Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Slavia B : Varnsdorf - 16. ledna 2021   13:00

Slavia B
Slavia B
13' Douděra  • 90' Jurásek.
Vaňák – Lehoczki, Kubr, Heppner, Macháček, Kim Min-Sung, Bláha, Schon

90+1'
90'
Tým Slavia B právě vstřelil branku!
V samotném závěru neuhlídala obrana Varnsdorfu MATĚJE JURÁSKA, který pěkně obstřelil brankáře Richtera a pečetil výhru rezervy Slavie – 2:0.
89'
Matěj Jurásek se pokusil s míčem na noze protáhnout do vápna Varnsdorfu. Dostal se ale s míčem až za koncovou čáru. Sešívání se budou soustředit na ubránění vedení.
87'
Kubáň se provinil na útočné polovině faulem. Rozehrání se ale hráčům ze severních Čech příliš nepovedlo.
84'
Ondřej Bláha zabránil tomu, aby se míč z nohy Kubáňe dostal do předbrankového prostoru. Následně střelu Juráska vytěsnil Richter k Vlasákovi, který ale nedokázal zasunout míč do sítě.
81'
Velká šance Marka Richtera končí na břevně! Vysoký obránce si naskočil na míč ve vápně Slavie a trefil brankovou konstrukci.
80'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Rigo, přichází Kubáň.
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Hošek, přichází Hájek.
78'
Adam Vlasák se po nejistém zásahu hlavou Marka Richtera dostal přes obránce Varnsdorfu. Stoper Richter pak Vlasáka na hraně faulu o míč připravil.
75'
Kim Min-Sung pronikl do vápna Slavie. Sešívání obránci mu nechali hodně volného prostoru a času. Tvrdá přízemní rána skončila skvělým zákrokem Surovčíka!
75'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Prebsl, přichází Starý.
74'
Pavlo Rudnytskyy zabral v souboji proti Juráskovi. Balon ale zůstane na kopačkách domácí Slavie.
72'
Adam Vlasák se protáhl do vápna Slavie. Následná střela byla sražena hráči Varnsdorfu. Sešívání stupňují tlak.
70'
Žlutou kartu dostává Matěj Jurásek (SK Slavia Praha B).
69'
Na hrací ploše skončil Filip Prebsl. Vypadá to však, že je v pořádku a bude moct pokračovat ve hře i nadále.
67'
Adam Vlasák vyslal utěšenou pumelici směrem k Adamu Richterovi. Gólman Varnsdorfu vytáhl perfektní zákrok a posunul míč na roh.
66'
Alexandr Bárta si neporadil s Patrikem Schonem, který ho vyzpovídal pěknými houslemi. Obrana Slavie pak míč odhlavičkovala.
64'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Višinský, přichází Jurásek.
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Kneifel, přichází Kopáček.
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Křišťan, přichází Samek.
63'
Matěj Jurásek zatlačil na Kubistu. Rozhodčí odpískal nedovolený zákrok na hráče Varnsdorfu.
62'
Těžiště hry se přesunulo před branku Varnsdorfu. Sešívání přidali a tlačí se za druhým gólem. Rohový kop Křišťana poslal hlavou nad bránu Prebsl.
60'
Adam Vlasák se protlačil do vápna Varnsdorfu a pokusil se jemným centrem najít Jonáše Kneifela. Útočník Slavie ale na míč nedosáhl.
58'
Rohový kop rezervy Slavie vyboxoval do bezpečí brankář Richter. Červenobílý celek se do zakončení následně nedostal.
56'
Hraje se převážně na polovině Slavie. Varnsdorf si připravuje ofenzivní akce, které však zatím nekončí úspěchem. Sešívání zatím dobře brání.
53'
Žlutou kartu dostává Ondřej Bláha (FK Varnsdorf).
51'
Krásná střela zpoza vápna skončila na tyči Richterovy branky. Varnsdorf měl v této situaci velké štěstí.
50'
Rezerva Slavie zahrozila. Filip Prebsl se vysunul až na samotný hrot útoku sešívaných. Střela skončila na tělech obránců Varnsdorfu.
48'
Další střela Varnsdorfu. Tentokrát z kopačky Ondřeje Lehoczkiho. Brankář Surovčík zasahovat nemusel, míč skončil nad bránou Slavie.
47'
Petr Heppner v rychlém kontru prověřil tvrdou přízemní střelou brankáře Surovčíka. Slavia se dokázala ubránit.
46'
Varnsdorf poslal do pokutového území Slavie další vysoký míč. Michal Šmíd pomohl brankáři Surovčíkovi.
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Švec, přichází Šmíd.
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Douděra, přichází Nikl.
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Hroník, přichází Vlasák.
46'
Oba týmy prostřídaly své jedenáctky a vše je připraveno ke startu druhého poločasu.
45'
44'
Tomáš Rigo poslal do vápna míč z levé strany. Adam Richter spolehlivě míč stáhl do svých rukavic.
43'
Menší konflikt po souboji Douděry s Novákem byl rychle zažehnán. Následně skončil na hrací ploše po tvrdém hlavičkovém souboji s Hasilem Hroník.
39'
Další centr z pravé strany zamířil do vápna Slavie. Ondráček ještě prodloužil míč na Nováka, který se snažil hlavičkou přelobovat Surovčíka. Brankář Slavie si dokázal poradit.
37'
Lukáš Hroník byl faulován před vápnem Varnsdorfu. Sešívání pak rozehráli volný přímý kop ale dost nepřesně. Richter vůbec zasahovat nemusel.
34'
Adam Ondráček pomohl na levé straně Novákovi a zaměstnal lehce dezorientovaného Matyse. Varnsdorf pak vrátil míč na rozehrávající stopery.
32'
Varnsdorf se snaží napadat vysoko rozehrávku Slavie. Sešívání fotbalisté si však zatím dokázali s tímto tlakem poradit.
30'
Velich podržel na hrotu míč a rozdal ho do strany. Rudnytskyy pak našel přízemním centrem Ondráčka, který o kousek přestřelil Surovčíkovu bránu.
28'
Hra se trochu uklidnila. Křišťan se snažil rozehrát akci na útočné polovině. Zdržálek s Ondráčkem ale sešívaného středopolaře o míč připravili.
25'
Jonáš Kneifel ve vápně zamotal hlavy obráncům Varnsdorfu. Nakonec z toho Slavia ale vůbec nic nevytěžila.
23'
Znovu vážně zahrozil Varnsdorf! Po standardní situaci se míč dostal k Velichovi, který balon ale napálil pouze do hradby těl před Surovčíkem. Míč pak vypadl ještě k Ondřeji Kocourkovi, který zpoza vápna pěkným obstřelem trefil pravou tyč!
21'
Jakub Křišťan předvedl svůj přehled a pěkným křižným pasem našel Michala Hoška, který nakonec vypálil pouze do prostoru, jenž měl pod kontrolou gólman Richter.
19'
Zákrok Rudnytskyyho byl označen jako nedovolený. Na zemi se ocitl bek Slavie Michal Hošek.
17'
Adam Ondráček se v důrazném souboji prosadil přes Tomáše Riga. Následný centr dokázal s obtížemi obrana Slavie odvrátit.
14'
Dominik Zdržálek kvalitním presingem vybojoval střeleckou pozici pro Daniela Nováka, který křižnou ranou minul vzdálenější tyč Surovčíkovy branky.
13'
Nešťastný zásah do hry od brankáře Richtera znamená první branku Slavie. MARTIN DOUDĚRA vystihl rozehrávku a poté zasunul míč do odkryté branky – 1:0.
11'
Karel Hasil našel křižným pasem Rudnytskyyho, který se dostal až do prostoru před Surovčíkem. Zpětná přihrávka se ale k Ondráčkovi nedostala.
10'
Neortodoxním zákrokem šel do centru Nováka Surovčík. Balon nakonec pouze proletěl pokutovým územím.
9'
Přesný centr vyslal do pokutového území Rudnytskyy. Míč si našel Oliver Velich, hlavičkou ale orazítkoval pouze tyč!
7'
Do zajímavé pozice se znovu dostával za obranou Varnsdorfu Višinský. Brankář Richter rychle vyběhl a poslal míč do bezpečí.
5'
Denis Višinský se na levé straně protáhl až do zakončení. Přízemní střelu vytěsnil Adam Richter zákrokem na rohový kop.
4'
František Matys se dostal na pravé straně k centru, který ale nenašel nikoho ze slávistů. Rozehrávat bude Adam Richter.
3'
Daniel Novák se dostal na levé straně ke dvěma centrům. Zvláště ten druhý vypadal nadějně, míč si ale ze vzduchu stáhl brankář Surovčík.
2'
Slavia vybojoval výhodu rohového kopu. Matěj Kubista ale odhlavičkoval balon do bezpečí.
1'
Rozehrávku si vzali na starost hráči Varnsdorfu. Nevynucenou chybou se ale o míč připravili. Slávisté tak mohli zamířit dopředu.
1'

SK Slavia Praha B: Surovčík – Matys, Prebsl, Švec, Hošek – Rigo, Křišťan, Hroník – Douděra, Kneifel, Višinský
Náhradníci: Sirotník – Šmíd, Bárta, Starý, Kubáň, Vlasák, Kopáček, Samek, Nikl, Hájek, Jurásek

FK Varnsdorf: A. Richter – Hasil, Novák, Zdržálek, Ondráček, M. Richter, Velich, Zbrožek, Rudnytskyy, Kocourek, Kubista
Náhradníci: Vaňák – Lehoczki, Kubr, Heppner, Macháček, Kim Min-Sung, Bláha, Schon

Rozhodčí: Sziskzay – Šimáček, Novák.
FK Varnsdorf

Tradiční účastník druhé nejvyšší soutěže má za sebou výměnu trenéra. Po odchodu Davida Oulehly do Viktorie Žižkov zaujal hlavní trenérský post Pavel Drsek. Severočeský celek, který je prozatím v druholigové tabulce na deváté příčce, již také odehrál jedno přípravné utkání v rámci Tipsport ligy. Stejně jako Slavia prohráli hráči Varnsdorfu s Chrudimí.
SK Slavia Praha B

Slávisté mají za sebou první přátelské utkání kalendářního roku 2021. Na umělé trávě na Xaverově padli ve vyrovnaném duelu s Chrudimí 2:3. Červenobílí mladíci, kteří jsou poskládani kolem zkušených exligových hráčů Michala Švece a Michala Šmída, si ale nevedli proti druholigovém celku vůbec špatně a část druhého poločasu dokonce strávili ve vedení.
Pěkné odpoledne z pražských Horních Počernic! Přijměte pozvání ke sledování dalšího zápasu Tipsport ligy. SK Slavia Praha B, která se nachází v podstatě v domácím prostředí, vyzve celek FK Varnsdorf.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.