UEFA Youth League -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Real - 7. listopadu 2018   13:00

1:2
(1:0)
Real
Real
68' Baeza   • 90+5' Rodrigo
Plzeň
Mařík – Svoboda, Míka (C), Gabriel, Hranáč – Pek (72. Uzlík), Šulc, Kodýdek – Selnar, Arzberger (61. Halász), Pihrt (72. Hezoučký)
Bleha – Uzlík, Plecitý, Halász, Ruda, Krátký, Hezkoučký
Lawrence Visser – Karel De Bocker, Jo de Weirdt
Přeštice
990 diváků
Real
Altube – García, Chust, Pulido, Sergio López – Moha (72. Garay), Blanco, Carlos López (46. Park )– Alberto, Rodrigo, Baeza
Rodriguez – Gutiérrez, De Frías, Rivera, Garay, Park, Latasa

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku středečního dne se s Vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit na shledanou.
Je konec. Obrovská škoda pro mladé Viktoriány, ti sahali po bodu se slavným Realem Madrid, ale v posledních vteřinách přesnou hlavičkou rozhodl duel Rodrigo. Domácí rozhodně nebyli horším celkem, ale neproměnili šance, které dokázal španělský soupeř využít.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:14.
90+5'
90+5'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Tohle bolí. V závěrečných vteřinách se v pokutovém území dostal k hlavičce RODRIGO, který rozhoduje o vítězi dnešního zápasu.
90+4'
Střela Alberta z hranice pokutového území mířila jen do rukavic Maříka.
90+4'
Žlutou kartu dostává Ruda (FC Viktoria Plzeň).
90+3'
Pavel Hezoučký posílal z půli hřiště centr do pokutového území, kde se ke slabé hlavičce dostal jeden z plzeňských hráčů, ale střela neměla sílu nikterak ohrozit branku.
90+2'
Žlutou kartu dostává Park (Real Madrid CF).
90+1'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Chust, přichází Rivera.
90+1'
Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastaví pět minut.
90'
Baeza nebezpečně pálil přes obránce, avšak branku přestřelil.
89'
Úmysl Rodriga nepochopil vůbec nikdo, a tak se míč pomalu došoural až za brankovou čáru.
88'
Pavel Hezoučký si našel balon v pokutovém území a před brankou hledal Martina Rudu, který míč ještě propouštěl mezi nohy, což neměl dělat.
87'
Už se opět hraje a hráči Realu drží balon na své polovině, ale zřejmě ho brzy opět pošlou směrem k Maříkovi.
86'
A Václav Svoboda je nakonec za pomoci doktorů doprovozen za brankovou čáru.
85'
Hráče Viktorie už začínají chytat křeče, chviličku se hrát nebude.
84'
Park vlétl do vápna po pravé straně, kde se zbavil obránce, ale ani nyní svého spoluhráče na zadní tyči nenašel.
83'
Všech deset plzeňských hráčů je v blízkosti pokutového území a čekají, co jejich slavnější soupeř vymyslí.
82'
Mladíci Viktorie se nevzdávají a snaží se využít okének v obraně, které Real nabízí. Několikrát už i brankář Altube vyběhl až k půlící čáře.
81'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Selnar, přichází Plecitý.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Ruda, přichází Kodýdek.
80'
Další obrovské šance bílého baletu. Ale Blanco, ani Baeza nedokázali přesněji zakončit. Plzeň je pod velkým tlakem, který se stále stupňuje.
79'
Tentokrát Baeza poslal delší balon, ale v pokutovém území si udělal místo Václav Míka, který razantním odkopem zatím Viktorii zachraňuje.
78'
Baeza centroval na bližší tyč, kde stáli jen hráči Viktorie. Real si rohový kop zopakuje.
77'
Další centr Parka srazil Václav Svoboda na rohový kop.
76'
Park prudkým centrem hledal na zadní tyči své spoluhráče, ty ale nenašel.
75'
Červenomodří jsou zataženi na vlastní polovině hřiště a Real Madrid si drží soustavný tlak.
74'
Baeza hledal na malém vápně Rodriga, tomu míč před prázdnou bránou ukopl jeden z hráčů Viktorie.
73'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pihrt, přichází Hezoučký.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pek, přichází Uzlík.
73'
Dnešní utkání sleduje 990 diváků. Vyprodáno.
72'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Moha, přichází Garay.
70'
Alberto si našel balon v pokutovém území a halfvolejem se pokoušel o střelu do protipohybu brankáře. Vše zachránili stopeři Viktorie.
69'
Kapitán Antotnio Blanco napřáhl z velké dálky a jeho střela se kroutila k levé tyči. Brankář Mařík tygřím skokem situaci zachránil.
68'
Bohužel, bílý balet z nenápadné akce vyrovnává. Střídající Park našel centrem z pravé strany ve vápně Rodriga, který míč ještě přenechal MIGUELOVI BAEZOVI. Ten přízemní ranou vyrovnává.
67'
Alberto ze střední vzdálenosti přestřeluje branku Maříka.
66'
Síly na hřišti se vyrovnávají. Ruben Pulido u domácí lavičky podrazil Jakuba Selnara a i on dostává druhou žlutou kartu v zápase.
65'
Ale i v oslabení mohla Plzeň přidat druhou branku. Po krásném centru ovšem domácí kapitán Václav Míka hlavičkoval pouze do břevna.
63'
Pomalu se začíná projevovat početní výhoda. Real začíná přitápět, ale zatím všechny pokusy dokáže Mařík s pomocí své obrany zachytit.
62'
Jakub Selnar se opět dral do zakončení, střelou ze střední vzdálenosti pořádně vylekal brankáře Altubeho.
61'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Arzberger, přichází Halász.
60'
Domácí budou na vývoj utkání reagovat střídáním, intenzivně se u postranní čáry rozscvičuje Jan Halász.
59'
Jakub Selnar se snažil probít přes dva obránce Realu, ale ti si na něj počkali a míč mu vzali.
57'
Velká komplikace pro domácí Viktorii. Robin Hranáč dostal za šest minut druhou žlutou kartu a musí předčasně do sprch. Úplně zbytečný zákrok na půlce hřiště.
56'
Který s přehledem kryje Richard Mařík, ten uklidňuje situaci a čeká na své spoluhráče.
55'
Real vstoupil dobře do druhé půle, po odrazu Šimoa Gabriela mají hosté k dispozici rohový kop.
53'
Francesco García stál v ofsajdovém postavení, tudíž i kdyby vstřelil branku, uznána by nebyla.
52'
Žlutou kartu dostává Hranáč (FC Viktoria Plzeň).
50'
Standardku měl k dispozici i Real Madrid, ale Miguel Baeza poslal míč jen do náruče Maříka.
49'
Rohový kop Jakuba Selnara propadl až na zadní tyč, kde byl překvapený Šimon Gabriel. Ten možná i tíhou okamžiku nedokázal doklepnout míč do branky.
48'
Jakub Selnar podruhé. Nyní se pokoušel o obstřel brankáře, ale střelu poslal nad branku.
47'
Druhý poločas odšpuntovala standardní situace, kterou Jakub Selnar rozehrál přímo do rukavic brankáře Atubeho.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Carlos López, přichází Park.
46'
Je za námi první poločas. Viktoria Plzeň po něm vede nad Realem Madrid 1:0, když se přesnou hlavičkou po centru Selnara prosadil Tomáš Arzberger. Věřme tomu, že si Plzeň tak dobře rozehraný zápas nenechá ve druhém poločase utéct a svého slavného soka porazí.
45+3'
45+2'
Zřejmě poslední akce v první půli. Jakub Selnar nacentroval do pokutového území, kde se dostal k hlavičce Václav Míka, ten ale branku přestřelil.
45+2'
Pavel Šulc získal balon u základní čáry, střílený centr do malého vápna si málem obrana Realu srazila do vlastní sítě.
45+1'
Hlavní rozhodčí v prvním poločase nastaví dvě minuty.
45'
Nepřesná přihrávka Realu za obranu, domácí budou vhazovat.
44'
Francesco García si dlouho připravoval míč na levé straně, až ho poslal úplně mimo své spoluhráče.
43'
Akce ovšem pokračovala a byly z toho velké zmatky v hostující obraně. Jen škoda, že Plzeň nedokázala vystřelit.
43'
Střílený centr odvrátila obrana Realu.
42'
Viktoria bude mít dobrou šanci ze standardní situace. Jakub Selnar už si staví balon na levé straně poblíž rohového praporku.
41'
Robin Hranáč ve spolupráci se Šimonem Gabrielem rozehrává další útočnou akci Plzně.
40'
Pomalu se nám blíží závěr prvního poločasu, dočkáme se ještě nějakého ohrožení před jednou z branek?
39'
Tomáš Arzberger mohl přidat druhou branku, ve velkém drajvu se rval do pokutového území, ale ke střele mu chyběl jeden rychlejší krok.
38'
Přetažený centr si našel na zadní tyči Francesco García, na zakončení už neměl příliš času a tak míč skončil za brankovou čárou.
37'
Domácí nemají dost a nadále se tlačí do zakončení, zapomínat ovšem nesmí ani na zadní vrátka, ze kterých by mohl Real ohrozit branku Maříka.
35'
Plzeň právě vstřelila branku!
Velká euforie na stadionu v Přešticích! Nepovedená střela Václava Svobody se změnila v přihrávku, ze které odcentroval Jakub Selnar přesně na hlavu TOMÁŠE ARZBERGERA, který přesnou hlavičkou otevírá skóre dnešního utkání.
34'
Záhy z toho mohla být vedoucí branka na druhé straně. Miguel Baeza dostal balon ideálně proti noze, ale jeho technická střela končí jen vedle levé tyče. Brankář Mařík se jen ohlédl.
33'
Centr z levé strany si našel ve vápně Tomáš Arzberger, ale k zakončení se už bohužel nedostal.
32'
Šimon Gabriel parádní přihrávkou našel na hrotu Pavla Šulce. Ten to měl proti dvojnásobné přesile obtížné a vše skončilo ztrátou balonu.
31'
Real Madrid pomalu přebírá otěže utkání, ale i mladíci Viktorie mají své šance.
30'
Nebezpečně se dral do vápna Sergio López, ale na poslední chvíli stačil balon odkopnout Jan Pek.
29'
Francesco García ukázal své rychlé nohy, když zachránil Real od rychlého protiútoku.
27'
I bílý balet měl k dispozici rohový kop, ale na svém místě stál stoper Václav Míka, který balon odhlavičkoval do bezpečí.
26'
Viktoriáni zahrávali další rohový kop, ale ze všeho byl jen rychlý protiútok Realu, který zakončil Alberto střelou do pravé tyče.
25'
Další nepřesný odkop Altubeho. Lukáš Pihrt dostal míč přímo proti noze, ale zakončení do prázdné brány mu zhatil špatný odskok míče.
24'
Hráči Realu Madrid sportovně domácím vrátili balon.
23'
Nebezpečný centr do ohně vyboxoval brankář Altube. Hra je následně zastavena, jelikož jeden z hráčů Realu zůstal ležet v pokutovém území.
22'
Z čehož pramenila rychlá akce Viktorie, kterou zastavil pouze za cenu žluté karty Ruben Pulido.
22'
Alberto chtěl nasadit domácímu kapitánovi housle, což se mu nepovedlo.
21'
Hlubší pasáž zápasu, delší čas už čekáme na přímé ohrožení branky.
19'
Viktoria rozehrávala rohový kop nakrátko. Z následného centru Selnara se pokoušel o prudkou ránu Lukáš Pihrt, jeho pokus byl zblokovaný hostující obranou.
18'
Alberto nepřesně přihrál, čímž vysunul směrem dopředu domácího Hranáče. Hostující hráč ale svou chybu napravil a parádním sprintem celou situaci zachránil.
17'
Tomáš Arzberger byl ve středu pole sražen na trávník, jenže faul se nepíská, a tak může Real vhazovat.
16'
Hostující Alberto je důsledně napomínán hlavním rozhodčím z Belgie. Hráč Realu vypadal, že mu stejně nerozumí a může si povídat co chce.
15'
Parádním skluzem se prezentoval Robin Hranáč, z celé akce je ke všemu aut pro Viktorii.
14'
Jakub Selnar měl plno času i místa na centr. Namířil ho ovšem jen do míst, kde byl Victor Chust.
13'
Robin Hranáč se pokoušel o rychlou přihrávku směrem dopředu, ta byla ovšem zblokovaná do hlediště. Tam trefila do hlavy pána, který si v tu dobu hrál s telefonem.
12'
Baeza namířil pas na první tyč, kde nebyl nikdo, kdo by ohrozil domácí svatyni.
11'
Antonio Blanco nebezpečně vypálil ze střední vzdálenosti a brankář Mařík se musel natáhnout k levé tyči. Rohový kop.
10'
Matyáš Kodýtek si pomohl útočným faulem a tím akce domácích skončila.
9'
Jakub Selnar zahrál i druhou standardku dnešního utkání, k hlavičce se dostal Míka, ale to bylo vše. Brankář Realu zasahovat nemusel.
8'
Plzeň se vůbec nebojí hrát, za což jsou mladíci Viktorie oceněni velkým potleskem z vyprodaného stadionu.
7'
Po centrovaném balonu z pravé strany zakončoval hlavou Moha, jeho pokus ale neměl gólové parametry a míč skončil vedle pravé tyče.
6'
Brankáři Altubemu se nepovedl odkop od branky, domácího kapitána Míku ale zradilo zpracování míče.
5'
Šimon Gabriel, který před 14 dny v Madridu vstřelil krásnou branku, dobrým obranným zákrokem překazil akci Realu.
4'
První obrovská šance zápasu! Pavel Šulc se po přihrávce dostal za obranu bílého baletu, ale následnou střelou branku netrefil. Velká škoda.
3'
Jakub Selnar zahrál z půli hřiště standardní situaci, ze které Plzeň zakončit nedokázala.
2'
Lukáš Pihrt si dokázal obhodit hráče Realu, následnou špatnou přihrávkou zahrál míč do autu.
1'
Hned čtyři plzeňané běželi proti brankáři Altubemu, tomu se podařilo odkopnout, i když byl při tom faulovaný domácím hráčem.
1'
Hlavní rozhodčí Visser nám poprvé pískl do píšťalky, dnešní ostře sledované utkání může začít – pojďme na to! Výkop měli na starosti viktoriáni, kteří se ihned ženou dopředu.
1'

FC Viktoria Plzeň: Mařík – Svoboda, Míka (C), Gabriel, Hranáč – Pek, Šulc, Kodýtek – Selnar, Arzberger, Pihrt
Náhradníci: Bleha – Uzlík, Plecitý, Halász, Ruda, Krátký, Hezkoučký

Real Madrid CF: Altube – García, Chust, Pulido, Sergio López – Moha, Blanco, Carlos López – Alberto, Rodrigo, Baeza
Náhradníci: Rodriguez – Gutiérrez, De Frías, Rivera, Garay, Park, Latasa

Rozhodčí: Lawrence Visser – Karel De Bocker, Jo de Weirdt.
Krásné středeční odpoledne z Přeštic!

V rámci čtvrtého kola UEFA Youth League přivítá Viktoria Plzeň na svém hřišti slavný Real Madrid.

Viktoriáni v UYL zatím rozhodně žádnou ostudu nedělají. Nejprve v polovině září uhráli doma remízu 1:1 s CSKA Moskva. Husarský kousek se ale červenomodrým povedl v Římě proti tamnímu AS. Český zástupce prohrával už 1:3, ale skóre nakonec dokázali otočit na konečných 4:3, přičemž utkání dohrávali o deseti hráčích. Zatím poslední zápas se hrál ve španělské metropoli proti dnešnímu soupeři a po dramatickém zápase bral tři body španělský gigant za výhru 3:2.

Bílý balet hraje ve velké formě. V UYL v prvním utkání porazil Řím 3:1 a následně vyhrál 4:1 v Moskvě. Po výhře nad Plzní vedou tabulku s devíti body, o pět bodů před dnešním protivníkem z Plzně. Následuje se třemi body AS Řím a tabulku uzavírá CSKA Moskva s jedním bodem.

Dámy a pánové, vítejte u našeho textového přenosu, zápasem Vás provede přímo ze stadionu v Přešticích Jakub Štěrba, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.