vhazování zahrál omylem rukou jeden z hráčů Ústí.
56'
Na opačné straně se do zakončení pokoušel natlačit Koubek, jenomže jako první se k míči dostal jeden z protihráčů, který tak zažehnal nebezpečí.
55'
Poté jsme sledovali vysoký odkop od chrudimské branky, který se na druhé straně snesl k Havlenovi. Po jeho přiklepnutí si faulem pomohl napadající Čáp.
54'
Do akce se znovu dostal pomezní sudí, který svým praporkem zastavil slibnou šanci Ústí nad Labem. Jednalo se totiž o ofsajdové postavení.
53'
Po levém křídle to na sebe vzal chrudimský Sokol, který se pomalu a jistě dostával k centru, avšak míč nakonec skončil pouze za brankovou čárou.
52'
Kopecký ovšem poté dokázal zakončit v pokutovém území, jenomže ránu pravou nohou poslal daleko vedle branky. Bude se tedy odkopávat.
51'
Chrudim zahrávala standardní situaci ze zajímavé pozice. Centrovaná nabídka se snášela na zadní tyč, kde se nedokázal prosadit Kopecký.
50'
Dalekonosný odkop se snášel na levou stranu, kde si o nahrávku řekl Vencl. Ani on se daleko nedostal a s míčem tak opět hraje protihráč.
48'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Na opačné straně se soupeř raduje! Na pravém křídle se dokázal uvolnit střídající KAREL JAKŠ, který se rychlostním způsobem natlačil až do pokutového území, kde přízemním zakončením vyzrál na brankáře.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali rohový kop Chrudimi z levé strany, jenomže ani tato centrovaná nabídka nepřinesla nic nebezpečného.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzala na starost Chrudim, která bude pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec přinesl dva zásahy. Nejprve se jako první do vedení dostalo Ústí, ovšem soupeřova odpověď byla opravdu blesková. První poločas nabídl velice vyrovnanou podívanou, která nepřinesla zrovna atraktivní hru. Oba celky sváděly řadu osobních soubojů, proto jsme sledovali poměrně dost volných kopů.
45'
43'
Po delší době se k míči dostal také brankář Tvrdoň, který se postaral o velice přesný odkop na levou stranu, kde se nacházel Chodora.
41'
Ústí si nyní vybojovalo standardní situaci ze zajímavé pozice. K rozehrávce se postavil Emmer, který nakonec našel pouze hlavu protihráče.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
37'
V krátkém časovém sledu bylo znovu pískáno ve prospěch Ústí nad Labem. Samotné rozehrávky se ujal brankář Tvrdoň, který vykopával daleko vpřed.
36'
Chrudim nyní zahrávala standardní situaci ze zajímavé pozice. Poté se k odraženému míči dostal Drahoš, který ovšem zakončoval nad branku.
35'
Nahrávka za obranu se snášela do běhu na Mužíka, který měl k míči přesto hodně daleko. Chrudim se přesto usadila kousek od pokutového území.
34'
Nyní jsme sledovali dalekonosný odkop z kopačky brankáře Tvrdoně, který sice odehrál míč na druhou stranu, tam ovšem zasahoval Hlavsa.
33'
Chrudim si pořádně zkomplikovala rozehrávku, kterou nakonec musel řešit sám brankář Zíma, kterému se následně povedlo rozehrát do strany.
32'
Po autovém vhazování se míč snášel k Emmerovi, kterého si lehce přidržel jeden z protihráčů. Ústí nad Labem tak bude rozehrávat z útočné poloviny.
31'
Už se opět pokračuje ve hře. Ústí nad Labem se v tomto případě daleko nedostalo, to samé se dá říct také o chrudimským Haškovi.
30'
Nakonec to byl nedovolený zákrok právě hráče Ústí nad Labem, který si vlastní nešikovností přivodil zranění. Na hrací plochu tak míří také lékaři.
29'
Obrannou povinnost si dokázal splnit Hašek, kterému se povedlo u postranní lajny odehrát míč na druhou stranu, kde byl nedovoleně zastaven Miskovič.
27'
Poměrně rychle máme vyrovnáno a začínáme opět od začátku! Střelcem branky je ONDŘEJ KESNER.
24'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Pas za obranu se snášel na Emmera, který na dlouhou nohu ještě dokázal poslat míč k zadní tyči, kde se povedlo do prázdné branky zamířit VASIL KUŠEJ.
23'
Obrannou povinnost si poté splnil Hlavsa, který za sebe nepustil centr z levé strany. Ústí nad Labem znovu vhazovalo, avšak bez vážnějšího nebezpečí.
22'
V ofsajdové pasti byl zachycen také Miskovič, který se tak musí vracet zpět za balón. Chrudim bude rozehrávat kousek od svého pokutového území
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku tohoto zápasu, zatím na první branku stále čekáme. Rovněž čekáme na první slušnější příležitost.
20'
Chrudim se s míčem dostala na útočnou polovinu, kde jsme sledovali další nepřesnost. Navíc se jednalo o ofsajdové postavení chrudimských.
19'
Chodorov autové vhazování doputovalo na Kušeje, který se nedostal přes dvojici protihráčů. Poté byl daleko k postranní lajně zahnán brankář Zíma.
18'
Hlavní sudí si všiml nedovoleného zákroku, po kterém Chrudim urychleně obstarala rozehrávku, do které se zapojil také brankář Zíma.
17'
Hodně složitou práci poté měl vracející se Hašek, který musel před dotírajícím protihráčem do vzduchu a míč se mu povedlo odklidit do bezpečí.
16'
Zpětná nahrávka putovala na Drahoše, který musel v tísni nahrávat na brankáře Zímu. Ústí nad Labem velice aktivně napadá rozehrávku soupeře.
15'
Zíma se pro změnu snažil přenést hru na pravou stranu, kde měl daleko k míči Sokol. To znamená, že bude moci vhazovat zadák Chodora.
14'
Zpětná nahrávka z kopačky Hudce směřovala k brankáři Tvrdoňovi, který poté odkopával do bezpečnějšího prostoru, kde ale našel protihráče.
13'
Další taktické přerušení rodící se protiakce Ústí nad Labem. To rozehrálo volný kop urychleným způsobem, jenomže k zakončení to nevedlo.
12'
Prudké přenesení hry se přeci jenom dostalo na druhou stranu, kde kapitán Kesner zkoušel oslovit Hlavsu, kterého si pohlídal vracející se protihráč.
11'
Chrudim se ani v tomto případě daleko nedostala, tentokráte pouze do protihráče narazil Breda, navíc z toho bude autové vhazování pro soupeře.
10'
Nakonec se jednalo o hodně nepovedenou rozehrávku, míč se totiž snesl vedle chrudimské branky. Brankář Zíma tak bude moci rozehrávat.
9'
A byl v tom snad první nedovolený zákrok tohoto zápasu, následovat tedy bude standardní situace, při které se dá očekávat centr do pokutového území.
8'
Sledovali jsme autové vhazování z pravé strany, tentokráte v podání Ústí nad Labem. Pro nabídku si k pokutovému území seběhl Emmer.
7'
Chrudim se znovu usadila na útočné polovině, kde to Breda zkoušel nahrávkou na pravou stranu, kam si dokázal seběhnout kolega Rybička.
6'
K vidění bylo autové vhazování z pravé strany, které si vzal na starost Hlavsa. Jeho nabídka směřovala na Krištofa, kterému se povedlo udržet míč.
5'
Ústí nad Labem tak rozehrávalo z místa přestupku, o což se postaral Chodora. Jeho nabídka podél autové lajny ovšem putovala mimo dosah Cantina.
4'
Na opačné straně pracoval s míčem Drahoš, kterému se povedlo přenést hru do volného prostoru, kde si nedovoleně pomáhal Hašek.
3'
V pokutovém území se dostával k míči Cantin, který si poměrně dlouho hledal prostor k zakončení, které přesto poslal pouze do nohy protihráče.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní rozehrávku si vzalo na starost Ústí nad Labem.
1'

MFK Chrudim: Zíma – Hlavsa, Dostálek, Kesner (C), Drahoš, Rybička, Sokol, Hašek, Breda, Krištof, Mužík
Náhradníci: Gregovský – Javůrek, Kopecký, Havlena, Verner, Látal, Řezníček, Yu, Čáp, Ráliš, Vencl, Fofana

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Hudec, Chodora, Bílek, Miskovič, Cantin, Písačka, Prošek, Strada, Emmer, Kušej
Náhradníci: Němec – Jiránek, Koubek, Jakš, Baftijar, A. Černý, Boubane.
Fotbalisté Chrudimi mají v rámci Tipsport ligy za sebou již dva duely, ve kterých se jim povedlo pokaždé zvítězit. Nejprve se jim v souboji proti Varnsdorfu povedlo vstřelit dvě branky, přičemž žádnou neinkasovali. Druhá výhra byla pro změnu k vidění proti rezervnímu týmu pražské Slavie, která nakonec prohrála výsledkem 2:3. Pakliže Chrudim bude v tomto duelu jakkoliv bodovat, tak si zajistí první příčku své skupiny. Na druhé straně bude stát poslední Ústí nad Labem, které doposud nezískalo ani jeden bod. Ústí v prvním skupinovém duelu změřilo síly s rezervním týmem pražské Slavie, který nakonec po přestřelce vyhrál výsledkem 4:2. Druhá porážka pro změnu přišla v souboji proti předposlednímu Varnsdorfu, který se radoval z vítězství poměrem 2:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Zimní Tipsport liga má na programu další ročník, v dnešním souboji se proti sobě představí MFK Chrudim a FK Ústí nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.