Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Senica - 22. ledna 2022   10:30

Z. Moravce - Vráble
33' Švec
1:2
(1:0)
Senica
Senica
58' Piroska   • 69' Mihál
Richter, Chren, Belmenen, Grozdanovski, Pintér
Senica
Čermák, Ladislav, Koprna, Buchelf, Vráblic

90+2'
90'
K vidění jsou teď emoce a taková malá strkaná.
89'
Závěr zápasu je hodně aktivní z obou stran.
86'
Jeden z hráčů Senici teď v malém vápně hlavičkuje nad branku soupeře.
85'
Opět se nám na hřišti množí nepřesnosti na obou stranách.
83'
ViOn je teď hodně aktivní a kombinuje před vápnem Senici.
82'
Rozhodčí teď odpískali u středové čáry Senici útočný faul.
80'
Opět sledujeme rychlou hru, která se nám přelévá ze strany na stranu.
79'
Vše v pořádku, hra nám pokračuje.
78'
Hra je teď opět přerušena, rozhodčí komunikuje s VAR.
75'
Senici teď rozhodčí odpískali útočný faul u středové čáry.
72'
Hráči Senici nám teď prostřídali několik hráčů.
69'
Senica dala gól!
Senica otáčí vývoj zápasu, když po rohovém kopu se z hlavičky dokázal střelou na zadní tyč prosadit MÁRIO MIHÁL
67'
Obrovská šance hráčů ViOnu, když jeden z jejich hráčů nedokázal zakončit z malého vápna!
64'
ViOn to opět zkouší dopředu postupným útokem.
61'
HRaje se nám nyní opět na polovině hřiště, bez nějaké té větší šance.
58'
Senica se dočkala vyrovnání, z penalty to ale nebylo. Brankář ViOnu dokázal míč vyrazit před sebe, kde se prosadil střelou na pravou tyč JURAJ PIROSKA.
56'
Penalta pro Senicu!
53'
ViOn bude zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
52'
Rozhodčí teď ViOnu odpískali ofsajd, nepovedla se jim přihrávku za obranu.
50'
Sleduje rychlou hru, která se nám přelévá ze strany na stranu.
48'
Úvod druhého poločasu je plný nepřesností na obou stranách.
46'
45+4'
45'
Jelikož v prvním poločase rozhodčí zkoumali chvíli video, nějakou dobu se nám tak ještě bude hrát.
44'
Senica to ještě zkouší v závěru postupným útokem před pokutovým území ViOnu.
43'
Závěr prvního poločasu je opět taková nakopávaná na obou stranách.
40'
V pokutovém území ale centrovaný míč hráči ViOnu dokázali odhlavičkovat do bezpečí.
39'
Roh pro hráče Senici.
38'
Opět je to plné nepřesností na obou stranách.
36'
ViOn je teď hodně aktivní, daří se mu držet míč a s ním kombinovat na polovině soupeře.
33'
Zlaté Moravce daly gól!
Hráčům Vionu vyšla kombinace po levé straně hřiště, po kterém se v pokutovém území dokázal prosadit přízemní střelou MAREK ŠVEC.
31'
Pro centrovaný míč z levé strany do pokutového území si došel a schoval ve své náručí Kira.
29'
Hra nám pokračuje i nadále v rychlém tempu.
27'
Nakonec rozhodčí usoudili, že je to ofsajd.
24'
Rozhodčí si to jde zkontrolovat na obrazovku! V pokutovém území tam došlo k faulu, ale byl odmávan i ofsajd.
24'
Hra je teď pozastavena, kontroluje se video.
23'
ViOn to teď zkouší postupným útokem z vlastní poloviny.
20'
Máme za sebou dvacet minut hry a zatím je to hodně nervozní z obou stran v zakončení.
17'
Na centr z pravé strany do vápna si bez problému došel brankář Chropovský.
15'
Hra se nám teď přesunula do středu hřiště, stále je to spíše taková nakopávaná z obou stran.
13'
Něco podobného se nám odehrálo o minutu později, ale mělo to stejný výsledek. Hráči Senici jsou aktivnější, mají dost šancí. Ale zakončení je zatím hodně tragické.
12'
Ojedinělý pokus jednoho z hráčů Senici, který ale směřoval hodně mimo bránu Kiry.
10'
Hráčům Senice teď rozhodčí odpískali útočný faul.
10'
Stále sledujeme rychlý fotbal, který se přelévá ze strany na stranu. Na nějakou větší šanci čekáme.
9'
K vidění jsou tále nepřesnosti na obou stranách.
7'
Tentokráte sk Chropovský pro míč došel k levé tyči.
7'
Ještě jedna standardní situace pro ViOn.
6'
Chropovský teď musel hodně na zem, aby dokázal vyrazit střelu z přímého kopu, která směřovala k levé tyči.